Inschrijvingen Vlaardingse Polderwedstrijd (ksl,horden,hss,pols,steeple)




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
221 Jelle Dijkshoorn JJA - AV Fortuna Kogelsl
JJA
222 Bram Van Dorst JJA - AV Fortuna Zweedse
HSS
Hink-stap-springen Run4Panama (2e)
223 Koen Klunder JJA - AV Fortuna Zweedse
Run4Panama (3e)
224 Meseret M...om Tsegay JJA - Phanos 3000m SC
JJA/M.Sen ...r steeple
225 Kaan Mollaoglu JJA - Fortius Polshoog
Polsstokhoogspringen
226 Jeroen Poiesz JJA - PAC Polshoog
Polsstokhoogspringen
227 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Zweedse
Kogelsl
Polshoog
JJAPolsstokhoogspringen Run4Panama (4e)
228 Daan Spiljard JJA - PAC Polshoog
Polsstokhoogspringen
229 Levi Verver JJA - AV Fortuna Kogelsl
JJA
230 Jort van der Voorden JJA - AV Fortuna Zweedse
Run4Panama (1e)
231 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 1Mijl
1 mijl
232 Thomas Bruijs JJB - AV Fortuna Zweedse
HSS
Hink-stap-springen AV Fortuna (1e)
233 Duane van Dijkhuizen JJB - Fortius Polshoog
Polsstokhoogspringen
234 Luuk Jochems JJB - AV Fortuna 400mH
Zweedse
JJB Mmas -...mH (84cm) AV Fortuna (2e)
235 Angelo Visser JJB - NEAV 400mH
JJB Mmas -...mH (84cm)
236 Orry Willems JJB - Belgie Kogelsl
JJB
237 Yuma van Dijkhuizen JJC - Fortius Polshoog
Polsstokhoogspringen
238 Thijs de Block JJD - AV `40 1Mijl
300mH
1500m SC
Zweedse
Kogelsl
HSS
1 mijlJJD/VMas -...mH (76cm)JC/JD - 1500m SCKogelsl JJD en MJCHink-stap-springen
239 Stephan va...den Bosch JJD - AV `40 300mH
1500m SC
JJD/VMas -...mH (76cm)JC/JD - 1500m SC
240 Levi de Bruijn JJD - PAC 1500m SC
JC/JD - 1500m SC
241 Finn van der Maas JJD - Fit 1500m SC
Kogelsl
JC/JD - 1500m SCKogelsl JJD en MJC
242 Brett van Os JJD - AV Fortuna 300mH
1500m SC
Zweedse
Kogelsl
HSS
JJD/VMas -...mH (76cm)JC/JD - 1500m SCKogelsl JJD en MJCHink-stap-springen
243 Thijs Starink JJD - AV Fortuna 300mH
1500m SC
Zweedse
Kogelsl
HSS
JJD/VMas -...mH (76cm)JC/JD - 1500m SCKogelsl JJD en MJCHink-stap-springen
244 Lars de Block JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 1 (2e)
245 Sam Boelen JPA1 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp Rotterdam Atletiek (1e)
246 Andre Dias Scarano JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 2 (2e)
247 Guus Doodeman JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 2 (1e)
248 Youri van der Linden JPA1 - GACH Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp
249 Floris Meewisse JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 1 (4e)
250 Teun van der Mey JPA1 - PAC Meerkamp
JPA - Meerkamp
251 Jakob Schneiders JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 2 (3e)
252 Merijn Stuijt JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 2 (4e)
253 Luuk van Tiggelen JPA1 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp
254 Joe van Veen JPA1 - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp
255 Menno van der Waal JPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 1 (3e)
256 Manne Baan JPA2 - Leiden Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp De Leidse Olympus (1e)
257 Nils Eerhart JPA2 - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp
258 Luca de Kok JPA2 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp AV '40 team 1 (1e)
259 Jasper Koning JPA2 - Leiden Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp De Leidse Olympus (2e)
260 Richard de Kort JPA2 - Leiden Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp De Leidse Olympus (3e)
261 Boaz van der Lans JPA2 - Olympus `70 Meerkamp
JPA - Meerkamp
262 Sven Nederpel JPA2 - Leiden Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp
263 Merlijn Piepenbroek JPA2 - ARV Ilion Meerkamp
JPA - Meerkamp
264 Mick van Veen JPA2 - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
JPA - Meerkamp De Leidse Olympus (4e)
265 Casper de Winter JPA2 - ARV Ilion Meerkamp
JPA - Meerkamp
266 Lars Duijnisveld JPB - AV `40 Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp Super Jets (2e)
267 Finn Elmendorp JPB - AV Fortuna Meerkamp
PB - Meerkamp
268 Stijn Heitkamp JPB - AV `40 Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp Super Jets (3e)
269 Boris Klaver JPB - ARV Ilion Meerkamp
PB - Meerkamp
270 Bruce Levenswaard JPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
271 Floris Scheepstra JPB - Phanos Meerkamp
PB - Meerkamp
272 Davey Smits JPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
273 Iskander Stapel JPB - Nijmegen Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
274 Milan Tuin JPB - AV Sparta Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
275 Ramon Vaandrager JPB - CAV Energie Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
276 Alex Vijfvinkel JPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
277 Daimy van Beek JPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Cheetah's (1e)
278 Daniel Hall JPC - AV Zuidwal Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
279 Scott Ham JPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Cheetah's (3e)
280 Manuel Heij JPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
281 Niels Koning JPC - Leiden Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Cheetah's (4e)
282 Luuk Loonstra JPC - HLLS Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Cheetah's (2e)
283 Sjoerd Amsing JPMini - Voorne Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
284 Dion van Beek JPMini - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
285 Finn Duijnisveld JPMini - AV `40 Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Olly 40 (2e)
286 Ties Hilferink JPMini - Voorne Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
287 Guido van der Hoek JPMini - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Olly 40 (3e)
288 Cas Meijer JPMini - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Olly 40 (1e)
289 Jesse Schouten JPMini - Fortius Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
290 Gijs van Tiggelen JPMini - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp
291 Boy van Veen JPMini - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
JPC/JPMini... Meerkamp Olly 40 (4e)
292 Leo Van der Aa Mmas - AV Fortuna Polshoog
Polsstokhoogspringen
293 Albert van den Bedum Mmas - Spark 1Mijl
400mH
1 mijlJJB Mmas -...mH (84cm)
294 Mickel van Eekeren Mmas - Spado Kogelsl
Msen, M40
295 Maarten Van der Eijk Mmas - AU 1Mijl
1 mijl
296 Lars Könemann Mmas - AV Fortuna Zweedse
Kogelsl
Msen, M40
297 Bas Meijer Mmas - AV Zuidwal Kogelsl
Msen, M40
298 Chris Mettrop Mmas - Spark 300mH
300mH 69cm MJD Mmas
299 Bob Nederpel Mmas - Leiden 1Mijl
1 mijl
300 Jaap Vlaming Mmas - AV NOP 2000m SC
MJB/M.Mas ...r steeple
301 Theo Woldberg Mmas - Phanos 2000m SC
MJB/M.Mas ...r steeple
302 José van Appeven Vmas - AAV `36 Kogelsl
V55, V60
303 Sigrid Florusse Vmas - Fortius Polshoog
Polsstokhoogspringen
304 Denise van...en-Morris Vmas - GACH 300mH
HSS
JJD/VMas -...mH (76cm)Hink-stap-springen
305 Loes Luijendijk Vmas - PAC Kogelsl
V55, V60
306 Nel van der Meijs Vmas - AV Fortuna 300mH
Zweedse
HSS
JJD/VMas -...mH (76cm)Hink-stap-springen AV Fortuna (3e)
307 Miranda van der Mey Vmas - PAC Kogelsl
Vsen, V35, V40
308 Agnes Olgers-Heiner Vmas - AV NOP 2000m SC
MJB/M.Mas ...r steeple
309 Linda van Vliet Vmas - PAC Kogelsl
Vsen, V35, V40
310 Frederika ...le Donker Vmas - AV Fortuna 1Mijl
1 mijl
311 Ingrid Zuijdervliet Vmas - AV Zuidwal Kogelsl
V55, V60
312 Mirte Kok MJA - PAC Polshoog
Polsstokhoogspringen
313 Amber Aarssen MJB - AV Fortuna 400mH
2000m SC
Polshoog
MJB/MJA/V/...mH (76cm)MJB/M.Mas ...r steeplePolsstokhoogspringen
314 Karlijn Schouten MJB - Fortius HSS
Polshoog
Hink-stap-springenPolsstokhoogspringen
315 Joyce Verheezen MJB - AV Fortuna Zweedse
HSS
Hink-stap-springen AV Fortuna (4e)
316 Luna van den Bos MJC - AV Fortuna 1Mijl
1 mijl
317 Nikki Könemann MJC - AV Fortuna Kogelsl
Kogelsl JJD en MJC
318 Noga Piepenbroek MJC - ARV Ilion Polshoog
Polsstokhoogspringen
319 Maaike Boers MJD - Olympus `70 1Mijl
300mH
HSS
1 mijl300mH 69cm MJD MmasHink-stap-springen
320 Layana Chrafih MJD - PAC 1500m SC
JC/JD - 1500m SC
321 Lotte Favre MJD - AV `40 1Mijl
Zweedse
1 mijl
322 Hanna van der Mey MJD - PAC Kogelsl
Kogelsl MJD
323 Luna Pedemonte MJD - Olympus `70 300mH
1500m SC
Kogelsl
HSS
300mH 69cm MJD MmasJC/JD - 1500m SCKogelsl MJDHink-stap-springen
324 Noortje Delac MPA1 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp
325 Zoë Van Gils MPA1 - Rotterdam Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Rotterdam Atletiek (2e)
326 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Rotterdam Atletiek (3e)
327 Yara Keers MPA1 - Fit Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Fit 4 Girls (2e)
328 Renske van der Maas MPA1 - Fit Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Fit 4 Girls (3e)
329 Malu van Prehn MPA1 - CAV Energie Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De loopsters (4e)
330 Roxan Schellenbach MPA1 - AV `40 Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp
331 Minke Schouten MPA1 - Fortius Meerkamp
MPA - Meerkamp
332 Lotte Aerts MPA2 - AVGM Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De loopsters (1e)
333 Yade Balaban MPA2 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De Druifjes (3e)
334 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De loopsters (2e)
335 Lianne den Dekker MPA2 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De Druifjes (1e)
336 Anneloes v... Erkelens MPA2 - Fit Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Fit 4 Girls (4e)
337 Anne Favre MPA2 - Leiden Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Leiden (1e)
338 Tess Homan MPA2 - AV `40 Meerkamp
MPA - Meerkamp
339 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Rotterdam Atletiek (4e)
340 Zosja Könemann MPA2 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De Druifjes (4e)
341 Pauline Koger MPA2 - PAC Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Leiden (2e)
342 Iris Loonstra MPA2 - HLLS Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp M.P.A2 combi (3e)
343 Ròbin Martha MPA2 - PAC Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp M.P.A2 combi (2e)
344 Jet van Mierlo MPA2 - Olympus `70 Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp M.P.A2 combi (1e)
345 Isa Ong MPA2 - Leiden Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Leiden (3e)
346 Evie de Roos MPA2 - Fit Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp Fit 4 Girls (1e)
347 Merel Tieman MPA2 - PAC Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp M.P.A2 combi (4e)
348 Lynn Veringmeier MPA2 - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPA - Meerkamp De Druifjes (2e)
349 Dagmar Bovendeert MPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
350 Zione Caundy MPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
351 Julia Crins MPB - ARV Ilion Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp Super Jets (3e)
352 Julia De Graaf MPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
353 Emma ten Hout MPB - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
354 Emma Le Blansch MPB - Hollandia Meerkamp
PB - Meerkamp
355 Jennecy Prokop MPB - Phanos Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp Leiden (4e)
356 Eliza van Velthoven MPB - AV Sparta Zweedse
Meerkamp
PB - Meerkamp
357 Tess Aerts MPC - AVGM Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp De loopsters (3e)
358 Sena Balaban MPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
359 Floor Eelkema MPC - Scorpio Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
360 Fleur Favre MPC - Leiden Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp Super Jets (4e)
361 Rianne Hilferink MPC - Voorne Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
362 Keisha Jansen MPC - Scorpio Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
363 Lisette Keijzer MPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
364 Senna Van der Kruit MPC - Spark Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
365 Ashley Levenswaard MPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
366 Jasmijn Meewisse MPC - AV `40 Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
367 Danira Reis MPC - AV Sparta Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
368 Elyn Stoop MPC - AV Fortuna Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
369 Tess Verheezen MPC - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
370 Romy Yasar MPC - AV `40 Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
371 Linde Crins MPMini - ARV Ilion Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
372 Suzanne Van der Ende MPMini - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
373 Julia ten Hout MPMini - AV Fortuna Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
374 Sophia de Kort MPMini - Leiden Zweedse
Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
375 Naina Valencia MPMini - Olympus `70 Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
376 Iris van Veen MPMini - Olympus `70 Meerkamp
MPC/MPMini... Meerkamp
377 Kay Djoehari Msen - AV Fortuna Zweedse
Paupers (3e)
378 Karsten Eelkema Msen - GAC Gemert 3000m SC
Kogelsl
JJA/M.Sen ...r steepleMsen, M40
379 Jack Favre Msen - LGAS 1Mijl
3000m SC
1 mijlJJA/M.Sen ...r steeple
380 Michael Ketting Msen - AV Fortuna Kogelsl
Polshoog
Msen, M40Polsstokhoogspringen
381 Wouter Loerts Msen - AV Fortuna Zweedse
Paupers (1e)
382 Jair Melfor Msen - AV Fortuna Zweedse
Paupers (4e)
383 Dirk Jan Misbeek Msen - Spark 3000m SC
JJA/M.Sen ...r steeple
384 Jowie Robbemond Msen - AV Fortuna Zweedse
Paupers (2e)
385 Nils Stok Msen - PAC Polshoog
Polsstokhoogspringen
386 Dylan Tertoolen Msen - AV Fortuna Kogelsl
Msen, M40
387 Patty Mich... Burgman Vsen - CAV Energie Kogelsl
Vsen, V35, V40
388 Kirsten Drost Vsen - ARV Ilion Polshoog
Polsstokhoogspringen
389 Mascha Favre Vsen - LGAS 1Mijl
Zweedse
1 mijl
390 Shaya van Houdt Vsen - PAC HSS
Polshoog
Hink-stap-springenPolsstokhoogspringen
391 Eva Hovenkamp Vsen - Climax 400mH
MJB/MJA/V/...mH (76cm)
392 Angela Sluimer Vsen - AV Fortuna Kogelsl
Vsen, V35, V40
393 Vincie Vossenaar Vsen - PH Kogelsl
Vsen, V35, V40