Inschrijvingen Gouden Spike 2018




Snr Naam Onderdelen Startgroep
100 Olav Donker JJA - PH Ver
101 Nynke van den Heuvel MJA - AAC Ver
Vsen en MjA - Ver
102 Jinke van der Sluis MJA - AAC Ver
Vsen en MjA - Ver
103 Beau Winnubst MJA - AAC Ver
Vsen en MjA - Ver
104 Famke Heinst MJA - De Liemers 800m
Vsen en Mj...programma
105 Noor Kuilboer MJA - AV Hera 800m
Vsen en Mj...programma
106 Lieve Eising MJA - AV Lycurgus 800m
Vsen en Mj...programma
107 Emma Dekker MJA - Olympus `70 800m
Vsen en Mj...programma
108 Bobet Kloosterman MJA - Leiden 800m
Vsen en Mj...programma
109 Marta Moreno MJA - Leiden 800m
Vsen en Mj...programma
110 Julia James MJA - Phanos 800m
Vsen en Mj...programma
111 Laura van Langen MJA - SAV 800m
Vsen en Mj...programma
112 Patrick Cronie Msen - AAC Kogel
Msen - Kogel
113 Dennis Hemelaar Msen - AAC Kogel
Msen - Kogel
114 Joeri van der Hooft Msen - AAC Ver
Msen en JjA - Ver
115 Sven Poelmann Msen - AAC Kogel
Msen - Kogel
116 Leon Versluijs Msen - AAC Speer
Msen - Speer
117 Kevin Viezee Msen - AAC 800m
Msen - 800...programma
118 Stefan de Vries Msen - AAC 400mH
Msen - 400...programma
119 Ludo Van N...wenhuizen Msen - AAV `36 400m
Msen - 400...programma
120 Nick Marsman Msen - ACO 800m
Msen - 800...programma
121 Shaquille Bleecke Msen - Almere `81 Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel
122 Keitharo ...sterwolde Msen - Almere `81 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
123 Henrik Kok Msen - Altis 400m
Msen - 400...programma
124 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion Discus
Msen - Discus
125 Hidde Van Eijk Msen - ARV Ilion 100m
Msen - 100...programma
126 Pelle Gelderblom Msen - ARV Ilion 400m
Msen - 400...programma
127 Rutger Koppelaar Msen - ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
128 Koen Stapel Msen - ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
129 Timo de Water Msen - ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
130 Floris Aarts Msen - AV 1923 Speer
Msen - Speer
131 Ezra Amokwandoh Msen - AV 1923 100m
Msen - 100...programma
132 Rutger Bien Msen - AV 1923 100m
Ver
Msen - 100...programmaMsen en JjA - Ver
133 Levi Hazes Msen - AV 1923 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
134 Tim van der Heide Msen - AV 1923 Hoog
Msen - Hoog
135 Bram van der Jagt Msen - AV 1923 400m
Msen - 400...programma
136 Joshua Record Msen - AV 1923 Ver
Msen en JjA - Ver
137 Julian Record Msen - AV 1923 Ver
138 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 400m
Msen - 400...programma
139 Sawa Bezelev Msen - AV Athlos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
140 Giorgio Gravenbeek Msen - AV Atverni 100m
Msen - 100...programma
141 Rodrigo Willy Broer Msen - DVTR 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
142 Tiemen Pulles Msen - DVTR 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
143 Yoeri Sterenberg Msen - DVTR 400m
Msen - 400...programma
144 Hidde ter Woord Msen - DVTR Hoog
Msen - Hoog
145 Léon Mak Msen - De Gemzen Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
146 Thijmen Dofferhoff Msen - De Spartaan 800m
Msen - 800...programma
147 Ruud Noort Msen - De Spartaan Discus
Msen - Discus
148 Jurgen van der Zwet Msen - De Spartaan 400mH
Msen - 400...programma
149 Niels Kok Msen - Flevo Delta 400m
Msen - 400...programma
150 Sjoerd Dekker Msen - AV Haarlem 400m
Msen - 400...programma
151 Vester Van...eijningen Msen - AV Haarlem 400m
Msen - 400...programma
152 Stefan Scholte Msen - AV Haarlem 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
153 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 800m
Msen - 800...programma
154 Lars van Hoeven Msen - Heerenveen 800m
Msen - 800...programma
155 Rodney Hoogterp Msen - AV Impala Ver
156 Roelf Bouwmeester Msen - AV Jahn II 100m
Msen - 100...programma
157 Jelmer van der Veen Msen - AV Lionitas 800m
Msen - 800...programma
158 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 400m
Msen - 400...programma
159 Remco Kramer Msen - AV Lycurgus 3000m SC
Msen - 300...programma
160 Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
161 Jonathan Mutebwa Msen - AV Lycurgus 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
162 Menno Schouten Msen - AV Lycurgus 800m
Msen - 800...programma
163 Bram Berkhout Msen - AV NOVA 400m
Msen - 400...programma
164 Samuel Chapple Msen - Olympus `70 800m
Msen - 800...programma
165 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 800m
Msen - 800...programma
166 Leon ten Klooster Msen - AV PEC 1910 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
167 Joris van Gool Msen - AV Spiridon 100m
Msen - 100...programma
168 Dimitri Jonkers Msen - AV Sprint Speer
Msen - Speer
169 Lennart de Looze Msen - Startbaan 400m
Msen - 400...programma
170 Jelle Schijfsma Msen - Startbaan Hoog
Msen - Hoog
171 Jochem Dobber Msen - AV Suomi 400m
Msen - 400...programma
172 Jelle Venema Msen - AV Suomi 400m
Msen - 400...programma
173 Twan Pormes Msen - AV Zaanland 800m
Msen - 800...programma
174 Rik Taam Msen - AV Zaanland 100m
Ver
Msen - 100...programmaMsen en JjA - Ver
175 Daan Meyer Msen - AV34 Speer
Msen - Speer
176 Alex van den Boom Msen - AV `47 Speer
Msen - Speer
177 Dylan Owusu Msen - Belgie 400mH
Msen - 400...programma
178 Bismark Boateng Msen - Canada 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
179 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 400m
Msen - 400...programma
180 Bouke van Belois Msen - Ciko `66 800m
Msen - 800...programma
181 Tom Egbers Msen - Ciko `66 Speer
182 Christopher Koch Msen - Duitsland Kogel
Msen - Kogel
183 Josh Pütz Msen - Duitsland 800m
Msen - 800...programma
184 Kristo Galeta Msen - Estland Kogel
Msen - Kogel
185 Emile Denecker Msen - Frankrijk Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
186 Cas Lutz Msen - GACH 3000m SC
Msen - 300...programma
187 Shepherd Agbeko Msen - Ghana 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
188 Simon Blok Msen - Haag 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
189 Tino Claessens Msen - Haag 400m
Msen - 400...programma
190 Tony van Diepen Msen - Haag 400m
Msen - 400...programma
191 Maurik de Groot Msen - Haag 400mH
Msen - 400...programma
192 Daniël Leyba Msen - Haag Hoog
Msen - Hoog
193 Sander Pupella Msen - Haag 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
194 Evan de Schrijver Msen - Haag 400m
Msen - 400...programma
195 Yunis abu Stitan Msen - Haag 800m
Msen - 800...programma
196 Bas Uitbeijerse Msen - Haag 400m
Msen - 400...programma
197 Erik van Vreumingen Msen - Haag Kogel
Msen - Kogel
198 Jurriaan Wouters Msen - HLLS Speer
Msen - Speer
199 Marius Wouters Msen - HLLS Hoog
Msen - Hoog
200 Mark Jonker Msen - Isala `96 Speer
Msen - Speer
201 Jelte Van Atten Msen - Leiden 800m
Msen - 800...programma
202 Mathijs Dirks Msen - Leiden 400m
Msen - 400...programma
203 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
204 Benjamin Janssen Msen - Leiden Discus
Msen - Discus
205 Stijn van Weegberg Msen - Leiden 400m
Msen - 400...programma
206 Seppe van t Westende Msen - Leiden 800m
Msen - 800...programma
207 Thomas Zaw Msen - Leiden Discus
Msen - Discus
208 Edgars Sumskis Msen - Letland 3000m SC
Msen - 300...programma
209 Jelmer Lenstra Msen - MPM 800m
Msen - 800...programma
210 Terrence Agard Msen - Nederland 400m
Msen - 400...programma
211 Taymir Burnet Msen - Nederland 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
212 Erik Cadee Msen - Nederland Discus
Msen - Discus
213 Fabian Florant Msen - Nederland Ver
Msen en JjA - Ver
214 Ignisious Gaisah Msen - Nederland Ver
Msen en JjA - Ver
215 Hensley Paulina Msen - Nederland 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
216 Lars Timmerman Msen - Nederland Speer
Msen - Speer
217 Jan Polman Msen - Nijmegen 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
218 Abduljaleel Hir Msen - Noorwegen 3000m SC
Msen - 300...programma
219 Abdurrahman Hir Msen - Noorwegen 800m
Msen - 800...programma
220 Tom Erling Kårbø Msen - Noorwegen 3000m SC
Msen - 300...programma
221 Ingar Kiplesund Msen - Noorwegen Ver
Msen en JjA - Ver
222 Christoph Sander Msen - Oostenrijk 3000m SC
Msen - 300...programma
223 Marijn van den Born Msen - PAC Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel
224 Shaquille ...manuelson Msen - PAC Discus
Msen - Discus
225 Bram Ruissen Msen - PAC Ver
Msen en JjA - Ver
226 Gennaro Biswane Msen - Phanos 100m
Msen - 100...programma
227 Kaj Emanuel Msen - Phanos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
228 Méron Gysbertha Msen - Phanos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
229 Caspar Hattink Msen - Phanos Discus
Msen - Discus
230 Calvin Hoogland Msen - Phanos 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
231 Daniel de Looze Msen - Phanos 800m
Msen - 800...programma
232 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos 800m
400mH
Msen - 800...programmaMsen - 400...programma
233 Cain Rutgers Msen - Phanos 800m
Msen - 800...programma
234 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 800m
Msen - 800...programma
235 Peter Wolters Msen - Phanos 400m
Msen - 400...programma
236 Hubert Chmielak Msen - Polen Speer
Msen - Speer
237 Cyprian Mrzyglod Msen - Polen Speer
Msen - Speer
238 Pim van Bakel Msen - PH 200m
Msen - 200...programma
239 Jan Janssen Msen - PH Ver
Msen en JjA - Ver
240 Pim Jehee Msen - PH Ver
241 Koen Koenders Msen - PH Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
242 Martijn Meijer Msen - PH 800m
400mH
Msen - 800...programmaMsen - 400...programma
243 Jakob Pütz Msen - PH Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
244 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam Ver
Msen en JjA - Ver
245 Noah Chokri Msen - Rotterdam Ver
Msen en JjA - Ver
246 Arjan Dekkers Msen - Rotterdam Speer
247 Christopher Garia Msen - Rotterdam 100m
Msen - 100...programma
248 Remco Goetheer Msen - Rotterdam Kogel
Msen - Kogel
249 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
250 Shaquille Haverkamp Msen - Rotterdam 100m
Msen - 100...programma
251 Dimitri Juliet Msen - Rotterdam 100m
Msen - 100...programma
252 Rachmil van Lamoen Msen - Rotterdam 100m
Msen - 100...programma
253 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 800m
Msen - 800...programma
254 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 400m
Msen - 400...programma
255 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 200m
Msen - 200...programma
256 Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam 400m
Msen - 400...programma
257 Ruben de Vries Msen - Rotterdam 200m
Msen - 200...programma
258 Dominique Zwiep Msen - Rotterdam 100m
Msen - 100...programma
259 Imram Kamara Msen - SLE 400m
Msen - 400...programma
260 Sven van Merode Msen - Spado Hoog
Msen - Hoog
261 Jeffrey Vanan Msen - Suriname 100m
200m
Msen - 100...programmaMsen - 200...programma
262 Stef van der Schaaf Msen - VAV 400mH
Msen - 400...programma
263 Erwin de Vor Msen - VAV Hoog
Msen - Hoog
264 Maurits van der Ziel Msen - VAV Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
265 Edward Dodd Msen - GBR 800m
Msen - 800...programma
266 Theo Etienne Msen - GBR 100m
Msen - 100...programma
267 Jonathan Hopkins Msen - GBR 3000m SC
Msen - 300...programma
268 Kristian Jones Msen - GBR 200m
Msen - 200...programma
269 Scott Lincoln Msen - GBR Kogel
Msen - Kogel
270 Douglas Musson Msen - GBR 3000m SC
Msen - 300...programma
271 Michael Parry Msen - GBR 800m
Msen - 800...programma
272 Ieuan Thomas Msen - GBR 3000m SC
Msen - 300...programma
273 Rabah Yousef Msen - GBR 400m
Msen - 400...programma
274 Lars Dirkzwager Msen - Zeeland Hoog
Msen - Hoog
275 Koen Jansen Msen - TRTL 800m
Msen - 800...programma
276 Thapelo Phora Msen - Zuid-Afrika 400m
Msen - 400...programma
277 Siboniso Soldaka Msen - Zuid-Afrika 3000m SC
Msen - 300...programma
278 Emil Blomberg Msen - Zweden 3000m SC
Msen - 300...programma
279 Wictor Petterson Msen - Zweden Kogel
Msen - Kogel
280 Laura Boekel Vsen - AAC 800m
Vsen en Mj...programma
281 Keeley Heijdeman Vsen - AAC Kogel
Vsen - Kogel
282 Bibi Lotte...der Horst Vsen - AAC Discus
Vsen - Discus
283 Beau Winnubst Vsen - AAC 100m
Vsen - 100...programma
284 Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 100m
Vsen - 100...programma
285 Femke Bol Vsen - Altis 400m
Vsen - 400...programma
286 Thyra van Diemen Vsen - ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
287 Ilse Kuijf Vsen - ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog
288 Nicole Schellekens Vsen - ARV Ilion Hoog
Vsen - Hoog
289 Marijke Wijnmaalen Vsen - ARV Ilion Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
290 Marije Doddema Vsen - AV 1923 800m
Vsen en Mj...programma
291 Janke Strijp Vsen - AV 1923 100m
100mH
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma
292 Eva Bastmeijer Vsen - AV Attila Ver
Vsen en MjA - Ver
293 Iris Bastmeijer Vsen - AV Attila 100m
100mH
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma
294 Tanita Hofmans Vsen - AV Attila Hoog
Vsen - Hoog
295 Natalie Puper Vsen - AV Atverni Ver
Vsen en MjA - Ver
296 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 100m
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver
297 Jorieke Korenromp Vsen - DVTR 100m
400m
Vsen - 100...programmaVsen - 400...programma
298 Emma Oosterwegel Vsen - DVTR 100mH
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver
299 Rebecca Hulshof Vsen - De Spartaan 400mH
Vsen - 400...programma
300 Lotte van Stijn Vsen - De Spartaan 400m
Vsen - 400...programma
301 Joyce Schumacher Vsen - Flevo Delta 100mH
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver
302 Fréderique Post Vsen - AV Gouda 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
303 Kristen Niedrach Vsen - AV Haarlem 800m
Vsen en Mj...programma
304 Albertine Vermeer Vsen - AV Haarlem 400m
Vsen - 400...programma
305 Sarah Peerik Vsen - Hanzesport 800m
Vsen en Mj...programma
306 Jessica Schilder Vsen - AV Hera Kogel
Vsen - Kogel
307 Jetske van Kampen Vsen - AV Hylas 800m
Vsen en Mj...programma
308 Anke Zonderland Vsen - AV Impala 400mH
Vsen - 400...programma
309 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 400m
Vsen - 400...programma
310 Anna Roelofs Vsen - AV Lycurgus 200m
Vsen - 200...programma
311 Corinne Nugter Vsen - AV NOP Discus
Vsen - Discus
312 Linda Hurkmans Vsen - AV NOVA Hoog
Vsen - Hoog
313 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 100m
Vsen - 100...programma
314 Marit Dopheide Vsen - AV Sprint 400m
Vsen - 400...programma
315 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 200m
100mH
Vsen - 200...programmaVsen - 100...programma
316 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 200m
100mH
Vsen - 200...programmaVsen - 100...programma
317 Kim Habets Vsen - AV Unitas Discus
318 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas 800m
400mH
Vsen en Mj...programmaVsen - 400...programma
319 Sophie Klumper Vsen - AV Zaanland 400m
Vsen - 400...programma
320 Melissa de Haan Vsen - AV34 100mH
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver
321 Marije van...unenstijn Vsen - AV34 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
322 Bo Welgraaf Vsen - AV34 400m
Vsen - 400...programma
323 Manon Depuydt Vsen - Belgie 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
324 Aurélie de Rijk Vsen - Belgie Polshoog
Msen en Vs... Polshoog
325 Margo Van Puyvelde Vsen - Belgie 400mH
Vsen - 400...programma
326 Alyxandria Treasure Vsen - Canada Hoog
Vsen - Hoog
327 Shurianty Mathilda Vsen - CAV Energie 400m
Vsen - 400...programma
328 Benthe Konig Vsen - Ciko `66 Kogel
Vsen - Kogel
329 Roos van Zwam Vsen - Ciko `66 200m
400m
Vsen - 200...programmaVsen - 400...programma
330 Tabea Marie Kempe Vsen - Duitsland 400m
Vsen - 400...programma
331 Hanna Meinikmann Vsen - Duitsland Kogel
Vsen - Kogel
332 Julia Ritter Vsen - Duitsland Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel
333 Nina De Poorter Vsen - Eindhoven Discus
Vsen - Discus
334 Marissa Damink Vsen - ASTX 800m
Vsen en Mj...programma
335 Nele van den Broek Vsen - GACH 100mH
Hoog
Vsen - 100...programmaVsen - Hoog
336 Evelien Hooijman Vsen - GACH 800m
Vsen en Mj...programma
337 Artemis Anastasiou Vsen - Griekenland 200m
Vsen - 200...programma
338 Jorinde van Klinken Vsen - Groningen Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel
339 Charlene Okken Vsen - Groningen Kogel
Vsen - Kogel
340 Leonie van Vliet Vsen - Groningen 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
341 Henderyke Wonink Vsen - Groningen 400mH
Vsen - 400...programma
342 Eveline Saalberg Vsen - GVAC 200m
Vsen - 200...programma
343 Janna van Burik Vsen - Haag 400mH
Vsen - 400...programma
344 Elsbeth Ciesluk Vsen - Haag 800m
Vsen en Mj...programma
345 Esther Dankwah Vsen - Haag 100m
Vsen - 100...programma
346 Dara Obot Vsen - Haag Discus
Vsen - Discus
347 Claudia Aernaudts Vsen - HLLS Hoog
Vsen - Hoog
348 Wassiliki ...xandridis Vsen - HLLS Kogel
Vsen - Kogel
349 Imke Hanssen Vsen - HLLS Hoog
Vsen - Hoog
350 Anneloes de Roo Vsen - Isala `96 100m
100mH
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programma
351 Lydia van Dijk Vsen - KAV Holland 800m
Vsen en Mj...programma
352 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
353 Amina Maatoug Vsen - Leiden 800m
Vsen en Mj...programma
354 Sacha Popping Vsen - Leiden Discus
Vsen - Discus
355 Sophie den Ouden Vsen - MPM 100mH
Vsen - 100...programma
356 Melissa Boekelman Vsen - Nederland Kogel
Vsen - Kogel
357 Nadine Broersen Vsen - Nederland Kogel
Vsen - Kogel
358 Roos van Elk Vsen - Nederland 800m
Vsen en Mj...programma
359 Madiea Ghafoor Vsen - Nederland 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
360 Eva Hovenkamp Vsen - Nederland 200m
Vsen - 200...programma
361 Kim Rossen Vsen - Nederland 400m
Vsen - 400...programma
362 Tessa van Schagen Vsen - Nederland 200m
Vsen - 200...programma
363 Naomi Sedney Vsen - Nederland 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
364 Laura de Witte Vsen - Nederland 400m
Vsen - 400...programma
365 Sanne Wolters Vsen - Nederland 400m
Vsen - 400...programma
366 Sabrine Vels Vsen - Nijmegen Ver
Vsen en MjA - Ver
367 Julie Fr... Mathisen Vsen - Noorwegen 800m
Vsen en Mj...programma
368 Enid Duut Vsen - PAC Discus
Vsen - Discus
369 Kika van B...enegouwen Vsen - Phanos 100m
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver
370 Evelien Bos Vsen - Phanos 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
371 Marlies van Haaren Vsen - Phanos Hoog
Vsen - Hoog
372 Rebecca Rijken Vsen - Phanos 200m
400mH
Vsen - 200...programmaVsen - 400...programma
373 Chanté Samuel Vsen - Phanos 100m
100mH
Hoog
Vsen - 100...programmaVsen - 100...programmaVsen - Hoog
374 Marije Wever Vsen - Phanos 800m
Vsen en Mj...programma
375 Lianne van Krieken Vsen - PH 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
376 Stella Bolderheij Vsen - Rotterdam 400m
Ver
Vsen - 400...programma
377 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam Ver
Vsen en MjA - Ver
378 Maruska Eduarda Vsen - Rotterdam 400mH
Vsen - 400...programma
379 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 100m
Ver
Vsen - 100...programmaVsen en MjA - Ver
380 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 100m
Vsen - 100...programma
381 Lieke Klaver Vsen - SAV 100m
200m
Vsen - 100...programmaVsen - 200...programma
382 Sabine Rutten Vsen - VAV 800m
Vsen en Mj...programma
383 Lisa Duffy Vsen - Zweden 400m
Vsen - 400...programma
384 Sofia Johnsson Vsen - Zweden 400mH
Vsen - 400...programma
385 Hanna Palmqvist Vsen - Zweden 400mH
Vsen - 400...programma
400 Jop Gründmann JPA - AAV `36 1000m
Kidsrun - 1000m
401 Davey Ouwehand JPA - Rijnsoever 1000m
Kidsrun - 1000m
402 Lars Zuijderduijn JPA - Rijnsoever 1000m
Kidsrun - 1000m
403 Milan van Holsteijn JPA - AV `40 1000m
Kidsrun - 1000m
404 Kealan Steba JPA - GACH 1000m
Kidsrun - 1000m
405 Floris Aleman JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
406 Twan van Andel JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
407 Manne Baan JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
408 Joep den Dulk JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
409 Steyn Engelse JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
410 Hidde Heijmans JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
411 Lieuwe Huizinga JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
412 Jasper Koning JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
413 Richard de Kort JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
414 Abel Molenaar JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
415 Tycho Muller JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
416 Sven Nederpel JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
417 Gerrit Overdevest JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
418 Ties van der Poel JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
419 Christiaan Schubert JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
420 Hidde Smout JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
421 Kasper Vletter JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
422 Taco de Widt JPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
423 Quinten de Vos JPA - PAC 1000m
Kidsrun - 1000m
424 Robin van Holsteijn JPB - AV `40 600m
Kidsrun - 600m
425 Viggo van Holsteijn JPB - AV `40 600m
Kidsrun - 600m
426 Sebastiaan... Huijstee JPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
427 Hugo Molenaar JPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
428 Caspar Out JPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
429 Boaz Tuijn (BM) JPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
430 Luuk Loonstra JPC - HLLS 600m
Kidsrun - 600m
431 Roek Baan JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
432 Niels Koning JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
433 Stijn Koole JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
434 Guus van Kooten JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
435 Hugo Koper JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
436 Loets Kortleever JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
437 Tigo Mooiman JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
438 Daniel Mook JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
439 Victor Siemelink JPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
440 Per Vreeling JRP - Leiden 100m
Racerunners - 100m
441 Tom Bliekendaal JRP - Rotterdam 100m
Racerunners - 100m
600 Kiira van Dijk MPA - Rijnsoever 1000m
Kidsrun - 1000m
601 Evie De Roos MPA - Fit 1000m
Kidsrun - 1000m
602 Iris Loonstra MPA - HLLS 1000m
Kidsrun - 1000m
603 Jackie Vissers MPA - HLLS 1000m
Kidsrun - 1000m
604 Lotte Bogaard MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
605 Anne Favre MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
606 Karlijn Jansz MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
607 Juna Kortleever MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
608 Iris Kuijt MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
609 Isa Ong MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
610 Clarice Sikken MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
611 Jasmijn van Tol MPA - Leiden 1000m
Kidsrun - 1000m
612 Amber van Dijke MPA - Trackstars 1000m
Kidsrun - 1000m
613 Iris van Dijke MPA - Trackstars 1000m
Kidsrun - 1000m
614 Evi Aanhane MPB - Rijnsoever 600m
Kidsrun - 600m
615 Bente den Hollander MPB - Rijnsoever 600m
Kidsrun - 600m
616 Jacey-Lynn Went MPB - Rijnsoever 600m
Kidsrun - 600m
617 Norah Van Dijk MPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
618 Anne Faaij MPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
619 Luna de Rooij MPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
620 Evi Versluis MPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
621 Olivia van der Waals MPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
622 Wikke Wieringa MPB - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
623 Lizzy van Vliet MPC - AAV `36 600m
Kidsrun - 600m
624 Zoey Fonken MPC - BAV 600m
Kidsrun - 600m
625 Nikki Alma MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
626 Roos van Biemen MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
627 Myrthe Cats MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
628 Monica Dijkhuis MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
629 Fleur Favre MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
630 Wiep Hartman MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
631 Leila Jac...es Santos MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
632 Léna Le Dévédec MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
633 Freya Schubert MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
634 Abigail So...Valentijn MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
635 Sarah van der Veen MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
636 Pien Warmerdam MPC - Leiden 600m
Kidsrun - 600m
637 Esmée van Dijke MPC - Trackstars 600m
Kidsrun - 600m
638 Fleurine Dekkers MRP - Leiden 100m
Racerunners - 100m
639 Emily Schekkerman MRP - Leiden 100m
Racerunners - 100m