Inschrijvingen Brabantse Kampioenschappen junioren CD




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Chiel Hulshof JJC - PH 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver
2 Gianni Brunken JJC - AV Sprint 100m
100m_hf
100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver
3 Juno Schuwer JJC - Eindhoven 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - 100mHJJC - 100mH_f
4 Jurn Strik JJC - LGDR 100m
100m_hf
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - 800m Loopgroep Deurne JC (2e)
5 Lars van Velzen JJC - PH 100m
100m_f
100m_hf
4x100m
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hf Prins Hendrik JC (1e)
6 Maarten Debeij JJC - Eindhoven 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
Hoog
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Hoog
7 Mats Merkelbach JJC - PH 100m
100m_f
100m_hf
4x100m
Kogel
Speer
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - KogelJJC - Speer Prins Hendrik JC (4e)
8 Max Munsters JJC - Eindhoven 100m
100m_hf
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - Ver Eindhoven Atletiek JC (1e)
9 Max Stofkoper JJC - GVAC 100m
100m_f
100m_hf
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - Ver GVAC JC (4e)
10 Mike van Wouwe JJC - ATH 100m
100m_hf
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - 100mHJJC - 100mH_f
11 Niels de Haas JJC - HAC 100m
100m_hf
800m
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - 800m
12 Pelle Mutsaers JJC - Eindhoven 100m
Speer
Ver
JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Ver
13 Rens de Graauw JJC - PH 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
Discus
Speer
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - DiscusJJC - Speer
14 Rob van Nassau JJC - HAC 100m
100m_hf
Discus
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - DiscusJJC - Ver
15 Ryan Peters JJC - AV Oss `78 100m
100m_hf
Speer
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - SpeerJJC - Ver
16 Thom Schipperen JJC - Scorpio 100m
100m_hf
Kogel
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - KogelJJC - Ver
17 Ties van Beek JJC - AV Sprint 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - 100mHJJC - 100mH_f
18 Timo den Hollander JJC - GVAC 100m
100m_f
100m_hf
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - Kogel GVAC JC (1e)
19 Ramon Biondina JJC - Spado 100mH
100mH_f
4x100m
JJC - 100mHJJC - 100mH_f Spado JC (2e)
20 Arno Raymakers JJD - HAC 1000m
JJD - 1000m
21 Gijs van Lieshout JJD - HAC 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Discus
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Discus HAC JD (4e)
22 Jake Romijn JJD - PH 1000m
Discus
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Hoog
23 Jeroen van Lith JJD - ATH 1000m
JJD - 1000m
24 Kamiel Watzeels JJD - AV Attila 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
25 Lans Timmermans JJD - PH 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver Prins Hendrik JD -1- (2e)
26 Max de Kruijf JJD - PH 1000m
4x80m
Speer
Ver
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver Prins Hendrik JD -1- (1e)
27 Niels Laros JJD - Scorpio 1000m
JJD - 1000m
28 Sven Grooters JJD - PH 1000m
Discus
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Hoog
29 Thomas van Orsouw JJD - AV Oss `78 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver
30 Thorben Segers JJD - Eindhoven 1000m
JJD - 1000m
31 Anne de Jong MJD - Atledo 1000m
MJD - 1000m
32 Bieke Schipperen MJD - Scorpio 1000m
MJD - 1000m
33 Bo Spoor MJD - ATH 1000m
MJD - 1000m
34 Eefke Leeuwis MJD - Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m Spado MD (3e)
35 Elise Mutsaers MJD - Eindhoven 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog Eindhoven Atletiek MD (3e)
36 Emma Bijnen MJD - HAC 1000m
MJD - 1000m
37 Eva Kok MJD - Eindhoven 1000m
MJD - 1000m
38 Evy Loots MJD - HAC 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH HAC MD -2- (3e)
39 Fleur Boender MJD - Eindhoven 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver -2- Eindhoven Atletiek MD (2e)
40 Iris Verheij MJD - PH 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog Prins Hendrik MD -1- (4e)
41 Isis Bakx MJD - Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m Spado MD (1e)
42 Lisa Verkaart MJD - Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m Spado MD (2e)
43 Marit Griep MJD - Scorpio 1000m
MJD - 1000m
44 Roos de Jong MJD - Atledo 1000m
60mH
Kogel
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Kogel
45 Veerle van Erp MJD - AVGM 1000m
MJD - 1000m
46 Yana van Aarle MJD - Eindhoven 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer Eindhoven Atletiek MD (4e)
47 Ernson van den Bos JJC - THOR 1500m
MJC-JJC 1500m
48 Guus Winkelman JJC - Eindhoven 1500m
MJC-JJC 1500m
49 Ids van Korven JJC - Eindhoven 1500m
MJC-JJC 1500m
50 Lars Laros JJC - Scorpio 1500m
MJC-JJC 1500m
51 Matthijs v...den Broek JJC - AVGM 1500m
MJC-JJC 1500m
52 Merlijn va...er Velden JJC - Eindhoven 1500m
MJC-JJC 1500m
53 Tom van Schijndel JJC - AVGM 1500m
Kogel
Speer
MJC-JJC 1500mJJC - KogelJJC - Speer
54 William Webster JJC - GVAC 1500m
4x100m
MJC-JJC 1500m GVAC JC (2e)
55 Lotte van Orsouw MJC - AV Oss `78 1500m
Discus
Ver
MJC-JJC 1500mMJC - DiscusMJC - Ver
56 Yara Schoenmakers MJC - Eindhoven 1500m
MJC-JJC 1500m
57 Daan Hultermans JJC - Spado 4x100m
Spado JC (1e)
58 David van Warmerdam JJC - Eindhoven 4x100m
Ver
JJC - Ver Eindhoven Atletiek JC (2e)
59 Han Baselier JJC - LGDR 4x100m
Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver Loopgroep Deurne JC (1e)
60 Harm Van ...erkmortel JJC - LGDR 4x100m
Loopgroep Deurne JC (4e)
61 Joep Teisman JJC - Eindhoven 4x100m
Speer
Ver
JJC - SpeerJJC - Ver Eindhoven Atletiek JC (3e)
62 Julius Geertsma JJC - PH 4x100m
Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver Prins Hendrik JC (3e)
63 Lucas van der Leij JJC - Eindhoven 4x100m
Speer
Hoog
JJC - SpeerJJC - Hoog Eindhoven Atletiek JC (4e)
64 Max van Velzen JJC - PH 4x100m
Discus
Speer
JJC - DiscusJJC - Speer Prins Hendrik JC (2e)
65 Harm van d...erkmortel JJD - LGDR 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - Ver
66 Marloes Oomen MJD - PH 4x60m
Ver
MJD - Ver -1- Prins Hendrik MD -1- (1e)
67 Noa Snijders MJD - Eindhoven 1000m
4x60m
MJD - 1000m Eindhoven Atletiek MD (4e)
68 Noortje Lambregts MJD - THOR 4x60m
Speer
Hoog
Ver
MJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver -1- THOR MD (2e)
69 Bram Schutte JJD - PH 80m
80m_hf
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hf Prins Hendrik JD -2- (3e)
70 Joost Winkel JJD - AV Sprint 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver AV Sprint JD (3e)
71 Jules Karremans JJD - AV Attila 4x80m
Attila JD (2e)
72 Olivier Zetz JJD - PH 4x80m
Prins Hendrik JD -2- (1e)
73 Anouk Terheijden MJC - HAC 4x80m
Speer
MJC - Speer HAC MC (2e)
74 Hanneke de Gouw MJC - DAK 4x80m
DAK MC (4e)
75 Kia Vereijken MJC - HAC 4x80m
HAC MC (4e)
76 Mabinty Bangura MJC - AV De Keien 4x80m
Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver AV De Keien MC (2e)
77 Shana Harridharan MJC - DAK 4x80m
DAK MC (1e)
78 Silke Oldenkamp MJC - AV De Keien 4x80m
Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver AV De Keien MC (4e)
79 Tessa Van Heeswijk MJC - DAK 4x80m
Kogel
Hoog
MJC - KogelMJC - Hoog DAK MC (2e)
80 Amber Broeren MJD - THOR 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -2- THOR MD (1e)
81 Anouk Verdaasdonk MJD - Spado 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -2- Spado MD (4e)
82 Arwen Narayanan MJD - AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_f AV Sprint MD (3e)
83 Aurelia Davis MJD - AV Sprint Ver
MJD - Ver -1-
84 Barbara Karremans MJD - AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hf
85 Bijou Leto MJD - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -2- AV Sprint MD (4e)
86 Brittany Cools MJD - THOR 60m
1000m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver -2-
87 Demi de Vries MJD - HAC 60m
1000m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog HAC MD -1- (2e)
88 Emma Holst MJD - HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- HAC MD -1- (4e)
89 Emmelie Schraven MJD - PH 60m
60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver -2- Prins Hendrik MD -1- (6e)
90 Femke Reijs MJD - AV Oss `78 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver -1-
91 Gwen Bogers MJD - HAC 60m
60m_hf
60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - Ver -1- HAC MD -2- (1e)
92 Isa Poels MJD - AV De Keien 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1-
93 Jip Janga MJD - AV De Keien 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1-
94 Julia Haverkamp MJD - THOR 60m
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver -1- THOR MD (4e)
95 Kaylee Damen MJD - ACHL 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver -2-
96 Lise Romijn MJD - PH 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- Prins Hendrik MD -1- (3e)
97 Marit van der Leij MJD - Eindhoven 60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver -1-
98 Merle Büker MJD - HAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_f HAC MD -1- (3e)
99 Nine Fransen MJD - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hf AV Sprint MD (1e)
100 Nori Meulendijks MJD - HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -2- HAC MD -1- (1e)
101 Nyssa Engels MJD - HAC 60m
60m_hf
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - Ver -1- HAC MD -2- (4e)
102 Renée Overmeijer MJD - PH 60m
60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver -2-
103 Sam de Vaan MJD - Taxandria 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -2-
104 Trijntje v... Elzakker MJD - Spado 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -2-
105 Hanna van Baast MJD - AV Attila 60mH
60mH_f
Speer
Hoog
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - SpeerMJD - Hoog
106 Lieke Reijs MJD - AV Oss `78 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver -1-
107 Lise Kappen MJD - PH 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- Prins Hendrik MD -1- (2e)
108 Lotte Haest MJD - Spado 60mH
60mH_f
Discus
Kogel
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - Kogel
109 Mikki Lips MJD - AV Sprint 60mH
60mH_f
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - SpeerMJD - Ver -2- AV Sprint MD (2e)
110 Moos van Gendt MJD - Eindhoven 60mH
60mH_f
Discus
Kogel
Speer
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
111 Yara Vereijken MJD - HAC 60mH
4x60m
MJD - 60mH HAC MD -2- (2e)
112 Cas van Gorp JJD - Taxandria 80m
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m
113 Dieter Stolzenbach JJD - PH 80m
80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Prins Hendrik JD -2- (2e)
114 Finn Verhoeff JJD - PH 80m
80mH
80mH_f
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Discus Prins Hendrik JD -2- (4e)
115 Jaco Delissen JJD - AV Attila 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - SpeerJJD - Ver Attila JD (4e)
116 Jasper van... Oetelaar JJD - AV Marvel 80m
80m_hf
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Ver
117 Jasper de Wit JJD - JSPR 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_f
118 Joep ten Houten JJD - HAC 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer HAC JD (1e)
119 Joost van Mierlo JJD - HAC 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - Ver HAC JD (4e)
120 Koen Diepen JJD - PH 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Discus Prins Hendrik JD -1- (3e)
121 Lucas Geerts JJD - Taxandria 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver
122 Mathys Vermeulen JJD - AV Attila 80m
80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog Attila JD (1e)
123 Milan Watzeels JJD - AV Attila 80m
80m_hf
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m Attila JD (3e)
124 Pepijn Roels JJD - AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver AV Sprint JD (1e)
125 Roel van Engeland JJD - HAC 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus HAC JD (2e)
126 Ryan Rooijackers JJD - GAC Gemert 80m
80m_f
80m_hf
1000m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver
127 Stijn Hilhorst JJD - JSPR 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
128 Stijn Hendriks JJD - Scorpio 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - HoogJJD - Ver
129 Timo Klomp JJD - ATH 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
130 Unisa Bangura JJD - AV De Keien 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - KogelJJD - HoogJJD - Ver
131 Viggo Tijbosch JJD - VOLO 80m
80m_hf
80mH
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver
132 Yannick van Dijk JJD - PH 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver Prins Hendrik JD -1- (4e)
133 Amy Pratt MJC - Eindhoven 80m
80m_hf
Discus
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - Discus
134 Anouk van Dal MJC - DAK 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver DAK MC (0e)
135 Daantje de Vet MJC - PH 80m
80m_f
80m_hf
80mH
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - 80mH
136 Emma Spiekman MJC - AV Sprint 80m
80m_hf
MJC - 80mMJC - 80m_hf
137 Femke Kuppens MJC - Scorpio 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - 80mH_f
138 Hanna van der Zalm MJC - PH 80m
80m_hf
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - Ver Prins Hendrik MC (3e)
139 Isabel van Bokhoven MJC - PH 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hf Prins Hendrik MC (4e)
140 Jawani Bangura MJC - AV De Keien 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver AV De Keien MC (1e)
141 Joy Langewouters MJC - HAC 80m
80m_hf
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_hf HAC MC (3e)
142 Julia van Dijk MJC - JSPR 80m
80m_f
80m_hf
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - HoogMJC - Ver
143 Lara Willems MJC - ATH 80m
80m_f
80m_hf
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - Ver
144 Laura Büker MJC - HAC 80m
80m_f
80m_hf
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - 80mH HAC MC (1e)
145 Lauren van Tits MJC - Eindhoven 80m
80m_f
80m_hf
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - Ver
146 Nadine van...en Hoogen MJC - PH 80m
80mH
Kogel
Speer
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - KogelMJC - Speer
147 Nina Franke MJC - AV Oss `78 80mH
80mH_f
MJC - 80mHMJC - 80mH_f
148 Pien Dehue MJC - AV De Keien 80m
80m_hf
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_hf AV De Keien MC (3e)
149 Sheenai Muntslag MJC - AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
150 Tibbe Teunissen JJD - AV Sprint 80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver AV Sprint JD (4e)
151 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 80mH
80mH_f
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Ver AV Sprint JD (2e)
152 Annemiek van Iersel MJC - PH 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver Prins Hendrik MC (1e)
153 Jule Roelings MJC - AV Attila 80mH
80mH_f
Hoog
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Hoog
154 Sterre van Bragt MJC - PH 80mH
80mH_f
4x80m
Hoog
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - HoogMJC - Ver Prins Hendrik MC (2e)
155 Veerle van Son MJC - Scorpio 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - 80mH_f
156 Daan Roosenschoon JJC - GVAC 800m
4x100m
Hoog
Ver
JJC - 800mJJC - HoogJJC - Ver GVAC JC (3e)
157 Gijs Houtman JJC - PH 800m
JJC - 800m
158 Jack Abernethy JJC - Eindhoven 800m
JJC - 800m
159 Job Visscher JJC - Spado 800m
4x100m
JJC - 800m Spado JC (4e)
160 Lucas Jansen JJC - AV Oss `78 800m
100mH
100mH_f
Hoog
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - HoogJJC - Ver
161 Matthijs Verbeek JJC - Spado 800m
4x100m
JJC - 800m Spado JC (3e)
162 Niels Bosma JJC - Taxandria 800m
JJC - 800m
163 Thijs van Lith JJC - ATH 800m
JJC - 800m
164 Tom Honings JJC - LGDR 800m
4x100m
Discus
JJC - 800mJJC - Discus Loopgroep Deurne JC (3e)
165 Alida Pinas MJC - AV Attila 800m
MJC - 800m
166 Fleur Koeling MJC - GVAC 800m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver
167 Lisanne Schapendonk MJC - OLLC 800m
MJC - 800m
168 Meike Vermeulen MJC - JSPR 800m
Hoog
Ver
MJC - 800mMJC - HoogMJC - Ver
169 Meike Verdaasdonk MJC - Spado 800m
MJC - 800m
170 Naomi van Opstal MJC - Eindhoven 800m
MJC - 800m
171 Sanne Diepen MJC - PH 800m
Discus
Kogel
Speer
MJC - 800mMJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
172 Senna Manders MJC - AV De Keien 800m
MJC - 800m
173 Chuck Pols JJC - Scorpio Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
174 Jelmer van Leerdam JJC - PH Discus
Kogel
Speer
Hoog
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - SpeerJJC - Hoog
175 Koen Zandvliet JJC - Scorpio Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
176 Lucas Witlox JJC - AV Oss `78 Discus
JJC - Discus
177 Rick Mallens JJC - AV Sprint Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
178 Sem Van Campen JJC - AV Sprint Discus
Speer
Ver
JJC - DiscusJJC - SpeerJJC - Ver
179 Dinand Weerts JJD - ATH 1000m
Discus
Kogel
Speer
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
180 Max Kreeft JJD - AV Spiridon Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
181 Tygo Naafs JJD - AV Spiridon Discus
Speer
JJD - DiscusJJD - Speer
182 Anouk Klöpping MJC - AVV Discus
Speer
MJC - DiscusMJC - Speer
183 Karlijn Hoogendorp MJC - GVAC Discus
Speer
MJC - DiscusMJC - Speer
184 Meike Schaap MJC - HAC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
185 Roos Ketting MJC - AVV Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver
186 Safira den Oudsten MJC - AV Spiridon Discus
Speer
MJC - DiscusMJC - Speer
187 Anouk van Jeveren MJD - Scorpio Discus
Speer
Hoog
MJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Hoog
188 Fleur Verwijmeren MJD - ACHL Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
189 Janna Bergink MJD - AV Attila Discus
Kogel
Ver
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver -2-
190 Jill van Gurp MJD - AV Attila Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
191 Joanne Schaap MJD - PH Discus
Kogel
Speer
Hoog
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog
192 Meike de Graauw MJD - PH 4x60m
Discus
Speer
Ver
MJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Ver -1- Prins Hendrik MD -1- (5e)
193 Yenthe Schaap MJD - HAC Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
194 Finn de Graaf JJC - AV Attila Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
195 Jens Piket JJC - Eindhoven Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
196 Anne van Nierop MJC - DAK 4x80m
Hoog
MJC - Hoog DAK MC (3e)
197 Sem Rijnders MJC - THOR Hoog
MJC - Hoog
198 Susan Korevaar MJD - AV Attila Hoog
Ver
MJD - HoogMJD - Ver -2-
199 Joey de Hesselle JJD - DJA Kogel
Speer
Hoog
JJD - KogelJJD - SpeerJJD - Hoog
200 Jorn Storcken JJD - JSPR Kogel
Speer
JJD - KogelJJD - Speer
201 Mark Smolders JJD - AV Sprint Discus
Kogel
Hoog
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Hoog
202 Ryan Jansen JJD - Scorpio Kogel
Speer
JJD - KogelJJD - Speer
203 Floor Alessie MJC - AV Attila Kogel
Speer
Hoog
MJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog
204 Kirsten Peeters MJC - Eindhoven Kogel
Speer
MJC - KogelMJC - Speer
205 Amalia Biesen MJD - AV De Keien Kogel
Ver
MJD - KogelMJD - Ver -1-
206 Eva van Mook MJD - THOR 4x60m
Kogel
Hoog
Ver
MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver -2- THOR MD (3e)
207 Maartje R...senschoon MJD - GVAC Kogel
Speer
Ver
MJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver -2-
208 Benjamin ...bbelstein JJC - PH Speer
JJC - Speer
209 Carlo Schoonen JJC - HAC Speer
JJC - Speer
210 Floris Nolet JJC - PH Speer
Hoog
Ver
JJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver
211 Robbert Maas JJC - Spado Speer
JJC - Speer
212 Sijmen Doorakkers JJC - Atledo 800m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
213 Tom Michielsen JJC - AVGM Speer
Hoog
JJC - SpeerJJC - Hoog
214 Pim Nuijten JJD - Spado Speer
JJD - Speer
215 Enola Redering MJC - Atledo Speer
Hoog
Ver
MJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver
216 Nienke van Duren MJC - GVAC Speer
Hoog
Ver
MJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver
217 Renske Nuijten MJC - Spado Speer
MJC - Speer
218 Alysa Sheppard MJD - Spado Speer
MJD - Speer
219 Anna van Straten MJD - AVGM Ver
MJD - Ver -1-
220 Ilse van de Wiel MJD - AVGM Ver
MJD - Ver -2-