Inschrijvingen Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam Categorie
1 Ilse van Beers Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
2 Siebe Brzozowski Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA1
3 Marlieke van Elderen Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
4 Benthe Leermakers Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
5 Flore Slikker Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
6 Cato Stolk Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
7 Demi de Vaan Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
8 Mika Christiaansen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
9 Siem Dieleman AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
10 Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
11 Fabian Huisman AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
12 Tom Keijzers AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
13 Ilias Oueddan AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
14 Maxim Rhebo AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
15 Levi Ruedisueli AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
16 Jurre Sjaardema AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
17 Roan Stoot AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
18 Ruben van Toor AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
19 William Vernimmen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
20 Puck van Gils AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
21 Anne Heijnen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
22 Djayla Hoek AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
23 Sam Hofmans AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
24 Eva Maessen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
25 Fenna Mallens AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
26 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
27 Roza Felin... Willemen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
28 Naimah de Wind AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
29 Fenna Winkel AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA2
30 Iris Aerts AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPC
31 Max Crutzen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPC
32 Jonas den Heijer AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPC
33 Loes van Hooijdonk AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPC
34 Irene Koch AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPC
35 David Kok AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPC
36 Thom Pelkmans AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPC
37 Stijn Verhoeven AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPC
38 Bregje te Wolde AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPC
39 Thijs Boerdijk AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPC
40 Tessa van Drunen AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPC
41 Elin de Koeijer AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPC
42 Isa Laro AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPC
43 Edy Moree AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
44 Julian Smulders AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
45 Ilian Strooper AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPMini
46 Yannick Frumau AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
47 Katja Houtepen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPB
48 Gijs van den Hurk AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
49 Lara Kleysen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPB
50 Merel Kramer AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPB
51 Mats van Nunen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
52 Sil van Opstal AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPB
53 Senne van de Rest AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
54 Tom Verhoeven AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
55 Wald Verkroost AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
56 Wende Visscher AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPB
57 Bram van Wagtendonk AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
58 Bob ten Wolde AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPB
73 Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA1
74 Mila Broekhuijsen Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
75 Wilbert van den Burg AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA1
76 Anouk van Es AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
77 Faylinn Jansen Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
78 Laura Janssen AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
79 Jelle Kreeft AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA1
80 Senna Laureijssen AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA2
81 Bas van der Made Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA1
82 Sarah van der Veeken AV Spiridon Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
83 Mees Biemans AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
84 Bart Korevaar AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA2
85 Pukk Korsten AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
86 Darko Kuijs AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
87 Niels Kunnen AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
88 Britt van Nieuwburg AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
89 Esther van Os AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
90 Guusje Peijs AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
91 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA2
92 Boris Bastiaans AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA1
93 Kilan Goddijn AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA2
94 Ted Houtepen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA2
95 Tijn Janssens AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA1
96 Thomas Klunder AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA1
97 Dirk Lorkeers AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA2
98 Merlijn Pellis AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA2
99 Tijmen Rotte AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA1
100 Luuk Verbeek AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
JPA1
101 Linne Broekman Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPC
102 Gijs van d... Heijkant Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPC
103 Lenthe Lieveld Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPMini
104 Ise Roozen Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPC
105 Teun Schoenmakers Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPMini
106 Vive van Wijk Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
107 Sare van Wijk Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPC
108 Fleur Bouman AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPC
109 Milou van den Broek AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPB
110 Amy van Gestel AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPB
111 Thijmen van Hulten AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPMini
112 Ize Keller AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPB
113 Milou van Nigtevegt AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPB
114 Gijs Versteden AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
115 Bas Willems AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
116 Jelte Zwerver AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPMini
117 Milan van Beurden DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPB
118 Bregje Br...schneider DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
MPB
119 Susan Cornelissen DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
MPC
120 Niek van Delft DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPB
121 Luuk van Gestel DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPC
122 Koen Gestel DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPB
123 Jelke van Heist DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
MPMini
124 Joeri Kamphuis DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPB
125 Stijn Knippels DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPC
126 Thijs van Loon DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPC
127 Sem van Ravestijn DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPC
128 Lieke Verschoor DAK Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
MPC
145 Finn Ardon AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
146 Lynn van Beers AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA1
147 Jesse van Gestel AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA2
148 Veerle de Jong AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA1
149 Elyse Schoonen AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA1
150 Mila Strooper AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
151 Djurre Zwerver AV Attila Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
152 Myrthe Belt AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
153 Lieve van Bueren AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
154 Lotte Damen AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
155 Emma van Kan AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
156 Ilja van Nuland AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
157 Emma van der Pas AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
158 Fiene Schout AV Sprint Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
159 Micah Boom DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA2
160 Esther Cornelissen DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
MPA1
161 Stan van Gestel DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA2
162 Marit Geurts DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
MPA2
163 Fenne van Heist DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
MPA1
164 Daniek van Loon DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
MPA2
165 Elien Smits DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
MPA2
166 Max Verschoor DAK Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA1
167 Merijn van Dongen Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPB
168 Ferre Florijn Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
169 Noah Jacobs Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPB
170 Keisha Jansen Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPC
171 Marlo Leipzig Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPB
172 Tygo van der Schoof Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
173 Guusje Vergunst Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPC
174 Tom Weevers Scorpio Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPB
175 Uma Bholansingh Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
MPB
176 Jill Hess Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
MPC
177 Reinout Koopman Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
178 Madelief Koopman Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
MPMini
179 Charlotte Paijmans Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
MPB
180 Luuk van de Wiel Taxandria Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC