Inschrijvingen Limbra Avondwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
Esmee Bartel AV Unitas 1000m
1000 m C-D MJC
Dave Damen Swift 80m
Kogel
Ver
80 m JD-MCKogelstote...ng 19 uurVer aanvang 20 uur JJD
Scott Boesten AV Unitas 100m
200m
Hoog
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+BHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur JJA
Matyas Kerekgyarto Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur JJC
Boglarka ...rekgyarto Swift 60m
150m
Hoog
Ver
60 m - MD150 m C-DHoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur MJD
Thika Rudolph Scopias Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur MJB
Gerry Driessen AV Weert Discus
Discuswerp...ng 19 uur V60
Jorick Horstermans Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur Msen
Alice Leijssen ATV Venray Discus
Hoog
Discuswerp...ng 20 uurHoog aanvang 1.10 m MJC
Fabian Buijzen Swift 100m
Hoog
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BHoog aanvang 1.35 mVer aanvang 19 uur Msen
Jan van Hooft Swift Discus
Discuswerp...ng 19 uur M65
Wim Hellebrekers AV Weert Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur M65
Kimberly Alkemade PH 100m
200m
Vsen
Thies Coenen Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur JJB
Sven van d...eerendonk PH 1000m
1000 m C-D JJD
Torsten Lange Duitsland Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur M70
Audrey Jacobs Scopias 80m
Discus
80 m JD-MCDiscuswerp...ng 20 uur MJC
Margriet Jacobs Scopias Discus
Discuswerp...ng 20 uur V45
Corné Jacobs Scopias Discus
Discuswerp...ng 20 uur M50
Isis Levels Scopias 1000m
Ver
1000 m C-DVer aanvang 20 uur MJD
Axel Hermanns Duitsland Kogel
Kogelstote...ng 19 uur M70
Jacques Janssen Scopias Discus
Discuswerp...ng 20 uur M70
Harrie Hagemans Nijmegen Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur M80
Anissa Jakhjoukh Swift 60m
150m
1000m
Discus
Kogel
Hoog
Ver
60 m - MD150 m C-D1000 m C-DDiscuswerp...ng 19 uurVer aanvang 20 uur MJD
Nicole Barten Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur Vsen
Mare Frauenfelder AV Cifla 1000m
1000 m C-D MJC
Zoë van Lierop Swift 100m
Ver
100 m JC+V...w+Man+A+BVer aanvang 20 uur Vsen
Fraon Bischoff AV Unitas 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B JJB
Marco Caspers Swift Discus
Ver
Discuswerp...ng 20 uurVer aanvang 19 uur Msen
Veerle van...er Meulen ATOP Discus
Discuswerp...ng 19 uur MJA
Daisy Ackema Swift Discus
Discuswerp...ng 19 uur Vsen
Angelique ...lk-Senden AVON Discus
Kogel
Discuswerp...ng 19 uurKogelstote...ng 20 uur V50
Jordy Dols ATOP 100m
200m
100 m JC+V...w+Man+A+B200 m Vrouw+Man+A+B JJB
Kaate Mulders VT08 1000m
1000 m C-D MJD
Ric Reulen Swift 1500m
1500 m Vrouw+Man+A+B M45
Bart Zijlstra Swift Discus
Kogel
Discuswerp...ng 20 uurKogelstote...ng 19 uur Msen
Fenne Cantelberg Swift 150m
Hoog
Ver
150 m C-DHoog aanvang 1.10 mVer aanvang 20 uur MJD
Sophie Cantelberg Swift 150m
Ver
150 m C-DVer aanvang 19 uur MJD
Laurens Handels Swift Hoog
Hoog aanvang 1.35 m JJA
Stan Hovens VRT 1000m
1000 m C-D JJD
Nick Godschalk AV Unitas Discus
Discuswerp...ng 19 uur JJA