Inschrijvingen 2e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif




Snr Naam Onderdelen Startgroep
2 Lars van der Salm JJB - AV `40 Speer
Speer Mannen
3 Bretton Randall M55 - Haag 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
4 Laurens Jordense JJC - GACH 100m
400m
800m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
5 Shaquille Haverkamp JJA - Rotterdam 400m
400 meter ...RA SERIES
6 Sacha Goedhart MJC - AV Gouda 80m
200m
Ver
80 meter meisjes C200 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
7 Ridzerd Punt JJC - PAC Hoog
Hoog Alle ...egorieën
8 Taron Punt JJC - PAC 800m
Hoog
800 meter ...egorieënHoog Alle ...egorieën
9 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
10 Gijs van Cappelle Msen - U-Track 800m
800 meter ...egorieën
11 Niels Ran Msen - AV Haarlem Hoog
Hoog Alle ...egorieën
12 Martijn Baten Msen - EURR 100m
200m
400m
800m
3000m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
13 Ijke Mourits MJA - KAV Holland 800m
800 meter ...egorieën
14 Carl Martens JJC - ARV Ilion 400m
400 meter ...egorieën
15 Hebe Chadwick MJC - AV `40 800m
800 meter ...egorieën
16 Volkan Bugur Msen - No-Limits 400m
800m
3000m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
17 Tamara Eleonora MJA - ARV Ilion 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen
18 Roben Popkema Msen - AV Gouda 100m
100 meter ...egorieën
19 Olaf Simonse M45 - AV `40 3000m
3000 meter...egorieën
20 Chantal Va...itsenburg V45 - AV `40 400m
400 meter ...egorieën
21 Noah Chokri JJB - Rotterdam 400m
400 meter ...RA SERIES
22 Mischa Lips JJB - ARV Ilion 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
23 Sharon London MJC - ARV Ilion 80m
Speer
Hoog
80 meter meisjes CSpeer VrouwenHoog Alle ...egorieën
24 Martin van Breet M40 - AV Sparta 100m
100 meter ...egorieën
25 Fenne Gringhuis MJC - Rotterdam 800m
Speer
800 meter ...egorieënSpeer Vrouwen
26 Wislet de Hair JJA - Spado 400m
400 meter ...RA SERIES
27 Maaike Boon Vsen - De Spartaan Hoog
HSS
Hoog Alle ...egorieënHinkstap A...egorieën
28 Jordan Knops JJB - Voorne 400m
400 meter ...RA SERIES
29 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam 400m
400 meter ...RA SERIES
30 Mathijs Kromhout JJA - PH 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
31 Thom den Boer JJB - AV Statina 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
32 Yanick Monk Msen - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
33 Fulvio Scarano M45 - AV `40 400m
400 meter ...egorieën
34 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Kogel
Speer
Kogel VrouwenSpeer Vrouwen
35 Johan Fokkinga M45 - Phanos 400m
400 meter ...egorieën
36 Hilde Keuning V45 - AV `40 200m
3000m
200 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
37 René Hage M35 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
38 Maxime Beverwijk MJB - PH Kogel
Speer
Kogel VrouwenSpeer Vrouwen
39 Ruben Koning JJB - AV Gouda 400m
400 meter ...RA SERIES
40 Sheralda Bottse MJB - NEAV 400m
400 meter ...egorieën
41 Ronel Brigitha Msen - AV Impala 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...RA SERIES
42 Frank Schotman Msen - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
43 Bastiaan den Boer JJA - Rotterdam 400m
400 meter ...RA SERIES
44 Indy Wekker JJB - U-Track 400m
400 meter ...RA SERIES
45 Shane ter Hennepe M45 - AV Gouda 800m
3000m
800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
46 Michael van Baal Msen - AV Statina 3000m
3000 meter...egorieën
47 Rina Groenendijk V60 - AV `47 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
48 Sjoerd Peeters JJC - AV Gouda 800m
Speer
Ver
800 meter ...egorieënSpeer MannenVerspringen Mannen
49 Frank Ruegg JJC - AV Gouda Hoog
Hoog Alle ...egorieën
50 Tarik Tahiri Msen - Rotterdam 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
51 René Verkerke M55 - AV Gouda 400m
400 meter ...egorieën
52 Floris van Daalen JJA - SC Antilope 400m
Ver
400 meter ...egorieënVerspringen Mannen
53 Arthur van Schaik M70 - AV Feniks 400m
400 meter ...egorieën
54 Mark Roosien JJA - AV Hylas 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
55 Jurriën ...n 't holt Msen - Phanos 800m
800 meter ...egorieën
56 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
57 Ezra Verboom JJB - HLLM 400m
400 meter ...egorieën
58 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
60 Melory St...pelenburg Vsen - Rijnsoever 200m
200 meter ...egorieën
61 Janna van Burik MJB - Haag 400m
Ver
400 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
62 Ton Hettema Msen - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
63 Laurene Brobbel MJB - Avantri Speer
Ver
Speer VrouwenVerspringen Vrouwen
64 Marloes van Loon Vsen - Pallas `67 800m
800 meter ...egorieën
65 Kyara Tjin-A-Lim MJA - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
66 Thijs Van Daal JJB - AV Sparta 800m
800 meter ...egorieën
67 Hein van der Kallen M60 - VS97 800m
3000m
800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
68 Matthias Danner JJB - AV `47 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
69 Daphne Droog V40 - SC Reeuwijk Kogel
Speer
Kogel VrouwenSpeer Vrouwen
70 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 100m
Kogel
Speer
100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen
71 Wessel Hettema Msen - SC Reeuwijk 3000m
3000 meter...egorieën
72 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
73 Wietse Bosman JJB - AV Gouda 100m
Kogel
Speer
100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen
74 Ben Bakker M50 - DEM 400m
400 meter ...egorieën
75 Victor Boogers Msen - Haag 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
76 Luuk Peeters JJB - AV Gouda 100m
Kogel
Speer
100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen
77 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
78 Shaeriano Murray Msen - Rotterdam 200m
200 meter ...egorieën
79 Linda van Berkel V45 - AV `40 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
80 Owen Westerhout Msen - AV Trias 400m
400 meter ...egorieën
81 Carel Schott M55 - Delta Sport 100m
100 meter ...egorieën
82 Aron Schott JJB - Delta Sport 100m
100 meter ...egorieën
83 Bert Streumer M70 - HLLS 3000m
3000 meter...egorieën
84 Ramses Feenstra M40 - ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën
85 Take Zonneveld Msen - Rotterdam Kogel
Speer
Kogel MannenSpeer Mannen
86 Hugo Roelofsen JJA - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
87 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 100m
Kogel
100 meter ...egorieënKogel Mannen
88 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
89 Toby Van Gastelen Msen - NEAV 100m
100 meter ...egorieën
90 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
91 Milo Zech...allebroek JJA - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
92 Chantal Kruit MJB - AV Gouda 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen
93 Rody de Wolff Msen - HRRR Speer
Speer Mannen
94 Dennis Buys Msen - Avantri 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
95 Koen Grandiek JJB - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
96 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
97 Larissa Smit MJB - AV `40 400m
400 meter ...egorieën
98 Femke Been MJB - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
99 Alex van den Boom Msen - AV `47 Speer
Speer Mannen
100 Freek Diets Msen - Altis 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
101 Peter Spruit M60 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
102 Elmar Koster JJA - PAC Speer
Speer Mannen
103 Eric Safai Msen - AV `40 800m
3000m
800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
104 Borus van der Sar JJA - Olympus `70 3000m
3000 meter...egorieën
105 Imogen Beard MJA - Clytoneus 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen
106 Pascal den Hartog Msen - Rotterdam 100m
200m
400m
800m
3000m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
107 Julia M Wainaina Vsen - Haag 400m
400 meter ...egorieën
108 Jeroen van Harmelen JJA - Avantri 200m
400m
Speer
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieënSpeer Mannen
109 Tijmen Hoedjes JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
110 Jelle Müller JJC - AV Lycurgus HSS
Hinkstap A...egorieën
111 Faas Ignatius JJB - AV Gouda 400m
400 meter ...egorieën
112 Saskia Kroon Vsen - Rotterdam 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
113 Ingrid Vanhorick V45 - SC Reeuwijk 3000m
3000 meter...egorieën
114 Arie Visser M55 - Avantri 800m
800 meter ...egorieën
115 Nadine Doorduin Vsen - Voorne 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
116 Bas Jubels Msen - AV Phoenix 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
117 Feline Molenaar MJA - Avantri 200m
200 meter ...egorieën
118 Kevin Koeks Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
119 Marije Verstegen MJA - SC Reeuwijk 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
120 Bryan Pronk JJA - PAC 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
121 Valentino Saparuwe Msen - AV Feniks 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
122 Christopher Garia Msen - Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën
123 Paul Groen Msen - GACH 400m
400 meter ...egorieën
124 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 Hoog
Hoog Alle ...egorieën
125 Jesse Olsthoorn Msen - Olympus `70 Speer
Speer Mannen
126 Quincy Heemskerk MJC - AAV `36 Speer
Hoog
Ver
Speer VrouwenHoog Alle ...egorieënVerspringen Vrouwen
127 Roelf Akkerman M70 - DEM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
128 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM Hoog
Hoog Alle ...egorieën
129 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 800m
800 meter ...egorieën
130 Julia Hollander MJA - AV Gouda 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen
131 Said Kanfaoui M40 - SC Reeuwijk 3000m
3000 meter...egorieën
132 Alma Hollen V55 - AV34 HSS
Hinkstap A...egorieën
133 Merel Wevers MJA - AV34 Kogel
HSS
Kogel VrouwenHinkstap A...egorieën
134 Inga Steggink MJA - AAV `36 Speer
Hoog
Speer VrouwenHoog Alle ...egorieën
135 Jelen Franjic JJB - AV Sprint 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
136 Robin Spoor JJB - AV Sparta 100m
100 meter ...egorieën
137 Patricia d...Jong-Veer V35 - Avantri 100m
100 meter ...egorieën
138 Jim van 't Schip JJB - AAV `36 800m
800 meter ...egorieën
139 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
140 Daan Schuurman JJB - AV `47 100m
Kogel
Speer
100 meter ...egorieënKogel MannenSpeer Mannen
141 Liesbeth van Rossum V40 - Rotterdam Ver
Verspringen Vrouwen
142 Marije Tijdgat MJC - Trackstars 80m
Hoog
80 meter meisjes CHoog Alle ...egorieën
143 Raphael Van de Linde JJB - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
144 Lars Thode JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
145 Mireille ...-van Peet V45 - Rotterdam 200m
200 meter ...egorieën
146 Jim Ruter Msen - PAC 400m
400 meter ...egorieën
147 Elsa Moene MJB - Voorne 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
148 Aylina van Rooij MJC - AAV `36 Kogel
Speer
Hoog
Kogel VrouwenSpeer VrouwenHoog Alle ...egorieën
149 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 800m
800 meter ...egorieën
150 Rik Bataille Msen - Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
151 Hugo van Es JJA - AV `40 400m
400 meter ...egorieën
152 Vester Van...eijningen Msen - AV Haarlem 400m
400 meter ...egorieën
153 Bastiaan Hondema Msen - AV Lycurgus 400m
400 meter ...egorieën
154 Adam Youssef Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
155 Nida Huijben MJA - HLLS 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
156 Tristan Valkenburg JJA - Olympus `70 800m
800 meter ...egorieën
157 Paul Breevaart Msen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
158 Tino Claessens JJB - Haag 400m
400 meter ...egorieën
159 Maaike Waterreus V40 - Avantri HSS
Hinkstap A...egorieën
160 Raoul Smit Sibinga M45 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
161 Maikel Peeman JJA - FLKK 800m
800 meter ...egorieën
162 Annemieke Punter V40 - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
163 Hugo Van den Haak Msen - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
164 Tobias T Van Roon JJA - DAK 400m
400 meter ...egorieën
165 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
166 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
167 Dolf Smid M50 - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
168 Rik van der Zwan JJB - AV `40 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
169 Mirthe Wiltink Vsen - AV Haarlem Speer
Hoog
Speer VrouwenHoog Alle ...egorieën
170 Rebecca Spiering MJC - Trackstars 80m
80 meter meisjes C
171 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
172 Stan Jansen JJA - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
173 Judeska Sheppard MJA - Rotterdam HSS
Hinkstap A...egorieën
174 Jonathan Dol JJB - AV Gouda 400m
3000m
Kogel
Speer
400 meter ...egorieën3000 meter...egorieënKogel MannenSpeer Mannen
175 Ruben Esajas Msen - Rotterdam 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
176 Rob Boer M55 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
177 Jose Pere...do Freire Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
178 Annelies van Dorp V50 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
179 JP Hoekstra Msen - ARV Ilion 100m
100 meter ...egorieën
180 Lennart Teunissen M35 - Altis 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
181 Ilias el Khattabi JJB - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
182 Mathijs Veerananda Msen - EURR 100m
200m
3000m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
183 Grace-Ann Pronk MJB - Haag Ver
Verspringen Vrouwen
184 Dirk-Jan Demkes M40 - De Liemers 800m
800 meter ...egorieën
185 Hans Slof M60 - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
186 Ernst Cancrinus JJB - AAV `36 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
187 Eline Runderkamp MJB - AV Edam 800m
800 meter ...egorieën
188 Aimane Benchellal JJB - ARV Ilion 400m
400 meter ...egorieën
189 Puck van Wiltenburg MJA - PAC 400m
400 meter ...egorieën
190 Eva van der Marel Vsen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
191 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 400m
400 meter ...egorieën
192 Léon Neven Msen - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën