Inschrijvingen Nationale CD Indoor 2018




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Lars Laverman JJC1 - Nijmegen 4x50m
Nijmegen JJC1 (3e)
2 Jasper Kooter JJC1 - AAC 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m
3 Jarik van de Mast JJC1 - Altis 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m Altis jongens C (1e)
4 Falco Aarts JJC1 - Maastricht 1500m
JJC1 - 1500m
5 Luuk Knossen JJC1 - AV Aquilo 1500m
JJC1 - 1500m
6 Luke Hiddink JJC1 - AV Archeus 1500m
JJC1 - 1500m
7 Tijmen Wisselink JJC1 - AV Argo 1500m
JJC1 - 1500m
8 Romano Guellai JJC1 - AV Atos 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m
9 Alessio Rimedia JJC1 - AV Atos 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
10 Quint van der Riet JJC1 - HLLM 1500m
JJC1 - 1500m
11 Melle Ketellapper JJC1 - AV Lionitas 1500m
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - Ver...e Groep 2
12 Wesley Steenbakker JJC1 - AV Lycurgus 1500m
JJC1 - 1500m
13 Stef Kortekaas JJC1 - Olympus `70 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
14 Ruben van Seventer JJC1 - Olympus `70 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
15 Daan Reefman JJC1 - Pallas `67 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m
16 Niek Nijman JJC1 - AV Rijssen 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
17 Max Swabedissen JJC1 - AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m
18 Pieter Fallaux JJC1 - CAV Energie 800m
1500m
4x50m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m Bliksem (1e)
19 Parker Consten JJC1 - Ciko `66 1500m
JJC1 - 1500m
20 Ruben Oppenhuizen JJC1 - Leiden 1500m
JJC1 - 1500m
21 Tim Schüssel JJC1 - Nijmegen 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m Nijmegen JJC1 (4e)
22 Julius Geleijns JJC1 - Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m
23 Jurre Klumpenaar JJC1 - VAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m
24 Hidde Nijland JJC1 - AAV SISU 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
25 Justin Labrijn JJC1 - Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
26 Jamie Sesay JJC1 - Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
27 Tim Beune JJC1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale Altis jongens C (4e)
28 Koen Van der Linde JJC1 - Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale Altis jongens C (2e)
29 Tyrone Richards JJC1 - Altis 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
30 Beau Suvaal JJC1 - ARV Ilion 60m
800m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - 60mH
31 Thijmen Middelkamp JJC1 - AV Athlos 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2 Athlos Boys (4e)
32 Joël Mondria JJC1 - AV Atos 60m
JJC1 - 60m
33 Jaco Delissen JJC1 - AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
34 Matthijs Klaasboer JJC1 - DVTR 60m
60m_hf
800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
35 Jur Bakker JJC1 - AV Edam 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
36 Leandro Ouwehand JJC1 - AV Edam 60m
800m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC - Hoog 3
37 Milo de Langen JJC1 - AV Feniks 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
38 Valentijn Keijzer JJC1 - AV Fortuna 60m
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
39 Pepeijn Nieuwveld JJC1 - AV Gouda 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
40 Rick Velkers JJC1 - Heerenveen 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m
41 Thijs Jorritsma JJC1 - HRRR 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog
42 Alexandar Pelletier JJC1 - AV Hylas 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
43 Kariem Kishk JJC1 - Olympus `70 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
44 Thomas Kleijweg JJC1 - Olympus `70 60m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
45 Justin van Dooren JJC1 - AV Sparta 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog
46 Coen de Haan JJC1 - SPLS 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
47 Cas Hoekstra JJC1 - AV34 60m
JJC1 - 60m
48 Milan Mesie JJC1 - AV34 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
49 Tigo Mesie JJC1 - AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
50 Twan Hogerbrugge JJC1 - AV `47 60m
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m
51 Lucas Bal JJC1 - CAV Energie 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 Bliksem (4e)
52 Daan Moelands JJC1 - DJA 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1
53 Youri de Wit JJC1 - DJA 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
54 Wessel de Lange JJC1 - Fortius 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
55 Menno Weeda JJC1 - Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
56 Jorik Bokelman JJC1 - GACH 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2
57 Lucas Man JJC1 - GACH 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
58 Gijs van Lieshout JJC1 - HAC 60m
800m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - 60mH
59 Lucca Marks JJC1 - HLLS 60m
4x50m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie Groep Hellashelden (1e)
60 Martijn Pos JJC1 - HLLS 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 Hellashelden (2e)
61 Michael Quirk JJC1 - HLLS 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
62 Joeri Steenman JJC1 - HLLS 60m
60m_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale Hellashelden (3e)
63 Meijne Viersen JJC1 - HLLS 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH
64 Harm van d...erkmortel JJC1 - LGDR 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
65 Samuel Schinagl JJC1 - Nijmegen 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 Nijmegen JJC1 (2e)
66 Tom Zoetelief JJC1 - Nijmegen 60m
4x50m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog Nijmegen JJC1 (1e)
67 Olario Kartodimedjo JJC1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
68 Jarno van der Meide JJC1 - PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH
69 Timo Spiering JJC1 - PAC 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
70 Daniel Erbe Gomez JJC1 - Phanos 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...tie Groep
71 Eyoël Hiensch JJC1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m
72 Yohannes Hiensch JJC1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m
73 Dieter Stolzenbach JJC1 - PH 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
74 Riks Pollen JJC1 - Scopias 60m
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
75 Thom Kortenoever JJC1 - Typhoon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
76 Ruiz Lodder JJC1 - Typhoon 60m
60m_f
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
77 Toon de Kwaasteniet JJC1 - U-Track 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
78 Damian Stamper JJC1 - U-Track 60m
JJC1 - 60m
79 Rik Dijkslag JJC1 - VAV 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 1
80 Emiel Verbon JJC1 - VAV 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3
81 Jermaine Kleine JJC1 - AAV SISU 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
82 Brendan Noordijk JJC1 - AV Athlos 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 Athlos Boys (1e)
83 Ewan ter Hennepe JJC1 - AV Gouda 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
84 Jared Broers JJC1 - AV Hera 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
85 Mark Scholten JJC1 - AV Impala 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale Impala Boys (1e)
86 Krijn van Hofweegen JJC1 - Pallas `67 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
87 Tim Pelkmans JJC1 - AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
88 Kim Alofsen JJC1 - Startbaan 60mH
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2
89 Glenn de Boer JJC1 - AV34 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC - Hoog 3
90 Jordy Hui...in t Veld JJC1 - AV34 60mH
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
91 Benjamin den Hartog JJC1 - CAV Energie 60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale Bliksem (3e)
92 Tim Klein JJC1 - DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog
93 Daniel Hensen JJC1 - Eindhoven 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
94 Max Birdja JJC1 - Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
95 Joas van Hellemondt JJC1 - Leiden 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC1 - Ver...e Groep 2
96 Niels van Weesep JJC1 - PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
97 Stijn Hendriks JJC1 - Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
98 Rick Stolp JJC1 - Spado 60mH
JJC1 - 60mH
99 Binne Brok JJC1 - Tempo AV 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
100 Abel Stoker JJC1 - Tempo AV 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
101 Noah Tagage JJC1 - U-Track 60mH
JJC1 - 60mH
102 Sweder Visser JJC1 - AAC `61 800m
JJC1 - 800m
103 Sus de Ridder JJC1 - Hanzesport 800m
JJC1 - 800m
104 Rutger Berends JJC1 - Heerenveen 800m
JJC1 - 800m
105 Ivar van Ruijven JJC1 - Olympus `70 800m
JJC1 - 800m
106 Koen Geelen JJC1 - Pallas `67 800m
JJC1 - 800m
107 Thomas Reining JJC1 - AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m
108 Max Kreeft JJC1 - AV Spiridon 800m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale
109 Rick van der Meer JJC1 - AV Zeewolde 800m
Hoog
Ver
JJC1 - 800mJJC - Hoog 3JJC1 - Ver...e Groep 2
110 Martijn van der Lecq JJC1 - AV34 800m
JJC1 - 800m
111 Niek Kolle JJC1 - SV Noordkop 800m
JJC1 - 800m
112 Quintin Janse JJC1 - Tempo AV 800m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2
113 Timo Hoogendoorn JJC1 - U-Track 800m
JJC1 - 800m
114 Manuel Ji... Zambrano JJC1 - U-Track 800m
JJC1 - 800m
115 Pjotr Dolfsma JJC1 - VRT 800m
JJC1 - 800m
116 Ruben Hermans JJC1 - Maastricht Hoog
JJC1 - Hoog
117 Melchior Treffers JJC1 - AV34 Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
118 Tobias Boekeloo JJC1 - Tempo AV Hoog
JJC1 - Hoog
119 Daan Geerling JJC1 - AV Athlos 4x50m
Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep Athlos Boys (3e)
120 Robbin Hoogendoorn JJC1 - AV Gouda Kogel
Ver
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Ver...e Groep 1
121 Jurre van Oosten JJC1 - AV Gouda Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep
122 Tjalle-Dur... der Eems JJC1 - HRRR Kogel
Hoog
JJC1 - Kog...tie GroepJJC - Hoog 3
123 Pjotr ter Doest JJC1 - AV Impala 4x50m
Kogel
Ver
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Ver...e Groep 2 Impala Boys (2e)
124 Sebastiaan...en Hartog JJC1 - CAV Energie 4x50m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...tie GroepJJC1 - Kogel Finale Bliksem (2e)
125 Bart Adriaanse JJC1 - Voorne Kogel
JJC1 - Kog...tie Groep
126 Lucas Man JJC1 - GACH 60m
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1
127 Teus Nuhn JJC1 - GACH Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1
128 Tibor Jaasma JJC1 - U-Track Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1
129 Julian van den Belt JJC1 - AV Rijssen Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2
130 Senna Stamper JJC1 - U-Track Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2
131 Tobias Janssens JJC1 - AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
132 Jelle Müller JJC1 - AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
133 Twan van Rijn JJC2 - AAV `36 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC1 en J... Polshoog
134 Wouter Konijn JJC2 - AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
135 Max Veldhuizen JJC2 - GACH Polshoog
Ver
JJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2
136 Yoram Vriezen JJC2 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
137 Quinten Wormer JJC2 - Haag 60m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
138 Jasper Oele JJC2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
139 Lucius Bout JJC2 - Phanos 60mH
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC1 en J... Polshoog
140 Chuck Pols JJC2 - Scorpio 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog
141 Joep Bovee JJC2 - Spado Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
142 Marc Dullemond JJC2 - AAV `36 1500m
JJC2 - 1500m
143 Sam Overeem JJC2 - AV34 1500m
Kogel
JJC2 - 1500mJJC2 - Kog...e Groep 1
144 Ivor Feunekes JJC2 - SPWS 1500m
JJC2 - 1500m
145 William Webster JJC2 - GVAC 1500m
JJC2 - 1500m
146 Ewan Anderson JJC2 - Haag 1500m
JJC2 - 1500m
147 Tim de Wild JJC2 - HLLS 1500m
JJC2 - 1500m
148 Teun ter Haar JJC2 - Nijmegen 1500m
JJC2 - 1500m
149 Pascal Doornhein JJC2 - PAC 1500m
JJC2 - 1500m
150 Gijs de Haan JJC2 - PAC 1500m
JJC2 - 1500m
151 Tjebbe Hemler JJC2 - PAC 1500m
JJC2 - 1500m
152 Mart Koedood JJC2 - PAC 1500m
JJC2 - 1500m
153 Beer Harms JJC2 - Phanos 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
154 Jip Janissen JJC2 - VRT 1500m
JJC2 - 1500m
155 Winjaris Windster JJC2 - AAC 60m
60m_hf
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
156 Heiko Rotteveel JJC2 - AAV `36 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH
157 Micha Groen JJC2 - Almere `81 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
158 Alexander ...derikhoff JJC2 - Altis 60m
4x50m
JJC2 - 60m Altis jongens C (3e)
159 Marijn van Duijn JJC2 - ARV Ilion 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1
160 Bas van der Horst JJC2 - AV Athlos 60m
4x50m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 Athlos Boys (2e)
161 Bart van Zandwijk JJC2 - AV Atverni 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
162 Thijs van ...wershaven JJC2 - DVTR 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
163 Dave Boamah JJC2 - AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m
164 Carildo Linger JJC2 - AV Feniks 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
165 Ronald Mulder JJC2 - Fivelstreek 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
166 Micha Groenenboom JJC2 - AV Gouda 60m
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 1
167 Frank Ruegg JJC2 - AV Gouda 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
168 Julian Vries JJC2 - Heerenveen 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m
169 Gerbrand Bontekoe JJC2 - AV Impala 60m
4x50m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale Impala Boys (3e)
170 Florian Va...er Dussen JJC2 - AV Impala 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 Impala Boys (4e)
171 Tom van Buuren JJC2 - Olympus `70 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 2
172 Pieter Bulte JJC2 - Pallas `67 60m
60mH
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC - Hoog 3
173 Kylian Meeuwisz JJC2 - Pallas `67 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2
174 Chris Wieles JJC2 - SCSP 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
175 Ties van Beek JJC2 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
176 Gianni Brunken JJC2 - AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
177 Milo Hanssen JJC2 - AV Unitas 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
178 Michael Botman JJC2 - AV Wijchen 60m
JJC2 - 60m
179 Cédric Fini JJC2 - AV Wijchen 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale
180 Olivier Hendriks JJC2 - AV `40 60m
JJC2 - 60m
181 Marien Sips JJC2 - AV `40 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
182 Roan Hekkers JJC2 - AV `56 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
183 Hidde de Wilde JJC2 - Cialfo 60m
JJC2 - 60m
184 Bayo Abisoye JJC2 - Ciko `66 60m
JJC2 - 60m
185 Amar Wong JJC2 - Feniks 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 2
186 Kris Andriessen JJC2 - GACH 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2
187 Jonas Elzinga JJC2 - GACH 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2
188 Laurens Jordense JJC2 - GACH 60m
60m_hf
800m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - 60mH
189 Flo van Raalte JJC2 - GACH 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2
190 Anton Sarnatskiy JJC2 - Groningen 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
191 Favour Abu JJC2 - Haag 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2
192 Nsikak Ekpo JJC2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
193 Jonathan Pronk JJC2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
194 Stan Atsma JJC2 - HLLS 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale Hellashelden (4e)
195 Tim Consemulder JJC2 - HLLS 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
196 Bjorn van der Velden JJC2 - HLLS 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2
197 Mika Gravenberch JJC2 - MPM 60m
JJC2 - 60m
198 Steven Zollinger JJC2 - Nijmegen 60m
800m
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m Nijmegen Atletiek JJC2 (1e)
199 Damian Felter JJC2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
200 Ronin van der Holst JJC2 - PAC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH
201 Robin van Kooij JJC2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
202 Enrique van Velzen JJC2 - PAC 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
203 Rens de Graauw JJC2 - PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
204 Stef de Jong JJC2 - SAV 60m
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 1
205 Jesse Lamberst JJC2 - AAV `36 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
206 Hugo Habraken JJC2 - AV Gouda 800m
60mH
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC - Hoog 3
207 Rutger Hoekstra JJC2 - Heerenveen 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
208 Nils Reefman JJC2 - Pallas `67 800m
60mH
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC - Hoog 3
209 Brend Baak JJC2 - AV PEC 1910 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
210 Mark van der Linden JJC2 - Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
211 Sem Oolbekkink JJC2 - Nijmegen 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2 Nijmegen Atletiek JJC2 (2e)
212 Julian Mejame Ejong JJC2 - PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale
213 Taron Punt JJC2 - PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
214 Isaya Klein Ikkink JJC2 - Rotterdam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
215 Casper Haagh JJC2 - Scorpio 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
216 Thijs de Wild JJC2 - Typhoon 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
217 Brennan Kamerman JJC2 - AAV `36 800m
JJC2 - 800m
218 Owyn Kamerman JJC2 - AAV `36 800m
JJC2 - 800m
219 Jonas Phijffers JJC2 - ATNY 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - Hoog
220 Jeff Tesselaar JJC2 - AV Hera 800m
Ver
Ver_f
JJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
221 Seb Wals JJC2 - AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m
222 Stefan Beukers JJC2 - Pallas `67 800m
Hoog
Ver
JJC2 - 800mJJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 1
223 Mark Hollestelle JJC2 - Triathlon 800m
JJC2 - 800m
224 Danièl Castro JJC2 - AV Unitas 800m
JJC2 - 800m
225 Cedric Smits JJC2 - AV Unitas 800m
Ver
JJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2
226 Bram Voors JJC2 - SPWS 800m
JJC2 - 800m
227 Daan Roosenschoon JJC2 - GVAC 800m
Ver
JJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2
228 Mark Dullaart JJC2 - Haag 800m
JJC2 - 800m
229 Nelson Johnson JJC2 - Haag 800m
JJC2 - 800m
230 Elijah Kaijser JJC2 - PAC 800m
JJC2 - 800m
231 Rik Spelthan JJC2 - PH 800m
JJC2 - 800m
232 Stan Buddingh' JJC2 - Typhoon 800m
JJC2 - 800m
233 Bjorn Hulsebos JJC2 - VAV 800m
Hoog
Ver
JJC2 - 800mJJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 1
234 Daan Kneppers JJC2 - ARV Ilion Hoog
JJC2 - Hoog
235 Gijs Koel JJC2 - AV Argo Hoog
Ver
JJC - Hoog 3JJC2 - Ver...e Groep 1
236 Kalle Veldhuisen JJC2 - AV Lycurgus Hoog
JJC - Hoog 3
237 Mels Hillemans JJC2 - DJA Hoog
JJC - Hoog 3
238 Olaf Moons JJC2 - SC Antilope Hoog
JJC - Hoog 3
239 Jord Pluimes JJC2 - Scorpio Hoog
JJC2 - Hoog
240 Luc De Bruin JJC2 - Tempo AV Hoog
JJC2 - Hoog
241 Gaby Emmanuel JJC2 - Haag Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog
242 Jeremy van Zutven JJC2 - PH Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
243 Sebastiaan Bonte JJC2 - AV Hera Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
244 Piter Nijboer JJC2 - AV Impala Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
245 Bram van Alebeek JJC2 - Nijmegen 4x50m
Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 2 Nijmegen Atletiek JJC2 (3e)
246 Matyas Kerekgyarto JJC2 - Swift Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2
247 Kaj de Jong JJC2 - AV Statina Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1
248 Jon Rijnsburger JJC2 - Nijmegen 4x50m
Hoog
JJC2 - Hoog Nijmegen Atletiek JJC2 (4e)
249 Ard de Jong JJD1 - Altis Ver
250 Lars Mulder JJD1 - Altis 60m
4x50m
Ver
Altis D1 (1e)
251 Coen Bloemberg JJD1 - Flevo Delta 4x50m
Flevo Delta Boys (4e)
252 Jorian Reijnders JJD1 - Flevo Delta 4x50m
Ver
Flevo Delta Boys (3e)
253 Ruben Scholte JJD1 - Flevo Delta 4x50m
Flevo Delta Boys (1e)
254 Florian Vriezen JJD1 - GACH 60mH
4x50m
Kogel
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD en MJD... Polshoog
255 Levi de Bruijn JJD1 - PAC 600m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog
256 Ate Clobus JJD1 - AAC `61 1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale AAC'61, D1 toppers (2e)
257 Rens Gosselink JJD1 - AC TION 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale
258 Peter Idema JJD1 - AKU 1000m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2
259 Thom van der Leest JJD1 - Altis 1000m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 2 Altis D1 (4e)
260 Benjamin Post JJD1 - Altis 60m
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m Altis D1 (2e)
261 Willem van der Hoest JJD1 - ARV Ilion 1000m
Hoog
JJD1 - 1000m
262 Mart Hallers JJD1 - AV Archeus 1000m
JJD1 - 1000m
263 Floris Remijn JJD1 - AV Athlos 60m
600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
264 Timo Straathof JJD1 - AV Atverni 1000m
JJD1 - 1000m
265 Wesley Boers JJD1 - Fivelstreek 600m
1000m
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2
266 Matthias Treurniet JJD1 - AV Fortuna 1000m
60mH
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2
267 Tim van Tilburg JJD1 - AV Gouda 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1
268 Jan Elsinga JJD1 - Heerenveen 60m
60m_hf
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2
269 Milan Kal JJD1 - Olympus `70 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m
270 Thomas Arp JJD1 - Pallas `67 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD - Hoog 3
271 Julien Jansen JJD1 - AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m
272 Thijs ter Maat JJD1 - AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m
273 Lukas Smit JJD1 - AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m
274 Boyd Steur JJD1 - AV PEC 1910 1000m
JJD1 - 1000m
275 Ivo Sjenitzer JJD1 - Pijnenburg 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoog
276 Daan de Mooij JJD1 - Rijnsoever 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
277 Twan Vossebelt JJD1 - AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m
278 Koen Steenblok JJD1 - AV `56 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1
279 Ipe Verbrugge JJD1 - AV `56 60m
1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m TEAM AV56 JD (3e)
280 Ruben Schussler JJD1 - Climax 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
281 Daan van Dessel JJD1 - DJA 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
282 Aidan Zorgdrager JJD1 - GACH 600m
1000m
60mH
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH
283 Lucas Koeling JJD1 - GVAC 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
284 Lasse Reijnen JJD1 - HAC 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m HAC Kanjers D-Boys (4e)
285 Gijs Bomer JJD1 - HLLS 1000m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
286 Finn van Ek JJD1 - HLLS 1000m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog
287 Harm Welleweerd JJD1 - HLLS 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
288 Sam de Wild JJD1 - HLLS 1000m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
289 Leif Jaspers JJD1 - PAC 1000m
60mH
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Hoog
290 Matthijs de Jong JJD1 - PAC 1000m
JJD1 - 1000m
291 Giel van Veen JJD1 - PAC 1000m
Ver
JJD1 - 1000m
292 Jessy van der Vegt JJD1 - PAC 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2
293 Willem Hammink JJD1 - Phanos 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2
294 Samuel Dobbelstein JJD1 - PH 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m
295 Vasco Mosselman JJD1 - SAV 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
296 Thomas Aerdts JJD1 - Scopias 1000m
Ver
JJD1 - 1000m
297 Luca Dooper JJD1 - Tempo AV 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2
298 Rik Janissen JJD1 - VRT 1000m
JJD1 - 1000m
299 Valenciano Roffel JJD1 - AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m AAC'61, D1 toppers (4e)
300 Leroy Eisden JJD1 - AV Atos 600m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
301 Yaasir Albojaddaine JJD1 - Flevo Delta 600m
JJD1 - 600m
302 Morris Hulsman JJD1 - Heerenveen 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2
303 Senna Giling JJD1 - Hollandia 60m
60m_hf
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2
304 Silas Hoeve JJD1 - SPLS 600m
JJD1 - 600m
305 Sep de Jong JJD1 - AV34 600m
60mH
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1
306 Kai Muijsers JJD1 - AV34 600m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD - Hoog 3 Flitsboys (3e)
307 Julius Prop JJD1 - AV34 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m Flitsboys (1e)
308 Paul Kuijpers JJD1 - AVON 600m
JJD1 - 600m
309 Wouter Fallaux JJD1 - CAV Energie 600m
4x50m
JJD1 - 600m Energy Boys (2e)
310 Jamie de Koning JJD1 - CAV Energie 60m
600m
4x50m
Hoog
JJD1 - 600m Energy Boys (3e)
311 Jerry Woe JJD1 - CAV Energie 60m
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale Energy Boys (1e)
312 Willem de Groot JJD1 - GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale De Gooische Tijgers (4e)
313 Toon van den Hende JJD1 - GACH 60m
600m
JJD1 - 600m
314 Luce Wijma JJD1 - GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 De Gooische Tijgers (2e)
315 Julian Keun JJD1 - Groningen 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2
316 Jazz Huf JJD1 - Haag 600m
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 600mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale Haag4ever (2e)
317 Jayden van der Velde JJD1 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m Haag4ever (1e)
318 Ramses ten Houten JJD1 - HAC 60m
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m HAC Kanjers D-Boys (2e)
319 Floris van der Vijgh JJD1 - HLLS 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
320 Floris van Campen JJD1 - KAV Holland 600m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2
321 Tom Knapen JJD1 - KAV Holland 600m
Hoog
Ver
JJD1 - 600m
322 Sil de Ruiter JJD1 - KAV Holland 600m
60mH
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mH
323 Ivar Vialard JJD1 - KAV Holland 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
324 Daan Dijkman JJD1 - PAC 600m
Ver
JJD1 - 600m
325 Barend van de Donk JJD1 - PAC 600m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1
326 Rick Schipper JJD1 - PAC 600m
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1
327 Aaron Ponne JJD1 - SAV 600m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale
328 Jio Classen JJD1 - Scopias 600m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1 Scopias speed (4e)
329 Mike Berends JJD1 - AAC `61 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Hoog AAC'61, D1 toppers (3e)
330 Robbin Gunther JJD1 - AKU 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2
331 Abel Kloppenburg JJD1 - AKU 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
332 Rogier Groeneweg JJD1 - Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 Altis D1/2 (2e)
333 Timo Laseur JJD1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 Altis D1/2 (1e)
334 Giel Sportel JJD1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 Altis D1 (3e)
335 Philip Walraven JJD1 - Altis 60m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1 Altis D1/2 (3e)
336 Damian Wolters JJD1 - AV Athlos 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3
337 Milan Hoogeveen JJD1 - Flevo Delta 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale
338 Shakir Burmania JJD1 - HRRR 60m
Ver
JJD1 - 60m
339 Quinten Geleynse JJD1 - AV Lionitas 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3
340 Sven van Gelderen JJD1 - AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1
341 Luuk van Cappelle JJD1 - Olympus `70 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2
342 Beni Bank...i Mbuangi JJD1 - AV Sparta 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1
343 Bryan Duff JJD1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale Sparta Sprinters (4e)
344 Timo Eilers JJD1 - AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2
345 Mika Liefrink JJD1 - AV Sparta 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 Sparta Sprinters (1e)
346 Angelo de Nooijer JJD1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale Sparta Sprinters (3e)
347 Sven Rijnten JJD1 - Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1
348 Alec Jason Timmer JJD1 - AV Zuidwal 60m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog
349 Lucien Driessen JJD1 - AV34 60m
60mH
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 Flitsboys (1e)
350 Mika Naber JJD1 - AV34 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 Flitsboys (2e)
351 Jozuah Revierre JJD1 - CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale Energy Boys (4e)
352 Jonas Vos JJD1 - DAK 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
353 Senne Gisius JJD1 - GACH 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale De Gooische Tijgers (1e)
354 Quin Spieker JJD1 - GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 De Gooische Tijgers (3e)
355 Michiel Gulickx JJD1 - Gloria 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
356 Martin Houppermans JJD1 - Haag 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3JJD1 - Ver...e Groep 2 Haag4ever (4e)
357 Mees Walta JJD1 - Haag 60m
Ver
JJD1 - Ver...e Groep 2
358 Victor van der Voort JJD1 - HAC 60m
60m_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve Finale HAC Kanjers D-Boys (1e)
359 Jarno van Daalen JJD1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
360 Jin van der Lee JJD1 - PAC 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
361 Daniel Lu...cheurleer JJD1 - Phanos 60m
JJD1 - 60m
362 Robbie Smulders JJD1 - PH 60m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2
363 Finn van de Klundert JJD1 - Scopias 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale Scopias speed (2e)
364 Tuur Simons JJD1 - Scopias 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD - Hoog 3JJD1 - Ver...e Groep 1 Scopias speed (3e)
365 Dave Damen JJD1 - Swift 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2
366 Avi Jumnoodoo JJD1 - Typhoon 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
367 Job Schaafsma JJD1 - VAV 60m
Ver
JJD1 - 60m
368 Wesley Monster JJD1 - Voorne 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
369 Julian Wilting JJD1 - AC TION 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog
370 Elf Meerman JJD1 - AV Atos 60mH
JJD1 - 60mH
371 Rowan Tiemes JJD1 - Flevo Delta 60mH
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 Flevo Delta Boys (2e)
372 Tyrone Lak JJD1 - AV Lycurgus 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
373 Ryan Heeren JJD1 - AV Spiridon 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
374 Luuk Pelkmans JJD1 - AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
375 Jonathan Fennema JJD1 - AV34 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1
376 Sam van der Aar JJD1 - DEM 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog
377 Casper Sollman JJD1 - GACH 60m
60mH
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2
378 Mika Heijstek JJD1 - Haag 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2
379 David Fontein JJD1 - HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
380 Friso Koedijk JJD1 - Phanos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
381 Ids Kok JJD1 - Phanos 60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2
382 Xavier van Zutven JJD1 - PH 60mH
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog
383 Seppe Swinkels JJD1 - Scopias 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3 Scopias speed (1e)
384 Layi Oniwinde JJD1 - AV Sparta 4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 Sparta Sprinters (2e)
385 Eelco Korstjens JJD1 - Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1
386 Rociano Sno JJD1 - Startbaan 60m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1
387 Sepp Knippels JJD1 - DAK 60m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 1
388 Neo Thijssen JJD1 - HLLS 60m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale
389 Casper Couwenberg JJD1 - PH Kogel
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD - Hoog 3
390 Tim Duker JJD1 - AAC `61 4x50m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 2 AAC'61, D1 toppers (1e)
391 Ivar Kleuver JJD1 - Almere `81 Kogel
Kogel_f
JJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale
392 Edwin Van...r Heijden JJD1 - DAK Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 2
393 Luuk van Wijk JJD1 - Haag 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 2 Haag4ever (3e)
394 Rens Hooiveld JJD1 - Pallas `67 Hoog
Ver
JJD - Hoog 3
395 Sepp Knippels JJD2 - DAK 4x50m
396 Jorn Stommels JJD2 - DAK 4x50m
Dak devils (3e)
397 Edwin Van...r Heijden JJD2 - DAK 4x50m
398 Jonas Vos JJD2 - DAK 4x50m
Dak devils (4e)
399 Bram Eleveld JJD2 - AV Athlos 60m
Kogel
Polshoog
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD en MJD... Polshoog
400 Bruce Boon JJD2 - Flevo Delta 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD en MJD... Polshoog
401 Mick van Kleeff JJD2 - PAC 60mH
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD en MJD... Polshoog
402 Max Jongenburger JJD2 - Phanos Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD en MJD... Polshoog
403 Olav Ewoldt JJD2 - AAC 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m
404 Jelmer Rensing JJD2 - AAC `61 1000m
JJD2 - 1000m
405 Max Sprenkels JJD2 - Almere `81 60m
1000m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH
406 Marijn van der Harst JJD2 - Altis 1000m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 Altis D2 jongens (2e)
407 Jip van der Kieft JJD2 - Altis 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m Altis D2 jongens (3e)
408 Levi Posthuma JJD2 - Altis 1000m
4x50m
Ver
Ver_f
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale Altis D1/2 (4e)
409 Wout Plugge JJD2 - AV Aquilo 1000m
JJD2 - 1000m
410 Thijs van der Maaten JJD2 - AV Athlos 60m
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m
411 Bram Nusmeier JJD2 - AV Athlos 1000m
JJD2 - 1000m
412 Kees Hulman JJD2 - DVTR 1000m
60mH
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - Hoog
413 Jaap Zoon JJD2 - Flevo Delta 1000m
JJD2 - 1000m
414 Jonne Roos JJD2 - AV Lycurgus 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2
415 Sil Westenbrink JJD2 - AV Lycurgus 1000m
JJD2 - 1000m
416 Olivier van Benthem JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m
417 Ids Peenstra JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m
418 Senna Kampinga JJD2 - AV Zeewolde 1000m
JJD2 - 1000m
419 Wout Van der Weide JJD2 - AV34 1000m
60mH
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mH
420 Jesse van de Beek JJD2 - BAV 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2
421 Marnix de Kunder JJD2 - CAV Energie 1000m
JJD2 - 1000m
422 Roemer Struik JJD2 - DAK 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m Dak devils (2e)
423 Finn Van der Maas JJD2 - Fit 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2
424 David Elzinga JJD2 - GACH 600m
1000m
4x50m
Kogel
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1
425 Wu Ping Kuiper JJD2 - Groningen 1000m
JJD2 - 1000m
426 Florian van Lent JJD2 - Haag 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2
427 Meije Bosma JJD2 - HLLS 1000m
JJD2 - 1000m
428 Luca Sillen JJD2 - Nijmegen 1000m
JJD2 - 1000m
429 Jules Antoine JJD2 - PAC 1000m
JJD2 - 1000m
430 Sven van d...eerendonk JJD2 - PH 1000m
JJD2 - 1000m
431 Jake Romijn JJD2 - PH 1000m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
432 Lans Timmermans JJD2 - PH 1000m
60mH
60mH_hf
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale
433 Michiel Zunderman JJD2 - Rotterdam 1000m
JJD2 - 1000m
434 Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk 1000m
Hoog
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2
435 Niels Laros JJD2 - Scorpio 1000m
JJD2 - 1000m
436 Tijm Oosterom JJD2 - Typhoon 1000m
JJD2 - 1000m
437 Sven Wildeboer JJD2 - VAV 60m
60m_hf
1000m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000mJJD - Hoog 3
438 Carl Martens JJD2 - ARV Ilion 600m
JJD2 - 600m
439 Thom de Weger JJD2 - AV Gouda 60m
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2
440 Thijn van der Zee JJD2 - Hanzesport 600m
Hoog
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1
441 Lennart Boogaard JJD2 - AV Hera 600m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
442 Thijs ten ...uggencate JJD2 - AV Hera 600m
JJD2 - 600m
443 Miguel Ke...a Iglesia JJD2 - AV Lycurgus 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
444 Merlijn Bonhof JJD2 - AV34 600m
JJD2 - 600m
445 Rafael Van Goor JJD2 - AV34 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
446 Remco de Baar JJD2 - AV `56 60m
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 TEAM AV56 JD (4e)
447 Mart Kapteijn JJD2 - AV `56 600m
4x50m
Kogel
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1 TEAM AV56 JD (2e)
448 Milo Gemert JJD2 - Haag 600m
Hoog
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2
449 Joep ten Houten JJD2 - HAC 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m HAC Kanjers D-Boys (3e)
450 Mika van Mierlo JJD2 - Isala `96 600m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 600mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
451 Job van Keulen JJD2 - Nijmegen 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
452 Miquel de la Fuente JJD2 - PAC 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
453 Koen Diepen JJD2 - PH 60m
60m_hf
600m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m ToPhers D2 junioren (3e)
454 Max de Kruijf JJD2 - PH 600m
4x50m
JJD2 - 600m ToPhers D2 junioren (2e)
455 Kenan van der Kooij JJD2 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale Altis D2 jongens (4e)
456 Maurice Afognon JJD2 - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
457 Sem Verkaart JJD2 - Castricum 60m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
458 Isaac Mensah JJD2 - AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
459 Arjuno Orsini JJD2 - AV Gouda 60m
Kogel
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1
460 Tymo Bouman JJD2 - AV Haarlem 60m
60m_hf
60mH
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - Hoog
461 Ziggy Veldman JJD2 - Heerenveen 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
462 Roan Jorritsma JJD2 - HRRR 60m
Kogel
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1
463 Jilke Oswald JJD2 - HRRR 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
464 Joris Cotterink JJD2 - AV Lycurgus 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
465 Damian Paap JJD2 - AV Lycurgus 60m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
466 Zack Rot JJD2 - AV Lycurgus 60m
60mH
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
467 Maurits va...cheijndel JJD2 - Olympus `70 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
468 Bengt Veldhuis JJD2 - AV PEC 1910 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
469 Cas van der Vegt JJD2 - AV Salland 60m
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3
470 Faith Abu JJD2 - AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1
471 Tim Tempelman JJD2 - SPLS 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
472 Dyamo Hoek JJD2 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
473 Jimmy Marcera JJD2 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
474 Martijn Schoemaker JJD2 - AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
475 Justin Middelbos JJD2 - AV Zuidwal 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
476 Marijn Atmodimedjo JJD2 - AV34 60m
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1
477 Nino van den Berg JJD2 - AV `56 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 1
478 Quinten Mertens JJD2 - AV `56 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD - Hoog 3JJD2 - Ver...e Groep 1 TEAM AV56 JD (1e)
479 Merijn Verdijk JJD2 - DAK 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 Dak devils (1e)
480 Bart Mol JJD2 - DJA 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
481 Jeffrey Rijkhals JJD2 - DNMC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
482 Sven Hurkmans JJD2 - Fortius 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2
483 Ryan Andela JJD2 - GACH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
484 David Pronk JJD2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
485 Sydney Albertzoon JJD2 - HLLS 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
486 Olaf van der Hidde JJD2 - HLLS 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH
487 Béla Federer JJD2 - KAV Holland 60m
JJD2 - 60m
488 Jules Roelfsema JJD2 - KAV Holland 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
489 Lucas Dui...van Twist JJD2 - PAC 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
490 Finn Hage JJD2 - PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
491 Rais Semedo Moreira JJD2 - PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale
492 Viggo Tijbosch JJD2 - PH 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale ToPhers D2 junioren (4e)
493 Finn Verhoeff JJD2 - PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ToPhers D2 junioren (1e)
494 Siebe-Joos...armentier JJD2 - Tempo AV 60m
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1
495 Joris IJzinga JJD2 - Altis 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD - Hoog 3 Altis D2 jongens (1e)
496 Luuk van der Maaten JJD2 - AV Athlos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
497 Jory Davids JJD2 - Haaksbergen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
498 Finn Hillemans JJD2 - DJA 60mH
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1
499 Ridzerd Punt JJD2 - PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD - Hoog 3
500 Aiden Bareman JJD2 - Voorne 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
501 Merlijn Warmenhoven JJD2 - Voorne 60mH
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1
502 Casper van Tuijl JJD2 - Almere `81 Hoog
JJD - Hoog 3
503 Kevin Breumelhof JJD2 - ARV Ilion Hoog
Ver
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2
504 Yannick Rolvink JJD2 - Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
505 Thijn Dorrestein JJD2 - GACH 4x50m
Hoog
JJD - Hoog 3
506 Bas Nolsen JJD2 - Tempo AV Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2
507 Luca Broers JJD2 - ATOP Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
508 Mees Stoetzer JJD2 - Haag Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
509 Yuri Stolk JJD2 - Pijnenburg Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
510 Ryan Jansen JJD2 - Scorpio Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
511 Joey de Hesselle JJD2 - DJA Hoog
Ver
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1
512 Menne Gras JJD2 - AV Unitas Hoog
JJD2 - Hoog
513 Julius Meijer JJD2 - AV Zuidwal 4x50m
Hoog
JJD2 - Hoog
514 Kyle Censabella JJD2 - HLLS Hoog
JJD - Hoog 3
515 Laure Roelofs MJC1 - Clytoneus 4x50m
Team Clytoneus (3e)
516 Annemarie Gosselink MJC1 - AC TION 1500m
60mH
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH
517 Marlot Groeneweg MJC1 - Altis 1500m
60mH
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH
518 Anne de Jong MJC1 - Atledo 1500m
MJC1 - 1500m
519 Luna Zimnik MJC1 - Clytoneus 1500m
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 Team Clytoneus (1e)
520 Ella van den Bosch MJC1 - De Gemzen 1500m
MJC1 - 1500m
521 Veerle van Erp MJC1 - AVGM 1500m
MJC1 - 1500m
523 Hannah Talstra MJC1 - AV Impala 1500m
MJC1 - 1500m
524 Tessa van Herp MJC1 - AV Lycurgus 1500m
MJC1 - 1500m
525 Anna Lusthof MJC1 - Olympus `70 1500m
Kogel
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1
526 Sanne van der Pijl MJC1 - Olympus `70 1500m
60mH
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH
527 Mette Verbrugge MJC1 - AV `56 60m
1500m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 1500m Team AV56 (1e)
528 Bridget Konings MJC1 - Ciko `66 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
529 Marloes Bosman MJC1 - HLLS 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
530 Michelle Frowijn MJC1 - PAC 1500m
MJC1 - 1500m
531 Marit Griep MJC1 - Scorpio 1500m
MJC1 - 1500m
532 Daphne Zintel MJC1 - AAV `36 60m
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC - Hoog 3MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
533 Naomie Höhn MJC1 - Altis 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 Altis meiden C2 (2e)
534 Ella Lommen MJC1 - Altis 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 Altis meiden C2 (3e)
535 Jetske Meijer MJC1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale Altis golden girls (3e)
536 Marit Simonse MJC1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale Altis golden girls (1e)
537 Sterre Kurpershoek MJC1 - AV Athlos 60m
4x50m
MJC1 - 60m Athlos C girls (1e)
538 Liselot Nekkers MJC1 - ATNY 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1
539 Mara Donker MJC1 - Clytoneus 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 Team Clytoneus (4e)
540 Eva van Schaik MJC1 - Clytoneus 60m
800m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800m Team Clytoneus (2e)
541 Lisa van Baalen MJC1 - DVTR 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
542 Julia van Riswijk MJC1 - De Liemers 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2
543 Indy Faassen MJC1 - Flevo Delta 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m
544 Loïs Lessing MJC1 - HLLM 60m
60m_hf
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m AVH meiden (3e)
545 Nikki van Tienderen MJC1 - HLLM 60m
60mH
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 1 AVH meiden (1e)
546 Marit Staal MJC1 - Heerenveen 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2
547 Isa Kolle MJC1 - AV Hera 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale
548 Lianka Wit MJC1 - Hollandia 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
549 Zoë Miedema MJC1 - HRRR 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1
550 Annabel Paul MJC1 - AV Jahn II 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
551 Eline Ruige MJC1 - AV Lionitas 60m
60m_hf
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m Lionitas MJC2 (1e)
552 Merel de Vries MJC1 - AV Lionitas 60m
4x50m
MJC1 - 60m Lionitas MJC2 (2e)
553 Donna Aalbregt MJC1 - Olympus `70 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m
554 Ellemijn Blok MJC1 - Olympus `70 60m
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH Westland Girls (2e)
555 Bibienne d...Brabander MJC1 - Olympus `70 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 Westland Girls (1e)
556 Isis Tinneveld MJC1 - Olympus `70 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale Westland Girls (4e)
557 Carlijn Bodde MJC1 - Pallas `67 60m
4x50m
MJC1 - 60m De vier musketiers (4e)
558 Kumi Hack MJC1 - Pallas `67 60m
Hoog
MJC1 - 60mMJC - Hoog 3
559 Floor Olthof MJC1 - Pallas `67 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60m De vier musketiers (3e)
560 Rosalie B...nenpoorte MJC1 - AV Salland 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
561 Siri Liefrink MJC1 - AV Sparta 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2
562 Pauline Bezems MJC1 - AV Sprint 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
563 Femke Dam MJC1 - AV Sprint 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
564 Nine Fransen MJC1 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
565 Romee van Dam MJC1 - Startbaan 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
567 Amber de Roo MJC1 - AV `40 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
568 Fenna Gelderblom MJC1 - AV `56 60m
60mH
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2 Team AV56 (4e)
569 Iza Nijsse MJC1 - AV `56 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH Team AV56 (2e)
570 Tessa Schets MJC1 - AV `56 60m
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m Team AV56 (3e)
571 Amber Bosman MJC1 - CAV Energie 60m
800m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 Flits (4e)
572 Steffie Seher MJC1 - CAV Energie 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 Flits (2e)
573 Ilse Stok MJC1 - CAV Energie 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 Flits (1e)
574 Shirley Longdon MJC1 - DNMC 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2
575 Tessa Dielessen MJC1 - Fortius 60m
60mH
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Hoog
576 Meike Bakker MJC1 - GACH 60m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale
577 Rikkie Bosman MJC1 - GACH 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
578 Samantha Westerweel MJC1 - GACH 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2
579 Dilay Yandi MJC1 - GACH 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
580 Danique Huisjes MJC1 - Groningen 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
581 Nikita Nie MJC1 - Groningen 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2
582 Brecht van der Vliet MJC1 - Groningen 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2
583 Ama van Bussel MJC1 - Haag 60m
MJC1 - 60m
584 Shannon Kamga MJC1 - Haag 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2
585 Merle Büker MJC1 - HAC 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
586 Nori Meulendijks MJC1 - HAC 60m
60m_hf
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m
587 Annick Koks MJC1 - HLLS 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
588 Maaike Meewisse MJC1 - HLLS 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2
589 Coos Veldpaus MJC1 - HLLS 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
590 Faya Donders MJC1 - Leiden 60m
60m_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC - Hoog 3
591 Lianne Groenendijk MJC1 - Leiden 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1
592 Sara Bossché MJC1 - PAC 60m
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 en MJ... Polshoog
593 Klara van der Gaast MJC1 - PAC 60m
60mH
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 en MJ... Polshoog
594 Antonia Benevento MJC1 - Phanos 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1
595 Miro Vlasman MJC1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
596 Jade Vrij MJC1 - Phanos 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale
597 Katja van Eetvelt MJC1 - RK HAV 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
598 Xenia Kroonen MJC1 - RK HAV 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2
599 Lina Vercoulen MJC1 - Scopias 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
600 Trijntje v... Elzakker MJC1 - Spado 60m
60m_f
60m_hf
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH
601 Lois Michielsen MJC1 - Spado 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
602 Lisanne de Vreede MJC1 - Swift 60m
MJC1 - 60m
603 Rosella van Keulen MJC1 - VAV 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
604 Meike Leenders MJC1 - VAV 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2
605 Marleen Baas MJC1 - AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
606 Eva Kroon MJC1 - Altis 800m
60mH
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH
607 Marinka Schuurman MJC1 - Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Polshoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale Altis golden girls (2e)
608 Elka Wybenga MJC1 - Altis 60mH
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog Altis meiden C2 (1e)
609 Jaybre Wau MJC1 - Maastricht 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale
610 Hanna van Baast MJC1 - AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
611 Babs Koeman MJC1 - AV Haarlem 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
612 Christel Philipsen MJC1 - AV Hera 60mH
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale
613 Romée de Best MJC1 - HRRR 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
614 Marije Brouwer MJC1 - HRRR 60mH
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC - Hoog 3
615 Deveny Huver MJC1 - AV NOP 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2
616 Frederiek Dekker MJC1 - Olympus `70 800m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale Westland Girls (3e)
617 Bijou Leto MJC1 - AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
618 Mikki Lips MJC1 - AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
619 Carlijn Mols MJC1 - AV Unitas 800m
60mH
60mH_hf
MJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
620 Eline Brouwer MJC1 - DEM