Inschrijvingen Limburgse kampioenschappen CD-junioren




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Jesper Florie JJC - ATOP 800m
100mH
JJC - 800mJJC - 100mH
2 Quinn Hanssen JJC - ATOP 100m
100m_hf
Hoog
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - HoogJJC - Ver
3 LiamHazelh...ff Heeres JJC - ATOP 100m
100m_hf
Kogel
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - Kogel
4 Matthijs v...er Meulen JJC - ATOP Discus
JJC - Discus
5 Jesper St...n van der JJC - AV Caesar 800m
JJC - 800m
6 Per Velraeds JJC - AV Caesar 1500m
JJC - 1500m
7 Fraon Bischoff JJC - AV Unitas 800m
JJC - 800m
8 Daniël Bisschops JJC - AV Unitas Hoog
JJC - Hoog
9 Finn Bonekamp JJC - AV Unitas Hoog
JJC - Hoog
10 Danièl Castro JJC - AV Unitas 100m
100m_f
100m_hf
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hf
11 Ruben van Groenewoud JJC - AV Unitas 100m
100m_f
100m_hf
800m
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - 800m
12 Jasper Koot JJC - AV Unitas Discus
JJC - Discus
13 Casper Kunowski JJC - AV Unitas Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
14 Vincent Sharpe JJC - AV Unitas Discus
Ver
JJC - DiscusJJC - Ver
15 Cedric Smits JJC - AV Unitas 100mH
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
16 Stijn Vootz JJC - AV Unitas Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer
17 Raf Baerveldt JJC - AVON Kogel
Speer
Ver
JJC - KogelJJC - SpeerJJC - Ver
18 J D JJC - AVON 800m
JJC - 800m
19 Sten Driessen JJC - Swift Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
20 Matyas Kerekgyarto JJC - Swift Discus
Kogel
Kogelsl
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Kogelsl
21 Goos Meuwissen JJC - Swift 100m
100m_f
100m_hf
Speer
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - Speer
22 Luca Broers JJD - ATOP Discus
Kogel
Ver
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Ver
23 Lucas Koolen JJD - ATOP 80m
80m_f
80m_hf
Discus
Kogel
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - DiscusJJD - Kogel
24 Jaimy Lannoy de JJD - AV Caesar 1000m
JJD - 1000m
25 Robin Bisschops JJD - AV Unitas 80m
80m_f
80m_hf
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - Ver
26 Yannick Fredrix JJD - AV Unitas 80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
27 Menne Gras JJD - AV Unitas 80m
80m_f
80m_hf
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - HoogJJD - Ver
28 Camiel Haans JJD - AV Unitas Hoog
Ver
JJD - HoogJJD - Ver
29 Jip Keiren JJD - AV Unitas 80mH
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog
30 Daniel van de Schoor JJD - AV Unitas 80m
80m_hf
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Ver
31 Gerben Vaessen JJD - AV Unitas 1000m
JJD - 1000m
32 Luuk Wijnen JJD - AV Unitas 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
33 Noah Barollo JJD - AV Weert 80m
80m_hf
80mH
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - Speer
34 Rikke Lamers JJD - AV Weert 80m
1000m
Speer
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Speer
35 Liam Ernst JJD - Scopias 1000m
JJD - 1000m
36 Rick Faassen JJD - Scopias Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
37 Riks Pollen JJD - Scopias 80mH
Discus
Ver
JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Ver
38 Jelle Klomp JJD - STB 1000m
JJD - 1000m
39 Eva Huirne MJC - ATOP Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
40 Anke Mols MJC - ATOP Hoog
MJC - Hoog
41 Jessica Peters MJC - ATOP 80m
80m_hf
4x80m
Speer
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - SpeerMJC - Ver Achilles-Top meisjes C (1e)
42 Violet Willems MJC - ATOP 800m
1500m
MJC - 800mMJC - 1500m
43 Julie Bruls MJC - AV Caesar 4x80m
Discus
MJC - Discus AV Caesar (1e)
44 Maud Daemen MJC - AV Caesar 80m
80m_hf
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - Kogel AV Caesar (2e)
45 Jikke Kuijpers MJC - AV Caesar 4x80m
Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel AV Caesar (3e)
46 Robine Reggers MJC - AV Caesar 80m
80m_hf
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - Ver AV Caesar (4e)
47 Esmee Bartel MJC - AV Unitas 800m
MJC - 800m
48 Jasmijn Gielen MJC - AV Unitas 800m
MJC - 800m
49 Sien Keiren MJC - AV Unitas 80mH
Kogel
Speer
MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Speer
50 Kirsten Maes MJC - AV Unitas 800m
MJC - 800m
51 Maud Silvertand MJC - AV Unitas 80m
Speer
Ver
MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Ver
52 Emer Zuijlen MJC - AV Unitas 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
53 Mila Barollo MJC - AV Weert 80mH
80mH_f
Speer
Hoog
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - SpeerMJC - Hoog
54 Shirley Bremen MJC - AVON 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver
55 Chantal Schellekens MJC - Scopias 800m
MJC - 800m
56 Vera Versteegen MJC - Scopias 80m
80m_f
80m_hf
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - Ver
57 Evy Grassi MJC - STB 800m
1500m
MJC - 800mMJC - 1500m
58 Floor Vervuren MJC - STB 4x80m
Kogel
Speer
MJC - KogelMJC - Speer STB MJC (3e)
59 Sica Verwasch MJC - STB 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - Ver STB MJC (4e)
60 Ilse De Bouter MJC - Swift 800m
1500m
MJC - 800mMJC - 1500m
61 Loren Djolo MJC - Swift 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - HoogMJC - Ver Swift meisjes C (2e)
62 Naoki Hermans MJC - Swift 80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
63 Ella Meuwissen MJC - Swift Discus
Kogel
Kogelsl
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Kogelsl
64 Madelief Vaessen MJC - Swift 80mH
80mH_f
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Hoog Swift meisjes C (1e)
65 Jane Wanten MJC - Swift 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m Swift meisjes C (4e)
66 Jill Wanten MJC - Swift 1500m
80mH
80mH_f
MJC - 1500mMJC - 80mHMJC - 80mH_f
67 Maureen Mols MJD - ATOP 60mH
4x60m
Discus
Hoog
MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Hoog Achilles-Top meisjes D (3e)
68 Carlijn Mols MJD - ATOP 1000m
4x60m
Discus
Ver
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Ver Achilles-Top meisjes D (2e)
69 Iris Coumans MJD - AV Caesar 60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog
70 Jonne Huveneers MJD - AV Caesar 60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus
71 Jenthe Mulken van MJD - AV Caesar Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver
72 Anouk Pinxt MJD - AV Caesar Discus
Ver
MJD - DiscusMJD - Ver
73 Laura-Lee ...ppeltants MJD - AV Unitas 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver Unitas meisjes D (1e)
74 Merlijne Billekens MJD - AV Weert 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver
75 Valerie Chu MJD - AV Weert 1000m
Kogel
Speer
MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Speer
76 Meike Janssen MJD - AV Weert 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver
77 Kiki Kooijman MJD - AV Weert 60m
60m_hf
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - Hoog
78 Eline Smolenaars MJD - AV Weert 60m
Discus
Ver
MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Ver
79 Lynn Behnke MJD - Scopias 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 1000mMJD - Ver Scopias (4e)
80 Audrey Jacobs MJD - Scopias 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel Scopias (1e)
81 Isis Levels MJD - Scopias 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver
82 Livana Peeters MJD - Scopias Kogel
Speer
Ver
MJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver
83 Kaela Peeters MJD - Scopias Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
84 Xenia Raptis MJD - Scopias 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver Scopias (2e)
85 Lina Vercoulen MJD - Scopias 60mH
60mH_f
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - KogelMJD - Ver Scopias (3e)
86 Anna Coerver MJD - STB 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver STB MJD (2e)
87 Sterre Knoben MJD - STB 4x60m
STB MJD (1e)
88 Anne Paulssen MJD - STB 60m
4x60m
MJD - 60m STB MJD (3e)
89 Yara Ruijsch MJD - STB 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hf STB MJD (4e)
90 Fenne Cantelberg MJD - Swift 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver Swift MD (1e)
91 Sophie Cantelberg MJD - Swift 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver Swift MD (4e)
92 Frauke Classen MJD - Swift 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver
93 Bibi Dohmen MJD - Swift Discus
Kogel
Hoog
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Hoog
94 Boglarka ...rekgyarto MJD - Swift 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver Swift MD (2e)
95 Lisanne de Vreede MJD - Swift 60mH
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver Swift MD (3e)
96 Suze Gipmans MJD - VRT 1000m
MJD - 1000m
97 Tristen van Olffen JJD - AV Weert 80m
80m_hf
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - SpeerJJD - Ver
98 Manon van Rooij MJC - Leudal Discus
Ver
MJC - DiscusMJC - Ver
99 Stijn van Pol JJD - Leudal 80m
80m_hf
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Ver
100 Bodi Smeets JJD - AV Caesar 1000m
JJD - 1000m
101 Niels Peeters JJC - VRT 1500m
JJC - 1500m
102 Pim Visser JJC - AV Unitas 100m
100m_hf
Speer
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - SpeerJJC - Ver
103 Jesse van Roy JJD - Leudal Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver
104 Evy Römkens MJC - STB 80m
4x80m
MJC - 80m STB MJC (1e)
105 Lieke Rijk MJD - Swift 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer
106 Isa Verberne MJC - Swift 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - Ver Swift meisjes C (3e)
107 Merijn Bremers JJD - AV Unitas 80m
80m_f
80m_hf
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hf
108 Marit Bremers MJD - AV Unitas 60m
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hf Unitas meisjes D (4e)
109 Donna Vanwersch MJC - ATOP 800m
1500m
MJC - 800mMJC - 1500m
110 Lynn Diederen MJD - Leudal Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver
111 Marit Joris MJD - Leudal 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver
112 Lisa Roumen MJD - Leudal 60m
60mH
60mH_f
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Hoog
113 Lisa Blokzijl MJD - AV Unitas 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver Unitas meisjes D (2e)
114 Nina Borger MJC - AV Unitas 80m
80m_f
80m_hf
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hfMJC - Ver
115 Dion Eijssen JJD - AV Unitas 80m
80m_f
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000m
116 Imke Hoogeboom MJD - STB 1000m
MJD - 1000m
117 Femke Oerlemans MJD - STB 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver
118 Tess Verbruggen MJC - STB 80m
4x80m
MJC - 80m STB MJC (2e)
119 Jip Janissen JJC - VRT 1500m
JJC - 1500m
120 Falco Aarts JJD - Maastricht 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver Atletiek maastricht jongens D (1e)
121 Reema Dandachi MJD - Maastricht 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver Atletiek Maastricht meisjes D (1e)
122 Simone Gijzen MJD - Maastricht 60mH
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver
123 Robin Hartmans JJD - Maastricht 80m
80m_hf
1000m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - 80mH Atletiek maastricht jongens D (2e)
124 Kim van der Heijden MJD - Maastricht 1000m
Discus
Speer
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Speer
125 Coco Hendriks MJD - Maastricht 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver
126 Jip van den Heuvel JJD - Maastricht 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m Atletiek maastricht jongens D (3e)
127 Jay-jay van Ierland JJD - Maastricht 80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Ver
128 Marle Leushuis MJD - Maastricht 60m
60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver Atletiek Maastricht meisjes D (2e)
129 Kiki van Lieshout MJD - Maastricht 60m
60mH
MJD - 60mMJD - 60mH
130 Rens Jacobs JJC - AV Weert Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
131 Margreet de Vilder MJD - Maastricht 1000m
4x60m
Speer
Ver
MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver Atletiek Maastricht meisjes D (3e)
132 Jaybre Wau MJD - Maastricht 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Kogel Atletiek Maastricht meisjes D (4e)
133 Sven Biallass JJC - Maastricht 100m
100m_f
100m_hf
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - Ver
134 Frédérique Delnoy MJC - Maastricht 80m
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - HoogMJC - Ver
135 Esmée Huijdts MJC - Maastricht 800m
Speer
MJC - 800mMJC - Speer
136 Kep Schouenberg JJC - Scopias 800m
JJC - 800m
138 Birgit Olislagers MJC - Maastricht 80m
80m_f
80m_hf
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80m_hf
139 Jelle Poeze JJC - Maastricht Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
140 Abdellah ...Hanchaoui JJD - ATOP 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
141 Haruki Sugimoto JJC - Maastricht 1500m
JJC - 1500m
142 Jemima Veenhuizen MJC - Maastricht 80m
MJC - 80m
143 Alice Leijssen MJC - ATV Venray 80mH
Discus
Speer
MJC - 80mHMJC - DiscusMJC - Speer
144 Luc Krawczyk JJC - Scopias 800m
JJC - 800m
145 Luna Bodelier MJD - ATOP 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver Achilles-Top meisjes D (1e)
146 Eefje Luijten MJD - AV Caesar Discus
Ver
MJD - DiscusMJD - Ver
147 Lonneke Koenigs MJC - AV Caesar Speer
MJC - Speer
148 Nathalie Peters MJC - AV Caesar 800m
MJC - 800m
149 Luc van Veldhoven JJC - AV Weert 100m
100m_f
100m_hf
Hoog
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - HoogJJC - Ver
150 Imke Erens MJC - STB 80m
MJC - 80m
151 Davó Lippuner JJD - AV Weert 1000m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
152 Tijn Pouwels JJC - ATV Venray 100m
100m_hf
800m
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - 800mJJC - Ver
153 Marieke Plass MJD - ATV Venray 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver
154 Lisa Moulen MJC - ATOP 80m
80m_hf
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_hfMJC - Ver Achilles-Top meisjes C (2e)
155 Ruben Hermans JJD - Maastricht 4x80m
Atletiek maastricht jongens D (4e)
156 Floortje Eijkmans MJD - ATOP 4x60m
Hoog
Ver
MJD - HoogMJD - Ver Achilles-Top meisjes D (4e)
157 Eva Kaaki MJC - ATOP 80mH
80mH_f
MJC - 80mHMJC - 80mH_f
158 Luc Franck JJC - ATOP Hoog
JJC - Hoog
159 Lasse Maas JJD - ATOP 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - HoogJJD - Ver
160 Liv Steinbusch MJD - ATOP 1000m
MJD - 1000m
161 Lynn van Sleeuwen MJD - ATV Venray 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver
162 Esmee Donders MJC - ATV Venray 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver
163 Lynn Brendel MJD - AV Unitas 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel Unitas meisjes D (3e)
164 Freek Regtop JJD - ATOP 80m
80m_hf
80mH
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mH
165 Isis Aspers MJD - AV Caesar Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver
166 Lisan Stijnen MJD - AV Caesar 1000m
MJD - 1000m
167 Samuel Schotborg JJC - ATV Venray 100m
Discus
Hoog
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Hoog
168 Merel Voncken MJC - AV Caesar 800m
MJC - 800m
169 Bente Driessen MJC - ATOP 80m
80m_hf
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_hf Achilles-Top meisjes C (4e)
170 Iris Hagedoren MJC - AV Unitas 800m
MJC - 800m
171 Demi Boom MJC - ATV Venray 80mH
80mH_f
Kogel
Speer
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - KogelMJC - Speer
172 Julie Cuijpers MJD - AV Caesar 1000m
MJD - 1000m
173 Tom Schmit JJD - AV Unitas Discus
Kogel
Hoog
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Hoog
174 Mirre Vissers MJD - Helden 60m
1000m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver
175 Robin Scheenen MJD - Helden 60m
1000m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver
176 Xindi Hu MJD - Helden 60m
Speer
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver
177 Milan Sonnemans JJC - Helden 100m
100m_f
100m_hf
800m
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100m_hfJJC - 800mJJC - Ver
178 Loek Peute JJC - Helden 100m
100m_hf
800m
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - 800mJJC - Ver
179 Niels Reijntjes JJC - Helden 100m
100m_hf
Speer
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_hfJJC - SpeerJJC - Ver
180 Angelina Krasznai MJC - ATOP 4x80m
Achilles-Top meisjes C (3e)
181 Mergeline Houwen MJD - ATV Venray 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver
182 Sarah Hermsen MJD - ATV Venray 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - Ver
183 Ilse Donners MJD - AVON 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver
184 Lars Leijssen JJD - ATV Venray Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
185 Thijmen Poels JJC - ATV Venray Discus
Speer
Hoog
JJC - DiscusJJC - SpeerJJC - Hoog