Inschrijvingen Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1397 Ben van de Bunt JJA - AV 1923 100m
400m
100m los400m los
1398 Jan Eleveld JJA - AV Feniks 100m
Discus
Kogel
100m losDiscus losKogelstoten los
1399 Haben Mengsteab JJA - AV Feniks 100m
Hoog
100m losHoogspringen los
1400 Jelle De Jong JJA - AV Lycurgus 100m
Discus
Hoog
100m losDiscus losHoogspringen los
1401 Sjoerd Wezelenburg JJA - AV Lycurgus 400m
400m los
1402 Vinh Trinh JJB - Amsterdam 100m
100m los
1403 Melle Ast JJB - AV 1923 400m
400m los
1404 Raúl van Harmelen JJB - AV Feniks 100m
100m los
1405 Thimo Henraat JJB - AV Feniks 100m
400m
100m los400m los
1406 Luca Louwris JJB - AV Feniks Meerkamp
Meerkamp
1407 Jannis Fischer JJB - Haag Discus
Discus los
1408 Alexander ...derikhoff JJC - Altis 100m
100m los
1409 Jelani James JJC - Amsterdam 1500m
1500m los
1410 Dave Boamah JJC - AV Feniks 100m
Hoog
100m losJun CD Hoog los
1411 Zion Jozefzoon JJC - AV Feniks Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1412 Carildo Linger JJC - AV Feniks 100m
Hoog
100m losJun CD Hoog los
1413 Lars Meijer JJC - AV Feniks Hoog
Jun CD Hoog los
1414 Thijs Minnee JJC - AV Feniks 1500m
1500m los
1415 Björn Rijkaard JJC - AV Feniks 100m
Hoog
100m losJun CD Hoog los
1416 Quincy Don...Rozenblad JJC - AV Feniks 100m
100m los
1417 Felix Zwolle JJC - AV Feniks 100m
Discus
Kogel
100m losJun CD Discus losJun CD Kogel los
1418 Erick Könst JJC - AV Haarlem Discus
Kogel
Hoog
Jun CD Discus losJun CD Kogel losJun CD Hoog los
1419 Tenko van der Kuip JJC - Phanos 100m
Hoog
100m losJun CD Hoog los
1420 Taeke Verbree JJD - AAC 1500m
Hoog
1500m losJun CD Hoog los
1421 Indy Kromokario JJD - ARV Ilion 80m
300m
Kogel
Jun CD 80m losJun CD 300m losJun CD Kogel los
1422 Carl Martens JJD - ARV Ilion 80m
300m
Jun CD 80m losJun CD 300m los
1423 Jasper Boelhouwer JJD - AV 1923 Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1424 Jesse Bon JJD - AV Feniks 300m
1500m
Jun CD 300m los1500m los
1425 Wessel Groenenberg JJD - AV Feniks 1500m
Hoog
1500m losJun CD Hoog los
1426 David Kostelijk JJD - AV Feniks 1500m
Discus
Kogel
1500m losJun CD Discus losJun CD Kogel los
1427 Milo de Langen JJD - AV Feniks 300m
Discus
Hoog
Jun CD 300m losJun CD Discus losJun CD Hoog los
1428 Isaac Mensah JJD - AV Feniks 80m
Discus
Kogel
Jun CD 80m losJun CD Discus losJun CD Kogel los
1429 Virgel Norah JJD - AV Feniks 80m
300m
Discus
Hoog
Jun CD 80m losJun CD 300m losJun CD Discus losJun CD Hoog los
1430 Diede van Bergen JJD - Startbaan 80m
1500m
Jun CD 80m los1500m los
1431 Florian Overtoom JJD - Startbaan 1500m
1500m los
1432 Ezequiel Bolsman JJD - Phanos 1500m
Discus
Kogel
1500m losJun CD Discus losJun CD Kogel los
1433 Malick Dahlberg JJD - Phanos 80m
Jun CD 80m los
1434 Isaiah Sweeb JJD - Phanos 80m
Jun CD 80m los
1435 Patrick Hees JPA1 - Almere Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1436 Ivar Martens JPA1 - ARV Ilion Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1437 Casper de Winter JPA1 - ARV Ilion Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1438 Tiago Mangal JPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1439 ALBERT MANU JPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1440 Jay jay Miedema JPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1441 Isaiah Reckerts JPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1442 Niels van Bergen JPA1 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1443 Jelle Bosma JPA1 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1444 Daniel Myles JPA1 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1445 Fabio Valle JPA1 - Diemen Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1446 Raul Arias Flete JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1447 Miquel Babeliowsky JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1448 Benjamin Bernfeld JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1449 Mick Engels JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1450 Hugo Post JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1451 Auryn Ramer JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1452 Luca Vorz... Lloveras JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1453 Caelis de Wit JPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2Pup A - groep 3
1454 Thom Eimers JPA2 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1455 Dashiell Kaarsbaan JPA2 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1456 Luuk van Lunteren JPA2 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1457 Sibrand N...wenhuizen JPA2 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1458 Sven van Gelderen JPA2 - AV Lycurgus Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1459 Tyrone Lak JPA2 - AV Lycurgus Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1460 Sam van der Aar JPA2 - DEM Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1461 Emil de Graaf JPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1462 Willem Hammink JPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1463 Jonan Haverkamp JPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1464 Friso Koedijk JPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1465 Ids Kok JPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1466 Daniel Lu...cheurleer JPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1467 Nick Barendse JPB - ARV Ilion Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1468 Gio Kromokario JPB - ARV Ilion Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1469 Joris Mantel JPB - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1470 Yarran Rippl JPB - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1471 Mauro Ternede JPB - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1472 Siem Kuiper JPB - AV Atos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1473 Matthew Fergus JPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1474 Riley Groenbast JPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1475 Ryan Hoever JPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1476 Denzel Jone Lunda JPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1477 Omar Osman JPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1478 Joris Petersen JPB - AV Hera Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1479 Iloy Buffing JPB - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1480 Youri van der Linden JPB - GACH Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1481 Kealan Steba JPB - GACH Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1482 John Michael Paulo JPB - Leiden Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1483 Tristan Hartkamp JPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1484 Jonah Kuipers JPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1485 Samin Stoffels JPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1486 Jayden Boldewijn JPC - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1487 Tyrone Ellis JPC - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1488 Eljahro Ty...Philipsen JPC - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1489 Sohaib Sebaiti JPC - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1490 Bruce Levenswaard JPC - AV Fortuna Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1491 Zeb Tesselaar JPC - AV Hera Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1492 Xinian Vermond JPC - Leiden Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1493 Taygel Bolsman JPC - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1494 Florian va...den Bosch JPC - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1495 Thierry van Diggelen JPMini - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1496 Koen Petersen JPMini - AV Hera Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1497 Stijn Bosma JPMini - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1498 Maximilian van Buren JPMini - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1499 Jahvene Bentoh JPMini - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1500 Jeremiah Bentoh JPMini - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1501 Thorben Kamstra JPMini - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1502 Joep Kooijman M35 - Amsterdam 100m
100m los
1503 Sam Lievesley M35 - Amsterdam 100m
1500m
100m los1500m los
1504 Lowies van Zanen M35 - AV 1923 400m
400m los
1505 Ton de Best M40 - avVN 100m
100m los
1506 Niels Schager M45 - AV 1923 Meerkamp
Meerkamp
1507 Koen de Langen M45 - AV Feniks Meerkamp
Meerkamp
1508 Ben Bakker M50 - AV Lycurgus 100m
400m
100m los400m los
1509 Arthur van Schaik M70 - AV Feniks 400m
400m los
1510 Onno Waalewijn M70 - Uitdam Discus
Kogel
Discus losKogelstoten los
1511 Monique Admiraal V45 - AV 1923 Meerkamp
Meerkamp
1512 Denise van...en-Morris V45 - GACH 100m
400m
100m los400m los
1513 Deborah Westfa MJA - CAV Energie 100m
100m los
1514 Judith Essemiah MJB - AV Feniks Discus
Kogel
Discus losKogelstoten los
1515 Evelyn Imafidon MJB - AV Feniks 100m
100m los
1516 Sarah AE Itiola MJB - AV Feniks 100m
100m los
1517 Jaimy Jozefzoon MJB - AV Feniks Discus
Kogel
Discus losKogelstoten los
1518 Shaquata King MJB - AV Feniks 100m
100m los
1519 Anouk Haverkort MJB - AV Lycurgus 100m
Hoog
100m losHoogspringen los
1520 Amara Nnadi MJC - Altis 80m
300m
Jun CD 80m losJun CD 300m los
1521 Charlotte Emanuel MJC - AV Feniks 80m
Discus
Kogel
Jun CD 80m losJun CD Discus losJun CD Kogel los
1522 Zoe Trager Nieto MJC - AV Feniks Discus
Jun CD Discus los
1523 Virlyn Walker MJC - AV Feniks 80m
Discus
Jun CD 80m losJun CD Discus los
1524 Raisa Diehl MJC - AV Lycurgus Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1525 Thyra Terweij MJC - NEAV 80m
Hoog
Jun CD 80m losJun CD Hoog los
1526 Rosaly Zomerdijk MJC - NEAV 80m
Jun CD 80m los
1527 Rabin Bank MJD - AV Feniks Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1528 Giovanca ...sselbaink MJD - AV Feniks Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1529 Amiena Jatta MJD - AV Feniks 60m
Hoog
Jun CD 60m losJun CD Hoog los
1530 ALICIA MANU MJD - AV Feniks 60m
Kogel
Hoog
Jun CD 60m losJun CD Kogel losJun CD Hoog los
1531 Xiomayra Pengel MJD - AV Feniks 60m
300m
Hoog
Jun CD 60m losJun CD 300m losJun CD Hoog los
1532 Nathalia Montijn MJD - CAV Energie Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1533 Marloes Buijs MJD - Phanos 60m
Hoog
Jun CD 60m losJun CD Hoog los
1534 Maria Kuipers MJD - Phanos 60m
1500m
Hoog
Jun CD 60m los1500m losJun CD Hoog los
1535 Esmée Roelants MJD - Phanos 1500m
1500m los
1536 Miro Vlasman MJD - Phanos 60m
Jun CD 60m los
1537 Emma Kamer MJD - Vleuten Discus
Kogel
Jun CD Discus losJun CD Kogel los
1538 Kaitlyn Groot MPA1 - AV 1923 Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1539 Nehissa Hendriks MPA1 - AV 1923 Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1540 Anne Jongedijk MPA1 - AV 1923 Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1541 Doris Thomas MPA1 - AV 1923 Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5
1542 Chevelle Brown MPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1543 Jo-Anne Pique MPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1544 Veronique Veldhuis MPA1 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1545 Hannah den Breejen MPA1 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1546 Maxime Zschuschen MPA1 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1547 Ella Braun MPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1548 Puck Bronkhorst MPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1549 Lina Cheikh Mtioui MPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1550 Rosa Matthijssen MPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1551 Eleanor Musil MPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1552 Olivia Musil MPA1 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1553 Esmee Meering MPA2 - AKU Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1554 Myra Eimers MPA2 - AV Feniks Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1555 Erzsi Diehl MPA2 - AV Lycurgus Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1556 Luna Pedemonte MPA2 - Olympus `70 Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1557 Simone Roos MPA2 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1558 Fanny den Uyl MPA2 - Startbaan Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 2
1559 Rani Bean MPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1560 Nina Croockewit MPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1561 Cecilia Kuipers MPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1562 Nora van Seventer MPA2 - Phanos Meerkamp
Pup A - groep 1Pup A - groep 5Pup A - groep 4
1563 Maud de Jong MPB - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1564 Lieke Dobma MPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1565 Nura van Harmelen MPB - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1566 Rosalie te...uggencate MPB - AV Hera Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1567 Delilah Hilgerink MPB - AV Hera Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1568 Ediah Apolloni MPB - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1569 Famke van der Zouw MPB - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1570 Carmen Van Soest MPB - GACH Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1571 Guusje de Graaf MPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1572 Roos Koedijk MPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1573 Isabel Poel MPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1574 Alva Stegehuis MPB - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep D
1575 Lilian Groot MPC - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1576 Selina Claassen MPC - AV Atos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1577 Ymke Kuiper MPC - AV Atos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1578 Cassidy van Maaren MPC - AV Atos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1579 Nora van Lunteren MPC - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1580 Lidewij N...wenhuizen MPC - AV Feniks Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1581 Lauren Timucin MPC - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1582 Aicha Kacen MPC - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1583 Kiki Maria MPC - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1584 Benthe de Jong MPMini - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1585 Julia Jongedijk MPMini - AV 1923 Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep B
1586 Cassidy Hilgerink MPMini - AV Hera Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep EPup BCM - groep F
1587 Sophia Myles MPMini - Startbaan Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep BPup BCM - groep C
1588 Nienke Lemmens MPMini - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1589 Veere Willems MPMini - Phanos Meerkamp
Pup BCM - groep APup BCM - groep E
1590 Hedzer Fijlstra Msen - Amsterdam 100m
100m los
1591 Rivelino v...der Vloot Msen - Amsterdam 100m
100m los
1592 Casper Meijer Msen - AV 1923 1500m
1500m los
1593 Michan Tolman Msen - AV Atos 400m
1500m
400m los1500m los
1594 Valentino Saparuwe Msen - AV Feniks 100m
100m los
1595 Bastiaan Hondema Msen - AV Lycurgus 100m
100m los
1596 Jeffrey W...sodikromo Msen - AV Sparta 100m
100m los
1597 Luuk van der Wal Msen - AV Zuidwal Hoog
Hoogspringen los
1598 Michael Monden Msen - CAV Energie Discus
Discus los
1599 Mattheus Campbell Msen - Phanos 100m
100m los
1600 Timo Stam Msen - Phanos 400m
400m los
1601 Anna Goede Vsen - AV 1923 Discus
Discus los
1602 Kim van Egmond Vsen - AV Atos Discus
Kogel
Discus losKogelstoten los
1603 Nadia Houtzager Vsen - AV Feniks Meerkamp
Meerkamp
1604 Hanna Knotnerus Vsen - AV Feniks 100m
100m los
1605 Nina de Poorter Vsen - Eindhoven Discus
Kogel
Discus losKogelstoten los
1606 Cathy Buijs Vsen - Phanos 100m
100m los
1607 Naomi Geurds Vsen - Phanos Meerkamp
Meerkamp
1608 Anouk Prein Vsen - Phanos 400m
Hoog
400m losHoogspringen los
1609 Jeske Walgers Vsen - Phanos Meerkamp
Meerkamp
1610 Floris Aarts JJA - Amsterdam Kogel
Kogelstoten los