Inschrijvingen 1e Athletics Champs 2017 regio 23




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam Categorie
1 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
2 Dafne Alkema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
3 Annika Brummer AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
4 Beau Faber AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
5 Bernice Frank AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
6 Quinten Geleynse AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA2
7 Julia de Jager AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
8 Pieke de Kluyver AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
9 Mayke Ruige AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
10 Daan Sikkema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA2
11 Luc van der Wal AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA2
12 Yanco Zuidema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
13 Reinder Andringa AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
14 Tyre Boetes AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
15 Tim Doodkorte AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
16 Dione van Gelder AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
17 Jort Jellema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
18 Edith Jensma AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
19 Loek Rikhof AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
20 Ids Waanders AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
26 Tim Duiven Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA1
27 Thomas van Emst Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA1
29 Ian Heite Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA1
30 Pelle Sassen Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA1
31 Micha van ...arkenburg Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA1
32 Chris van der Walle Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
JPA2
33 Mirthe van der Wal AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPB
34 Stein Boringa AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
35 David Andr... Jaspers AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
36 Hessel Pijlman AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
37 Yens van der Schaaf AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
38 Sil van der Steeg AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
39 Rhodee Steenwelle AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPB
40 Robin Willemsen AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
41 Anna Betzema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPC
42 Frederik Born AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
43 Verele Dijkstra AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPC
44 Ben Doodkorte AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
45 Mads Jellema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPMini
46 Rowin Kooistra AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
47 Koen Scherpenzeel AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
48 Abe Wendt AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
49 Jayden van Zandvoort AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
50 Matthijs Galema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
51 Jesco van Gelder AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
52 Naut Kuipers AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
53 Hidde Tjee...Mosterman AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
54 Jurre Muller AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
55 Jelmer Teppema AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
56 Wessel Voerman AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
57 Delano van Zandvoort AV Lionitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (-1e)
JPC
73 Mariame Diallo Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
74 Jan Elsinga Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
75 Elisabeth de Haan Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
76 Morris Hulsman Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
77 Norah Keijzer Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
78 Jarne Koopman Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
79 Kyla Koops Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA2
80 Jens Linnebank Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
81 Thom van der Mark Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
82 Yuma Agema Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
83 Janne Rikst Boorsma Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
84 Jasmin Bosma Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
85 Wybren Dijkstra Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
86 Femke Knijn Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
87 Thijs Kolhoff Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
88 Sian Smit Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
89 Douwe Wesseling Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA1
90 Lisa Bodewes Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
91 Foske Bouma Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
92 Niels Dijksma Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
93 Britt Huisman Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
94 Yoran de Jager Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
95 Iris Linnebank Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
96 Sem van der Meer Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
97 Annemijn ...hoonhoven Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
98 Thygo de Vries Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
99 Danica Wigarda Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
100 Hidde Bakker Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPMini
101 Aafje Boorsma Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPC
102 Jelte Dijkstra Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
103 Cas Jonker Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
104 Krijn Kolhoff Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
105 Liam de Lang Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPMini
106 Loïs Richardson Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPC
107 Ties ter Schure Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
108 Merle Sterkenburgh Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPC
109 Hessel Teijema Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
110 Ricardo Wigarda Heerenveen Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPMini
111 Niek IJsbrandij HRRR Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
JPC
112 Twan Meijer HRRR Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
JPC
113 Erik Oostra HRRR Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
JPMini
114 Levi Oppewal HRRR Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
JPC
115 Isaac Tkabo HRRR Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
JPC
116 Alex Vegers HRRR Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
JPC
145 Simon Bouma AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA2
147 Alyssa Bulthuis AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
148 Martje ter Doest AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
149 Baukje de Jong AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
150 Ruben Piek AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA2
151 Jildau Schiphof AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
153 Douwe de Vries AV Impala Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA2
154 Thomas de Wal AV Impala Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA2
155 Amarins de Boer AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
156 Benthe Holwerda AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
157 Geke Jongsma AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
158 Marne van der Kooi AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
JPA1
159 Annyk Kooistra AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
160 Rienk Loonstra AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
JPA1
161 Hilde Wagenaar AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
162 Tieme Wiersma AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
JPA1
163 Anouk van Wijk AV Impala Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
164 Noud Assinck Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPC
165 Gijs Dalstra Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPMini
166 Birgit de Haas Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPMini
167 Dana de Haas Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPB
168 Nick Ripken Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPB
169 Annelein Sturre Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPB
170 Teun de Vries Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPMini
171 David Larasen AV Impala Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
172 Anna Meinders AV Impala Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPC
173 Jesper de Roos AV Impala Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
174 Jesper Schra AV Impala Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
175 Simon Talstra AV Impala Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
176 Hidde Terpstra AV Impala Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
177 Ilena Blauw Spartacus Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
MPC
178 Thijs van der Horst Spartacus Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
JPC
179 Ruben de Jong Spartacus Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
JPB
180 Jelena Riemersma Spartacus Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
MPMini
181 Juliet Tilstra Spartacus Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
MPMini
182 Marten Hofstra Spartacus Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
JPB
183 Hannah Douma AV Impala Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
184 Dylano de Boer AV Impala Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
JPA1
185 Philline Buiter Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPMini
186 Linda de Vries AV Impala Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
MPA1
217 Susan Breeuwsma HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
218 Sander de Haan HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
219 Baukje Lijzenga HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
220 Nynke Rijpma HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
221 Thialda Rinzema HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
222 Milou Sieperda HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA1
223 Aniek Vreeling HRRR Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
224 Zara Alblas Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
MPB
225 Julian Brandsma Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
226 Nathan Brandsma Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
227 Merel Dalstra Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
MPB
228 Loena Duiven Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA1
229 Rico Hassing Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
230 Bart Seintra Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
231 Thijmen Smit Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
232 Stijn Weijdema Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
233 Ruben Westra Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
JPB
234 Aniek Wubs Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
MPB
235 Elbrich Busman HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
MPA1
236 Sjouke Duinstra HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
JPA2
237 Noa IJsbrandij HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
MPA1
238 Sebo van der Kaaij HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
JPA2
239 Noah Martens HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
JPA2
240 Jesse Oostra HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
JPA1
241 Eeke Slart HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
MPA1
242 Marc Vegers HRRR Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
JPA1
243 Hannah van Elselo AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
244 Jochem Frankes AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
245 Linde Halma AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
246 Jennefer Larasen AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
247 Daniëlle Offringa AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
248 Ammerens v.d. Ploeg AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
249 Lex Pronk AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
250 Sander de Wal AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
251 Thijmen Westra AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
252 Wieger de Wit AV Impala Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
253 Marin Berkhout HRRR Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
MPC
254 Roan Boerboom HRRR Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPC
255 Sven Meijer HRRR Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPB
256 Jonas Timmer HRRR Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPC
257 Rixt Wobma HRRR Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
MPC
258 Sverre Zuurbier HRRR Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
JPB
259 Lieke Ydema Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA2
260 Julie Bodbijl Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA1
261 Lisa Bosscha Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA2
262 Charlotte Brandsma Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA2
263 Nikki Duiven Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA2
264 Rozemarijn van Emst Start `78 Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
MPA1
265 Fenna Bouma Spartacus Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA1
266 Ricky Ringenaldus Spartacus Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA1
267 Linda de Vries Spartacus Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA1
268 Shakir Burmania HRRR Team-est
Meerkamp
Team 12 Team 12 Team 12 (Team-est) (-1e)
JPA2
269 Vicento Duric AV Impala Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
270 Daniel Gjaltema AV Impala Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB