Inschrijvingen Harry Schulting Games 2017




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Maxim Moinat Msen - Phanos 800m
Senioren mannen 800m
2 Etiènne Orbons Msen - AV Unitas Discus
Senioren m...en discus
3 Mathijs Damsteegt Msen - Haag Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel
4 Anna Bijl MJD - Reusel `69 1000m
Meisjes en... JD 1000m
5 Noa Snijders MJD - Eindhoven 1000m
Meisjes en... JD 1000m
6 Inger van Dok MJB - AV Aalsmeer 800m
Senioren v...uwen 800m
7 Nienke van Dok MJC - AV Aalsmeer 800m
Senioren v...uwen 800m
8 Fleur Boender MJD - Eindhoven 1000m
Meisjes en... JD 1000m
9 Mart ten Berge Msen - SPWS Speer
Senioren m...nen speer
10 Yana van Aarle MJD - Eindhoven 1000m
Meisjes en... JD 1000m
11 Erik Cadée Msen - PH Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel
12 Isabel Janssen Vsen - PAC Polshoog
Senioren v... polshoog
13 Rutger Koppelaar Msen - ARV Ilion Polshoog
Senioren m... polshoog
14 Nils Stok Msen - PAC Polshoog
Senioren m... polshoog
15 Anya Koch Vsen - PAC Polshoog
Senioren v... polshoog
16 Sam Kranse Msen - PAC Polshoog
Senioren m... polshoog
17 Casper van...er Putten Msen - Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie A
18 Koen Koenders Msen - PH Polshoog
Senioren m... polshoog
19 Veerle van Erp MJD - AVGM 1000m
Meisjes en... JD 1000m
20 Emmy van den Berg MJB - PH 3000m
Senioren v...wen 3000m
21 Bridget Konings MJD - Ciko `66 1000m
Meisjes en... JD 1000m
22 Koen Diepen JJD - PH 1000m
Meisjes en... JD 1000m
23 Roman Monte Msen - GACH Polshoog
Senioren m... polshoog
24 Femke Bol MJB - Altis 400m
Senioren v...uwen 400m
25 Tijke Wentink Msen - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
26 Shirin van Anrooij MJB - AV `56 3000m
Senioren v...wen 3000m
27 Thijs Koers Msen - HLLS 400m
Senioren mannen 400m
28 Gijs Houtman JJC - PH 800m
Senioren mannen 800m
29 Lotte Houtman MJB - PH 400m
Polshoog
Senioren v...uwen 400mSenioren v... polshoog
30 Glenn van Hamond Msen - AV Attila Ver
Senioren mannen Ver
31 Stan van Helmond JJA - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
32 Manuel Sanders Msen - Duitsland 400m
Senioren mannen 400m
33 Tinka Broekman MJA - AV Unitas Polshoog
Senioren v... polshoog
34 Tim Olsthoorn Msen - Ciko `66 400m
Senioren mannen 400m
35 Paul Olofsen Msen - SAV Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel
36 Sanne van Drunen MJB - Almere `81 HSS
Senioren vrouwen HSS
37 Stefan Nieuwland Msen - Climax 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen
38 Koen van der Wijst Msen - AV Unitas Polshoog
Senioren m... polshoog
39 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 400mH
Senioren m...nen 400mh
40 Sterre De Booy MJA - ARV Ilion Polshoog
Senioren v... polshoog
41 Killiana Heymans Vsen - PAC Polshoog
Senioren v... polshoog
42 Marijke Wijnmaalen MJA - ARV Ilion Polshoog
Senioren v... polshoog
43 Timo de Water Msen - ARV Ilion Polshoog
Senioren m... polshoog
44 Safira den Oudsten MJC - AV Spiridon HSS
Senioren vrouwen HSS
45 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 1000m
Meisjes en... JD 1000m
46 Koen Stapel JJA - ARV Ilion Polshoog
Senioren m... polshoog
47 Patrick Cronie Msen - AAC Kogel
Senioren m...nen kogel
48 Menno Vloon Msen - AV Lycurgus Polshoog
Senioren m... polshoog
49 Wout Zijlstra Msen - HRRR Discus
Senioren m...en discus
50 Jack Abernethy JJC - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
51 Mirte Kok MJA - PAC Polshoog
Senioren v... polshoog
52 Pim van Bakel JJB - PH 100m
Senioren mannen 100m
53 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 100mH
100mH_f
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen
54 Tirza van der Wolf Vsen - SC Reeuwijk 3000m
Senioren v...wen 3000m
55 Chloë Beaucarne Vsen - Belgie 100mH
100mH_f
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen
56 Elmo Lakka Msen - Finland 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen
57 Tuomo Salonen Msen - Finland 800m
3000m
Senioren mannen 800mMannen 3000m serie A
58 Nick Smidt Msen - AAC `61 400mH
Senioren m...nen 400mh
59 Ids van Korven JJC - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
60 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 400m
Senioren mannen 400m
61 Jordi van der Wal JJA - PAC Polshoog
Senioren m... polshoog
62 Casper van der Ploeg Msen - Phanos Discus
Senioren m...en discus
63 Floor Doornwaard MJB - De Gemzen 3000m
Senioren v...wen 3000m
64 Niels Beks JJA - AV Attila 100m
Senioren mannen 100m
65 Toine van Beckhoven Msen - AV Attila 400mH
Senioren m...nen 400mh
66 Dimitri Juliet Msen - Rotterdam 100m
Senioren mannen 100m
67 Jinke van der Sluis MJA - AV Phoenix 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
68 Lucas Jansen JJC - AV Oss `78 800m
Senioren mannen 800m
69 Inge Drost Vsen - ARV Ilion 100mH
100mH_f
400mH
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwenSenioren v...wen 400mh
70 Bjorn Blauwhof Msen - Nederland 400m
Senioren mannen 400m
71 Peter Emelieze Msen - Duitsland 100m
Senioren mannen 100m
72 Giovanni Codrington Msen - Groningen 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen
73 Eefje Boons Vsen - DVTR 100mH
Senioren v...wen 100mh
74 Leonie Wierenga MJB - SAV 400m
Senioren v...uwen 400m
75 Moniek van... - Jansen Vsen - AV Sprint Polshoog
Senioren v... polshoog
76 Charlene Okken Vsen - Groningen Kogel
Senioren v...wen kogel
77 Christian ...berdorfer Msen - GACH Polshoog
Senioren m... polshoog
78 Judith Endstra MJA - KAV Holland 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
79 Yara Linnekamp MJB - HLLS Ver
Senioren vrouwen Ver
80 Lianne van Krieken Vsen - PH 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
81 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam HSS
Ver
Senioren vrouwen HSSSenioren vrouwen Ver
82 Thyra van Diemen MJC - PAC Polshoog
Senioren v... polshoog
83 Léon Mak JJA - De Gemzen 110mH
Polshoog
Jongens JA 110mHSenioren m... polshoog
84 Eva Jaarsma Vsen - AV Lycurgus Polshoog
Senioren v... polshoog
85 Jonathan Mutebwa Msen - AV Lycurgus 100m
Senioren mannen 100m
86 Steven Nuytinck Msen - PH Ver
Senioren mannen Ver
87 Guus Winkelman JJC - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
88 Liset Olijve Vsen - PH HSS
Senioren vrouwen HSS
89 Ryan Shields Msen - Jamaica 100m
Senioren mannen 100m
90 Patrick Heffernan Msen - Ierland 110mH
Senioren m...nen 110mh
91 Anne Knijnenburg MJB - AV Oss `78 800m
Senioren v...uwen 800m
92 Amy Hasselton MJB - THOR Ver
Senioren vrouwen Ver
93 Olav Donker JJA - PH Ver
Senioren mannen Ver
94 Jaimy van Broekhoven Vsen - PH HSS
Senioren vrouwen HSS
95 Anita Karregat Vsen - PH Polshoog
Senioren v... polshoog
96 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam HSS
Ver
Senioren vrouwen HSSSenioren vrouwen Ver
97 Rianna Galiart Vsen - AV Lycurgus Polshoog
Senioren v... polshoog
98 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 100m
100m_f
Ver
Senioren mannen 100mFinale 100m mannenSenioren mannen Ver
99 Dominique Esselaar Vsen - AV Unitas Polshoog
Senioren v... polshoog
100 Jurriaan Wouters Msen - HLLS Speer
Senioren m...nen speer
101 Guðni val...Guðnason Msen - IJsland Discus
Senioren m...en discus
102 Brittany Cools MJD - THOR 1000m
Meisjes en... JD 1000m
103 Gwen Reuver MJA - AAC 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
104 Thomas Kwint JJB - Groningen 800m
Senioren mannen 800m
105 Robin Honebecke JJA - ATC `75 3000m
Mannen 3000m serie B
106 Hidde Leenders JJB - AV Oss `78 800m
Senioren mannen 800m
107 Jorrit Ivens JJB - ACW `66 800m
Senioren mannen 800m
108 Michael Beuwer Msen - ASTX 800m
Senioren mannen 800m
109 Karlijn Schouten MJB - Fortius Polshoog
Senioren v... polshoog
110 Jorg Schellekens JJA - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
111 Suzanne Libbers MJB - Groningen 400m
Senioren v...uwen 400m
112 Maarten Plaum Msen - AV Unitas 800m
Senioren mannen 800m
113 Bo Spoor MJD - ATH 1000m
Meisjes en... JD 1000m
114 Robin Wingbermühle Vsen - Rotterdam Polshoog
Senioren v... polshoog
115 Tom Hendrikse JJA - AAC `61 3000m
Mannen 3000m serie A
116 Natalie Puper MJA - AV Atverni HSS
Senioren vrouwen HSS
117 Beau Winnubst MJA - AAC 100m
100m_f
Ver
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwenSenioren vrouwen Ver
118 Roy van Schendel Msen - PH 800m
Senioren mannen 800m
119 Benthe Konig MJA - Ciko `66 Kogel
Senioren v...wen kogel
120 Stefan De Vries Msen - AAC 400m
400mH
Senioren mannen 400mSenioren m...nen 400mh
121 Max Polak JJB - PAC 3000m
Mannen 3000m serie B
122 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 800m
Senioren mannen 800m
123 Bezuayehu Petersen JJB - AV `56 800m
Senioren mannen 800m
124 Bereket Petersen JJB - Zeeland 3000m
Mannen 3000m serie B
125 Cédric Chambrillon Msen - PAC Polshoog
Senioren m... polshoog
126 Jonne Dommerholt Vsen - Eindhoven Polshoog
Senioren v... polshoog
127 Daan Lubberdink JJA - Ciko `66 100m
Senioren mannen 100m
128 Mathijs Dirks Msen - Leiden 400m
Senioren mannen 400m
129 Tamara Bos Vsen - PH 100mH
Senioren v...wen 100mh
130 Rob Michiels Msen - Reusel `69 800m
Senioren mannen 800m
131 Melanie de Vries MJA - AV Athlos 400m
Senioren v...uwen 400m
132 Lars Timmerman Msen - PH Speer
Senioren m...nen speer
133 Robin van Leijsen MJB - PH 3000m
Senioren v...wen 3000m
134 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion Discus
Senioren m...en discus
135 Olaf van den Bergh Msen - PH 400m
Senioren mannen 400m
136 Cinder Vis MJB - VOLO 3000m
Senioren v...wen 3000m
137 Marco van Erp Msen - ASTX 3000m
Mannen 3000m serie A
138 Rozemarijn Snijders MJB - Climax 400m
Senioren v...uwen 400m
139 Jette Winkelman MJB - JSPR 800m
Senioren v...uwen 800m
140 Marijke Esselink MJA - AV Archeus 100m
100mH
Kogel
Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mhSenioren v...wen kogel
141 David Vonk Msen - GACH 800m
Senioren mannen 800m
142 Lotte van Schaik MJC - AV Atverni 800m
Senioren v...uwen 800m
143 Niels Visser JJA - AV Jahn II 800m
Senioren mannen 800m
144 Daan Meyer Msen - AV34 Speer
Senioren m...nen speer
145 Nanah Fung-Loy MJB - ARV Ilion Polshoog
Senioren v... polshoog
146 Tijs Wijkamp Msen - Altis 400m
Senioren mannen 400m
147 Thomas Lewis Msen - Phanos 800m
Senioren mannen 800m
148 Mark Jonker Msen - Isala `96 Speer
Senioren m...nen speer
149 Kees Janssen Msen - PH 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen
150 Fleur Koeling MJC - GVAC 800m
Senioren v...uwen 800m
151 Doortje van der Mark MJC - Ciko `66 100m
Senioren v...uwen 100m
152 Roelf Bouwmeester Msen - SV Veendam 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen
153 Victor van der Wel JJA - PAC 800m
Senioren mannen 800m
154 Eva Nijdam MJC - Scorpio 400m
Senioren v...uwen 400m
155 Tunji Abisoye JJB - Ciko `66 400m
Senioren mannen 400m
156 Pim Jehee Msen - PH 100m
Ver
Senioren mannen 100mSenioren mannen Ver
157 Suzanne Broxterman Vsen - Pallas `67 3000m
Senioren v...wen 3000m
158 Mirabelle ...chuurmans MJB - AVV 800m
Senioren v...uwen 800m
159 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 800m
Senioren mannen 800m
160 Niek Blikslager Msen - Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A
161 Lisa Duffy Vsen - Zweden 400m
Senioren v...uwen 400m
162 Sofia Johnson Vsen - Zweden 400mH
Senioren v...wen 400mh
163 Jesper Arts Msen - PH 400mH
Senioren m...nen 400mh
164 Cliff Ellsworth Msen - AV Lycurgus 400mH
Senioren m...nen 400mh
165 Joppe Ketting JJA - Ciko `66 100m
Senioren mannen 100m
166 Melissa Boekelman Vsen - PH Kogel
Senioren v...wen kogel
167 Roland van Zuilen Msen - AV Gouda Discus
Senioren m...en discus
168 Caspar Hattink Msen - Startbaan Discus
Senioren m...en discus
169 Lotje van Erp Vsen - Phanos 100mH
Senioren v...wen 100mh
170 Thijs van Lith JJC - ATH 800m
Senioren mannen 800m
171 Jeroen van Lith JJD - ATH 1000m
Meisjes en... JD 1000m
172 Rebecca Rijken Vsen - Phanos 400m
Senioren v...uwen 400m
173 Jos van Schijndel Msen - PH 400m
Senioren mannen 400m
174 Joeri van der Hooft Msen - AAC Ver
Senioren mannen Ver
175 Corné Timmer JJA - AV Aalsmeer 3000m
Mannen 3000m serie B
176 Nils Mulder Msen - Haag Polshoog
Senioren m... polshoog
177 Elisa de Jong Vsen - Groningen 3000m
Senioren v...wen 3000m
178 Luzan Janssen MJB - Eindhoven 800m
Senioren v...uwen 800m
179 Fee Mok MJC - SAV 800m
Senioren v...uwen 800m
180 Kalid Amin Msen - Triathlon 3000m
Mannen 3000m serie A
181 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 100m
400m
Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m
182 Manon Stringa MJB - AV Atverni 800m
Senioren v...uwen 800m
183 Daniel de Looze Msen - Phanos 800m
Senioren mannen 800m
184 Edwin Slijkhuis Msen - Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A
185 Maureen Herremans Vsen - AVGM HSS
Senioren vrouwen HSS
186 Laura van Langen MJB - SAV 800m
Senioren v...uwen 800m
187 Jakob Pütz JJB - ATV Venray Polshoog
Senioren m... polshoog
188 Denis Hanjoul Msen - Haag 110mH
110mH_f
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen
189 Lauran Beijens Msen - TRR 3000m
Mannen 3000m serie A
190 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos Speer
Senioren m...nen speer
191 Femke Pluim Vsen - AAV `36 Polshoog
Senioren v... polshoog
192 Oscar Mulder Msen - Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie B
193 Sarah Missinne Vsen - Belgie 100mH
100mH_f
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen
194 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos 400mH
Senioren m...nen 400mh
195 Brian Vriend Msen - AV Lycurgus 400mH
Senioren m...nen 400mh
196 Carola van...agtendonk Vsen - AAC Ver
Senioren vrouwen Ver
197 Bram Ruissen Msen - PAC Ver
Senioren mannen Ver
198 Henrik Kok JJB - AV Atverni 400m
Senioren mannen 400m
199 Maarten Nabbe Msen - PH 400mH
Senioren m...nen 400mh
200 Pim Lambregts Msen - Swift 3000m
Mannen 3000m serie A
201 Marissa Damink Vsen - ASTX 800m
Senioren v...uwen 800m
202 Youri Driessen JJA - VRT 3000m
Mannen 3000m serie B
203 Glenn Boessen Msen - AV Unitas 400mH
Senioren m...nen 400mh
204 Ralph van ...uwelingen Msen - PH 3000m
Mannen 3000m serie A
205 Robin Van Riel JJB - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
206 Rick Van Riel JJC - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
207 Wessel Boons Msen - DVTR 110mH
Ver
Senioren m...nen 110mhSenioren mannen Ver
208 Ynte Biemans MJB - AV Atverni 3000m
Senioren v...wen 3000m
209 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus Ver
Senioren mannen Ver
210 Maarten Hindriks Msen - AAC `61 3000m
Mannen 3000m serie A
211 Jurre Kok Msen - AV 1923 400m
Senioren mannen 400m
212 Anouk Oosterhuis Vsen - AV Lycurgus 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
213 Juan Zijderlaan JJD - AV Atverni 1000m
Meisjes en... JD 1000m
214 Esra Zijderlaan MJC - AV Atverni 800m
Senioren v...uwen 800m
215 Piet Wiersma Msen - AV Jahn II 3000m
Mannen 3000m serie B
216 Najib Hassan JJB - PAC 800m
Senioren mannen 800m
217 Madelief Kok MJB - Triathlon 3000m
Senioren v...wen 3000m
218 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 800m
Senioren mannen 800m
219 Remco Goetheer Msen - PAC Kogel
Senioren m...nen kogel
220 Nina Franke MJC - AV Oss `78 400mH
Senioren v...wen 400mh
221 Anke Zonderland Vsen - AV Impala 400m
Senioren v...uwen 400m
222 Josien Scheepens Vsen - KAV Holland 3000m
Senioren v...wen 3000m
223 Cain Rutgers JJA - Almere `81 800m
Senioren mannen 800m
224 Sven Poelmann Msen - AAC Kogel
Senioren m...nen kogel
225 Cameron Assmann Msen - PAC 800m
Senioren mannen 800m
226 Tom de Gelder JJA - Olympus `70 800m
Senioren mannen 800m
227 Teun Peeters JJA - PH 100m
Ver
Senioren mannen 100mSenioren mannen Ver
228 Jurgen van der Zwet Msen - De Spartaan 400mH
Senioren m...nen 400mh
229 Rik Hanswijk Msen - Climax 400mH
Senioren m...nen 400mh
230 Maruska Eduarda Vsen - Rotterdam 400mH
Senioren v...wen 400mh
231 Mitchell Franken Msen - Spado 800m
Senioren mannen 800m
232 Arno Kapteijns JJA - PH 110mH
Speer
Jongens JA 110mHSenioren m...nen speer
233 Nele van den Broek Vsen - AV Sprint 100mH
100mH_f
Ver
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwenSenioren vrouwen Ver
234 Milan Scheepers JJB - AV Unitas 800m
Senioren mannen 800m
235 Devron Jepma Msen - PAC 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen
236 Pablo Velt JJC - AV Atverni 3000m
Mannen 3000m serie B
237 Ahmed Abubakar Msen - DAK 800m
Senioren mannen 800m
238 Juul van den Brink JRJ - PH 100m
Racerunners 100m
239 Noes Nendissa JRJ - PH 100m
Racerunners 100m
240 Koen Stoutjesdijk JRJ - PH 100m
Racerunners 100m
241 Freeke van Iersel MRJ - PH 100m
Racerunners 100m
242 Marieke Duizer MRJ - PH 100m
Racerunners 100m
243 Kevin Van...iddendorp JRJ - PH 100m
Racerunners 100m
244 Thomas Petsch JJA - PH 100m
Senioren mannen 100m
245 Lisa Francini Vsen - Eindhoven 100m
Senioren v...uwen 100m
246 Anne de Jong MJD - Atledo 1000m
Meisjes en... JD 1000m
247 Roos de Jong MJD - Atledo 1000m
Meisjes en... JD 1000m
248 Roel Huijsmans Msen - AV Atverni 400m
Senioren mannen 400m
249 Stef van der Schaaf Msen - VAV 400mH
Senioren m...nen 400mh
250 Martijn Meijer Msen - PH 400mH
Senioren m...nen 400mh
251 Djanne van Kooten Vsen - VAV Ver
Senioren vrouwen Ver
252 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 110mH
Speer
Ver
Jongens JA 110mHSenioren m...nen speerSenioren mannen Ver
253 Tom Corstjens Msen - AV Unitas Kogel
Senioren m...nen kogel
254 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 100m
100m_f
400m
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwenSenioren v...uwen 400m
255 Stan Schipperen JJB - Scorpio 800m
Senioren mannen 800m
256 Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 100m
100m_f
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen
257 Mike van Bree JJD - AVGM 1000m
Meisjes en... JD 1000m
258 Koen van Ruremonde JJA - GVAC 100m
Senioren mannen 100m
259 Lars Van Hoeven JJA - Heerenveen 800m
Senioren mannen 800m
260 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 800m
Senioren mannen 800m
261 Ramsey Angela JJA - PAC 400mH
Senioren m...nen 400mh
262 Daphne de Koning MJB - AV Archeus 3000m
Senioren v...wen 3000m
263 Sara Schouten MJC - AV Atverni 800m
Senioren v...uwen 800m
264 Daphne Linnekamp MJA - HLLS 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
265 Tim Verbaandert JJB - Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie A
266 Ben Souwen Msen - Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie B
267 Bas Markies Msen - AV34 110mH
110mH_f
Ver
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannenSenioren mannen Ver
268 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas HSS
Senioren vrouwen HSS
269 Stijn van Geene Msen - Phanos 3000m
Mannen 3000m serie A
270 Leon Versluijs Msen - AAC Speer
Senioren m...nen speer
271 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 400m
Senioren mannen 400m
272 Cathy Buijs Vsen - Phanos 100m
Senioren v...uwen 100m
273 Gennaro Biswane Msen - Phanos 100m
Senioren mannen 100m
274 Evelien Kuiper Vsen - Groningen 3000m
Senioren v...wen 3000m
275 Feline Molenaar MJA - Avantri 100mH
400mH
Senioren v...wen 100mhSenioren v...wen 400mh
276 Tatjana Cernochova Vsen - HLLS 800m
Senioren v...uwen 800m
277 Orphée Depuydt Vsen - Belgie 100m
100m_f
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen
278 Minke Bisschops MJB - AV Unitas 100m
100m_f
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen
279 Guy Maas Msen - Maastricht 800m
Senioren mannen 800m
280 Marije Doddema Vsen - AV 1923 400mH
Senioren v...wen 400mh
281 Daan Roosenschoon JJC - GVAC 800m
Senioren mannen 800m
282 Anne van Heeckeren MJB - VRT 3000m
Senioren v...wen 3000m
283 Shaquille Brahm Msen - AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m
284 Maikel Potkamp JJD - De Gemzen 1000m
Meisjes en... JD 1000m
285 Arjen van der Logt Msen - AV Phoenix 800m
Senioren mannen 800m
286 Jarno de Groot JJA - Flevo Delta 400mH
Senioren m...nen 400mh
287 Iris Bastmeijer MJA - AV Attila 400mH
Senioren v...wen 400mh
288 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 100m
400m
Senioren mannen 100mSenioren mannen 400m
289 Kim Dillen Vsen - Eindhoven 3000m
Senioren v...wen 3000m
290 Linda van Rossum Vsen - PH 100m
100m_f
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen
291 Myrthe Kouwenberg MJB - PH 800m
Senioren v...uwen 800m
292 Frank Reintjes Msen - De Liemers 3000m
Mannen 3000m serie B
293 Jasmijn van Wissen MJC - Ciko `66 800m
Senioren v...uwen 800m
294 Job Dusch Msen - Helden 800m
Senioren mannen 800m
295 Bob te Lindert JJA - AV Argo 3000m
Mannen 3000m serie A
296 Toon IJzerman JJA - Eindhoven 400m
Senioren mannen 400m
297 Kevin Damstra Msen - AV Sprint 400m
Senioren mannen 400m
298 Jan Polman JJA - Nijmegen 100m
Senioren mannen 100m
299 Lieke van den Brink Vsen - DVTR Ver
Senioren vrouwen Ver
300 Julian Record JJA - AV 1923 100m
Speer
Ver
Senioren mannen 100mSenioren m...nen speerSenioren mannen Ver
301 Lauren Sluiter MRJ - PH 100m
Racerunners 100m
302 Jochem Dobber Msen - AV Suomi 400m
Senioren mannen 400m
303 Levi Hazes JJB - AV 1923 100m
Senioren mannen 100m
304 Joshua Record Msen - AV 1923 Ver
Senioren mannen Ver
305 Wietse Folkers Msen - AV Zeewolde Speer
Senioren m...nen speer
306 Jarreau S...jkerbuijk JJB - THOR 3000m
Mannen 3000m serie B
307 Ben Vriends Msen - ASTX 3000m
Mannen 3000m serie B
309 Jesper Verbruggen Msen - Castricum 400m
800m
Senioren mannen 400mSenioren mannen 800m
310 Daan Notenboom JJA - Castricum 400m
800m
Senioren mannen 400mSenioren mannen 800m
311 Fleur van Haaren MJA - PH 100m
Senioren v...uwen 100m
312 Sara van Grunsven Vsen - TRR 3000m
Senioren v...wen 3000m
313 Jet van der Mark MJA - Ciko `66 100m
Kogel
Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen kogel
314 Samuel Dobbelstein JJD - PH 1000m
Meisjes en... JD 1000m
315 Thijs Borcheld JJA - Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A
316 Robbie Smulders JJD - PH 1000m
Meisjes en... JD 1000m
317 Antoine va...er Sanden JJA - DAK 100m
Senioren mannen 100m
318 Lars Schellekens JJB - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
319 Puk van Gool Msen - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
320 Daniele Giardiello Msen - Phanos 3000m
Mannen 3000m serie A
321 Niek van Son Msen - Eindhoven 3000m
Mannen 3000m serie B
322 Johnny van...hooneveld Msen - AV 1923 100m
Speer
Senioren mannen 100mSenioren m...nen speer
323 Rebecca Hulshof MJA - De Spartaan 400mH
Senioren v...wen 400mh
324 Danique de Haan MJB - AV34 400m
Senioren v...uwen 400m
325 Anna Hightower Vsen - Ciko `66 3000m
Senioren v...wen 3000m
326 Irene van Lieshout Vsen - AV Cifla 3000m
Senioren v...wen 3000m
327 Paul Groen Msen - GACH 100m
100m_f
110mH
110mH_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannenSenioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen
328 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 800m
Senioren mannen 800m
329 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 100m
Senioren mannen 100m
330 Brent Cuijpers JJA - PH 800m
Senioren mannen 800m
331 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 800m
Senioren mannen 800m
332 Kyara Gijsbers MJC - AV Oss `78 3000m
Senioren v...wen 3000m
333 Mesereth ...om Tsegay JJA - Phanos 3000m
Mannen 3000m serie B
334 Laurens den Ouden Msen - AV Atverni 800m
Senioren mannen 800m
335 Samuel Chapple JJA - Olympus `70 800m
Senioren mannen 800m
336 Pepijn van... Westerlo Msen - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
337 Timo Hoogendoorn JJD - U-Track 1000m
Meisjes en... JD 1000m
338 Elke Molenaar Vsen - SPLS 800m
Senioren v...uwen 800m
339 Vera Lurvink Vsen - PH 800m
Senioren v...uwen 800m
340 Lysanne Wilkens Vsen - PH 800m
3000m
Senioren v...uwen 800mSenioren v...wen 3000m
341 Fraon Bischoff JJC - AV Unitas 800m
Senioren mannen 800m
342 Ruth van der Meijden Vsen - AV Cifla 3000m
Senioren v...wen 3000m
343 Robin Ruyter Msen - PH 800m
Senioren mannen 800m
344 Robin Ruijter Msen - PH 800m
Senioren mannen 800m
345 Simon Vroemen Msen - PH 3000m
Mannen 3000m serie A
346 Wesley van der Gouw Msen - PH 3000m
Mannen 3000m serie A
347 Jeroen Engels Msen - PH 800m
3000m
Senioren mannen 800mMannen 3000m serie B
348 Nout Wardenburg Msen - AV34 110mH
110mH_f
Ver
Senioren m...nen 110mhFinale 110mh mannenSenioren mannen Ver
349 Evan Boessen Msen - AV Unitas Ver
Senioren mannen Ver
350 William Webster JJC - GVAC 3000m
Mannen 3000m serie B
351 Arne Jacobs Msen - ASTX 3000m
Mannen 3000m serie B
352 Jaïr van Winkel JJB - Atledo 3000m
Mannen 3000m serie B
353 Valentijn Weinans Msen - Nijmegen 800m
Senioren mannen 800m
354 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 100m
Speer
Senioren mannen 100mSenioren m...nen speer
355 Terra Muntjewerff MJB - Ciko `66 400m
800m
Senioren v...uwen 400mSenioren v...uwen 800m
356 Niels Verhagen JJA - AV Oss `78 800m
3000m
Senioren mannen 800m
357 Daphne van Zandvoort Vsen - DAK 400m
Senioren v...uwen 400m
358 Charlotte ...Breukelen Vsen - AV Atverni 400m
Senioren v...uwen 400m
359 Raphaël ...bbelstein JJB - PH 800m
Senioren mannen 800m
360 Lars Woudenberg JJA - AV34 100m
110mH
Ver
Senioren mannen 100mJongens JA 110mHSenioren mannen Ver
361 Rachid el Jerari Msen - AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m
362 Joris Petterson Msen - Eindhoven 400mH
Senioren m...nen 400mh
363 Pieter Mijnhout Msen - GACH 800m
Senioren mannen 800m
364 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen
365 Eveline Saalberg MJA - GVAC 400m
Senioren v...uwen 400m
366 Jolie Tops MJA - Eindhoven 3000m
Senioren v...wen 3000m
367 Kilian van der Wolf Msen - TRR 3000m
Mannen 3000m serie A
368 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 100m
110mH
110mH_f
Senioren mannen 100mSenioren m...nen 110mhFinale 110mh mannen
369 Sanne Schouten MJC - AV Atverni 800m
Senioren v...uwen 800m
370 Lianne van Es Vsen - Leiden 100m
Senioren v...uwen 100m
371 Jacelyn Gruppen Vsen - HAC `63 3000m
Senioren v...wen 3000m
372 Karin Nie...enhuijsen Vsen - HLLS 800m
Senioren v...uwen 800m
373 Christel van Rooy Vsen - Maastricht 400m
Senioren v...uwen 400m
374 Lotte Hendriksen Vsen - Ciko `66 100m
400m
Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m
375 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie 3000m
Mannen 3000m serie B
376 Troy de Juncker JJA - AV Attila 3000m
Mannen 3000m serie B
377 Ian de Juncker JJB - AV Attila 800m
Senioren mannen 800m
378 Rodney Hoogterp Msen - AV Impala Ver
Senioren mannen Ver
379 Henrik Pröpper Msen - Phanos Speer
Senioren m...nen speer
380 Liam van der Schaaf JJA - Phanos 110mH
Jongens JA 110mH
381 Thymon Houben JJA - AV Unitas 800m
Senioren mannen 800m
382 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 400mH
Senioren m...nen 400mh
383 Loren Djolo MJC - Swift 100m
Senioren v...uwen 100m
384 Demi Boom MJC - ATV Venray 400m
Ver
Senioren v...uwen 400mSenioren vrouwen Ver
385 Youri Pessy Msen - AV Cifla 800m
Senioren mannen 800m
386 Benthe Tiegelaar MJB - AV Aquilo 400m
Senioren v...uwen 400m
387 Marijn van den Born Msen - PAC Discus
Kogel
Senioren m...en discusSenioren m...nen kogel
388 Debora van Langen MJD - SAV 1000m
Meisjes en... JD 1000m
389 Emy Guikema MJB - Groningen 100m
400mH
Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 400mh
390 Aron Koning JJA - AV De Keien 800m
Senioren mannen 800m
391 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 100m
100m_f
100mH
100mH_f
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwenSenioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen
392 Tara Yoro Vsen - AV 1923 Ver
Senioren vrouwen Ver
393 Lydia van Dijk MJB - KAV Holland 800m
Senioren v...uwen 800m
394 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 100mH
100mH_f
Ver
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwenSenioren vrouwen Ver
395 Shimada Bajon Vsen - AV Lycurgus 100m
Senioren v...uwen 100m
396 Sharon Trienes Vsen - AV Unitas 800m
Senioren v...uwen 800m
397 Jeff Tesselaar JJC - AV Hera 800m
Senioren mannen 800m
398 Cathelijn Peeters Vsen - PH 400m
Senioren v...uwen 400m
399 Kibibi Maseland MJB - AV Unitas 400m
Senioren v...uwen 400m
400 Sharona Bakker Vsen - AV Lycurgus 100mH
100mH_f
Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen
401 Isis De la paz Vsen - Nijmegen 800m
Senioren v...uwen 800m
402 Rob ter Burg Msen - Groningen 3000m
Mannen 3000m serie A
403 Twan Evers Msen - AV Wijchen 100m
Senioren mannen 100m
404 Rian van der Burgt Vsen - GVAC 800m
Senioren v...uwen 800m
405 Royce Zaadnoordijk Msen - Leiden 400m
Senioren mannen 400m
406 Yohannes Wedzinga Msen - HAC `63 100m
400m
Senioren mannen 100mSenioren mannen 400m
407 Chiel Stikkelbroeck JJB - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
408 Esmée Ernes MJB - AV Unitas 800m
Senioren v...uwen 800m
409 Lauri Hulleman JJA - DVTR 100m
110mH
Speer
Ver
Senioren mannen 100mJongens JA 110mHSenioren m...nen speerSenioren mannen Ver
410 Rens Simons JJA - VRT 800m
Senioren mannen 800m
411 Andrea Bouma MJA - De Spartaan 100m
100m_f
Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen
412 Anouk Rensink MJB - AV Unitas 100m
Senioren v...uwen 100m
413 Isabelle Aalders MJB - Ciko `66 Kogel
Senioren v...wen kogel
414 Joep van Es JJA - PH 110mH
Jongens JA 110mH
415 Rik Jansen Msen - AV Unitas 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen
416 Lorenzo va...er Heiden Msen - AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m
417 Rosanne van Hoesel Vsen - Eindhoven 800m
Senioren v...uwen 800m
418 Mischa Petie Msen - AV Phoenix 800m
Senioren mannen 800m
419 Ronald Weevers Msen - PH 800m
Senioren mannen 800m
420 Marleen Heemels Vsen - AV Zaanland 800m
Senioren v...uwen 800m
421 Chantal Baartse Vsen - HAC 800m
Senioren v...uwen 800m
422 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 800m
Senioren mannen 800m
423 Luuk Hendrikx Msen - AV Phoenix 800m
Senioren mannen 800m
424 Eva Kok MJD - Eindhoven 1000m
Meisjes en... JD 1000m
425 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 800m
Senioren mannen 800m
426 Wouter van der Graaf Msen - AV Atverni 400m
Senioren mannen 400m
427 Sophie Baartman Vsen - AV Atverni 400m
Senioren v...uwen 400m
428 Willemijn Fuite MJC - AV Attila 3000m
Senioren v...wen 3000m
429 Tarik Chaatouf Msen - AV Unitas 100m
Senioren mannen 100m
430 Rutger Postma Msen - AV Atverni 100m
Senioren mannen 100m
431 Tristan Slobben JJA - AV Trias 800m
Senioren mannen 800m
432 Maureen Pelgrim Vsen - PH Ver
Senioren vrouwen Ver
433 Kelly Agterberg MJA - HLLS 800m
Senioren v...uwen 800m
434 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 400m
Senioren v...uwen 400m
435 Timo Klomp JJD - ATH 1000m
Meisjes en... JD 1000m
436 Sica Verwasch MJC - STB 100m
Ver
Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver
437 Aimane Benchellal JJB - ARV Ilion 800m
Senioren mannen 800m
438 Eline Langeveld Vsen - AV Zaanland 800m
Senioren v...uwen 800m
439 Kjell Segers JJB - Eindhoven 800m
Senioren mannen 800m
440 Thorben Segers JJD - Eindhoven 1000m
Meisjes en... JD 1000m
441 Luuk Maas JJA - TRR 3000m
Mannen 3000m serie A
442 Just van Hal JJA - PH 110mH
Jongens JA 110mH
443 Evi van den Elzen Vsen - PH 800m
Senioren v...uwen 800m
444 Joep van Oorschot Msen - PH 800m
Senioren mannen 800m
445 Nina van der Weele MJC - GVAC 800m
Senioren v...uwen 800m
446 Lorens Niehof JJA - AVV 800m
Senioren mannen 800m
447 Paul Zwama Msen - Leiden 3000m
Mannen 3000m serie A
448 Wandifa Sanneh Msen - Phanos 400m
Senioren mannen 400m
449 Khalil Toumi Msen - AV Atverni 100m
400m
Senioren mannen 100mSenioren mannen 400m
450 Bram Maas JJB - TRR 3000m
Mannen 3000m serie B
451 Isayah Boers JJA - Phanos 100m
100m_f
Senioren mannen 100mFinale 100m mannen
452 Arjen Venema Msen - TRTL 800m
Senioren mannen 800m
453 Beau van de Avoird MRJ - PH 100m
Racerunners 100m
454 Parker Consten JJD - Ciko `66 1000m
Meisjes en... JD 1000m