Inschrijvingen T-Meeting 2018




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
32 Dirk Aarts ATH Hoog
Hoogspringen mannen Msen
33 Yasmine Abbes AV Cifla 1500m
1500m vrouwen MJB
34 Ibrahim Abdi ali Hanzesport 1500m
Msen
35 Ahmed Abubakar DAK 1500m
1500m mannen Msen
36 Sacha van Agt Eindhoven 200m
200m vrouwen Vsen
37 Angel Agwazie Belgie 100m
100m_f
100mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh MJB (76,2) MJB
38 Samar Ahmed HLLS Polshoog
Polsstokho...n vrouwen MJB
39 Floor Alessie AV Attila HSS
Hink-staps...n Vrouwen MJB
40 Kimberly Alkemade PH 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
41 Aniek Aper Rotterdam 1500m
1500m vrouwen Vsen
42 Jesper Arts PH 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
43 Stephanie Asomaning Belgie 100m
200m
Vsen
44 Elise Audier Spark 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (83,8) Vsen
45 Jamaal Awad DEM 100m
100m mannen Msen
46 Janice Babel Phanos 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale Vsen
47 Séphora Bancé AV Passaat 100m
100m vrouwen MJB
48 Eline Bardoel Fit 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
49 Eva Bastmeijer AV Attila 100m
Ver
Verspringen vrouwen Vsen
50 Iris Bastmeijer AV Attila 100m
100m_f
100mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrouwen (83,8) Vsen
58 Chloë Beaucarne Belgie 100mH
100mh vrouwen (83,8) Vsen
59 Lynn Beck Belgie 100mH
Ver
100mh MJB (76,2)Verspringen vrouwen MJB
60 Toine van Beckhoven AV Attila 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
61 Fleurine van Beek Haag Hoog
Polshoog
Hoogspringen vrouwen Vsen
62 Jay Beelen AV Trias 110mH
JJA
63 Job Beintema AV Trias 110mH
110mh mannen (106,7) Msen
64 Niels Beks AV Attila 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
65 Bouke van Belois Ciko `66 1500m
400mH
Msen
66 Aimane Benchellal PAC 1500m
1500m mannen JJA
67 Jort Benz CAV Energie 1500m
1500m mannen JJB
68 Hugo van den Berg AV NOP Ver
Verspringen mannen JJA
69 Sophie van den Berg AV NOP 100mH
400mH
100mh MJB (76,2)400mh vrouwen (76,2) MJB
70 Kika van B...enegouwen Phanos 100m
100m_f
200m
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen Vsen
71 Olaf van den Bergh PH 400m
400m mannen Msen
72 Eline Berings Belgie 100m
100mH
100mh vrouwen (83,8) Vsen
73 Janneke Berkhof Rotterdam 400mH
Vsen
74 Dominic Bersee Olympus `70 1500m
1500m mannen Msen
75 Robert Bervoets ASTX 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
76 Rianne Beuling AV NOP 200m
100mH
200m vrouwen100mh vrouwen (83,8) MJA
77 Minke Bisschops AV Unitas 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale Vsen
78 Gennaro Biswane Phanos 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale Msen
79 Franka Blok Leiden 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (83,8) Vsen
80 Sybren Blok PAC 100m
110mH
Msen
81 Lucas Van Bochoven Climax 110mH
110mh JJB (91,4) JJB
82 Lisa van Boekel Taxandria 400mH
400mh vrouwen (76,2) MJA
83 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
Verspringen mannen Msen
84 Fleur Boender Eindhoven Hoog
Ver
MJB
85 Klaas de Boer AV `56 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
86 Isayah Boers Phanos 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen JJA
87 Robin Boersma AV NOP 110mH
400mH
110mh JJB (91,4)400mh mannen (91,4) JJB
88 Glenn Boessen AV Unitas 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
89 Melinde Boland Rotterdam Polshoog
Polsstokho...n vrouwen Vsen
90 Lex Bolderheij Rotterdam 400m
400m mannen Msen
91 Koen Bonekamp AV34 100m
200m
400m
100m mannen400m mannen Msen
92 Marijke Boogerd AAV `36 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale Vsen
93 Eefje Boons DVTR 100m
100m_f
100mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrouwen (83,8) Vsen
94 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
Polsstokho...n vrouwen MJA
95 Sterre De Booy ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen Vsen
96 Minke Bosma AV Lycurgus HSS
Hink-staps...n Vrouwen Vsen
97 Joram van ... Bospoort Climax 400m
400m mannen JJB
98 Max Botschuijver Climax 100m
200m
100m mannen200m mannen JJB
99 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
100 Timo Brandehof HLLM 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
144 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Hoogspringen mannen Msen
145 Tuur Bras Belgie 110mH
110mh JJA (99,1) JJA
146 Eni van Bree AV Attila 400m
400m vrouwen Vsen
147 Lieke van den Brink DVTR 100mH
Ver
100mh vrouwen (83,8)Verspringen vrouwen Vsen
148 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen Msen
149 Mariska Bun AV Phoenix 100m
200m
Vsen
150 Bas van de Burgt GAC Gemert 100m
110mH
100m mannen110mh mannen (106,7) Msen
160 Lisa Cornelissen HAC 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen MJA
161 Marshall Croes Rotterdam 100m
100m mannen Msen
162 Eline Dalderop GACH 400m
400mH
400m vrouwen400mh vrouwen (76,2) MJB
163 Kevin Damstra AV Sprint 400m
400m mannen Msen
164 Esther Dankwah Haag 100m
Vsen
165 Romy Dannenburg AV Atverni 100mH
400mH
100mh MJB (76,2)400mh vrouwen (76,2) MJB
166 Janeiro Day Rotterdam 100m
200m
JJA
167 Dario De Borger Belgie 100m
110mH
100m mannen110mh mannen (106,7) Msen
168 Laurens De Greef Belgie 100m
100m mannen Msen
169 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
400m mannen Msen
170 Sanne Denneman Eindhoven 200m
400m
200m vrouwen400m vrouwen Vsen
171 Orphée Depuydt Belgie 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale Vsen
172 Manon Depuydt Belgie 100m
100m_f
200m
100m vrouwen100m vrouwen finale200m vrouwen Vsen
173 Kevin Deur AV Sparta 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
174 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen MJB
175 Sanne Diepen PH 400m
400m vrouwen MJB
176 Mathijs Dirks Leiden 200m
400m
200m mannen400m mannen Msen
177 Masih Djamal Ciko `66 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
178 Jochem Dobber AV Suomi 200m
Msen
179 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 400m
400m mannen Msen
180 Eoin Doherty Ierland 100m
100m mannen Msen
181 Olav Donker PH 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
182 Janna Doumpas Eindhoven 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen MJB
183 Michaela Drabkova Tsjechië 1500m
1500m vrouwen Vsen
184 Susanne Driessen AKU 400m
400m vrouwen Vsen
185 Tom Du Pan Belgie 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
186 Brett Duff AV Sparta 100m
100m mannen JJB
187 Annemieke Dunnink AV Phoenix Polshoog
Polsstokho...n vrouwen Vsen
188 Maroussia Eduarda Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2) Vsen
189 Meruska Eduarda Rotterdam 200m
Ver
200m vrouwenVerspringen vrouwen Vsen
190 Maruska Eduarda Rotterdam 100mH
400mH
100mh vrouwen (83,8)400mh vrouwen (76,2) Vsen
191 Sanne Eekel GACH Polshoog
Vsen
192 Suzanne Van Eijck Spado 100m
MJA
193 Mandy van der Eijk ARV Ilion Hoog
Hoogspringen vrouwen Vsen
194 Milou Eijsbroek AV Phoenix 100m
100m vrouwen MJB
195 Anna Eikendal Ciko `66 1500m
1500m vrouwen MJB
196 Shardiela Eisden Rotterdam Hoog
Hoogspringen vrouwen Vsen
197 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen Msen
198 Bram Elevelt HAAS 200m
110mH
200m mannen110mh mannen (106,7) Msen
199 Evi van den Elzen PH 1500m
1500m vrouwen Vsen
200 Kaj Emanuel Phanos 200m
Msen
210 Isiah Emanuelson PAC 100m
200m
JJB
211 Annabelle Emmen AV Spiridon Hoog
Hoogspringen vrouwen MJB
212 Joep Van Es PH 110mH
400mH
110mh mannen (106,7)400mh mannen (91,4) Msen
213 Simon Essuman Ierland 100m
400m
100m mannen400m mannen Msen
214 Dirk Evers AV Spiridon 1500m
1500m mannen Msen
215 Elaine den Exter Rotterdam 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
216 André Faesen AV Attila 400m
400m mannen Msen
217 Helena Feenstra HAAS 200m
Ver
200m vrouwen Vsen
218 Vera Feitsma HAAS 100mH
400mH
100mh vrouwen (83,8)400mh vrouwen (76,2) Vsen
219 Chimene F...o Azoungo Leiden 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
220 Jesse Fokkenrood U-Track 1500m
1500m mannen JJB
221 Kim Frijns AV Unitas 400m
400m vrouwen Vsen
222 Femke Frijters PAC 200m
100mH
200m vrouwen100mh vrouwen (83,8) MJA
223 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 100mH
Ver
MJB
224 Marlene va...nsewinkel Phanos 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
225 Christopher Garia Rotterdam 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen Msen
226 Martijn Geerts AV Sparta 200m
Ver
200m mannenVerspringen mannen JJA
227 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
1500m mannen Msen
228 Lars Gerritsen AV Passaat 1500m
1500m mannen Msen
229 Daan Gielen PH 110mH
110mh mannen (106,7) Msen
230 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 1500m
1500m vrouwen Vsen
231 Puk van Gool AV Attila 400m
400m mannen Msen
232 Charlie van Gorkum Rotterdam 100m
200m
100mH
100m vrouwen200m vrouwen MJA
233 Jim Van Gorkum Rotterdam 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale Msen
234 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 1500m
1500m mannen Msen
235 Paul van der Gragt AV Hylas 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
236 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
110mh JJA (99,1) JJA
237 Pepijn de Groot Phanos 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
238 Sophie de Groot HAAS 400m
HSS
400m vrouwenHink-staps...n Vrouwen Vsen
239 Dennis de Groot HLLS 200m
200m mannen Msen
240 Emy Guikema Groningen 400m
100mH
400m vrouwen100mh MJB (76,2) MJB
241 Méron Gysbertha Phanos 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen Msen
242 Laura van Haaften Spado 100m
100m vrouwen Vsen
243 Manon Haakman AV Lycurgus HSS
Hink-staps...n Vrouwen Vsen
244 Danique de Haan DVTR 100mH
Hoog
100mh vrouwen (83,8)Hoogspringen vrouwen MJA
245 Bram Som HAAS (BM) AL73 1500m
1500m mannen Msen
246 Jip Haest Spado 110mH
Polshoog
JJB
247 Lotte Haest Spado Polshoog
MJB
248 Wislet de Hair Spado 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
249 Glenn van Hamond AV Attila Ver
Msen
250 Niels Hanegraaf DJA Hoog
Msen
254 Rik Hanswijk Climax 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
255 Peter-Jan Hardenbol HLLS 1500m
1500m mannen Msen
256 Hanad Van Haren U-Track 1500m
1500m mannen Msen
257 Amy Hasselton Spado 100mH
Ver
100mh MJB (76,2)Verspringen vrouwen MJB
258 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale JJA
259 Thijs Heemskerk AKU 400m
400m mannen Msen
260 Mark Heiden PAC 100m
110mH
100m mannen110mh JJB (91,4) JJB
261 Rik Heijnen Helden 1500m
1500m mannen Msen
262 Jesse van Heijningen AV34 100m
200m
100m mannen200m mannen JJB
263 Sharon Hendriks AV34 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
264 Inge Hendrix Leudal 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
265 Paddy Herijgers DJA 1500m
1500m vrouwen Vsen
266 Maureen Herremans PH HSS
Ver
Verspringen vrouwen Vsen
267 Margo Heurman HAAS 200m
400m
200m vrouwen400m vrouwen Vsen
268 Christel Heuseveldt Climax 400m
400m vrouwen MJA
269 Nynke van den Heuvel AAC 200m
Ver
200m vrouwenVerspringen vrouwen MJA
270 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 100m
100m mannen Msen
271 Killiana Heymans PAC Polshoog
Polsstokho...n vrouwen Vsen
272 Anna Hightower Ciko `66 1500m
MJB
273 Tanita Hofmans AV Attila Hoog
Hoogspringen vrouwen Vsen
274 Wesley van der Holst PAC 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
275 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen
276 Rodney Hoogterp AV Impala 100m
Ver
Verspringen mannen Msen
277 Evelien Hooijman GACH 400m
400m vrouwen Vsen
278 Isabel Hooijman AKU 400m
400m vrouwen MJA
279 Daan Hoomoedt PAC 100m
HSS
100m mannenHink-staps...en Mannen JJA
280 Milet Hoornaar Fortius 100m
100m vrouwen Vsen
281 Roos Hop Rotterdam 1500m
1500m vrouwen MJA
282 Pricilla Huisman AV Passaat 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
283 Lauri Hulleman DVTR 110mH
Polshoog
Ver
110mh JJA (99,1)Polsstokho...en mannenVerspringen mannen JJA
284 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
400mh vrouwen (76,2) MJA
285 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
Hoogspringen vrouwen Vsen
286 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 100m
200m
100m mannen200m mannen JJB
287 Faas Ignatius AV Gouda 400m
400m mannen JJB
288 Toon IJzerman Eindhoven 400m
400m mannen Msen
289 Eva Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n vrouwen Vsen
290 Marco Jansen AV Phoenix 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen Msen
291 Stan Jansen Rotterdam 1500m
1500m mannen JJA
292 Sven Jansons Altis 110mH
110mh JJB (91,4) JJB
293 Isabel Janssen PAC Polshoog
Vsen
294 Jan Janssen PH 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen Msen
295 Rogier Janssen AV34 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
296 Luzan Janssen RTE 1500m
1500m vrouwen MJA
297 Kees Janssen PH 110mH
110mh mannen (106,7) Msen
298 Kenny Janssen Helden 1500m
1500m mannen Msen
299 Suzanne Janssens AV Passaat 100m
200m
100mH
Ver
100m vrouwen100mh vrouwen (83,8) Vsen
300 Ross Jeffs GBR Ver
Verspringen mannen Msen
338 Pim Jehee PH 100m
100m_f
Ver
100m mannen100m mannen finale Msen
339 Tasa Jiya AV Lycurgus 200m
Vsen
340 Fleur Jong Phanos 100m
200m
Vsen
341 Anne de Jong Atledo 1500m
1500m vrouwen MJB
342 Bas Jubels AV Phoenix 400m
400m mannen Msen
343 Dimitri Juliet Rotterdam 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale Msen
344 Lea Jurdzinski Groningen 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
345 Josephine Kandeh Phanos 100mH
100mh vrouwen (83,8) Vsen
346 Leopold Kapata Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen Msen
347 Marco de Keijzer Rotterdam Polshoog
Msen
348 Dion van Kessel ARV Ilion Hoog
Hoogspringen mannen Msen
349 Joppe Ketting Ciko `66 100m
200m
Msen
350 Ilias El Khattabi Rotterdam 1500m
1500m mannen JJB
361 Liset Kolkman AV Edam 100mH
Ver
MJB
362 Ruben Koning AV Gouda 400m
400m mannen JJB
363 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
364 Jorieke Korenromp DVTR 100m
100m_f
200m
100m vrouwen100m vrouwen finale200m vrouwen Vsen
365 Sarah Kortland Typhoon 100m
100mH
400mH
100m vrouwen100mh MJB (76,2)400mh vrouwen (76,2) MJB
366 Ids van Korven RTE 1500m
1500m mannen JJB
367 Sam Kranse PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
368 Lianne van Krieken PH 100m
100m_f
200m
100m vrouwen100m vrouwen finale200m vrouwen Vsen
369 Patricia Krolis Rotterdam 100m
100m_f
HSS
100m vrouwen100m vrouwen finaleHink-staps...n Vrouwen Vsen
370 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
MJA
371 Jahmal Kusmus Eindhoven 100m
100m mannen JJA
372 Havard La...t Ogleand Lichtlopen 1500m
1500m mannen Msen
373 Lisa Lammens Belgie 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (83,8) Vsen
374 Laura van Langen SAV 1500m
1500m vrouwen MJB
375 Matias Ema... Larregle Phanos 400m
400m mannen Msen
376 Kim Van Leest AV `40 100mH
400mH
100mh MJB (76,2)400mh vrouwen (76,2) MJB
377 Ken Leunissen AV Zuidwal 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
378 Daniël Leyba Haag Hoog
Hoogspringen mannen Msen
379 Fleur van der Linden AV Sprint Polshoog
Polsstokho...n vrouwen MJB
380 Daphne Linnekamp HLLS 200m
Ver
200m vrouwenVerspringen vrouwen Vsen
381 Yara Linnekamp HLLS 100mH
Ver
100mh MJB (76,2)Verspringen vrouwen MJB
382 Joanny Loeffen ARV Ilion 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (83,8) Vsen
383 Lennart de Looze Startbaan 400m
400m mannen Msen
384 Angelina Lopez Rotterdam 100m
100m vrouwen Vsen
385 Vera Lurvink PH 400m
400m vrouwen MJA
386 Nienke Madderom AV Trias 100m
100mH
Ver
100m vrouwen100mh MJB (76,2) MJB
387 Benjamin Manuel Rotterdam 1500m
1500m mannen Msen
388 Ilona Masson Belgie 100mH
100mh MJB (76,2) MJB
389 Maurice lm Mathabela Zuid-Afrika HSS
Ver
Hink-staps...en MannenVerspringen mannen Msen
390 Shurianty Mathilda CAV Energie 400m
Vsen
391 Arnout Matthijs Belgie 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale Msen
392 Bas Meester Hollandia 110mH
400mH
110mh JJB (91,4)400mh mannen (91,4) JJB
393 Abdelkarim Megaïz PH 100m
100m mannen Msen
394 Natnael Meij Avantri 400m
400m mannen JJB
395 Bernice Meijer Groningen 400m
400m vrouwen Vsen
396 Martijn Meijer PH 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
397 Sven van Merode Spado Hoog
Hoogspringen mannen Msen
398 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
399 Zoë Meyer AV Sprint 100m
100m_f
200m
100m vrouwen100m vrouwen finale200m vrouwen MJA
400 Sarah Missinne Belgie 100mH
100mh vrouwen (83,8) Vsen
464 Ard-Jan Moerdijk Atledo 400m
Msen
465 Roman Monte GACH Polshoog
Msen
466 Jetske Mooldijk PAC 400mH
400mh vrouwen (76,2) MJB
467 Sanne Mooldijk Rotterdam 1500m
1500m vrouwen Vsen
468 Joris Jami...Moro Baba Belgie 100m
Msen
469 Vivienne ...rssinkhof Fit 1500m
1500m vrouwen MJA
470 Ijke Mourits Phanos 1500m
1500m vrouwen MJA
471 Domingos Muanza AV Attila 100m
100m mannen Msen
472 Sophia Mulder AV34 200m
100mH
Ver
200m vrouwen100mh MJB (76,2) MJB
473 Jan Munning SPOB 100m
400m
100m mannen400m mannen JJB
474 Shaeriano Murray Rotterdam 200m
400m
Msen
475 Maarten Nabbe PH 110mH
400mH
400mh mannen (91,4) Msen
476 Stan Niesten DEM 1500m
1500m mannen Msen
477 Stefan Nieuwland Climax 200m
110mH
200m mannen110mh mannen (106,7) Msen
478 Eva Nijdam Scorpio 400mH
400mh vrouwen (76,2) MJB
479 Nikita Nijhuis Altis 100m
200m
Vsen
480 Guus Nijkamp Spado 110mH
110mh JJA (99,1) JJA
481 Wicher Nijkamp Spado 100m
110mH
100m mannen110mh mannen (106,7) Msen
482 Bo Nijs Belgie 100m
100m_f
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen Vsen
483 Dani Nivillac Nijmegen 100m
100m mannen Msen
484 Michael Obasuyi Belgie 100m
110mH
JJA
485 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
486 Mattias Ohlsson Zweden 1500m
1500m mannen Msen
487 Joseph Ola...n Ojewumi Ierland 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale Msen
488 Quinten van Ommen AV Unitas 400m
400m mannen JJB
489 Sharif Omoyele Rotterdam 100m
110mH
100m mannen110mh JJB (91,4) JJB
490 Anna Oosterwegel DVTR 100mH
400mH
100mh MJB (76,2)400mh vrouwen (76,2) MJB
491 Keitharo ...sterwolde Almere `81 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen JJB
492 Gabriëlle Opmeer PAC 400mH
MJA
493 Luc Orbons AV Phoenix 100m
100m mannen JJA
494 Michael Osayande Ciko `66 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
495 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
496 Dylan Owusu Belgie 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
497 Rick Paffen Maastricht 400m
400m mannen Msen
498 Viggo Parol Triathlon 1500m
1500m mannen JJB
499 Jakob Pütz PH Polshoog
Polsstokho...en mannen JJA
500 Sarah Peerik Hanzesport 1500m
MJB
515 Silke Peeters Eindhoven 400mH
400mh vrouwen (76,2) MJA
516 Kees van Pelt PH 400m
400m mannen Msen
517 José Per...do Freire Rotterdam 200m
400m
200m mannen400m mannen Msen
518 Rutger Postma AV Atverni 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
519 Tiemen Pulles DVTR 100m
200m
400m
100m mannen200m mannen400m mannen Msen
520 Natalie Puper AV Atverni 100m
HSS
Vsen
521 Joyce Puts Eindhoven 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
522 Maarten Raes Belgie 400mH
Msen
523 Tess van Randtwijk AV34 1500m
MJB
524 Judith Rasch GACH 200m
Ver
200m vrouwen Vsen
525 Anthony Rasmijn Rotterdam 200m
200m mannen Msen
526 Joshua Record AV 1923 HSS
Hink-staps...en Mannen Msen
527 Esmeralda Redan Rotterdam 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
528 Sibren Reekers AV Impala 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
529 Irene van ...r Reijken Rotterdam 1500m
1500m vrouwen Vsen
530 Jochem Ribberink AV Gouda 400mH
400mh mannen (91,4) JJB
531 Robin Van Riel AV Attila 1500m
1500m mannen Msen
532 Rick Van Riel AV Attila 1500m
1500m mannen Msen
533 Moniek Riemersma HAAS 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
534 Jurriaan de Rijk Haag 400m
400m mannen JJA
535 Nora Ritzen AV Unitas 400mH
400mh vrouwen (76,2) Vsen
536 Rico Rivers Ciko `66 200m
200m mannen Msen
537 Lisa Rodenburg AV Phoenix 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
538 Anna Roelofs AV Lycurgus 200m
Ver
200m vrouwenVerspringen vrouwen MJB
539 Rayen Rojer Rotterdam 200m
200m mannen Msen
540 Luigi Rondas Maastricht 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
541 Noëlle Roorda Phanos 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen MJA
542 Sven Roosen Eindhoven 110mH
110mh JJB (91,4) JJB
543 Mark Roosien AV Hylas 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
544 Christel van Rooy Maastricht 200m
200m vrouwen Vsen
545 Annette Roozen U-Track 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen Vsen
546 Kim Rossen Rotterdam 200m
200m vrouwen Vsen
547 Jasper Rou VAV 200m
JJA
548 Bram Rouwen Hanzesport 1500m
1500m mannen Msen
549 Bram Ruissen PAC Ver
Verspringen mannen Msen
550 Igor Rutka PAC 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
551 Eveline Saalberg GVAC 200m
200m vrouwen Vsen
552 Demi van de Sande Rotterdam 400m
400m vrouwen Vsen
553 Antoine va...er Sanden DAK 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
554 Djanne van...er Schaaf VAV 400mH
400mh vrouwen (76,2) Vsen
555 Stef van der Schaaf VAV 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
556 Nick van Schagen Leiden 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
557 Timi van Schalkwijk Nijmegen 110mH
110mh JJB (91,4) JJB
558 Yestin Scheldeman Belgie 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale Msen
559 Nicole Schellekens ARV Ilion Hoog
Hoogspringen vrouwen MJA
560 Gert-Jan Schep Rotterdam 100m
400m
Msen
561 Stan Schipperen Scorpio 1500m
1500m mannen JJB
562 Bieke Schipperen Scorpio 1500m
1500m vrouwen MJB
563 Chanelton Schmidt Rotterdam 400m
400m mannen Msen
564 Yara Schoenmakers RTE 1500m
1500m vrouwen MJB
565 Sven Schoonebeek AV Zaanland 1500m
1500m mannen Msen
566 Anouk Schoop AV NOP 200m
100mH
Ver
200m vrouwen100mh MJB (76,2) MJB
567 Manon Schoop AV NOP 100m
Hoog
Hoogspringen vrouwen MJA
568 Fleur Schouten De Spartaan 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen MJB
569 Sara Schouten AV Atverni 1500m
MJB
570 Jon Schouwenaar AV 1923 100m
200m
400m
Msen
571 Anoeska Schreijer SPOB 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
572 Lotte Schrijver Phanos 100m
200m
400m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
573 Thomas Schuwer Haag 400m
Msen
574 Zoe Sedney ARV Ilion 100m
100mH
100m vrouwen100mh MJB (76,2) MJB
575 Adel Sesay SLE 100m
100m mannen Msen
576 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
Hink-staps...n Vrouwen MJA
577 Tari Simonis Altis 400m
400m vrouwen Vsen
578 Joost Sinke Spado Hoog
JJB
579 Bjorn Sloot AL73 110mH
Polshoog
110mh JJA (99,1)Polsstokho...en mannen JJA
580 Nick Smidt AAC `61 400mH
Msen
581 Krista Smit HAAS 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
582 Tiago Smithuis ARV Ilion 110mH
110mh mannen (106,7) Msen
583 Rozemarijn Snijders Climax 400m
400m vrouwen MJB
584 Daan Spiljard PAC 110mH
Polshoog
110mh JJA (99,1)Polsstokho...en mannen JJA
585 Bo Spoor RTE 1500m
1500m vrouwen MJB
586 Vincent Staat AV Attila Hoog
Hoogspringen mannen Msen
587 David Staat AV Attila 100m
110mH
100m mannen110mh mannen (106,7) Msen
588 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
589 Nargélis Statia Rotterdam 100m
200m
Vsen
590 Sten Stein AV Impala 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
591 Lotte van Stijn De Spartaan 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen MJA
592 Nils Stok PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
593 Erik Stok PAC 400m
400m mannen JJB
594 Jolien Stuijk AV Attila 100m
100m vrouwen MJA
595 Eefje Swinkels HAC 400mH
400mh vrouwen (76,2) Vsen
596 Louise Taatgen AV Impala HSS
Hink-staps...n Vrouwen Vsen
597 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen
598 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen Msen
599 Nienke Timmer Phanos 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
600 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen MJA
685 Jolie Tops RTE 1500m
1500m vrouwen MJA
686 Dinand Tukker Typhoon 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
687 Steven Van Dievoet DJA 1500m
1500m mannen Msen
688 Margo Van Puyvelde Belgie 200m
200m vrouwen Vsen
689 Tobias Van Roon DAK 1500m
1500m mannen JJA
690 Finn van der Velden Phanos 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
691 Sabrine Vels Nijmegen Ver
Verspringen vrouwen Vsen
692 Hans Velthuis Eindhoven 400m
400m mannen Msen
693 Jelle Venema AV Suomi 400m
400m mannen Msen
694 Dominique Veninga Groningen 400m
400m vrouwen Vsen
695 Luuk Verbaandert Eindhoven 1500m
1500m mannen JJB
696 Tim Verbaandert Eindhoven 1500m
1500m mannen JJA
697 Ezra Verboom HLLM 400m
400mH
400m mannen JJB
698 Yoeri Verburg HLLM 400mH
JJB
699 Meike Verdaasdonk Spado 400m
Ver
400m vrouwen MJB
700 Simon Ver...rstraeten Belgie 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale Msen
913 Simon Ver...rstraeten Belgie 110mH
110mh JJA (99,1) JJA
914 Jake Vermeer Ierland 400mH
400mh mannen (91,4) JJA
915 Sam Versluijs Spado 110mH
110mh JJB (91,4) JJB
916 Miro Vlasman Phanos 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen MJB
917 Kobe Vleminckx Belgie 200m
200m mannen Msen
918 Leonie Van Vliet Groningen 100m
100m_f
200m
100m vrouwen100m vrouwen finale200m vrouwen Vsen
919 Silke Vonk AV Sprint 200m
100mH
100mH
200m vrouwen100mh MJB (76,2) MJB
920 Jasper De Vooght Belgie 400mH
Msen
921 Suzanne Voorrips Groningen 400m
400m vrouwen Vsen
922 Stefan De Vries AAC 400mH
400mh mannen (91,4) Msen
923 Ruben de Vries Rotterdam 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
924 Wouter Vr...wenvelder Haag 100m
200m
100m mannen Msen
925 Kevin Waas Fortius 100m
100m mannen Msen
926 Luuk Wagenaar Phanos 1500m
1500m mannen Msen
927 Olle Van der Walle AV Attila 100m
200m
100m mannen200m mannen JJB
928 Nout Wardenburg AV34 400m
110mH
400m mannen110mh mannen (106,7) Msen
929 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
930 Stijn van Weegberg Leiden 100m
400m
100m mannen400m mannen Msen
931 Pim Weghorst MPM 200m
200m mannen JJB
932 Lara Weghorst Leiden 100mH
400mH
100mh MJB (76,2)400mh vrouwen (76,2) MJB
933 Shannon Wempe AV34 100m
100m vrouwen MJB
934 Tijke Wentink AV Attila 1500m
1500m mannen Msen
935 Dave Wesselink AV Trias 110mH
110mh JJA (99,1) JJA
936 Owen Westerhout AV Trias 400m
Msen
937 Teun Wilde VS97 100m
200m
400m
400m mannen Msen
938 Demi van d...ildenberg Eindhoven 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale MJA
939 Lysanne Wilkens PH 1500m
1500m vrouwen Vsen
940 Puck Van Wiltenburg PAC 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen MJA
941 Ton Winkelmolen Leudal 200m
110mH
200m mannen110mh mannen (106,7) Msen
942 Vincent Wodtke Spark 200m
200m mannen Msen
943 Henderyke Wonink Groningen 400m
Vsen
944 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Hoogspringen mannen Msen
945 Marius Wouters HLLS Hoog
Hoogspringen mannen Msen
946 Adam Youssef Rotterdam 100m
200m
100m mannen200m mannen Msen
947 Daphne van Zandvoort DAK 100m
200m
100m vrouwen200m vrouwen Vsen
948 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
949 Lynn van Zijl DVTR 100mH
Hoog
100mh vrouwen (83,8)Hoogspringen vrouwen MJA
950 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
Hink-staps...en Mannen Msen
951 Anke Zonderland AV Impala 400mH
400mh vrouwen (76,2) Vsen
952 Jurgen van der Zwet De Spartaan 200m
Ver
200m mannenVerspringen mannen JJA
953 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
100m_f
200m
100m mannen100m mannen finale200m mannen JJA
954 Anne Knijnenburg AV Oss `78 400mH
400mh vrouwen (76,2) MJB
955 Lucas van Klaveren ARV Ilion 400m
110mH
400m mannen JJA
956 Jordy Kluft DEM 100m
Msen
957 Sophie Klumper AV Zaanland 400m
400m vrouwen Vsen
958 Ilse Knijnenburg Haag 100m
200m
100m vrouwen Vsen
959 Jordan Knops PAC 100m
200m
100m mannen200m mannen JJA
960 Koen Koenders PH Polshoog
Polsstokho...en mannen Msen
961 Thijs Koers HLLS 400m
400m mannen Msen
962 Mirte Kok PAC Polshoog
Polsstokho...n vrouwen MJA
963 Niels Kok Flevo Delta 400m
400m mannen JJA
964 Marnix Kolkman AV Edam 110mH
Polshoog
Ver
110mh JJB (91,4)Polsstokho...en mannen JJB
965 Janna van Burik Haag 400mH
MJA
966 Gijs van Cappelle U-Track 400m
400m mannen Msen
967 Levi Casilio Fortius 200m
200m mannen JJA
968 Dale Casilio Fortius 200m
200m mannen Msen
969 Leonardo Cecchetti PAC 100m
100m mannen Msen
970 Tarik Chaatouf AV Unitas 400m
400m mannen Msen
971 Noah Chokri Rotterdam 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen JJB
972 Rune Cicilia Belgie 100m
Hoog
Hoogspringen vrouwen MJB
973 Thom Clemens HLLS 200m
200m mannen JJA