Inschrijvingen 2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
501 Job van Dijk Isala `96 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen Msen
502 Daniël Gouw Isala `96 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen Mmas
503 Robert Teune Isala `96 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen JJA
504 Mark Klooster Isala `96 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen Msen
505 Danique Derkx AV34 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
506 Daniëlle Spek AV34 200m
Speer
Hoog
200 meter ...n vrouwenSpeerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJA
507 Camilla Pieper AV34 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
508 Hanna Ogink AV34 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
509 Luc Beuckens AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen JJA
510 Melina Wapstra AV Lionitas 100m
Kogel
HSS
100 Meter ...n vrouwenKogelstoten VrouwenHinkstapsp... Vrouwen MJB
511 Owen Beuckens AV NOP 400m
HSS
400 meter ...n vrouwenHinkstapsp...en Mannen JJB
512 Monique Heijns AV34 Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen Vmas
513 Rianne Schonewille AV PEC 1910 Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen MJB
514 Melle van der Stoel AV34 Speer
Hoog
Speerwerpen MannenHoogspring...vang 1.60 JJB
515 Floris Brinkman AV34 400m
Hoog
400 meter ...n vrouwenHoogspring...vang 1.20 JJB
516 Jari Kouwen ACO Speer
Hoog
Speerwerpen MannenHoogspring...vang 1.60 JJA
517 Femke Reitsema Isala `96 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen MJB
518 Berthram Mak De Gemzen 400mH
Kogel
400 meter ...A en MsenKogelstoten Mannen Mmas
519 Gijs van de Wetering De Gemzen 1000m
1000m mann...n vrouwen JJB
520 Danique de Haan AV34 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
521 Des Hatzmann De Gemzen Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen MJB
522 Kay Hatzmann De Gemzen 100m
200m
400m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen JJB
523 Lars Woudenberg AV34 100m
Speer
Hoog
100 Meter ...n vrouwenSpeerwerpen MannenHoogspring...vang 1.60 JJA
524 Renée Bohnsack AV34 200m
Speer
Hoog
200 meter ...n vrouwenSpeerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJA
525 David Kater AV PEC 1910 Speer
Speerwerpen Mannen Msen
526 Lena Kater AV PEC 1910 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJA
527 Lars van Surksum AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
528 Patrick Landwehr Heerenveen 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
531 Henk-Jan Schaaphok Groningen 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen Msen
533 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 100m
HSS
100 Meter ...n vrouwenHinkstapsp... Vrouwen Vsen
534 Iris Poen AV34 100m
Kogel
100 Meter ...n vrouwenKogelstoten Vrouwen Vsen
535 Monique Gerbrands Flevo Delta Kogel
Kogelstoten Vrouwen Vmas
536 Veerle De Vries Groningen Speer
Speerwerpen vrouwen Vsen
537 Ellen de Wever Groningen Speer
Speerwerpen vrouwen Vmas
538 Robin Groen Groningen Speer
Speerwerpen vrouwen Vsen
540 Tinie Honders Flevo Delta Kogel
Kogelstoten Vrouwen Vmas
541 Colin Honders Flevo Delta Speer
Speerwerpen Mannen JJB
542 Alisa Gelderman De Gemzen 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen MJB
543 Stef Riemens BB lopers 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
545 Karin van den Berg De Gemzen Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
546 Linde Augustinus De Gemzen Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
547 Gejanne Lussenburg Isala `96 Kogel
HSS
Kogelstoten VrouwenHinkstapsp... Vrouwen Vsen
548 Heidy Rodijk Cialfo Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen Vsen
550 Richard Achterberg VAV Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen Mmas
551 Iris Reurink De Gemzen 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen MJB
552 Iris Nass AV PEC 1910 Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen MJB
553 Maurits van der Ziel VAV 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen JJB
554 Anne Roossink De Gemzen 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen MJB
555 Emma Boeve AV PEC 1910 Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen Vsen
556 Iris van Driest Flevo Delta 1000m
1000m mann...n vrouwen Vsen
557 Stefan Breet Flevo Delta 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
558 Steven Hanekamp De Gemzen 100m
Kogel
100 Meter ...n vrouwenKogelstoten Mannen JJB
560 Julian Vos AV PEC 1910 Speer
Speerwerpen Mannen JJB
561 Hans Kappert AV PEC 1910 Speer
Speerwerpen Mannen Mmas
562 Marlijn Bijker AV PEC 1910 Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen Vsen
563 Chiel van Mourik DVTR 1000m
1000m mann...n vrouwen JJA
564 Frank Seppenwoolde ATNY 400m
HSS
400 meter ...n vrouwenHinkstapsp...en Mannen JJB
565 Robin van der Stege Flevo Delta 200m
HSS
200 meter ...n vrouwenHinkstapsp...en Mannen JJB
566 René Schultinga Heerenveen 1000m
1000m mann...n vrouwen JJB
567 Gijs van Beilen AV PEC 1910 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen JJB
568 Enrico Loof AV NOP Speer
Speerwerpen Mannen JJB
569 Ton Dreuning Flevo Delta Kogel
Kogelstoten Mannen Mmas
570 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Speer
Speerwerpen Mannen Mmas
571 Eddy Elsinga Heerenveen 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
572 René Hondelink AV34 Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen Mmas
573 Klaas Dijkstra Groningen 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen Mmas
574 Anje de Lang AV34 Kogel
Kogelstoten Vrouwen Vmas
575 Lisanne Maasland Cialfo HSS
Hinkstapsp... Vrouwen MJA
576 Sandra Haitsma Altis 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen MJB
577 Janice Zomerman Flevo Delta Speer
Speerwerpen vrouwen MJB
578 Danique Bosgoed AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen MJB
579 Desi van Emmerik Cialfo 1000m
1000m mann...n vrouwen MJB
580 Emma van Emmerik Cialfo Speer
Speerwerpen vrouwen MJB
581 Marije Salverda Isala `96 Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen MJB
582 Robert Gerritsen ACO 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
583 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta 400m
400 meter ...n vrouwen Msen
584 Daniël va...der Stege Flevo Delta Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen Msen
585 Jordi Dommerholt Heerenveen 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
586 Henri Harmsen AV Impala 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
587 Timo Hacquebord Isala `96 1000m
Kogel
Speer
1000m mann...n vrouwenKogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen JJA
588 Edwin van Laar LGPK 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen Mmas
589 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen JJB
590 Jacolien Ruizendaal AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Vsen
591 Niels Kok Flevo Delta 400m
400 meter ...n vrouwen JJA
592 Hoang Nguyen AV PEC 1910 HSS
Hinkstapsp...en Mannen JJB
593 Lynn van Zijl DVTR Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 MJB
594 Ronald van Rijswijk AV34 400mH
400 meter ...A en Msen Mmas
595 Leon ten Klooster AV NOP 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen Msen
596 Scott Boon Flevo Delta 400m
400 meter ...n vrouwen JJA
597 Esmee de Ruiter De Gemzen Kogel
Kogelstoten Vrouwen MJB
598 Dominique Verheijen De Gemzen 100m
200m
Speer
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwenSpeerwerpen vrouwen Vsen
599 Ronald Huethorst AV34 Kogel
Kogelstoten Mannen Mmas
600 Niek ter Horst AV PEC 1910 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen Msen
601 Nina Jager AV PEC 1910 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen MJB
602 Suzan Plat AV PEC 1910 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen MJB
603 Jan Plat AV PEC 1910 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen Mmas
604 Jordy Visscher AV PEC 1910 100m
100 Meter ...n vrouwen Msen
605 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen JJB
606 Jan Ties Groningen 100m
200m
100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen Mmas
607 Sanne Nieman AV PEC 1910 200m
200 meter ...n vrouwen MJB
608 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 100m
400m
100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen Msen
609 Dennis de Groot HLLS 100m
100 Meter ...n vrouwen Msen
610 Jilles Warmer AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
611 Jeroen Vels AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
612 Lasse Wiggemans DVTR 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
613 Leendert Hakvoort AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
614 Willem de Vries AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
615 Grietje B...-de Vries AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Vmas
616 Job de Jager AV PEC 1910 100m
Kogel
100 Meter ...n vrouwenKogelstoten Mannen JJB
617 Anna Mazereeuw AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Vmas
618 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 100m
100 Meter ...n vrouwen Msen
619 Ben van Boven AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
620 Jip Voshol Flevo Delta 1000m
1000m mann...n vrouwen JJB
621 Dick van Os BB lopers 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
622 Tess Boekema BB lopers 1000m
1000m mann...n vrouwen Vsen
624 Thomas Reining AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen JJB
625 Annemiek Dekker AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Vmas
626 Sandra Hofstra AV NOP 1000m
1000m mann...n vrouwen Vmas
627 Suzan Ruitenberg ACO 1000m
1000m mann...n vrouwen MJB
628 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1000m
1000m mann...n vrouwen MJB
629 Brecht Frensel Heerenveen 1000m
1000m mann...n vrouwen MJB
630 Tim van Noord AV PEC 1910 200m
400m
200 meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen JJA
631 Bas de Jong AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen JJB
632 Greet Vrijbloed Isala `96 1000m
1000m mann...n vrouwen Vmas
633 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
634 Joanne Pehr AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen MJB
636 Herman Couperus AV Athlos 1000m
1000m mann...n vrouwen Mmas
637 Michiel Veldman ACO 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
638 Bram Rouwen Hanzesport 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
639 Stephanie Beuling Isala `96 400m
400 meter ...n vrouwen Vsen
640 Karin van Groningen AV NOP Speer
Speerwerpen vrouwen Vsen
641 Yvonne Meijer ACO 1000m
1000m mann...n vrouwen Vmas
642 Nick Marsman ACO 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
643 Jeen den Boer AV PEC 1910 1000m
1000m mann...n vrouwen JJA
644 Jos Ruijter AV NOP 400m
400 meter ...n vrouwen Mmas
645 Annemarie Luykx De Gemzen Speer
Speerwerpen vrouwen Vsen
646 Irene Bijman Isala `96 1000m
1000m mann...n vrouwen MJA
647 Frank Koopmans AV PEC 1910 Kogel
Kogelstoten Mannen Mmas
648 Stef Alkema AV PEC 1910 400m
400 meter ...n vrouwen JJA
649 Bert de Boer BB lopers 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
650 Henk Slager BB lopers 1000m
1000m mann...n vrouwen Msen
652 Aline Kootstra ACO 1000m
1000m mann...n vrouwen Vsen
653 Tieme Klinkers AV Phoenix Hoog
Hoogspring...vang 1.60 Msen
654 Harm Jan Martens HAC `63 1Mijl
Engelse mi...n vrouwen Mmas
655 Bas Hollegien AV NOP 1Mijl
Engelse mi...n vrouwen Msen
656 Jorn Hofstra AV NOP 1Mijl
Engelse mi...n vrouwen Msen