Inschrijvingen Limbra Avondwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Falco Aarts JJC - Maastricht 1000m
1000 m C-D
2 Daisy Ackema Vsen - Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
3 Kimberly Alkemade Vsen - PH 100m
200m
4 Raf Baerveldt JJC - AVON Kogel
Ver
Kogelstote...ng 19 uurVer aanvang 20 uur
6 Guus Baeten Msen - Swift 100m
100 m JC+V...w+Man+A+B
7 Esmee Bartel MJC - AV Unitas 1000m
1000 m C-D
8 Nicole Barten Vsen - Swift Kogel
Kogelstote...ng 19 uur
9 Laura Büker MJC - HAC 80m
Ver
80 m JD-MCVer aanvang 20 uur
10 Lynn Behnke MJD - Scopias 150m
150 m C-D
11 Sascha Berger M35 - Duitsland 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
12 Rowan Beun JJA - AV Unitas 200m
200 m Vrouw+Man+A+B
13 Fraon Bischoff JJB - AV Unitas 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
14 Scott Boesten JJA - AV Unitas 100m
200m
Hoog
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+BHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur
15 Isabel van Bokhoven MJC - PH 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D
16 Angelique ...lk-Senden V50 - AVON Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
17 Laetitzia Braum MJD - AV Cifla 1000m
1000 m C-D
18 Amy Brendel MJB - AV Unitas Hoog
Hoog aanvang 1.35 m
19 Steven Broere JJD - Swift 80m
150m
1000m
Ver
80 m JD-MC150 m C-D1000 m C-DVer aanvang 19 uur
20 Fabian Buijzen Msen - Swift Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur
21 Fenne Cantelberg MJD - Swift 150m
Hoog
Ver
150 m C-DHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur
22 Sophie Cantelberg MJD - Swift 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 19 uur
23 Marco Caspers Msen - Swift Discus
Ver
Discuswerp...ng 20 uurVer aanvang 19 uur
24 Thies Coenen JJB - Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur
25 Hannah Cranen MJA - Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
26 Maud Daemen MJC - AV Caesar 150m
Kogel
150 m C-DKogelstote...ng 19 uur
27 Julia Dahmen V35 - Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
28 Dave Damen JJD - Swift 80m
Kogel
Ver
80 m JD-MCKogelstote...ng 19 uurVer aanvang 20 uur
29 Nina De Poorter Vsen - Eindhoven Discus
Discuswerp...ng 19 uur
30 Maarten Debeij JJB - Eindhoven 100m
Hoog
100 m JC+V...w+Man+A+BHoog aanvang 1.35 m
31 Lynn Diederen MJD - Leudal Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur
32 Julia van Dijk MJB - JSPR Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur
33 Pjotr Dolfsma JJC - VRT 1000m
1000 m C-D
34 Ilse Donners MJC - AVON Kogel
Hoog
Ver
Kogelstote...ng 19 uurHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur
35 Niels Donners JJB - AVON 1500m
Hoog
Ver
1500 m Vrouw+Man+A+BHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur
36 Gerry Driessen V60 - AV Weert Discus
Discuswerp...ng 19 uur
37 Dion Eijssen JJC - AV Unitas 1000m
1000 m C-D
38 Emmelijn van Eldik MJA - Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
39 Bas Emaus JJD - AV Unitas Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur
40 Ian Franssen Msen - LGDR 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
41 Mare Frauenfelder MJC - AV Cifla 1000m
1000 m C-D
42 Saimen Te Giffel JJC - AVON Discus
Hoog
Ver
Discuswerp...ng 19 uurHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 20 uur
43 Suze Gipmans MJD - VRT 1000m
1000 m C-D
44 Nick Godschalk JJA - AV Unitas Discus
Discuswerp...ng 19 uur
45 Jennifer Gulikers Vsen - AV Caesar 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
46 Harrie Hagemans M80 - Nijmegen Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
47 Laurens Handels JJA - Swift Hoog
48 Rik Heijnen Msen - Helden Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
49 Wim Hellebrekers M65 - AV Weert Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
50 Axel Hermanns M70 - Duitsland Kogel
Kogelstote...ng 19 uur
51 Bert Hermens JJC - AV Unitas 100m
Discus
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BDiscuswerp...ng 19 uurVer aanvang 20 uur
52 Sarah Hermsen MJC - ATV Venray 80m
Ver
80 m JD-MCVer aanvang 20 uur
53 Jan van Hooft M65 - Swift Discus
Discuswerp...ng 20 uur
54 Jorick Horstermans Msen - Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur
56 Eva Huirne MJB - ATOP Ver
Ver aanvang 20 uur
57 Audrey Jacobs MJC - Scopias 80m
Discus
58 Margriet Jacobs V45 - Scopias Discus
59 Corné Jacobs M50 - Scopias Discus
60 Denice Jacobs MJB - Scopias Discus
61 Anissa Jakhjoukh MJD - Swift 60m
150m
Ver
60 m - MD150 m C-DVer aanvang 20 uur
62 Jip Janissen JJB - VRT 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
63 Rik Janissen JJD - VRT 1000m
1000 m C-D
64 Kenny Janssen Msen - Helden 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
65 Jacques Janssen M70 - Scopias Discus
Discuswerp...ng 20 uur
66 Matyas Kerekgyarto JJC - Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
67 Boglarka ...rekgyarto MJD - Swift 60m
150m
Hoog
Ver
60 m - MD150 m C-DVer aanvang 20 uur
68 Dagmara Killaars MJA - Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
69 Henk Knapen M70 - DES Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
70 Eva Kok MJD - LGDR 1000m
1000 m C-D
71 Casper Kunowski JJC - AV Unitas Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur
72 Torsten Lange M70 - Duitsland Kogel
Kogelstote...ng 19 uur
73 Alice Leijssen MJC - ATV Venray Discus
Hoog
Discuswerp...ng 20 uurHoog aanvang 1.10 m
74 Isis Levels MJD - Scopias 1000m
Ver
1000 m C-DVer aanvang 20 uur
75 Thijs van Lith JJB - ATH 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
76 Manon Lutt MJA - AV Caesar Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur
77 Sven van d...eerendonk JJD - PH 1000m
1000 m C-D
78 Dani Meisen JJD - AV Caesar 1000m
1000 m C-D
79 Nienke Meubermans MJC - PH 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D
80 Goos Meuwissen JJC - Swift 150m
150 m C-D
81 Sanne Michiels MJD - ATH 1000m
Discus
Kogel
1000 m C-DDiscuswerp...ng 20 uur
82 Ruud Mom M55 - Eindhoven 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
83 Johan van de Mortel Msen - Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
85 Cindy Nolte-Hannon Vsen - AV Unitas Ver
Ver aanvang 19 uur
86 Quinten Ommen van JJB - AV Unitas 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
87 Niels Peeters JJB - VRT 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
88 Ric Reulen M45 - Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
89 Jesse van Roy JJD - Leudal Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur
90 Alex Smeets JJA - AV Caesar 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
91 Yorick Snijders JJD - Leudal 150m
Hoog
150 m C-DHoog aanvang 1.10 m
92 Noa Snijders MJC - Eindhoven 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D
93 Milan Sonnemans JJC - Helden 100m
150m
100 m JC+V...w+Man+A+B150 m C-D
94 Chris Steuns M35 - Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
95 Merel Stobbelaar MJC - Eindhoven 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 20 uur
96 Madelief Vaessen MJB - Swift Ver
Ver aanvang 20 uur
97 Tijn Vaessen JJA - Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
98 Anne Verstraeten Vsen - Belgie 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B
99 Sica Verwasch MJC - AV Unitas 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 19 uur
100 Thomas van Vlerken JJA - HAC 200m
Ver
200 m Vrouw+Man+A+BVer aanvang 19 uur
101 Lisanne de Vreede MJC - Swift 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D
102 Jill Wanten MJB - Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
103 Eartha Weber Vsen - Maastricht 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
104 Dinand Weerts JJD - ATH Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...ng 20 uurVer aanvang 19 uur
105 Lotte Weevers MJC - PH 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D
106 Violet Willems MJB - ATOP 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
107 Alexandra Willemsen MJA - ATOP 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur
108 Ton Winkelmolen Msen - Leudal 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur
109 Bart Zijlstra Msen - Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur
110 Sjoerd van Wingerden JJD - Swift 80m
150m
Ver
80 m JD-MC150 m C-DVer aanvang 19 uur
111 Pien Axelle MJB - Belgie Discus
Discuswerp...ng 19 uur
112 Jan van de Winkel M55 - Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
113 Koen Terheijden JJA - LGDR 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
114 Jurn Strik JJB - LGDR 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur
115 Tom Honings JJB - LGDR 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B
116 Han Baselier JJB - LGDR 100m
Hoog
100 m JC+V...w+Man+A+BHoog aanvang 1.35 m
117 Hans Smeets M70 - ATOP 200m
1500m
200 m Vrouw+Man+A+B1500 m Vrouw+Man+A+B
118 Anday Tekle JJA - AV Unitas 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B