Inschrijvingen Indoor senioren/junAB/masters




Snr Naam Onderdelen Startgroep
46 Brian Kortekaas JJA - AAV `36 Ver
Alle categ...12.00 uur
79 Rick van de Noort JJA - AAV `36 Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
84 Kees Justus Vogel M60 - AAV `36 Kogel
HSS
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur
90 Sanne van Drunen MJA - Almere `81 HSS
Alle categ...10.30 uur
113 Mieke Brinkman MJA - ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...15.00 uurAlle categ...12.00 uur
117 Romy Corver MJA - ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur
120 Thyra van Diemen MJB - ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur
121 Tamara Eleonora Vsen - ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur
126 Steven Eleonora Msen - ARV Ilion Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur
127 Nanah Fung-Loy MJB - ARV Ilion Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
128 Kjell Haars JJB - ARV Ilion HSS
Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
129 Jermo Harper JJB - ARV Ilion HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
130 Maaike van der Hulst MJB - ARV Ilion Kogel
Alle categ...12.00 uur
131 Annemarie Jacobs Vsen - ARV Ilion Kogel
Alle categ...10.30 uur
132 Lucas van Klaveren JJA - ARV Ilion Kogel
Polshoog
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur
133 Mischa Lips JJA - ARV Ilion Ver
Alle categ...12.00 uur
134 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
135 Sterre de Rooij MJB - ARV Ilion HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
136 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
137 Koen Stapel Msen - ARV Ilion Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur
138 Nigel Steenwinkel JJB - ARV Ilion Polshoog
Alle categ...13.30 uur
139 Thomas van der Voort JJB - ARV Ilion Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
140 Lysette Wanders MJA - ARV Ilion Kogel
Polshoog
Alle categ...15.00 uurAlle categ...13.30 uur
141 Floris Aarts Msen - AV 1923 Kogel
Alle categ...13.30 uur
142 Racquelle Biezen MJA - AV 1923 Kogel
Alle categ...13.30 uur
143 Joshua Record Msen - AV 1923 HSS
Alle categ...13.30 uur
144 Naseya Weinchard MJA - AV 1923 Ver
Alle categ...12.00 uur
145 Kim Van Egmond Vsen - AV Atos HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
146 Mila Wacht MJB - AAV `36 Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
147 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni Kogel
Alle categ...13.30 uur
148 Natalie Puper Vsen - AV Atverni Ver
Alle categ...15.00 uur
149 Lieke van den Brink Vsen - DVTR Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur
150 Danique de Haan MJA - DVTR Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur
151 Lauri Hulleman JJA - DVTR Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur
152 Emma Oosterwegel Vsen - DVTR Ver
Alle categ...15.00 uur
153 Lynn van Zijl MJA - DVTR Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur
154 Léon Mak JJA - De Gemzen Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...15.00 uur
155 Maarten Debeij JJB - Eindhoven Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
156 Joyce Schumacher MJA - Flevo Delta Ver
Alle categ...15.00 uur
157 Michael Ketting Msen - AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur
158 Elena Luijendijk V35 - AV Fortuna HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
159 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur
160 Levi Verver JJA - AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur
161 Alex Verver M50 - AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur
162 Cicero Voois JJA - AV Fortuna Kogel
Alle categ...10.30 uur
163 Sarah van der Stam MJB - AVGM Kogel
HSS
Alle categ...15.00 uurAlle categ...10.30 uur
164 Tim van Vugt Msen - AV Haarlem Polshoog
Alle categ...10.30 uur
165 Rikst Slot MJB - Heerenveen Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
166 Terri Talan MJB - Heerenveen Kogel
HSS
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur
167 Kahlan Veen MJB - Heerenveen Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
168 Richard Middelkoop Msen - ARV Ilion Ver
Alle categ...12.00 uur
169 Mara Cotterink MJB - AV Lycurgus Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
170 Eva Jaarsma Vsen - AV Lycurgus Polshoog
Alle categ...13.30 uur
171 Sienna Klous MJB - AV Lycurgus Ver
Alle categ...12.00 uur
172 Jelle Müller JJB - AV Lycurgus HSS
Polshoog
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uur
173 Annyka Wanders MJB - ARV Ilion Kogel
Alle categ...10.30 uur
174 Tanja van der Plas V35 - AV Lycurgus Ver
Alle categ...12.00 uur
175 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus HSS
Alle categ...13.30 uur
176 Sjoerd Wezelenburg JJA - AV Lycurgus Polshoog
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
177 Sophie van den Berg MJB - AV NOP Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
178 Hugo van den Berg JJA - AV NOP Ver
Alle categ...15.00 uur
179 Jenny Tchedjo MJA - U-Track Kogel
Alle categ...15.00 uur
180 Anouk Schoop MJB - AV NOP Ver
Alle categ...15.00 uur
181 Cor van Dam M70 - Olympus `70 Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
182 Margo Schippers MJB - AV Rijssen Kogel
HSS
Alle categ...12.00 uurAlle categ...10.30 uur
183 Thijs Meershoek JJA - AV Sparta Kogel
Alle categ...10.30 uur
184 Remco Mallens M45 - AV Sprint Polshoog
Alle categ...10.30 uur
185 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur
186 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint Kogel
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur
187 Wassiliki ...xandridis Vsen - HLLS Kogel
Alle categ...15.00 uur
188 Emma van der Pal Vsen - AV Trias HSS
Alle categ...10.30 uur
189 Rik Taam Msen - AV Zaanland Kogel
Polshoog
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur
190 Linda van Berkel V45 - AV `40 Kogel
HSS
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
191 Mirjam Olsthoorn V45 - AV `40 Kogel
Alle categ...10.30 uur
192 Elisanne Buunk MJB - AVA `70 Kogel
HSS
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur
193 Carolien de Pater Vsen - Avantri Kogel
Alle categ...12.00 uur
194 Gerrit Verdoes M60 - avVN Kogel
Alle categ...15.00 uur
195 Maxime Nolf Msen - Belgie Polshoog
Alle categ...10.30 uur
196 Martijn Stok JJB - CAV Energie Polshoog
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
197 Roy van Zijl Msen - DAV Kronos HSS
Alle categ...13.30 uur
198 Jacolies van Gastel V50 - Delta Sport Kogel
Alle categ...12.00 uur
199 Carolien De Pater Vsen - Avantri Kogel
Alle categ...10.30 uur
200 Tes Van Noort MJB - HRCL HSS
Alle categ...10.30 uur
201 Mirna van Slooten Vsen - ASTX HSS
Alle categ...10.30 uur
202 Sander de Rijke Msen - Fit Polshoog
Alle categ...10.30 uur
205 Wouter Konijn JJB - AV Lycurgus HSS
Polshoog
Alle categ...10.30 uurAlle categ...13.30 uur
206 Edikan Ekpo MJA - Haag HSS
Alle categ...13.30 uur
207 Allard Wanders M45 - ARV Ilion Kogel
Alle categ...10.30 uur
208 Samar Ahmed MJB - HLLS Polshoog
Alle categ...13.30 uur
209 Wassiliki ...xandridis Vsen - HLLS Kogel
Alle categ...13.30 uur
212 Kira van den Ham MJB - HLLS Polshoog
Alle categ...13.30 uur
213 Theo Brusche M65 - Leiden Kogel
Alle categ...13.30 uur
214 Isabelle Reijman MJB - Leiden Kogel
Alle categ...13.30 uur
216 Joshua Wegman JJA - Leiden HSS
Alle categ...13.30 uur
217 Lucinde Wiersema Vsen - Leiden HSS
Alle categ...10.30 uur
218 Marjolein Klaren MJB - MPM Polshoog
Alle categ...13.30 uur
219 Pien Meijs MJA - HAAS Polshoog
Alle categ...13.30 uur
220 Sybren Blok Msen - PAC Kogel
Polshoog
Alle categ...13.30 uurAlle categ...10.30 uur
222 Timo in 't Hout Msen - PAC Kogel
Alle categ...10.30 uur
223 Joyce van Welie MJB - PAC Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
224 David Cairo JJB - Phanos Kogel
Polshoog
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...13.30 uurAlle categ...15.00 uur
225 Susanne va...er Hoeven Vsen - Phanos Ver
Alle categ...15.00 uur
226 Chanté Samuel Vsen - Phanos Kogel
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
229 Onno Waalewijn M70 - Phanos HSS
Ver
Alle categ...10.30 uurAlle categ...12.00 uur
230 Koen Koenders Msen - PH Polshoog
Alle categ...10.30 uur
231 Mats Merkelbach JJB - PH Kogel
Alle categ...15.00 uur
232 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam HSS
Ver
Alle categ...13.30 uurAlle categ...12.00 uur
233 Judeska Sheppard MJA - Rotterdam HSS
Alle categ...10.30 uur
234 Michelle Oud Vsen - SAV Kogel
Ver
Alle categ...15.00 uurAlle categ...12.00 uur
235 Amy Hasselton MJB - Spado Kogel
Ver
Alle categ...12.00 uurAlle categ...15.00 uur
236 Marvin Lamers JJB - Spado Ver
Alle categ...12.00 uur
237 Lieke Blommestein MJB - Tempo AV HSS
Alle categ...10.30 uur
482 Esmee Lamers MJB - THOR Ver
Alle categ...12.00 uur
483 Nienke Voorheijen MJA - THOR HSS
Alle categ...10.30 uur
484 Jenny Tchedjo MJA - U-Track Kogel
Alle categ...13.30 uur
485 Maurits van der Ziel JJA - VAV Polshoog
Alle categ...10.30 uur
486 Jakob Pütz JJA - PH Polshoog
Alle categ...10.30 uur
487 Marcus Treep M50 - HLLM Kogel
HSS
Alle categ...12.00 uurAlle categ...10.30 uur
488 Louiza Kruiswijk MJB - AV Atverni HSS
Alle categ...13.30 uur