Inschrijvingen Limbra Avondwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
1 Falco Aarts Maastricht 1000m
1000 m C-D JJC
2 Daisy Ackema Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur Vsen
3 Kimberly Alkemade PH 100m
200m
Vsen
4 Raf Baerveldt AVON Kogel
Ver
Kogelstote...ng 19 uurVer aanvang 20 uur JJC
6 Guus Baeten Swift 100m
100 m JC+V...w+Man+A+B Msen
7 Esmee Bartel AV Unitas 1000m
1000 m C-D MJC
8 Nicole Barten Swift Kogel
Kogelstote...ng 19 uur Vsen
9 Laura Büker HAC 80m
Ver
80 m JD-MCVer aanvang 20 uur MJC
10 Lynn Behnke Scopias 150m
150 m C-D MJD
11 Sascha Berger Duitsland 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B M35
12 Rowan Beun AV Unitas 200m
200 m Vrouw+Man+A+B JJA
13 Fraon Bischoff AV Unitas 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJB
14 Scott Boesten AV Unitas 100m
200m
Hoog
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+BHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur JJA
15 Isabel van Bokhoven PH 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D MJC
16 Angelique ...lk-Senden AVON Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur V50
17 Laetitzia Braum AV Cifla 1000m
1000 m C-D MJD
18 Amy Brendel AV Unitas Hoog
Hoog aanvang 1.35 m MJB
19 Steven Broere Swift 80m
150m
1000m
Ver
80 m JD-MC150 m C-D1000 m C-DVer aanvang 19 uur JJD
20 Fabian Buijzen Swift Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur Msen
21 Fenne Cantelberg Swift 150m
Hoog
Ver
150 m C-DHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur MJD
22 Sophie Cantelberg Swift 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 19 uur MJD
23 Marco Caspers Swift Discus
Ver
Discuswerp...ng 20 uurVer aanvang 19 uur Msen
24 Thies Coenen Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur JJB
25 Hannah Cranen Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B MJA
26 Maud Daemen AV Caesar 150m
Kogel
150 m C-DKogelstote...ng 19 uur MJC
27 Julia Dahmen Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B V35
28 Dave Damen Swift 80m
Kogel
Ver
80 m JD-MCKogelstote...ng 19 uurVer aanvang 20 uur JJD
29 Nina De Poorter Eindhoven Discus
Discuswerp...ng 19 uur Vsen
30 Maarten Debeij Eindhoven 100m
Hoog
100 m JC+V...w+Man+A+BHoog aanvang 1.35 m JJB
31 Lynn Diederen Leudal Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur MJD
32 Julia van Dijk JSPR Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur MJB
33 Pjotr Dolfsma VRT 1000m
1000 m C-D JJC
34 Ilse Donners AVON Kogel
Hoog
Ver
Kogelstote...ng 19 uurHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur MJC
35 Niels Donners AVON 1500m
Hoog
Ver
1500 m Vrouw+Man+A+BHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur JJB
36 Gerry Driessen AV Weert Discus
Discuswerp...ng 19 uur V60
37 Dion Eijssen AV Unitas 1000m
1000 m C-D JJC
38 Emmelijn van Eldik Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B MJA
39 Bas Emaus AV Unitas Hoog
Ver
Hoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur JJD
40 Ian Franssen LGDR 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B Msen
41 Mare Frauenfelder AV Cifla 1000m
1000 m C-D MJC
42 Saimen Te Giffel AVON Discus
Hoog
Ver
Discuswerp...ng 19 uurHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 20 uur JJC
43 Suze Gipmans VRT 1000m
1000 m C-D MJD
44 Nick Godschalk AV Unitas Discus
Discuswerp...ng 19 uur JJA
45 Jennifer Gulikers AV Caesar 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B Vsen
46 Harrie Hagemans Nijmegen Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur M80
47 Laurens Handels Swift Hoog
JJA
48 Rik Heijnen Helden Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur Msen
49 Wim Hellebrekers AV Weert Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur M65
50 Axel Hermanns Duitsland Kogel
Kogelstote...ng 19 uur M70
51 Bert Hermens AV Unitas 100m
Discus
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BDiscuswerp...ng 19 uurVer aanvang 20 uur JJC
52 Sarah Hermsen ATV Venray 80m
Ver
80 m JD-MCVer aanvang 20 uur MJC
53 Jan van Hooft Swift Discus
Discuswerp...ng 20 uur M65
54 Jorick Horstermans Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur Msen
56 Eva Huirne ATOP Ver
Ver aanvang 20 uur MJB
57 Audrey Jacobs Scopias 80m
Discus
MJC
58 Margriet Jacobs Scopias Discus
V45
59 Corné Jacobs Scopias Discus
M50
60 Denice Jacobs Scopias Discus
MJB
61 Anissa Jakhjoukh Swift 60m
150m
Ver
60 m - MD150 m C-DVer aanvang 20 uur MJD
62 Jip Janissen VRT 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJB
63 Rik Janissen VRT 1000m
1000 m C-D JJD
64 Kenny Janssen Helden 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B Msen
65 Jacques Janssen Scopias Discus
Discuswerp...ng 20 uur M70
66 Matyas Kerekgyarto Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur JJC
67 Boglarka ...rekgyarto Swift 60m
150m
Hoog
Ver
60 m - MD150 m C-DVer aanvang 20 uur MJD
68 Dagmara Killaars Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B MJA
69 Henk Knapen DES Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur M70
70 Eva Kok LGDR 1000m
1000 m C-D MJD
71 Casper Kunowski AV Unitas Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur JJC
72 Torsten Lange Duitsland Kogel
Kogelstote...ng 19 uur M70
73 Alice Leijssen ATV Venray Discus
Hoog
Discuswerp...ng 20 uurHoog aanvang 1.10 m MJC
74 Isis Levels Scopias 1000m
Ver
1000 m C-DVer aanvang 20 uur MJD
75 Thijs van Lith ATH 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJB
76 Manon Lutt AV Caesar Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur MJA
77 Sven van d...eerendonk PH 1000m
1000 m C-D JJD
78 Dani Meisen AV Caesar 1000m
1000 m C-D JJD
79 Nienke Meubermans PH 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D MJC
80 Goos Meuwissen Swift 150m
150 m C-D JJC
81 Sanne Michiels ATH 1000m
Discus
Kogel
1000 m C-DDiscuswerp...ng 20 uur MJD
82 Ruud Mom Eindhoven 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B M55
83 Johan van de Mortel Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B Msen
85 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Ver
Ver aanvang 19 uur Vsen
86 Quinten Ommen van AV Unitas 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B JJB
87 Niels Peeters VRT 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJB
88 Ric Reulen Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B M45
89 Jesse van Roy Leudal Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur JJD
90 Alex Smeets AV Caesar 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJA
91 Yorick Snijders Leudal 150m
Hoog
150 m C-DHoog aanvang 1.10 m JJD
92 Noa Snijders Eindhoven 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D MJC
93 Milan Sonnemans Helden 100m
150m
100 m JC+V...w+Man+A+B150 m C-D JJC
94 Chris Steuns Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B M35
95 Merel Stobbelaar Eindhoven 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 20 uur MJC
96 Madelief Vaessen Swift Ver
Ver aanvang 20 uur MJB
97 Tijn Vaessen Swift 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B JJA
98 Anne Verstraeten Belgie 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B Vsen
99 Sica Verwasch AV Unitas 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 19 uur MJC
100 Thomas van Vlerken HAC 200m
Ver
200 m Vrouw+Man+A+BVer aanvang 19 uur JJA
101 Lisanne de Vreede Swift 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D MJC
102 Jill Wanten Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B MJB
103 Eartha Weber Maastricht 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B Vsen
104 Dinand Weerts ATH Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...ng 20 uurVer aanvang 19 uur JJD
105 Lotte Weevers PH 80m
150m
80 m JD-MC150 m C-D MJC
106 Violet Willems ATOP 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B MJB
107 Alexandra Willemsen ATOP 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur MJA
108 Ton Winkelmolen Leudal 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur Msen
109 Bart Zijlstra Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur Msen
110 Sjoerd van Wingerden Swift 80m
150m
Ver
80 m JD-MC150 m C-DVer aanvang 19 uur JJD
111 Pien Axelle Belgie Discus
Discuswerp...ng 19 uur MJB
112 Jan van de Winkel Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B M55
113 Koen Terheijden LGDR 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJA
114 Jurn Strik LGDR 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur JJB
115 Tom Honings LGDR 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJB
116 Han Baselier LGDR 100m
Hoog
100 m JC+V...w+Man+A+BHoog aanvang 1.35 m JJB
117 Hans Smeets ATOP 200m
1500m
200 m Vrouw+Man+A+B1500 m Vrouw+Man+A+B M70
118 Anday Tekle AV Unitas 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJA