Inschrijvingen Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Marijn van Duijn JJC - ARV Ilion - ARV Ilion JC Speer
Discus
Ver
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Ver
2 Daan Kneppers JJC - ARV Ilion - ARV Ilion JC 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
3 Nigel Steenwinkel JJC - ARV Ilion - ARV Ilion JC 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
4 Lars van der Valk JJC - ARV Ilion - ARV Ilion JC 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog
5 Thomas van der Voort JJC - ARV Ilion - ARV Ilion JC 100m
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - Kogel
6 Tijmen van der Wees JJC - ARV Ilion - ARV Ilion JC 800m
100mH
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver
7 Yanniek Asschert JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 100m
4x100m
JJC - 100m
8 Wouter Benschop JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
9 Vincent Bosman JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
10 Tristan de Bree JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog
11 Chai de Bruijne JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 800m
JJC - 800m
12 Jochem van Gennip JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 100m
Speer
Discus
JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Discus
13 Teagan Hessels JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
14 Aaron Hoogenboom JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
15 Koen van Loo JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
16 Gianni Louhenapessy JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 100mH
4x100m
JJC - 100mH
17 Gosin Meerens JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 800m
100mH
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver
18 Viggo Parol JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 800m
JJC - 800m
19 Sam Relyveld JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
20 Jeroen Visser JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
21 Ralph de Wit JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 4x100m
Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
22 Bart van Zandwijk JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver
23 Pablo Zegwaart JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel
24 Joppe Bakker JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 800m
100mH
Kogel
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Kogel
25 Joop Epping JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 100mH
Kogel
Hoog
JJC - 100mHJJC - KogelJJC - Hoog
26 Hugo Jansen JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer
27 Steven van Luinen JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 100m
4x100m
Discus
JJC - 100mJJC - Discus
28 Roeland va...der Ploeg JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver
29 Jorrit van der Tol JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver
30 Anton van Triest JJC - Clytoneus - AV Clytoneus JC 800m
Discus
Hoog
JJC - 800mJJC - DiscusJJC - Hoog
31 Bart ten Bergen JJC - AV Gouda - AV Gouda JC Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
32 Bent Braker JJC - AV Gouda - AV Gouda JC 4x100m
Speer
Discus
JJC - SpeerJJC - Discus
33 Martijn Naus JJC - AV Gouda - AV Gouda JC 800m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel
34 Frank Rüegg JJC - AV Gouda - AV Gouda JC 100m
4x100m
Hoog
JJC - 100mJJC - Hoog
35 Jochem Ribberink JJC - AV Gouda - AV Gouda JC 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
36 Liam Rietbroek JJC - AV Gouda - AV Gouda JC 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver
37 Meindert Hurkmans JJC - AV `47 - AV `47 JC Speer
Discus
Ver
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Ver
38 Tijs Konijn JJC - AV `47 - AV `47 JC 100m
Discus
Kogel
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel
39 Douwe Konijn JJC - AV `47 - AV `47 JC Speer
Kogel
Hoog
JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog
40 Sander van Vliet JJC - AV `47 - AV `47 JC 100m
800m
Hoog
JJC - 100mJJC - 800mJJC - Hoog
41 Carlo van Driest JJC - Avantri - Avantri JC 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog
42 Max Halling JJC - Avantri - Avantri JC 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
43 Mischa Rook JJC - Avantri - Avantri JC 100m
Discus
Kogel
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel
44 Friso Schouten JJC - Avantri - Avantri JC 100mH
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - Kogel
45 Joris Vermeulen JJC - Avantri - Avantri JC 100m
Speer
Discus
JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Discus
46 Daan Zieren JJC - Avantri - Avantri JC 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m
47 Stan Atsma JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 4x100m
Speer
Ver
JJC - SpeerJJC - Ver
48 Jasper Bertrand JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 800m
4x100m
JJC - 800m
49 Camiel Colen JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m
50 Tim Consemulder JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver
51 Rens Fontein JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
52 Kai van Gaalen JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver
53 Guido Groenescheij JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 800m
4x100m
Discus
JJC - 800mJJC - Discus
54 Finn Houben JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 100m
Discus
Ver
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Ver
55 Peter de Kruyff JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
56 Ivo Straten JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 800m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
57 Jesse van der Veken JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
58 Bjorn van der Velden JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 100m
Discus
Kogel
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel
59 Willem Veldpaus JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
60 Willem Vlasblom JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 2 4x100m
Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog
61 Tim de Wild JJC - HLLS - Hellas Utr...JC Team 1 800m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog
62 Kasper Heymeijer JJC - U-Track - U-Track JC Team 2 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
63 Tijn Kops JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
64 Arend de Lignie JJC - U-Track - U-Track JC Team 2 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
65 Wessel Mostert JJC - U-Track - U-Track JC Team 2 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver
66 Frans de Nooij JJC - U-Track - U-Track JC Team 2 4x100m
Speer
Discus
JJC - SpeerJJC - Discus
67 Bjorn Rispens JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 100m
4x100m
Hoog
JJC - 100mJJC - Hoog
68 Joël van Veen JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
69 Stijn Verheij JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 800m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
70 Daniël Vink JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver
71 Robin Vink JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
72 Maurice Afognon JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver
73 Kevin Breumelhof JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJJD - Hoog
74 Sem Fabistas JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 80mH
4x80m
JJD - 80mH
75 Rick Jansen JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel
76 Youssef Laouhaichi JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog
77 Alex Meershoek JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 1000m
JJD - 1000m
78 Luuk den Toom JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver
79 Guido Vogels JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 80m
JJD - 80m
80 Alex van der Voort JJD - ARV Ilion - ARV Ilion JD 80m
Speer
Kogel
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Kogel
81 Joseph Adepeju JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer
82 Hidde Boerema JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
83 Bjorn Boss JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
84 Mike van Doorn JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJJD - Hoog
85 Milan Emo JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
86 Thomas Happé JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer
87 Luc Nederpel JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver
88 Bas Noordhoek JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 1000m
JJD - 1000m
89 Daan van Rooijen JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
90 Coen van Schelt JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 Kogel
Ver
JJD - KogelJJD - Ver
91 Kjeld van Schelt JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 1000m
Kogel
Hoog
JJD - 1000mJJD - KogelJJD - Hoog
92 Thomas Schols JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
93 Stephen-Sh...n Ughere JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 80mH
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogel
94 Hidde Woldendorp JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 2 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
95 Naoa Yeo JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
96 Koen van Zandwijk JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Team 1 4x80m
Hoog
Ver
JJD - HoogJJD - Ver
97 Sven Keler JJD - Clytoneus - AV Clytoneus JD 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog
98 Storm Schifflers JJD - Clytoneus - AV Clytoneus JD 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer
99 Julius Veen JJD - Clytoneus - AV Clytoneus JD 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
100 Simeon Visser JJD - Clytoneus - AV Clytoneus JD 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver
101 Ewan ter Hennepe JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver
102 Robbin Hoogendoorn JJD - AV Gouda - AV Gouda JD Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
103 Allard de Laat JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 1000m
4x80m
JJD - 1000m
104 Jesse van der Meer JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 80mH
Speer
JJD - 80mHJJD - Speer
105 Jurre van Oosten JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
106 Heiko Ribberink JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 1000m
4x80m
JJD - 1000m
107 Christiaan Stuut JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog
108 Wessel van...aardingen JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
109 Thom de Weger JJD - AV Gouda - AV Gouda JD 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
110 Maurits Blinkhof JJD - AV `47 - AV `47 JD Kogel
Hoog
Ver
JJD - KogelJJD - HoogJJD - Ver
111 Stefan de Groot JJD - AV `47 - AV `47 JD 80m
80mH
Speer
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer
112 Mauro van Vliet JJD - AV `47 - AV `47 JD 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH
113 Berto Anker JJD - Avantri - Avantri JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog
114 Danilo van Driest JJD - Avantri - Avantri JD 80m
1000m
Kogel
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel
115 Alexander Kentie JJD - Avantri - Avantri JD 80m
1000m
Kogel
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel
116 Stijn Maaskant JJD - Avantri - Avantri JD 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver
117 Kees de Ruiter JJD - Avantri - Avantri JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog
118 Axel Warmenhoven JJD - Avantri - Avantri JD 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer
119 Meije Bosma JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
120 Stefan Dijkstra JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 80mH
Speer
Kogel
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel
121 Casper Evelein JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 3 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
122 Wouter van Gorcom JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver
123 Sven Herber JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
124 Olaf van der Hidde JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 3 1000m
80mH
JJD - 1000mJJD - 80mH
125 William Knol JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 1000m
JJD - 1000m
126 Jesper Landman JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog
127 Lucca Marks JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 80m
4x80m
JJD - 80m
128 Tijmen van Menen JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 3 Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver
129 Eric Nuijtemans JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 3 80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
130 Martijn Pos JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver
131 Michael Quirk JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJJD - Hoog
132 Tjerk Schoppert JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 80m
80mH
Speer
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer
133 Joeri Steenman JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
134 Meijne Viersen JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
135 Max van der Weerd JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog
136 Lars Wijnholt JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 2 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel
137 Pim Zeeman JJD - HLLS - Hellas Utr...JD Team 1 80m
1000m
Kogel
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel
138 Sydney Albertzoon JJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI JD 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog
139 Axel van Beek JJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI JD 1000m
Speer
Kogel
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel
140 Tim Broerse JJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI JD 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog
141 Timo Slot JJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI JD Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
142 Mischa Smits JJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
143 Tycho Vermeulen JJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
144 Wessel Baas JJD - SC Reeuwijk - SC Reeuwijk JD 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
145 Elmar van Erkel JJD - SC Reeuwijk - SC Reeuwijk JD 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
146 Robin de Haan JJD - SC Reeuwijk - SC Reeuwijk JD 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
147 Raphael Willemstein JJD - SC Reeuwijk - SC Reeuwijk JD 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJJD - Hoog
148 Stan Boerma JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
149 Alioune Cisse JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJJD - Hoog
150 Olle De Laat JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
151 Yannick Faerber JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 1000m
80mH
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog
152 Darian Frankhuizen JJD - U-Track - U-Track JD Team 2 Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver
153 Timo Hoogendoorn JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
154 Stefan Huneker JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80mH
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog
155 Tibor Jaasma JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
156 Manuel Ji... Zambrano JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver
157 Jesse Jim... Zambrano JJD - U-Track - U-Track JD Team 2 1000m
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Hoog
158 Imran el Madkouri JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver
159 Abel van Oosten JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80m
1000m
Kogel
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel
160 Titus Pauw JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog
161 Badr-Eddine Seddiki JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 1000m
JJD - 1000m
162 Damian Stamper JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 80m
4x80m
JJD - 80m
163 Senna Stamper JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 4x80m
Ver
JJD - Ver
164 Noah Tagage JJD - U-Track - U-Track JD Team 2 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver
165 Valerie Afognon MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
166 Denise Arisa MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
167 Esmee van der Hulst MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 800m
MJC - 800m
168 Morgann de Jong MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
169 Sarah Kuperus MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 800m
MJC - 800m
170 Alysee Lester MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 80mH
Kogel
Ver
MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver
171 Arja Pouwels MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC Discus
MJC - Discus
172 Franka Pouwels MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC Hoog
MJC - Hoog
173 Sterre de Rooij MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog
174 Kim Wiegand MJC - ARV Ilion - ARV Ilion MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
175 Ella Cox MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 2 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver
176 Lisa Cox MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 2 80m
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - Discus
177 Romy Dannenburg MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 80m
800m
80mH
MJC - 80mMJC - 800mMJC - 80mH
178 Elena Emanuel MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
179 Merel Kuper MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog
180 Fenne Liebrand MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 2 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog
181 Dewi van Onselen MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver
182 Emma Scheepstra MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver
183 Dianne Vendrig MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
184 Janaica Wessels MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 2 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
185 Lieke Westra MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Team 1 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog
186 Angelle Davis MJC - Clytoneus - AV Clytoneus MC 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Kogel
187 Hannah Garritsen MJC - Clytoneus - AV Clytoneus MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver
188 Maaike Heida MJC - Clytoneus - AV Clytoneus MC 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
189 Manouk Schouten MJC - Clytoneus - AV Clytoneus MC 80m
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - Discus
190 Rixt Vos MJC - Clytoneus - AV Clytoneus MC 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog
191 Pien van Berk MJC - AV Gouda - AV Gouda MC Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
192 Fabienne Buijs MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH
193 Alyssa Folles MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 800m
MJC - 800m
194 Mieke van de Pasch MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog
195 Mette Pols MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
196 Anika Smits MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 800m
80mH
MJC - 800mMJC - 80mH
197 Isabel van Steenwijk MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 80m
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - Discus
198 Judith van Vugt MJC - AV Gouda - AV Gouda MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
199 Precilla Wensveen MJC - AV Gouda - AV Gouda MC 80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Kogel
200 Daniek Dorst MJC - AV `47 - AV `47 MC 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog
201 Annika van Luijken MJC - AV `47 - AV `47 MC 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH
202 Alieke van...wenhuizen MJC - AV `47 - AV `47 MC 80m
Discus
Kogel
MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel
203 Dieke van Veen MJC - AV `47 - AV `47 MC 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH
204 Lisa van der Willik MJC - AV `47 - AV `47 MC 4x80m
Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
205 Esmee Gevaerts MJC - Avantri - Avantri MC 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
206 Arwen Hamel MJC - Avantri - Avantri MC 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus
207 Annabel Rem MJC - Avantri - Avantri MC 4x80m
Kogel
Ver
MJC - KogelMJC - Ver
208 Fee Steehouwer MJC - Avantri - Avantri MC 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog
209 Marijke va...den Broek MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 4x80m
Discus
Hoog
MJC - DiscusMJC - Hoog
210 Kim Brouwer MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
211 Faye Greve MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 2 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver
212 Maartje de Gruijl MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 800m
Kogel
Hoog
MJC - 800mMJC - KogelMJC - Hoog
213 Kira van den Ham MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 80mH
Kogel
Ver
MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver
214 Isis Hordijk MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
215 Nienke Leck MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 2 Discus
Kogel
Hoog
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Hoog
216 Nienke Overgoor MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 2 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver
217 Hieke van Rijnsoever MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 800m
MJC - 800m
218 Laura Schnell MJC - HLLS - Hellas Utr...MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
219 Florine va...ckhuijsen MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog
220 Sanna van den Broek MJC - U-Track - U-Track MC Team 3 80m
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Kogel
221 Noor van Everdingen MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 80m
Discus
Kogel
MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel
222 Lize Huisman MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
223 Naila Isabella MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver
224 Marijn Kamerbeek MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 80mH
4x80m
MJC - 80mH
225 Juliët Kruithof MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 Discus
Kogel
Hoog
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Hoog
226 Roos van der Linden MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 80m
4x80m
MJC - 80m
227 Paula Lots MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus
228 Simi Pater MJC - U-Track - U-Track MC Team 3 4x80m
229 Fé van Santen MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 80m
80mH
Kogel
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Kogel
230 N'ketia Seedo MJC - U-Track - U-Track MC Team 3 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
231 Isil Sert MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver
232 Maureen van Solinge MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog
233 Sandra Troost MJC - U-Track - U-Track MC Team 3 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
234 Luka Wagenvoort MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
235 Lola van der Wielen MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 4x80m
Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
236 Jade Groen MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver
237 Sharon London MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
238 Noga Piepenbroek MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog
239 Nikki Pouwels MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD Speer
Kogel
Ver
MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver
240 Isa van der Valk MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
241 Suus Vat MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus
242 Irena Zapata MJD - ARV Ilion - ARV Ilion MD Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel
243 Bente Booij MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog
244 Janni Broersma MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer
245 Nikki Bruin MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 1000m
Speer
Ver
MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver
246 Dana Goris MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 1000m
MJD - 1000m
247 Gwen Koene MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 2 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog
248 Zana Latifi MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 2 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver
249 Rianne Tersteeg MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver
250 Vera Verhoef MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
251 Dagmar Wielinga MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
252 Karin de Wit MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 1 Discus
Kogel
Hoog
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Hoog
253 Naomi van Zeben MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Team 2 Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel
254 Mara Donker MJD - Clytoneus - AV Clytoneus MD 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
255 Joy van Eijk MJD - Clytoneus - AV Clytoneus MD 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel
256 Laure Roelofs MJD - Clytoneus - AV Clytoneus MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
257 Anniek Triest MJD - Clytoneus - AV Clytoneus MD 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog
258 Iris de Vogel MJD - Clytoneus - AV Clytoneus MD 60m
60mH
Speer
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer
259 Luna Zimnik MJD - Clytoneus - AV Clytoneus MD 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver
260 Rianne Buijs MJD - AV Gouda - AV Gouda MD 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer
261 Sacha Goedhart MJD - AV Gouda - AV Gouda MD 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver
262 Femke Moelker MJD - AV Gouda - AV Gouda MD 1000m
4x60m
Discus
MJD - 1000mMJD - Discus
263 Suzanne Moons MJD - AV Gouda - AV Gouda MD 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel
264 Yana Woutersen MJD - AV Gouda - AV Gouda MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
265 Aisha Ashruf MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver
266 Lidewij Boddeke MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer
267 Lies van Bommel MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 4x60m
Discus
Hoog
MJD - DiscusMJD - Hoog
268 Lisanne Boot MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 1000m
Discus
Kogel
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Kogel
269 Froukje Bootsma MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver
270 Marloes Bosman MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 1000m
4x60m
MJD - 1000m
271 Danique Brons MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog
272 Maya Clark MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver
273 Mandy Dijkstra MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel
274 Charissa Flierman MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
275 Isabella Frissen MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
276 Amelie van der Hulst MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 1000m
4x60m
MJD - 1000m
277 Fardo de Jong MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 1000m
Speer
Ver
MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver
278 Emma Kamer MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer
279 Tyka van der Klein MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog
280 Annick Koks MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
281 Leonie Mariën MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver
282 Maaike Meewisse MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 60m
4x60m
MJD - 60m
283 Anouk Overgoor MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog
284 Sarie van Pinxteren MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer
285 Yke Sevensma MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 3 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
286 Meike Tan MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
287 Ilse van Veenendaal MJD - HLLS - Hellas Utr...MD Team 1 Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog
288 Veerle van der Does MJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI MD 4x60m
Kogel
Ver
MJD - KogelMJD - Ver
289 Eva Krooder MJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI MD 4x60m
Kogel
Ver
MJD - KogelMJD - Ver
290 Nienke Wa...oeskerken MJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI MD 4x60m
Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog
291 Sara Williams MJD - ATHL - Jeugd Atle...ATHLOI MD 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus
292 Kim Bogerd MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 4x60m
Hoog
Ver
MJD - HoogMJD - Ver
293 Valerie van Cruchten MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer
294 Janna Dieleman MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer
295 Kayla Isabella MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer
296 Amy Kossen MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
297 Isabo Peelen MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog
298 Melissa Peperkamp MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 4x60m
Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel
299 Maaike Roorda MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
300 Evi Spronk MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 4x60m
Discus
Hoog
MJD - DiscusMJD - Hoog
301 Nora Wakelkamp MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
302 Laxana Ragulan MJC - U-Track - U-Track MC Team 3 80mH
Kogel
MJC - 80mHMJC - Kogel