Inschrijvingen Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Linda van ... Lagemaat Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 100mH
Kogel
Hoog
Vsen - 100mHVsen - Kog...- groep 1Vsen - Hoog
2 Judith Kas Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 200m
100mH
Vsen - 200mVsen - 100mH
3 Lianne Bouwman Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 800m
Vsen - 800m
4 Janine de Wit Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 1Vsen - Kog...- groep 2
5 Joana Vitorino Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 100m
200m
Ver
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver - groep 2
6 Charlotte van Haren Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 100m
Zweedse
Vsen - 100m
7 Elise Pelgrim Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 400m
Zweedse
Vsen - 400m
9 Dorien Konig Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 400m
Zweedse
Vsen - 400m
10 Mariëlle de Rijk Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen Discus
Vsen - Dis...- groep 2
11 Merle Schots Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 3000m
Zweedse
Vsen - 3000m
12 Romy de Haas Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen Ver
Vsen - Ver - groep 1
13 Amber van Mourik Vsen - MPM - Marathon P...r Vrouwen 400m
800m
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 800m
14 Emma Trouw Vsen - MPM - Marathon P...r Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vsen - 100mVsen - 200m
17 Marjolein Klaren Vsen - MPM - Marathon P...r Vrouwen 100m
Zweedse
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kog...- groep 2
18 Milou van der Schaaf Vsen - MPM - Marathon P...r Vrouwen 100mH
Discus
Hoog
Vsen - 100mHVsen - Dis...- groep 1Vsen - Hoog
19 Susan Wouda Vsen - MPM - Marathon P...r Vrouwen 400m
Kogel
Ver
Vsen - 400mVsen - Kog...- groep 1Vsen - Ver - groep 1
20 Susan van Sark Vsen - MPM - Marathon P...r Vrouwen 100mH
Zweedse
Ver
Vsen - 100mHVsen - Ver - groep 2
21 Erik Kamerling Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 200m
110mH
Zweedse
Msen - 200mMsen - 110mH
23 Bastiaan Wesselink Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 200m
Zweedse
Kogel
Msen - 200mMsen - Kog...- groep 1
24 Bauke Rijper Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m
25 Floris Molenkamp Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen Kogel
Hoog
Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog
26 Marthijn Visser Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 100m
Discus
Msen - 100mMsen - Dis...- groep 2
27 Merijn Exel Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 100m
400m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 400m
28 Stijn Dierink Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 800m
Msen - 800m
29 Thomas Mijnders Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen Zweedse
HSS
Msen - HSS - groep 2
30 Mark Hammink Msen - AAV SISU - AAV SISU Mannen 5000m
Msen - 5000m
31 Lisanne Maasland Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 400m
Zweedse
Ver
Vsen - 400mVsen - Ver - groep 2
32 Linda Rodijk Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 100m
Zweedse
Vsen - 100m
33 Liset van der Hulst Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 3000m
100mH
Ver
Vsen - 3000mVsen - 100mHVsen - Ver - groep 1
34 Heidy Rodijk Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 1Vsen - Kog...- groep 1
35 Ilse Langevoort Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
36 Amber Schuchard Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 200m
Vsen - 200m
37 Elsbeth Noppers Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 400m
Zweedse
Vsen - 400m
38 Tessa Harmsen Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m
39 Gerber Loman Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen 3000m
Hoog
Vsen - 3000mVsen - Hoog
40 Christel Baack Vsen - Cialfo - Cialfo Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 2Vsen - Kog...- groep 2
41 Emma Brummelhuis Vsen - Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 100m
800m
Ver
Vsen - 100mVsen - 800mVsen - Ver - groep 2
42 Tosca Oudshoorn Vsen - Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 400m
Zweedse
Hoog
Vsen - 400mVsen - Hoog
44 Bo Slotman Vsen - Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 200m
Zweedse
Discus
Vsen - 200mVsen - Dis...- groep 2
45 Lisa Bielevelt Vsen - Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 3000m
100mH
Zweedse
Vsen - 3000mVsen - 100mH
46 Marloes Klumpers Vsen - Haaksbergen - AV Haaksbe...n Vrouwen 100m
Zweedse
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kog...- groep 1
48 Bas Reith Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 200m
Discus
Kogel
Msen - 200mMsen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 2
49 Bas Slotman Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
50 Roel Verwer Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 200m
Zweedse
Msen - 200m
51 Ben van Sark Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1
52 Erik Teunissen Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 100m
110mH
Zweedse
Msen - 100mMsen - 110mH
54 Freek Bielevelt Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 5000m
Msen - 5000m
55 Boy Foks Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 800m
5000m
Msen - 800mMsen - 5000m
56 Bart Bemthuis Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 110mH
Hoog
HSS
Msen - 110mHMsen - HoogMsen - HSS - groep 2
57 Tom Wouda Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 400m
800m
HSS
Msen - 400mMsen - 800mMsen - HSS - groep 1
58 Julius Ediagbonya Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Discus
Msen - Dis...- groep 1
60 Wouter Nieuwhof Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 110mH
Discus
Kogel
Msen - 110mHMsen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2
61 Peter Siers Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 110mH
Hoog
HSS
Msen - 110mHMsen - HoogMsen - HSS - groep 2
62 Bouke van Belois Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
65 Daan Lövering Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Kogel
Msen - Kog...- groep 1
66 Bjorn Demkes Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 5000m
HSS
Msen - 5000mMsen - HSS - groep 1
67 Tim te Brake Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
68 Sam ter Haar Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen Zweedse
HSS
Msen - HSS - groep 2
69 Erwin Wamelink Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen Zweedse
70 Patrick Ikink Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 100m
200m
Msen - 100mMsen - 200m
71 Rudi Meinen Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m
72 Gertjan Bentert Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen Discus
Kogel
Hoog
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog
73 Mart Slotboom Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 200m
Discus
Msen - 200mMsen - Dis...- groep 1
74 Roel Schreurs Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 400m
110mH
Zweedse
Msen - 400mMsen - 110mH
75 Roy Mengerink Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 5000m
Msen - 5000m
76 Hanna van Aalten Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 2Vsen - Kog...- groep 1
77 Nike de Moor Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen 100m
100mH
Hoog
Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - Hoog
78 Sanne Cornelissen Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen 200m
Zweedse
Vsen - 200m
79 Marleen Berendsen Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen 200m
Zweedse
Discus
Vsen - 200mVsen - Dis...- groep 1
80 Rian van de Pavert Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen 100m
800m
Vsen - 100mVsen - 800m
81 Marlou Bergevoet Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen 400m
Zweedse
Vsen - 400m
82 Sander Thomas Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 2
83 Daan Modderkolk Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 200m
110mH
Zweedse
Msen - 200mMsen - 110mH
84 Rick Visser Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 200m
Kogel
HSS
Msen - 200mMsen - Kog...- groep 1Msen - HSS - groep 1
85 Pim Jansen Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 100m
Hoog
Msen - 100mMsen - Hoog
86 Thijs van Aalten Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
87 Rik Reijers Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 800m
Msen - 800m
88 Chris Berendsen Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 100m
Zweedse
HSS
Msen - 100mMsen - HSS - groep 2
89 Dirk Mulleman Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 400m
5000m
Msen - 400mMsen - 5000m
90 Twan Duvigneau Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
91 Mathijs Weijkamp Msen - AL73 - Atletico `73 Mannen 5000m
Msen - 5000m
92 Leonie Rijks Vsen - AVA `70 - AVA `70 Vrouwen 200m
Zweedse
Vsen - 200m
93 Lisa te Molder Vsen - AVA `70 - AVA `70 Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
94 Nathalie Demkes Vsen - AVA `70 - AVA `70 Vrouwen 400m
Zweedse
Discus
Vsen - 400mVsen - Dis...- groep 2
95 Linde Kle...Nibbelink Vsen - AVA `70 - AVA `70 Vrouwen 3000m
Zweedse
Ver
Vsen - 3000mVsen - Ver - groep 1
96 Benny Tapken Msen - SV Veendam - AV Jahn II...ek Mannen Zweedse
Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1
97 Joost Iedema Msen - SV Veendam - AV Jahn II...ek Mannen 5000m
Msen - 5000m
98 Vincent Cairo Msen - SV Veendam - AV Jahn II...ek Mannen 100m
200m
Kogel
Msen - 100mMsen - 200mMsen - Kog...- groep 2
99 Joran Hoek Msen - SV Veendam - AV Jahn II...ek Mannen 100m
110mH
Zweedse
Msen - 100mMsen - 110mH
100 Justin Martena Msen - SV Veendam - AV Jahn II...ek Mannen 5000m
Msen - 5000m
101 Danique Derkx Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 400m
Discus
Vsen - 400mVsen - Dis...- groep 2
102 Camilla Pieper Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 800m
Ver
Vsen - 800mVsen - Ver - groep 2
103 Renée Bohnsack Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vsen - 100mHVsen - Hoog
104 Yoka Hubers Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 200m
100mH
Vsen - 200mVsen - 100mH
105 Jetkse Brinkman Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 200m
Kogel
Vsen - 200mVsen - Kog...- groep 1
106 Iris Poen Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen Zweedse
Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 1Vsen - Kog...- groep 2
107 Benthe Westerik Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
Zweedse
Vsen - 100m
108 Maaike Groendijk Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
400m
Vsen - 100mVsen - 400m
109 Linda Swart Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen Zweedse
Ver
Vsen - Ver - groep 1
110 Monique Luttikholt Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
111 Jurian Onderdijk Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
112 Stijn Tromp Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
113 Arnout Mak Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 200m
Zweedse
HSS
Msen - 200mMsen - HSS - groep 1
114 Matthieu v...en Broeke Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 800m
Msen - 800m
115 Léon Mak Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 110mH
Discus
Hoog
Msen - 110mHMsen - Dis...- groep 2Msen - Hoog
116 Jasper Bruggeman Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen Kogel
HSS
Msen - Kog...- groep 1Msen - HSS - groep 2
117 Ricardo Verheijen Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 2
118 Sander Klaassen Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
119 Gerco van den Brink Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 5000m
Msen - 5000m
120 Hans Koops Msen - AV Jahn II - AV Jahn II...ek Mannen Hoog
HSS
Msen - HoogMsen - HSS - groep 2
121 Martin Meijer Msen - AV Jahn II - AV Jahn II...ek Mannen 200m
800m
Zweedse
Msen - 200mMsen - 800m
122 Dennis Jonker Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
123 Frank Bekkering Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 100m
400m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 400m
124 Sven Lovers Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 200m
Zweedse
HSS
Msen - 200mMsen - HSS - groep 1
125 Yohannes Wedzinga Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m
126 Rob Graaf van de Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 800m
Msen - 800m
127 Jan Bouwknegt Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 5000m
Msen - 5000m
128 Leon Lans van der Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen 5000m
Zweedse
Msen - 5000m
129 Remco Bos Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen Discus
Kogel
Hoog
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog
130 Patrick Vondeling Msen - HAC `63 - HAC `63 Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 1
131 Renate Hofstee Vsen - HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m
132 Ilona Stille Vsen - HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 400m
800m
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 800m
133 Eline Zomer Vsen - HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 400m
3000m
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 3000m
134 Linda Jonge de Vsen - HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 100mH
Zweedse
Ver
Vsen - 100mHVsen - Ver - groep 1
135 Roosmarijn Drent Vsen - HAC `63 - HAC `63 Vrouwen Zweedse
Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 2Vsen - Kog...- groep 1
136 Niels Visser Msen - AV Jahn II - AV Jahn II...ek Mannen 400m
800m
Zweedse
Msen - 400mMsen - 800m
137 Ronald Hinrichs Msen - AV Jahn II - AV Jahn II...ek Mannen 400m
HSS
Msen - 400mMsen - HSS - groep 1
138 Bas Mekking Msen - De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 5000m
Msen - 5000m
139 Roy van Zijl Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 100m
Discus
HSS
Msen - 100mMsen - Dis...- groep 1Msen - HSS - groep 2
140 Casper Kroon Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
141 Bas Coenen Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 200m
Zweedse
Kogel
Msen - 200mMsen - Kog...- groep 1
142 Martijn Oonk Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 5000m
Msen - 5000m
143 Harmen Hoek Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
144 Jelle Neeft Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 800m
Msen - 800m
145 Antoine van Hirtum Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 5000m
Msen - 5000m
146 Ruud van Laar Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 110mH
Zweedse
Hoog
Msen - 110mHMsen - Hoog
147 Tim Olsthoorn Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
148 Joppe Ketting Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 100m
Zweedse
Msen - 100m
149 Daan Lubberdink Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
150 Anton Ediagbonya Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen HSS
Msen - HSS - groep 1
151 Carolien van der Dam Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen Zweedse
Kogel
Vsen - Kog...- groep 1
152 Leonie Nijstad Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen 100mH
Zweedse
Discus
Vsen - 100mHVsen - Dis...- groep 2
153 Larissa van Essen Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen 200m
400m
Zweedse
Vsen - 200mVsen - 400m
154 Astrid Jonkers Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 1Vsen - Kog...- groep 2
155 Sanne Scheltes Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m
156 Lianne Faber Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen Hoog
Vsen - Hoog
157 Noa Dhore Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen 100m
Zweedse
Ver
Vsen - 100mVsen - Ver - groep 2
158 Marrijtje Molenhuis Vsen - AAC `61 - AAC `61 Vrouwen 800m
3000m
Vsen - 800mVsen - 3000m
159 Leon Rikkers Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen Hoog
Msen - Hoog
160 Thomas Zaw Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 1
161 Frank Beltman Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2
162 Edwin Slijkhuis Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen 5000m
Msen - 5000m
163 Widmer van der Graaf Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen 110mH
Zweedse
HSS
Msen - 110mHMsen - HSS - groep 2
164 Jurgen de Boer Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen 400m
HSS
Msen - 400mMsen - HSS - groep 1
165 Dennis Ansing Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
166 Michael Emmelkamp Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen 100m
400m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 400m
167 Thijs Veenstra Msen - Groningen - Groningen ...ek Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
168 Gijs Oosterholt Msen - AVA `70 - AVA `70 Mannen 800m
Kogel
Msen - 800mMsen - Kog...- groep 1
169 Vincent Bosboom Msen - DAV Kronos - DAV Kronos Mannen 400m
Msen - 400m
170 Jozina Ernst Vsen - HAC `63 - HAC `63 Vrouwen 3000m
Discus
Kogel
Vsen - 3000mVsen - Dis...- groep 1Vsen - Kog...- groep 2
171 Ruben Korte Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen 100m
Hoog
HSS
Msen - 100mMsen - HoogMsen - HSS - groep 1
172 Thijs Tijsma Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen 100m
200m
Msen - 100mMsen - 200m
173 Wouter-Geert Meijer Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen 200m
Zweedse
Msen - 200m
174 Jelmer van der Veen Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
175 Janco Rijpstra Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
176 Rob Vijver Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen 5000m
Msen - 5000m
177 Wybren Nauta Msen - AV Lionitas - AV Lionitas Mannen Zweedse
Kogel
Msen - Kog...- groep 2
178 Anouk Bossink Vsen - AL73 - Atletico `73 Vrouwen Zweedse
Kogel
Ver
Vsen - Kog...- groep 2Vsen - Ver - groep 2
179 Doortje Winter Vsen - AV Jahn II - AV Jahn II Vrouwen 100m
100mH
Ver
Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - Ver - groep 2
180 Jet Winter Vsen - AV Jahn II - AV Jahn II Vrouwen 800m
Vsen - 800m
181 Jacqueline Meijer Vsen - AV Jahn II - AV Jahn II Vrouwen 200m
400m
Ver
Vsen - 200mVsen - 400mVsen - Ver - groep 1
182 Heidi Wiechers Vsen - AV Jahn II - AV Jahn II Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...- groep 2Vsen - Kog...- groep 1
183 Ricardo Rivers Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m
184 Stan Heijnen Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
185 Mart ten Berge Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1
186 Martin Lunenborg Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen Kogel
Hoog
Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog
187 Wout Koop...n 't Jagt Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
188 Jasper de Vries Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 100m
Zweedse
HSS
Msen - 100mMsen - HSS - groep 2
189 Vincent Wolters Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 800m
Msen - 800m
190 Joe Tielen Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
191 Niels de Rijk Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 5000m
Msen - 5000m
192 Thomas Albers Msen - SPWS - EAC De Spe...rs Mannen 800m
Msen - 800m
193 Leon ten Klooster Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
194 Laurens Olgers Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 400m
Msen - 400m
195 Robert Olgers Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 400m
Zweedse
HSS
Msen - 400mMsen - HSS - groep 2
196 Chris Ruisch Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 800m
Msen - 800m
197 Jeroen Vels Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
198 Tjeerd Popkema Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 5000m
Msen - 5000m
199 Hugo van den Berg Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 110mH
Zweedse
Hoog
Msen - 110mHMsen - Hoog
200 Dennis Veltman Msen - AV NOP - AV NOP Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1
201 Sven Bootsma Msen - AV NOP - AV NOP Mannen 200m
HSS
Msen - 200mMsen - HSS - groep 1
202 Koen Brug Msen - Haaksbergen - AV Haaksbe...en Mannen 100m
Zweedse
Msen - 100m
203 Arie Owen Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 5000m
Msen - 5000m