Team 'Team Oost (Girls)'

Plaats   3e
Punten   52
Teamleden   22
Begeleider   geen
Jurylid   geen

Puntenverdeling

Atleet Discus Hoog HSS Kogel Kogelsl Polshoog Speer Ver 4x80m 80m 80mH 300m 300mH 800m 1500m 1500m SC Tot
Naomi Wessels 34,86 12,04 2
Jill Kleinlugtenbelt 1,50 5,07 41,43 12,45 4
Suze Zeevat 37,01 1
Dorine van Leeuwen 46,38 1
Emma Beekman 10,56 33,74 2
Annemarie Gosselink 9,74 6:33,69 2
Fleur Pieters 5,14 41,43 12,49 3
Nienke Braamhaar 1,50 11,11 DNS 3
Lisa van Baalen 10,08 1
Esmee Mulder 51,25 1
Suusje Berkenbosch 51,42 1
Noortje Schothuis 2,80 1
Janne Nijhof 6:25,21 1
Celine Spinder 5:51,78 1
Bridget Konings 2:29,41 1
Isabel van Houweling 28,66 DNS 33,05 3
Tessa Harbrink 2:29,92 DNS 2
Evelyn Navarro 41,43 11,15 2
Lotte Pierik 20,18 1
Elisa Nap 9,52 1
Luna Bouwmeester --- 1
Sherryl Achterberg 41,43 1
Totaal 2 2 3 2 2 2 2 2 4 2 2 3 2 2 2 2

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam
401 Annemarie Gosselink MJC - AC TION 1500m SC
HSS
MJC - 1500m SCMJC - HSS Team Oost (Girls)
402 Bridget Konings MJC - Ciko `66 800m
MJC - 800m Team Oost (Girls)
403 Luna Bouwmeester MJC - MPM 300m
Team Oost (Girls)
404 Dorine van Leeuwen MJC - Climax 300m
MJC - 300m Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) 2 (4x80m) (1e)
405 Elisa Nap MJC - De Gemzen HSS
MJC - HSS Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) 2 (4x80m) (4e)
406 Emma Beekman MJC - AV34 Kogel
Kogelsl
MJC - KogelMJC - Kogelsl Team Oost (Girls)
407 Esmee Mulder MJC - ATNY 300mH
MJC - 300mH Team Oost (Girls)
408 Evelyn Navarro MJC - Climax 80m
4x80m
MJC - 80m Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) (4x80m) (3e)
409 Fleur Pieters MJC - Flevo Delta 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) (4x80m) (2e)
410 Isabel van Houweling MJC - De Gemzen Speer
Discus
Polshoog
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Polshoog Team Oost (Girls)
411 Janne Nijhof MJC - MPM 1500m SC
MJC - 1500m SC Team Oost (Girls)
412 Jill Klei...ugtenbelt MJC - AV PEC 1910 80mH
4x80m
Hoog
Ver
MJC - 80mHMJC - HoogMJC - Ver Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) (4x80m) (4e)
413 Celine Spinder MJC - MPM 1500m
MJC - 1500m Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) 2 (4x80m) (2e)
414 Lisa van Baalen MJC - DVTR HSS
MJC - HSS Team Oost (Girls)
415 Naomi Wessels MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel Team Oost (Girls)
416 Nienke Braamhaar MJC - AC TION 80m
300m
Hoog
MJC - 80mMJC - 300mMJC - Hoog Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) (4x80m) (1e)
417 Noortje Schothuis MJC - MPM Polshoog
MJC - Polshoog Team Oost (Girls)
418 Sherryl Achterberg MJC - AC TION 4x80m
Team Oost (Girls)
419 Suusje Berkenbosch MJC - De Gemzen 300mH
MJC - 300mH Team Oost (Girls) Team Oost (Girls) 2 (4x80m) (3e)
420 Suze Zeevat MJC - Ciko `66 Speer
MJC - Speer Team Oost (Girls)
421 Tessa Harbrink MJC - AV PEC 1910 800m
1500m
MJC - 800mMJC - 1500m Team Oost (Girls)
422 Lotte Pierik MJC - MPM Kogelsl
MJC - Kogelsl Team Oost (Girls)