Inschrijvingen Gouden Spike 2018




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
100 Olav Donker PH Ver
JJA
101 Nynke van den Heuvel AAC Ver
Vsen en MjA - Ver MJA
102 Jinke van der Sluis AAC Ver
Vsen en MjA - Ver MJA
103 Beau Winnubst AAC Ver
Vsen en MjA - Ver MJA
104 Famke Heinst De Liemers 800m
Vsen en Mj...programma MJA
105 Noor Kuilboer AV Hera 800m
Vsen en Mj...programma MJA
106 Lieve Eising AV Lycurgus 800m
Vsen en Mj...programma MJA
107 Emma Dekker Olympus `70 800m
Vsen en Mj...programma MJA
108 Bobet Kloosterman Leiden 800m
Vsen en Mj...programma MJA
109 Marta Moreno Leiden 800m
Vsen en Mj...programma MJA
110 Julia James Phanos 800m
Vsen en Mj...programma MJA
111 Laura van Langen SAV 800m
Vsen en Mj...programma MJA
112 Patrick Cronie AAC Kogel
Msen - Kogel Msen
113 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Msen - Kogel Msen
114 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen en JjA - Ver Msen
115 Sven Poelmann AAC Kogel
Msen - Kogel Msen
116 Leon Versluijs AAC Speer
Msen - Speer Msen
117 Kevin Viezee AAC 800m
Msen - 800...programma Msen
118 Stefan de Vries AAC 400mH
Msen - 400...programma Msen
119 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 400m
Msen - 400...programma Msen
120 Nick Marsman ACO 800m
Msen - 800...programma Msen
121 Shaquille Bleecke Almere `81 Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel Msen
122 Keitharo ...sterwolde Almere `81 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
123 Henrik Kok Altis 400m
Msen - 400...programma Msen
124 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
Msen - Discus Msen
125 Hidde Van Eijk ARV Ilion 100m
Msen - 100...programma Msen
126 Pelle Gelderblom ARV Ilion 400m
Msen - 400...programma Msen
127 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
128 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
129 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
130 Floris Aarts AV 1923 Speer
Msen - Speer Msen
131 Ezra Amokwandoh AV 1923 100m
Msen - 100...programma Msen
132 Rutger Bien AV 1923 100m
Ver
Msen - 100...programmaMsen en JjA - Ver Msen
133 Levi Hazes AV 1923 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
134 Tim van der Heide AV 1923 Hoog
Msen - Hoog Msen
135 Bram van der Jagt AV 1923 400m
Msen - 400...programma Msen
136 Joshua Record AV 1923 Ver
Msen en JjA - Ver Msen
137 Julian Record AV 1923 Ver
Msen
138 Jon Schouwenaar AV 1923 400m
Msen - 400...programma Msen
139 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
140 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 100m
Msen - 100...programma Msen
141 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
142 Tiemen Pulles DVTR 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
143 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
Msen - 400...programma Msen
144 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog Msen
145 Léon Mak De Gemzen Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
146 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 800m
Msen - 800...programma Msen
147 Ruud Noort De Spartaan Discus
Msen - Discus Msen
148 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
Msen - 400...programma Msen
149 Niels Kok Flevo Delta 400m
Msen - 400...programma Msen
150 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
Msen - 400...programma Msen
151 Vester Van...eijningen AV Haarlem 400m
Msen - 400...programma Msen
152 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
153 Jurgen Wielart AV Haarlem 800m
Msen - 800...programma Msen
154 Lars van Hoeven Heerenveen 800m
Msen - 800...programma Msen
155 Rodney Hoogterp AV Impala Ver
Msen
156 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 100m
Msen - 100...programma Msen
157 Jelmer van der Veen AV Lionitas 800m
Msen - 800...programma Msen
158 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
Msen - 400...programma Msen
159 Remco Kramer AV Lycurgus 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
160 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
161 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
162 Menno Schouten AV Lycurgus 800m
Msen - 800...programma Msen
163 Bram Berkhout AV NOVA 400m
Msen - 400...programma Msen
164 Samuel Chapple Olympus `70 800m
Msen - 800...programma Msen
165 Tom de Gelder Olympus `70 800m
Msen - 800...programma Msen
166 Leon ten Klooster AV PEC 1910 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
167 Joris van Gool AV Spiridon 100m
Msen - 100...programma Msen
168 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
Msen - Speer Msen
169 Lennart de Looze Startbaan 400m
Msen - 400...programma Msen
170 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
Msen - Hoog Msen
171 Jochem Dobber AV Suomi 400m
Msen - 400...programma Msen
172 Jelle Venema AV Suomi 400m
Msen - 400...programma Msen
173 Twan Pormes AV Zaanland 800m
Msen - 800...programma Msen
174 Rik Taam AV Zaanland 100m
Ver
Msen - 100...programmaMsen en JjA - Ver Msen
175 Daan Meyer AV34 Speer
Msen - Speer Msen
176 Alex van den Boom AV `47 Speer
Msen - Speer Msen
177 Dylan Owusu Belgie 400mH
Msen - 400...programma Msen
178 Bismark Boateng Canada 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
179 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
Msen - 400...programma Msen
180 Bouke van Belois Ciko `66 800m
Msen - 800...programma Msen
181 Tom Egbers Ciko `66 Speer
Msen
182 Christopher Koch Duitsland Kogel
Msen - Kogel Msen
183 Josh Pütz Duitsland 800m
Msen - 800...programma Msen
184 Kristo Galeta Estland Kogel
Msen - Kogel Msen
185 Emile Denecker Frankrijk Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
186 Cas Lutz GACH 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
187 Shepherd Agbeko Ghana 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
188 Simon Blok Haag 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
189 Tino Claessens Haag 400m
Msen - 400...programma Msen
190 Tony van Diepen Haag 400m
Msen - 400...programma Msen
191 Maurik de Groot Haag 400mH
Msen - 400...programma Msen
192 Daniël Leyba Haag Hoog
Msen - Hoog Msen
193 Sander Pupella Haag 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
194 Evan de Schrijver Haag 400m
Msen - 400...programma Msen
195 Yunis abu Stitan Haag 800m
Msen - 800...programma Msen
196 Bas Uitbeijerse Haag 400m
Msen - 400...programma Msen
197 Erik van Vreumingen Haag Kogel
Msen - Kogel Msen
198 Jurriaan Wouters HLLS Speer
Msen - Speer Msen
199 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog Msen
200 Mark Jonker Isala `96 Speer
Msen - Speer Msen
201 Jelte Van Atten Leiden 800m
Msen - 800...programma Msen
202 Mathijs Dirks Leiden 400m
Msen - 400...programma Msen
203 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
204 Benjamin Janssen Leiden Discus
Msen - Discus Msen
205 Stijn van Weegberg Leiden 400m
Msen - 400...programma Msen
206 Seppe van t Westende Leiden 800m
Msen - 800...programma Msen
207 Thomas Zaw Leiden Discus
Msen - Discus Msen
208 Edgars Sumskis Letland 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
209 Jelmer Lenstra MPM 800m
Msen - 800...programma Msen
210 Terrence Agard Nederland 400m
Msen - 400...programma Msen
211 Taymir Burnet Nederland 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
212 Erik Cadee Nederland Discus
Msen - Discus Msen
213 Fabian Florant Nederland Ver
Msen en JjA - Ver Msen
214 Ignisious Gaisah Nederland Ver
Msen en JjA - Ver Msen
215 Hensley Paulina Nederland 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
216 Lars Timmerman Nederland Speer
Msen - Speer Msen
217 Jan Polman Nijmegen 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
218 Abduljaleel Hir Noorwegen 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
219 Abdurrahman Hir Noorwegen 800m
Msen - 800...programma Msen
220 Tom Erling Kårbø Noorwegen 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
221 Ingar Kiplesund Noorwegen Ver
Msen en JjA - Ver Msen
222 Christoph Sander Oostenrijk 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
223 Marijn van den Born PAC Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel Msen
224 Shaquille ...manuelson PAC Discus
Msen - Discus Msen
225 Bram Ruissen PAC Ver
Msen en JjA - Ver Msen
226 Gennaro Biswane Phanos 100m
Msen - 100...programma Msen
227 Kaj Emanuel Phanos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
228 Méron Gysbertha Phanos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
229 Caspar Hattink Phanos Discus
Msen - Discus Msen
230 Calvin Hoogland Phanos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
231 Daniel de Looze Phanos 800m
Msen - 800...programma Msen
232 Maarten Ottenhoff Phanos 800m
400mH
Msen - 800...programmaMsen - 400...programma Msen
233 Cain Rutgers Phanos 800m
Msen - 800...programma Msen
234 Luuk Wagenaar Phanos 800m
Msen - 800...programma Msen
235 Peter Wolters Phanos 400m
Msen - 400...programma Msen
236 Hubert Chmielak Polen Speer
Msen - Speer Msen
237 Cyprian Mrzyglod Polen Speer
Msen - Speer Msen
238 Pim van Bakel PH 200m
Msen - 200...programma Msen
239 Jan Janssen PH Ver
Msen en JjA - Ver Msen
240 Pim Jehee PH Ver
Msen
241 Koen Koenders PH Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
242 Martijn Meijer PH 800m
400mH
Msen - 800...programmaMsen - 400...programma Msen
243 Jakob Pütz PH Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
244 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
Msen en JjA - Ver Msen
245 Noah Chokri Rotterdam Ver
Msen en JjA - Ver Msen
246 Arjan Dekkers Rotterdam Speer
Msen
247 Christopher Garia Rotterdam 100m
Msen - 100...programma Msen
248 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
Msen - Kogel Msen
249 Jim Van Gorkum Rotterdam 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
250 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
Msen - 100...programma Msen
251 Dimitri Juliet Rotterdam 100m
Msen - 100...programma Msen
252 Rachmil van Lamoen Rotterdam 100m
Msen - 100...programma Msen
253 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
Msen - 800...programma Msen
254 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
Msen - 400...programma Msen
255 Rayen Rojer Rotterdam 200m
Msen - 200...programma Msen
256 Chanelton Schmidt Rotterdam 400m
Msen - 400...programma Msen
257 Ruben de Vries Rotterdam 200m
Msen - 200...programma Msen
258 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
Msen - 100...programma Msen
259 Imram Kamara SLE 400m
Msen - 400...programma Msen
260 Sven van Merode Spado Hoog
Msen - Hoog Msen
261 Jeffrey Vanan Suriname 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma Msen
262 Stef van der Schaaf VAV 400mH
Msen - 400...programma Msen
263 Erwin de Vor VAV Hoog
Msen - Hoog Msen
264 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Msen
265 Edward Dodd GBR 800m
Msen - 800...programma Msen
266 Theo Etienne GBR 100m
Msen - 100...programma Msen
267 Jonathan Hopkins GBR 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
268 Kristian Jones GBR 200m
Msen - 200...programma Msen
269 Scott Lincoln GBR Kogel
Msen - Kogel Msen
270 Douglas Musson GBR 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
271 Michael Parry GBR 800m
Msen - 800...programma Msen
272 Ieuan Thomas GBR 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
273 Rabah Yousef GBR 400m
Msen - 400...programma Msen
274 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
Msen - Hoog Msen
275 Koen Jansen TRTL 800m
Msen - 800...programma Msen
276 Thapelo Phora Zuid-Afrika 400m
Msen - 400...programma Msen
277 Siboniso Soldaka Zuid-Afrika 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
278 Emil Blomberg Zweden 3000m SC
Msen - 300...programma Msen
279 Wictor Petterson Zweden Kogel
Msen - Kogel Msen
280 Laura Boekel AAC 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
281 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Vsen - Kogel Vsen
282 Bibi Lotte...der Horst AAC Discus
Vsen - Discus Vsen
283 Beau Winnubst AAC 100m
Vsen - 100...programma Vsen
284 Marijke Boogerd AAV `36 100m
Vsen - 100...programma Vsen
285 Femke Bol Altis 400m
Vsen - 400...programma Vsen
286 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Vsen
287 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog Vsen
288 Nicole Schellekens ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog Vsen
289 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Vsen
290 Marije Doddema AV 1923 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
291 Janke Strijp AV 1923 100m
100mH
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma Vsen
292 Eva Bastmeijer AV Attila Ver
Vsen en MjA - Ver Vsen
293 Iris Bastmeijer AV Attila 100m
100mH
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma Vsen
294 Tanita Hofmans AV Attila Hoog
Vsen - Hoog Vsen
295 Natalie Puper AV Atverni Ver
Vsen en MjA - Ver Vsen
296 Lieke van den Brink DVTR 100m
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver Vsen
297 Jorieke Korenromp DVTR 100m
400m
Vsen - 100...programmaVsen - 400...programma Vsen
298 Emma Oosterwegel DVTR 100mH
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver Vsen
299 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
300 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
Vsen - 400...programma Vsen
301 Joyce Schumacher Flevo Delta 100mH
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver Vsen
302 Fréderique Post AV Gouda 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
303 Kristen Niedrach AV Haarlem 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
304 Albertine Vermeer AV Haarlem 400m
Vsen - 400...programma Vsen
305 Sarah Peerik Hanzesport 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
306 Jessica Schilder AV Hera Kogel
Vsen - Kogel Vsen
307 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
308 Anke Zonderland AV Impala 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
309 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 400m
Vsen - 400...programma Vsen
310 Anna Roelofs AV Lycurgus 200m
Vsen - 200...programma Vsen
311 Corinne Nugter AV NOP Discus
Vsen - Discus Vsen
312 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
Vsen - Hoog Vsen
313 Mariska Bun AV Phoenix 100m
Vsen - 100...programma Vsen
314 Marit Dopheide AV Sprint 400m
Vsen - 400...programma Vsen
315 Myke van de Wiel AV Sprint 200m
100mH
Vsen - 200...programmaVsen - 100...programma Vsen
316 Anne van de Wiel AV Sprint 200m
100mH
Vsen - 200...programmaVsen - 100...programma Vsen
317 Kim Habets AV Unitas Discus
Vsen
318 Nora Ritzen AV Unitas 800m
400mH
Vsen en Mj...programmaVsen - 400...programma Vsen
319 Sophie Klumper AV Zaanland 400m
Vsen - 400...programma Vsen
320 Melissa de Haan AV34 100mH
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver Vsen
321 Marije van...unenstijn AV34 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
322 Bo Welgraaf AV34 400m
Vsen - 400...programma Vsen
323 Manon Depuydt Belgie 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
324 Aurélie de Rijk Belgie Polshoog
Msen en Vs... Polshoog Vsen
325 Margo Van Puyvelde Belgie 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
326 Alyxandria Treasure Canada Hoog
Vsen - Hoog Vsen
327 Shurianty Mathilda CAV Energie 400m
Vsen - 400...programma Vsen
328 Benthe Konig Ciko `66 Kogel
Vsen - Kogel Vsen
329 Roos van Zwam Ciko `66 200m
400m
Vsen - 200...programmaVsen - 400...programma Vsen
330 Tabea Marie Kempe Duitsland 400m
Vsen - 400...programma Vsen
331 Hanna Meinikmann Duitsland Kogel
Vsen - Kogel Vsen
332 Julia Ritter Duitsland Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel Vsen
333 Nina De Poorter Eindhoven Discus
Vsen - Discus Vsen
334 Marissa Damink ASTX 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
335 Nele van den Broek GACH 100mH
Hoog
Vsen - 100...programmaVsen - Hoog Vsen
336 Evelien Hooijman GACH 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
337 Artemis Anastasiou Griekenland 200m
Vsen - 200...programma Vsen
338 Jorinde van Klinken Groningen Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel Vsen
339 Charlene Okken Groningen Kogel
Vsen - Kogel Vsen
340 Leonie van Vliet Groningen 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
341 Henderyke Wonink Groningen 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
342 Eveline Saalberg GVAC 200m
Vsen - 200...programma Vsen
343 Janna van Burik Haag 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
344 Elsbeth Ciesluk Haag 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
345 Esther Dankwah Haag 100m
Vsen - 100...programma Vsen
346 Dara Obot Haag Discus
Vsen - Discus Vsen
347 Claudia Aernaudts HLLS Hoog
Vsen - Hoog Vsen
348 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
Vsen - Kogel Vsen
349 Imke Hanssen HLLS Hoog
Vsen - Hoog Vsen
350 Anneloes de Roo Isala `96 100m
100mH
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma Vsen
351 Lydia van Dijk KAV Holland 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
352 Chimene F...o Azoungo Leiden 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
353 Amina Maatoug Leiden 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
354 Sacha Popping Leiden Discus
Vsen - Discus Vsen
355 Sophie den Ouden MPM 100mH
Vsen - 100...programma Vsen
356 Melissa Boekelman Nederland Kogel
Vsen - Kogel Vsen
357 Nadine Broersen Nederland Kogel
Vsen - Kogel Vsen
358 Roos van Elk Nederland 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
359 Madiea Ghafoor Nederland 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
360 Eva Hovenkamp Nederland 200m
Vsen - 200...programma Vsen
361 Kim Rossen Nederland 400m
Vsen - 400...programma Vsen
362 Tessa van Schagen Nederland 200m
Vsen - 200...programma Vsen
363 Naomi Sedney Nederland 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
364 Laura de Witte Nederland 400m
Vsen - 400...programma Vsen
365 Sanne Wolters Nederland 400m
Vsen - 400...programma Vsen
366 Sabrine Vels Nijmegen Ver
Vsen en MjA - Ver Vsen
367 Julie Fr... Mathisen Noorwegen 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
368 Enid Duut PAC Discus
Vsen - Discus Vsen
369 Kika van B...enegouwen Phanos 100m
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver Vsen
370 Evelien Bos Phanos 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
371 Marlies van Haaren Phanos Hoog
Vsen - Hoog Vsen
372 Rebecca Rijken Phanos 200m
400mH
Vsen - 200...programmaVsen - 400...programma Vsen
373 Chanté Samuel Phanos 100m
100mH
Hoog
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programmaVsen - Hoog Vsen
374 Marije Wever Phanos 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
375 Lianne van Krieken PH 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
376 Stella Bolderheij Rotterdam 400m
Ver
Vsen - 400...programma Vsen
377 Meruska Eduarda Rotterdam Ver
Vsen en MjA - Ver Vsen
378 Maruska Eduarda Rotterdam 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
379 Patricia Krolis Rotterdam 100m
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver Vsen
380 Nargélis Statia Rotterdam 100m
Vsen - 100...programma Vsen
381 Lieke Klaver SAV 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma Vsen
382 Sabine Rutten VAV 800m
Vsen en Mj...programma Vsen
383 Lisa Duffy Zweden 400m
Vsen - 400...programma Vsen
384 Sofia Johnsson Zweden 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
385 Hanna Palmqvist Zweden 400mH
Vsen - 400...programma Vsen
400 Jop Gründmann AAV `36 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
401 Davey Ouwehand Rijnsoever 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
402 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
403 Milan van Holsteijn AV `40 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
404 Kealan Steba GACH 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
405 Floris Aleman Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
406 Twan van Andel Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
407 Manne Baan Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
408 Joep den Dulk Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
409 Steyn Engelse Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
410 Hidde Heijmans Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
411 Lieuwe Huizinga Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
412 Jasper Koning Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
413 Richard de Kort Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
414 Abel Molenaar Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
415 Tycho Muller Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
416 Sven Nederpel Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
417 Gerrit Overdevest Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
418 Ties van der Poel Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
419 Christiaan Schubert Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
420 Hidde Smout Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
421 Kasper Vletter Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
422 Taco de Widt Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
423 Quinten de Vos PAC 1000m
Kidsrun - 1000m JPA
424 Robin van Holsteijn AV `40 600m
Kidsrun - 600m JPB
425 Viggo van Holsteijn AV `40 600m
Kidsrun - 600m JPB
426 Sebastiaan... Huijstee Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPB
427 Hugo Molenaar Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPB
428 Caspar Out Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPB
429 Boaz Tuijn (BM) Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPB
430 Luuk Loonstra HLLS 600m
Kidsrun - 600m JPC
431 Roek Baan Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
432 Niels Koning Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
433 Stijn Koole Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
434 Guus van Kooten Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
435 Hugo Koper Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
436 Loets Kortleever Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
437 Tigo Mooiman Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
438 Daniel Mook Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
439 Victor Siemelink Leiden 600m
Kidsrun - 600m JPC
440 Per Vreeling Leiden 100m
Racerunners - 100m JRP
441 Tom Bliekendaal Rotterdam 100m
Racerunners - 100m JRP
600 Kiira van Dijk Rijnsoever 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
601 Evie De Roos Fit 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
602 Iris Loonstra HLLS 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
603 Jackie Vissers HLLS 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
604 Lotte Bogaard Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
605 Anne Favre Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
606 Karlijn Jansz Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
607 Juna Kortleever Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
608 Iris Kuijt Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
609 Isa Ong Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
610 Clarice Sikken Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
611 Jasmijn van Tol Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
612 Amber van Dijke TSNL 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
613 Iris van Dijke TSNL 1000m
Kidsrun - 1000m MPA
614 Evi Aanhane Rijnsoever 600m
Kidsrun - 600m MPB
615 Bente den Hollander Rijnsoever 600m
Kidsrun - 600m MPB
616 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 600m
Kidsrun - 600m MPB
617 Norah Van Dijk Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPB
618 Anne Faaij Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPB
619 Luna de Rooij Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPB
620 Evi Versluis Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPB
621 Olivia van der Waals Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPB
622 Wikke Wieringa Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPB
623 Lizzy van Vliet AAV `36 600m
Kidsrun - 600m MPC
624 Zoey Fonken BAV 600m
Kidsrun - 600m MPC
625 Nikki Alma Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
626 Roos van Biemen Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
627 Myrthe Cats Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
628 Monica Dijkhuis Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
629 Fleur Favre Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
630 Wiep Hartman Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
631 Leila Jac...es Santos Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
632 Léna Le Dévédec Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
633 Freya Schubert Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
634 Abigail So...Valentijn Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
635 Sarah van der Veen Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
636 Pien Warmerdam Leiden 600m
Kidsrun - 600m MPC
637 Esmée van Dijke TSNL 600m
Kidsrun - 600m MPC
638 Fleurine Dekkers Leiden 100m
Racerunners - 100m MRP
639 Emily Schekkerman Leiden 100m
Racerunners - 100m MRP