Inschrijvingen Indoor senioren/junAB/masters




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
46 Brian Kortekaas AAV `36 Ver
Alle categ...12.00 uur JJA
79 Rick van de Noort AAV `36 Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur JJA
84 Kees Justus Vogel AAV `36 Kogel
HSS
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur M60
90 Sanne van Drunen Almere `81 HSS
Alle categ...10.30 uur MJA
113 Mieke Brinkman ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...15.00 uurAlle categ...12.00 uur MJA
117 Romy Corver ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur MJA
120 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur MJB
121 Tamara Eleonora ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur Vsen
126 Steven Eleonora ARV Ilion Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur Msen
127 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur MJB
128 Kjell Haars ARV Ilion HSS
Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur JJB
129 Jermo Harper ARV Ilion HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur JJB
130 Maaike van der Hulst ARV Ilion Kogel
Alle categ...12.00 uur MJB
131 Annemarie Jacobs ARV Ilion Kogel
Alle categ...10.30 uur Vsen
132 Lucas van Klaveren ARV Ilion Kogel
Polshoog
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur JJA
133 Mischa Lips ARV Ilion Ver
Alle categ...12.00 uur JJA
134 Joanny Loeffen ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur Vsen
135 Sterre de Rooij ARV Ilion HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur MJB
136 Zoë Sedney ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur MJB
137 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur Msen
138 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur JJB
139 Thomas van der Voort ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur JJB
140 Lysette Wanders ARV Ilion Kogel
Polshoog
Alle categ...15.00 uurAlle categ...13.30 uur MJA
141 Floris Aarts AV 1923 Kogel
Alle categ...13.30 uur Msen
142 Racquelle Biezen AV 1923 Kogel
Alle categ...13.30 uur MJA
143 Joshua Record AV 1923 HSS
Alle categ...13.30 uur Msen
144 Naseya Weinchard AV 1923 Ver
Alle categ...12.00 uur MJA
145 Kim Van Egmond AV Atos HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur Vsen
146 Mila Wacht AAV `36 Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur MJB
147 Cor Nijhoff AV Atverni Kogel
Alle categ...13.30 uur M70
148 Natalie Puper AV Atverni Ver
Alle categ...15.00 uur Vsen
149 Lieke van den Brink DVTR Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur Vsen
150 Danique de Haan DVTR Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur MJA
151 Lauri Hulleman DVTR Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur JJA
152 Emma Oosterwegel DVTR Ver
Alle categ...15.00 uur Vsen
153 Lynn van Zijl DVTR Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur MJA
154 Léon Mak De Gemzen Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur JJA
155 Maarten Debeij Eindhoven Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur JJB
156 Joyce Schumacher Flevo Delta Ver
Alle categ...15.00 uur MJA
157 Michael Ketting AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur Msen
158 Elena Luijendijk AV Fortuna HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur V35
159 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur JJA
160 Levi Verver AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur JJA
161 Alex Verver AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur M50
162 Cicero Voois AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur JJA
163 Sarah van der Stam AVGM Kogel
HSS
Alle categ...15.00 uurAlle categ...10.30 uur MJB
164 Tim van Vugt AV Haarlem Polshoog
Alle categ...10.30 uur Msen
165 Rikst Slot Heerenveen Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur MJB
166 Terri Talan Heerenveen Kogel
HSS
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur MJB
167 Kahlan Veen Heerenveen Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur MJB
168 Richard Middelkoop ARV Ilion Ver
Alle categ...12.00 uur Msen
169 Mara Cotterink AV Lycurgus Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur MJB
170 Eva Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
Alle categ...13.30 uur Vsen
171 Sienna Klous AV Lycurgus Ver
Alle categ...12.00 uur MJB
172 Jelle Müller AV Lycurgus HSS
Polshoog
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uur JJB
173 Annyka Wanders ARV Ilion Kogel
Alle categ...10.30 uur MJB
174 Tanja van der Plas AV Lycurgus Ver
Alle categ...12.00 uur V35
175 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Alle categ...13.30 uur Msen
176 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur JJA
177 Sophie van den Berg AV NOP Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur MJB
178 Hugo van den Berg AV NOP Ver
Alle categ...15.00 uur JJA
179 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
Alle categ...15.00 uur MJA
180 Anouk Schoop AV NOP Ver
Alle categ...15.00 uur MJB
181 Cor van Dam Olympus `70 Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur M70
182 Margo Schippers AV Rijssen Kogel
HSS
Alle categ...12.00 uurAlle categ...10.30 uur MJB
183 Thijs Meershoek AV Sparta Kogel
Alle categ...10.30 uur JJA
184 Remco Mallens AV Sprint Polshoog
Alle categ...10.30 uur M45
185 Myke van de Wiel AV Sprint Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur Vsen
186 Anne van de Wiel AV Sprint Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur Vsen
187 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
Alle categ...15.00 uur Vsen
188 Emma van der Pal AV Trias HSS
Alle categ...10.30 uur Vsen
189 Rik Taam AV Zaanland Kogel
Polshoog
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur Msen
190 Linda van Berkel AV `40 Kogel
HSS
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur V45
191 Mirjam Olsthoorn AV `40 Kogel
Alle categ...10.30 uur V45
192 Elisanne Buunk AVA `70 Kogel
HSS
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur MJB
193 Carolien de Pater Avantri Kogel
Alle categ...12.00 uur Vsen
194 Gerrit Verdoes avVN Kogel
Alle categ...15.00 uur M60
195 Maxime Nolf Belgie Polshoog
Alle categ...10.30 uur Msen
196 Martijn Stok CAV Energie Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur JJB
197 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
Alle categ...13.30 uur Msen
198 Jacolies van Gastel Delta Sport Kogel
Alle categ...12.00 uur V50
199 Carolien De Pater Avantri Kogel
Alle categ...10.30 uur Vsen
200 Tes Van Noort HRCL HSS
Alle categ...10.30 uur MJB
201 Mirna van Slooten ASTX HSS
Alle categ...10.30 uur Vsen
202 Sander de Rijke Fit Polshoog
Alle categ...10.30 uur Msen
205 Wouter Konijn AV Lycurgus HSS
Polshoog
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uur JJB
206 Edikan Ekpo Haag HSS
Alle categ...13.30 uur MJA
207 Allard Wanders ARV Ilion Kogel
Alle categ...10.30 uur M45
208 Samar Ahmed HLLS Polshoog
Alle categ...13.30 uur MJB
209 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
Alle categ...13.30 uur Vsen
212 Kira van den Ham HLLS Polshoog
Alle categ...13.30 uur MJB
213 Theo Brusche Leiden Kogel
Alle categ...13.30 uur M65
214 Isabelle Reijman Leiden Kogel
Alle categ...13.30 uur MJB
216 Joshua Wegman Leiden HSS
Alle categ...13.30 uur JJA
217 Lucinde Wiersema Leiden HSS
Alle categ...10.30 uur Vsen
218 Marjolein Klaren MPM Polshoog
Alle categ...13.30 uur MJB
219 Pien Meijs HAAS Polshoog
Alle categ...13.30 uur MJA
220 Sybren Blok PAC Kogel
Polshoog
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur Msen
222 Timo in 't Hout PAC Kogel
Alle categ...10.30 uur Msen
223 Joyce van Welie PAC Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur MJB
224 David Cairo Phanos Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur JJB
225 Susanne va...er Hoeven Phanos Ver
Alle categ...15.00 uur Vsen
226 Chanté Samuel Phanos Kogel
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur Vsen
229 Onno Waalewijn Phanos HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur M70
230 Koen Koenders PH Polshoog
Alle categ...10.30 uur Msen
231 Mats Merkelbach PH Kogel
Alle categ...15.00 uur JJB
232 Meruska Eduarda Rotterdam HSS
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur Vsen
233 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
Alle categ...10.30 uur MJA
234 Michelle Oud SAV Kogel
Ver
Alle categ...15.00 uurAlle categ...12.00 uur Vsen
235 Amy Hasselton Spado Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur MJB
236 Marvin Lamers Spado Ver
Alle categ...12.00 uur JJB
237 Lieke Blommestein Tempo AV HSS
Alle categ...10.30 uur MJB
482 Esmee Lamers THOR Ver
Alle categ...12.00 uur MJB
483 Nienke Voorheijen THOR HSS
Alle categ...10.30 uur MJA
484 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
Alle categ...13.30 uur MJA
485 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Alle categ...10.30 uur JJA
486 Jakob Pütz PH Polshoog
Alle categ...10.30 uur JJA
487 Marcus Treep HLLM Kogel
HSS
Alle categ...12.00 uurAlle categ...10.30 uur M50
488 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
Alle categ...13.30 uur MJB