Inschrijvingen DSM Baancircuit IJsseldelta




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 300m
800m
Alle categ...南 - 300mAlle categ...南 - 800m
2 Kiran Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 300m
Alle categ...南 - 300m
3 Ilona Bosma Vsen - VTLS 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
4 Sabrina Kim Cruden MJB - AV Lionitas Kogel
Ver
MB/MA/VSen...s - kogelMB/MA/VSen...ers - ver
5 Said Abdi Daray Msen - AV PEC 1910 800m
Alle categ...南 - 800m
7 Sanne Eekel Vsen - GACH Polshoog
Alle categ...PSH 3.00m
8 Youri Fransen JJB - GACH Polshoog
Alle categ...PSH 3.00m
9 Monique Gerbrands Vmas - Flevo Delta Discus
Kogel
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...s - kogel
10 Steven Hanekamp JJB - De Gemzen Discus
Kogel
JB/JA/MSen... - discusJB/JA/MSen...s - kogel
11 Kay Hatzmann JJB - De Gemzen 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
12 Des Hatzmann MJB - De Gemzen Discus
Kogel
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...s - kogel
13 Oscar Heijdra JJA - Tempo AV Discus
Kogel
JB/JA/MSen... - discusJB/JA/MSen...s - kogel
14 Danielle Holstege MJB - Flevo Delta 300m
Ver
Alle categ...南 - 300mMB/MA/VSen...ers - ver
15 Colin Honders JJB - Flevo Delta Kogel
JB/JA/MSen...s - kogel
16 Tinie Honders Vmas - Flevo Delta Kogel
MB/MA/VSen...s - kogel
17 Lana Jongstra MJB - Flevo Delta Discus
Ver
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...ers - ver
18 Harry Lenis Mmas - Flevo Delta 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
19 Enrico Loof JJB - AV NOP Discus
Kogel
JB/JA/MSen... - discusJB/JA/MSen...s - kogel
20 Annemarie Luykx Vsen - De Gemzen Discus
Kogel
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...s - kogel
21 Roel van Maanen JJB - AV NOP Polshoog
Alle categ...PSH 2.00m
22 Diede van der Meer MJB - Flevo Delta Hoog
Alle categ...oog 1.20m
23 Mette van der Meer MJB - Flevo Delta Polshoog
Alle categ...PSH 2.00m
24 Iris Reurink MJB - De Gemzen 100m
Discus
Alle categ...南 - 100mMB/MA/VSen... - discus
25 Henk-Jan Schaaphok Msen - Groningen 100m
Alle categ...南 - 100m
26 Jessie Tybout Vsen - Isala `96 Ver
MB/MA/VSen...ers - ver
27 Kahlan Veen MJB - Heerenveen 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
28 Dominique Verheijen Vsen - De Gemzen 100m
Discus
Ver
Alle categ...南 - 100mMB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...ers - ver
29 Onno Waalewijn Mmas - Phanos Polshoog
Alle categ...PSH 2.00m
30 Maaike Westerdijk MJB - Flevo Delta Discus
MB/MA/VSen... - discus
31 Luuk Wiebenga JJB - Heerenveen 800m
Alle categ...南 - 800m
32 Carmen de Wolff MJB - AV Lionitas Kogel
Ver
MB/MA/VSen...s - kogelMB/MA/VSen...ers - ver
33 Thijs Zoon JJB - Flevo Delta 800m
Alle categ...南 - 800m
34 Leon ten Klooster Msen - AV NOP 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
35 Sophie van den Berg MJB - AV NOP Hoog
Alle categ...oog 1.20m
36 Jordy Visscher Msen - AV PEC 1910 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
37 Karin van den Berg MJB - De Gemzen 300m
Kogel
Ver
Alle categ...南 - 300mMB/MA/VSen...s - kogelMB/MA/VSen...ers - ver
38 Alisa Gelderman MJB - De Gemzen Ver
MB/MA/VSen...ers - ver
39 Dennis Veltman Msen - AV NOP Discus
Kogel
JB/JA/MSen... - discusJB/JA/MSen...s - kogel
40 Esmee van de Guchte MJB - AV NOP Ver
MB/MA/VSen...ers - ver
41 Nienke Voesten MJB - AV NOP Ver
MB/MA/VSen...ers - ver
42 Jasper Voesten JJB - AV NOP Polshoog
Alle categ...PSH 2.00m
43 Gijs van Beilen JJB - AV PEC 1910 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
44 Jeroen van Veen Msen - Isala `96 100m
Alle categ...南 - 100m
45 Gejanne Lussenburg Vsen - Isala `96 Kogel
Ver
MB/MA/VSen...s - kogelMB/MA/VSen...ers - ver
46 Marije Salverda MJB - Isala `96 Discus
Kogel
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...s - kogel
47 Nina Jager MJB - AV PEC 1910 100m
Alle categ...南 - 100m
48 Simon Gro...esseldijk JJB - AV PEC 1910 100m
Ver
Alle categ...南 - 100mJB/JA/MSen...ers - ver
49 Jeroen Poelert JJA - AV Athlos Discus
Kogel
JB/JA/MSen... - discusJB/JA/MSen...s - kogel
50 Niek ter Horst Msen - AV PEC 1910 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
51 Jan Plat Mmas - AV PEC 1910 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
52 Sophia Mulder MJB - AV34 Kogel
Ver
MB/MA/VSen...s - kogelMB/MA/VSen...ers - ver
53 Pierre ten Holder JJB - AV PEC 1910 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
54 Ronnie Sentamu Msen - AV PEC 1910 100m
300m
Alle categ...南 - 100mAlle categ...南 - 300m
55 Marlijn Bijker Vsen - AV PEC 1910 Discus
Kogel
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...s - kogel
56 Rianne Schonewille MJB - AV PEC 1910 Discus
Kogel
MB/MA/VSen... - discusMB/MA/VSen...s - kogel
57 Nico Wilbrink Mmas - Flevo Delta Discus
JB/JA/MSen... - discus
58 Daan Schade JJB - Flevo Delta Discus
JB/JA/MSen... - discus
59 Job van Dijk Msen - Isala `96 100m
Alle categ...南 - 100m
60 Femke Reitsema MJB - Isala `96 100m
Alle categ...南 - 100m
61 Mark Klooster Msen - Isala `96 100m
Alle categ...南 - 100m
62 Robert Teune JJA - Isala `96 100m
Alle categ...南 - 100m
63 Menno Hunneman Msen - VTLS 800m
Alle categ...南 - 800m
64 Jeroen Vels Mmas - AV NOP 800m
Alle categ...南 - 800m
65 Dinie ten Napel Vsen - AV NOP 800m
Alle categ...南 - 800m
66 Agnes Olgers-Heiner Vmas - AV NOP 800m
Alle categ...南 - 800m
67 Laurens Olgers Msen - AV NOP 800m
Alle categ...南 - 800m
68 Ellen Jansen Vsen - VTLS 3000m
Alle categ...n - 3000m
69 Sybren Mulder Msen - Groningen 3000m
Alle categ...n - 3000m
70 Thomas Reining JJB - AV PEC 1910 800m
Alle categ...南 - 800m
71 Lars van Surksum Msen - AV PEC 1910 800m
Alle categ...南 - 800m
72 Ryan Bakker JJB - Flevo Delta 800m
Alle categ...南 - 800m
73 Finn van Pijkeren JJB - Groningen 800m
Alle categ...南 - 800m
74 Jurri禱n ten Hoeve Msen - DVTR 800m
Alle categ...南 - 800m
75 Davied Meerstra Msen - DVTR 1500m
3000m
Alle categ...n - 1500mAlle categ...n - 3000m
76 Henk Jan Dorgelo Mmas - Isala `96 800m
Alle categ...南 - 800m
77 Jens Mathi... Tijbout Msen - Isala `96 800m
Alle categ...南 - 800m
78 Jos Ruijter Mmas - AV NOP 800m
Alle categ...南 - 800m
79 Willem de Vries Mmas - AV NOP 3000m
Alle categ...n - 3000m
80 Peter Gnodde Mmas - AV NOP 3000m
Alle categ...n - 3000m
81 Peter Tims Msen - AV NOP 1500m
3000m
Alle categ...n - 1500mAlle categ...n - 3000m
82 Jan Sinke Mmas - AV NOP 3000m
Alle categ...n - 3000m
83 Frank Koopmans Mmas - AV PEC 1910 Kogel
Ver
JB/JA/MSen...s - kogelJB/JA/MSen...ers - ver
84 Jan-Willem Davidse Mmas - AV PEC 1910 3000m
Alle categ...n - 3000m
85 Tess Boekema Vsen - BB lopers 3000m
Alle categ...n - 3000m
86 Kjell de Groot JJB - Flevo Delta 3000m
Alle categ...n - 3000m
87 Jip Voshol JJB - Flevo Delta 3000m
Alle categ...n - 3000m
88 Ruth Oostveen MJB - Flevo Delta Discus
MB/MA/VSen... - discus
89 Dirk Wigmans Mmas - De Gemzen 1500m
Alle categ...n - 1500m
90 Doede Terluin Mmas - AV NOP 1500m
Alle categ...n - 1500m
91 Michiel Veldman Msen - ACO 1500m
Alle categ...n - 1500m
92 Nick Marsman Msen - ACO 1500m
Alle categ...n - 1500m
93 Robert Gerritsen Msen - ACO 1500m
Alle categ...n - 1500m
94 Wouter de Vries Msen - AV NOP 1500m
Alle categ...n - 1500m