Inschrijvingen RibbStyle Goes on Track 3000m, sprint-tweekamp, HSS




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
1 Patricia Krolis Rotterdam HSS
Meerkamp
RibbStyle ... MeerkampMassagepra...n - Dames Vsen
2 Wim Huurman AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
3 Jan Willlem Meeuwse AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
4 Helma Meeuwse AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Vmas
5 Tom Verbeek AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
6 Monique Verschuure AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Vmas
7 Kevin Kennis Belgie 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
8 Erwin Harmes GRTM 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
11 Cees-Jan Berman AV `56 Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Mmas
13 Crum Van der Linden DNMC 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
14 Gennaro Biswane Phanos Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
15 Laurent va...wenhuijze AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
16 Henk de Kiewit AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
17 Valentino Saparuwe AV Feniks Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
18 Sander D\'Hont SCSP 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
19 Lars Gerritsen AV Passaat 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
20 Stefan van den Dries AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Msen
21 Maarten De Nys Belgie 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
23 Ingrid Rasenberg Delta Sport HSS
Meerkamp
RibbStyle ... MeerkampMassagepra...n - Dames Vsen
24 Ronald Rasenberg Delta Sport HSS
Massagepra...n - Heren Mmas
25 Meruska Eduarda Rotterdam HSS
Massagepra...n - Dames Vsen
26 Robbert Meeuwse AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
27 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
Massagepra...n - Dames MJA
28 Nargelis Statia Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Vsen
30 Jan Roose LGAS 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
31 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Massagepra...n - Heren Msen
32 Remco Kapteijn AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
33 Stef Kapteijn AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJC
34 Jarno Kooijman AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJA
35 Danilo Ogunseri Nijmegen Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJB
37 Eric Wolfert FLKK 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
38 Maikel Peeman FLKK 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJA
39 Christiaan...Bosselaar KAV Holland 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
40 Neal Bouterse PH 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
41 Maurice Steketee Middelburg 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
42 Klaas de Boer AV `56 Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJA
43 Cedric Van de Putte Belgie 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
44 Sander Verminck Belgie 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
45 Martin van der Maas AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
46 Ricardo Goormachtig DNMC Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
47 Hans Westveer AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
48 Jan Molendijk Krabbendijke 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
49 Ricardo S... Nicolaas FLKK 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
50 Henk Lous DNMC 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
51 Marcel Mohr AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
52 Yann Sinke AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
53 Shirin van Anrooij AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 MJC
54 Silvia Rijk AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Vsen
55 Karim El Amraoui Belgie 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJA
56 Arnold Cornelis Belgie 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJB
57 Frank Bossers Spado HSS
Massagepra...n - Heren Mmas
58 Amber Bongertman ACHL 3000m
Brasserie ...- groep 2 Vsen
59 Erwin Poldervaart Spark 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
60 Patrick de Vos AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
61 Ranki Oberoi Rotterdam HSS
Meerkamp
RibbStyle ... MeerkampMassagepra...n - Heren Msen
62 Adam Youssef Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
63 Tom De Gelder Olympus `70 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJA
64 Dominique Zwiep Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJA
65 Paola van Gilst AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Vmas
66 Mart Goudzwaard HLLM 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
67 Henkjan Tieleman FLKK 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
68 Rayen Rojer Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
69 Kim Rossen Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Vsen
70 Sebastiaan Philipse AV `56 Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJB
71 Youri Pessy AV Cifla 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
72 Tom Jonker AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Msen
73 Daan Hoomoedt PAC Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJB
74 Mijke Kooiker AV `56 HSS
Massagepra...n - Dames MJB
75 Ferry Engel FLKK 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
76 Johnny Sinke Spado 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
77 Charles Timmermans Pallas `93 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
78 Rinus Paardekooper AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
79 Eveline de Waard Delta Sport HSS
Meerkamp
RibbStyle ... MeerkampMassagepra...n - Dames MJB
80 Jan Polman Nijmegen Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJA
81 Stefan Stokman DNMC 3000m
Brasserie ...- groep 1 Msen
82 Tommie Sinke Spado Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJA
83 Laura van Haaften Spado Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Vsen
84 Jose Pere...do Freire Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
85 Peter Castel AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
86 Indy Wekker U-Track Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJB
87 Marco Wagenaar AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
88 Lovell Lynch Nijmegen Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJA
90 Ivo Bijl AV Passaat 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
91 Berry Simonse AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
92 Jesper Simonse Goes 3000m
Brasserie ...- groep 1 JJC
93 Bezuayehu Petersen AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJB
94 Jack Govers OLMP 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
95 Willem Schrauwen Bergen op Zoom 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
96 Fred Raaijmakers Steenbergen 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
97 Jolanda 't Jong Delta Sport Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Vsen
98 Lars Adriaanse Haag Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp JJB
99 Wouter van den Dries Heinkenszand 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
100 Dudly Boeldak Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
101 Willem-Jan Buter SCSP Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Mmas
102 Merijn Knulst Middelburg 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
103 Evelien Capello AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Vsen
104 Astrid den Herder AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Vsen
105 Mathieu va...er Eerden Dongen 3000m
Brasserie ...- groep 1 Msen
106 Jan-Kees Koole AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
107 George Schanck WLNG Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Mmas
108 Paulus Mathijssen Rotterdam Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Msen
109 Jeroen Janse Kapelle 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
110 Niek den Exter SCSP 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
111 Jorim de Boks GRTM 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
112 Katinka van de Glind AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Vmas
113 Herman van de Glind AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
114 René Goetheer Wolphaartsdijk 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
115 Willy Heijnen SPWS 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
116 Henk Hartman SPWS 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
117 Arjan Heijnen SPWS 3000m
Brasserie ...- groep 2 JJA
118 Stan Heijnen SPWS 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
119 Miel Verheijen Etten-Leur 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
120 Stefan Buit CAV Energie 3000m
Brasserie ...- groep 2 Msen
121 Martijn de Vries Middelburg 3000m
Brasserie ...- groep 1 Msen
122 Jacques Zaman SCSP Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Mmas
123 Bart Oomen AV Sprint Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Mmas
124 Rob Bourgonje AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 1 Mmas
125 Rini Bruggeman AV `56 3000m
Brasserie ...- groep 2 Mmas
204 Nadine De Rijke Delta Sport Meerkamp
RibbStyle ... Meerkamp Vsen