Inschrijvingen DSM baan circuit




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Danique Derkx MJB - AV34 100mH
Hoog
2 Floris Brinkman JJB - AV34 Polshoog
3 Thijmen van der Loop JJA - VTLS Ver
4 Marije Salverda MJB - Isala `96 1500m
5 Sanne van Drunen MJB - Almere `81 HSS
6 Adriaan Saman Msen - AV34 Discus
Polshoog
7 Emma van Emmerik MJC - Cialfo Kogel
8 Desi van Emmerik MJB - Cialfo 800m
9 Margo Schippers MJB - AV Rijssen HSS
10 Kay Hatzmann JJB - De Gemzen 100m
300m
800m
11 Tim van der Monde M35 - ACO 100m
300m
13 Jim van Emmerik JJD - Cialfo 1000m
14 Sam van Emmerik JJD - Cialfo 1000m
15 Jetkse Brinkman Vsen - AV34 Discus
17 Gijs van Bijlen JJB - AV PEC 1910 100m
300m
18 Scott Boon JJA - Flevo Delta 110mH
Discus
Polshoog
19 Nikki Boon MJB - Flevo Delta 100mH
Discus
Hoog
20 Bruce Boon JJD - Flevo Delta 80mH
Hoog
21 Rogier Janssen Msen - AV34 100m
300m
22 Mees Kappert JJC - AV Salland 100mH
23 Dominique Verheijen Vsen - De Gemzen 300m
Discus
Ver
24 Melle van der Stoel MJB - AV34 Polshoog
25 Gijs van de Wetering JJB - Cialfo 800m
26 Roy van Zijl JJA - AV Salland HSS
27 Silke Jonkman Vsen - VTLS 800m
28 Eric van der Meer Msen - VTLS 800m
29 Miriam Felix MJD - Flevo Delta Hoog
Ver
30 Bas van de Horst JJC - AV Athlos Discus
Kogel
31 Silke Wijnstok MJD - AV Athlos Hoog
Ver
32 Sterre van...er Linden MJC - AV Athlos 80m
80mH
Ver
33 Tess Ter Haar MJC - AV Athlos 80m
34 Thijmen Middelkamp JJD - AV Athlos 80m
1000m
80mH
Ver
35 Elisa Nap MJD - De Gemzen Hoog
36 Jan Plat M35 - AV PEC 1910 300m
37 Suzan Plat MJC - AV PEC 1910 80m
Kogel
38 Sanne Pot MJC - AV PEC 1910 80m
Kogel
39 Brend Baak JJC - Flevo Delta 100m
100mH
Ver
40 Evelien va...Houweling MJC - De Gemzen 80m
80mH
Discus
41 Bregje de Brake MJD - De Gemzen Ver
42 Sterre Kurpershoek MJD - AV Athlos Ver
43 Isabel van Houweling MJD - De Gemzen Discus
Kogel
Ver
44 Suusje Berkenbosch MJD - De Gemzen Kogel
Ver
45 Des Hatzmann MJC - De Gemzen Discus
Kogel
46 Nienke Wagenaar MJD - De Gemzen Ver
47 Fien Molenberg MJD - AV Athlos 600m
Hoog
48 Anna Molenberg MJB - AV Athlos 800m
Hoog
49 Rosa Molenberg MJC - AV Athlos 80m
Ver
50 Luena Spijkerboer MJD - De Gemzen 600m
Hoog
51 Fleur Pieters MJD - Flevo Delta Ver
52 Ying Steenbergen MJD - De Gemzen Ver
53 Thijs Zoon JJC - Flevo Delta 800m
54 Jaap Zoon JJD - Flevo Delta 1000m
55 Lisa Zoon MJD - Flevo Delta 600m
56 Jurian Onderdijk Msen - De Gemzen 100m
300m
57 Annemarie Luykx Vsen - De Gemzen Discus
58 Jeroen Poelert JJA - AV Athlos Discus
Ver
59 Sanne Velthuis Vsen - MPM Polshoog
60 Marjolein Klaren MJB - MPM Polshoog
61 Pien Meijs MJA - MPM Polshoog
62 Jerome Brunink Msen - MPM Polshoog
63 Hoang Ngugen JJA - MPM Ver
64 Simon Gro...esseldijk JJB - AV PEC 1910 100m
65 Daniëlle Spek MJA - AV34 100mH
Hoog
66 Renée Bohnsack MJA - AV34 100mH
Hoog
67 Mette van der Meer MJC - Flevo Delta 80mH
68 René Hondelink M35 - AV34 Hoog
69 Lisanne Brouwer MJA - Flevo Delta 100m
Hoog
70 Dirk Wigmans M35 - De Gemzen 800m
71 Steven Hanekamp JJB - De Gemzen 100m
Polshoog
72 Ruben Postma Msen - AV Athlos Polshoog
73 Jeremy Robbemond Msen - AV Athlos Polshoog
74 Karin van den Berg Vsen - De Gemzen Ver
75 Jasper Bruggeman Msen - De Gemzen Hoog
76 Jeroen van Veen Msen - Isala `96 110mH
Polshoog
77 Loek Könning Msen - Isala `96 300m
Discus
78 Gert Jan Feenstra JJB - Isala `96 300m
110mH
79 Anne Roossink MJB - De Gemzen 100m
300m
80 Hanna Ogink MJB - AV34 100mH
Hoog
81 Floor van de Brink JJB - AV Athlos Hoog
82 Camilla Pieper MJB - AV34 100mH
Hoog
83 Sharon Hoogewind Vsen - AV Salland Discus
Hoog
84 Linde Augustinus MJB - De Gemzen 100m
85 Hans Kappert M35 - AV PEC 1910 Discus
86 Arnout Mak JJA - De Gemzen 100m
Hoog
87 Ingmar Bouwman JJB - ACO 110mH
88 Ilona Hofmeijer Vsen - De Gemzen Discus
Ver
89 Alisa Gelderman MJB - De Gemzen 100m
90 Lena Kater Vsen - AV PEC 1910 Ver
91 Martijn van Haren Msen - VTLS 1500m
92 Sus de Ridder JJB - Hanzesport 800m
93 Maan de Ridder MJB - Hanzesport 800m
94 Marlijn Bijker Vsen - AV PEC 1910 Discus
95 Jens Mathi... Tijbout Msen - Isala `96 800m
96 Guido Strijker Msen - Isala `96 300m
Hoog
97 Leon Ten Klooster Msen - AV NOP 100m
300m
98 Esmee Marsman MJB - AV Salland 800m
99 Marlot Bruggink MJB - AV Salland 800m
100 Stefan Breet Msen - Flevo Delta 800m
101 Karin Hijmans Vsen - Flevo Delta 800m
102 Daniël Gouw Msen - Isala `96 100m
103 Jordy Visscher Msen - AV PEC 1910 100m
300m
104 Ali Ibrahim Abdi JJB - Hanzesport 800m
105 Rindert Keulen Msen - VTLS 1500m
106 Erwin van Heiningen M35 - AV34 100m
300m
107 Marthe van Aalderen MJB - AV PEC 1910 300m
108 Nina Jager MJB - AV PEC 1910 100m
109 Rianne Schonewille Vsen - AV PEC 1910 Discus
110 Femke Reitsema MJB - Isala `96 100m
111 Connor Kluivers JJB - Hanzesport 1500m
112 Milou Oplaat MJB - AV Rijssen 1500m
113 Britt Oplaat MJB - AV Rijssen 1500m
114 Johannes Engels M35 - AV34 100m
300m
116 Erik Leusink Msen - HAC `63 1500m
117 Sander Klaassen JJA - De Gemzen 100m
300m
118 Iris Geerling MJB - AV Athlos 100m
300m
119 Rob Stuber Msen - AV Athlos 100m
300m
120 Gerard Kroes M35 - BB lopers 1500m
121 Kjell Raaijmakers JJA - AV Athlos 1500m
122 Daniel van Dieren JJB - AV Athlos 100m
300m
123 An Bennema Vsen - VTLS 1500m
124 Ronald de Bruin M35 - Hanzesport 1500m
125 Guus Beking M35 - Hanzesport 1500m
126 Linda Ooms Vsen - Hanzesport 1500m
127 Mark Hakbijl M35 - BB lopers 1500m
128 Stef Riemens M35 - BB lopers 1500m
129 Bert de Boer Msen - BB lopers 1500m
130 Berthram Mak M35 - De Gemzen 300m
131 Floris Brinkman JJB - AV34 1500m
132 Joep Emmen M35 - BB lopers 1500m
133 Tess Boekema Vsen - BB lopers 1500m
134 Bas Boekema Msen - ACO 1500m
135 Irene Bijman MJA - Isala `96 1500m
136 Dick van Os M35 - BB lopers 1500m
137 Mark Hogeboom Msen - BB lopers 1500m
138 Yvonne Meijer V35 - ACO 1500m
1500 m loop
139 Jip Voshol JJB - Flevo Delta 1500m
140 Iris van Driest Vsen - Flevo Delta 1500m
141 Jaimy V/d...teenhoven Msen - Flevo Delta 1500m
142 Henk jan Dorgelo M35 - Isala `96 1500m
143 Greet Vrijbloed V35 - Isala `96 300m
144 Thijmen van der Loop Msen - VTLS 100m
300m
800m
145 Ingmar Bouwman Msen - ACO Hoog
146 Gert Jan Feenstra Msen - Isala `96 Hoog
147 Nikki Boon Msen - Flevo Delta Hoog
148 Arnout Mak Msen - De Gemzen Hoog
149 Pien Meijs Msen - MPM Polshoog
150 Floris Brinkman Msen - AV34 Polshoog
151 Sanne Velthuis Msen - MPM Polshoog
152 Mette van der Meer Msen - Flevo Delta Polshoog
153 Melle van der Stoel Msen - AV34 Polshoog
154 Marjolein Klaren Msen - MPM Polshoog
155 Steven Hanekamp Msen - De Gemzen Polshoog
156 Mees Kappert Msen - AV Salland Polshoog
157 Karin van den Berg Msen - De Gemzen Polshoog
158 Scott Boon Msen - Flevo Delta Polshoog
159 Simon Gro...esseldijk JJA - AV PEC 1910 Ver
160 René Hondelink JJA - AV34 Ver
161 Mees Kappert JJB - AV Salland Polshoog
162 Daniëlle Spek Vsen - AV34 Ver
163 Margo Schippers Vsen - AV Rijssen Ver
164 Alisa Gelderman Vsen - De Gemzen Ver
165 Linde Augustinus Vsen - De Gemzen Ver
166 Renée Bohnsack Vsen - AV34 Ver
167 Marije Salverda Vsen - Isala `96 Discus
168 Rosa Molenberg MJB - AV Athlos 800m
169 Mette van der Meer MJB - Flevo Delta Polshoog