Team 'Team NRW (Girls)'

Plaats   2e
Punten   126
Teamleden   38
Begeleider   geen
Jurylid   geen

Puntenverdeling

Atleet Discus Hoog HSS Kogel Kogelsl Polshoog Speer Ver 4x80m 80m 80mH 300m 300mH 800m 1500m 1500m SC Tot
Aaliyah-Laetitia Mbenda 33,09 13,81 2
Julia Küppers 1,76 1
Leni Otte 38,29 11,87 2
Finja Berenbrinker 5:23,15 1
Edda Koch 10,84 1
Marla Matthiesen 3,15 1
Nele Frisch 59,41 1
Maja Huesmann 10,80 1
Sophie Fluthgraf 5,63 1
Theresa Brosthaus 2:21,83 1
Ida Lefering 5:25,68 1
Helena Kopp 13,22 1
Marie-Sophie Macke 37,48 1
Maria Tsiante 43,16 1
Felina-Malin Fiener 38,29 10,35 2
Anna Lena Schüller 43,30 1
Olivia Riedel 12,18 1
Larissa Thiele 5:22,01 1
Samira Attermeyer 5,40 1
Tessy Bruku 50,36 1
Pia Schlattmann 2:22,55 1
Sophie Schulz 1,60 12,49 2
Nele Dieker 36,86 1
Mirja Gutzeit 3,00 1
Luisa Manegold 38,29 10,36 2
Hannah Odendahl 5:26,23 1
Pia Meßing 35,13 1
Franziska Ziegler 51,47 1
Alexandra Spieker 40,10 1
Ida Schwering 38,29 10,42 2
Jana Meier 28,42 11,60 2
Angela Amuah DQ 1
Jolie Alyssa Bomert 10,69 1
Ronja van der Heiden 33,00 1
Greta Heine NM 1
Nike Möllers 5,29 1
Nele Sietmann DNS 1
Annika Schulze Kalthoff 1,55 1
Totaal 3 3 3 3 3 3 3 3 4 3 3 2 2 2 2 3

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam
101 Aaliyah-La...a Mbenda MJC - Duitsland Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) 2 (4x80m) (3e)
102 Alexandra Spieker MJC - Duitsland Kogelsl
MJC - Kogelsl Team NRW (Girls)
103 Angela Amuah MJC - Duitsland 300m
MJC - 300m Team NRW (Girls)
104 Anna Lena Schüller MJC - Duitsland 300m
MJC - 300m Team NRW (Girls)
105 Annika Sc... Kalthoff MJC - Duitsland Hoog
MJC - Hoog Team NRW (Girls)
106 Edda Koch MJC - Duitsland HSS
MJC - HSS Team NRW (Girls)
107 Felina-Malin Fiener MJC - Duitsland 80m
4x80m
MJC - 80m Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) (4x80m) (2e)
108 Finja Berenbrinker MJC - Duitsland 1500m SC
MJC - 1500m SC Team NRW (Girls)
109 Greta Heine MJC - Duitsland Polshoog
MJC - Polshoog Team NRW (Girls)
110 Hannah Odendahl MJC - Duitsland 1500m
MJC - 1500m Team NRW (Girls)
111 Helena Kopp MJC - Duitsland Kogel
MJC - Kogel Team NRW (Girls)
112 Ida Lefering MJC - Duitsland 1500m SC
MJC - 1500m SC Team NRW (Girls)
113 Ida Schwering MJC - Duitsland 80m
4x80m
MJC - 80m Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) (4x80m) (4e)
114 Jana Meier MJC - Duitsland Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel Team NRW (Girls)
115 Jolie Alyssa Bomert MJC - Duitsland HSS
MJC - HSS Team NRW (Girls)
116 Julia Küppers MJC - Duitsland Hoog
MJC - Hoog Team NRW (Girls)
117 Larissa Thiele MJC - Duitsland 1500m
MJC - 1500m Team NRW (Girls)
118 Leni Otte MJC - Duitsland 80mH
4x80m
MJC - 80mH Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) (4x80m) (1e)
119 Luisa Manegold MJC - Duitsland 80m
4x80m
MJC - 80m Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) (4x80m) (3e)
120 Maja Huesmann MJC - Duitsland HSS
MJC - HSS Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) 2 (4x80m) (4e)
121 Maria Tsiante MJC - Duitsland Kogelsl
MJC - Kogelsl Team NRW (Girls)
122 Marie-Sophie Macke MJC - Duitsland Discus
MJC - Discus Team NRW (Girls)
123 Marla Matthiesen MJC - Duitsland Polshoog
MJC - Polshoog Team NRW (Girls)
124 Mirja Gutzeit MJC - Duitsland Polshoog
MJC - Polshoog Team NRW (Girls)
125 Nele Dieker MJC - Duitsland Speer
MJC - Speer Team NRW (Girls)
126 Nele Frisch MJC - Duitsland Kogelsl
MJC - Kogelsl Team NRW (Girls)
127 Nele Sietmann MJC - Duitsland 1500m SC
MJC - 1500m SC Team NRW (Girls)
128 Nike Möllers MJC - Duitsland Ver
MJC - Ver Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) 2 (4x80m) (2e)
129 Olivia Riedel MJC - Duitsland 80mH
MJC - 80mH Team NRW (Girls)
130 Pia Meßing MJC - Duitsland Speer
MJC - Speer Team NRW (Girls)
131 Pia Schlattmann MJC - Duitsland 800m
MJC - 800m Team NRW (Girls)
132 Ronja van der Heiden MJC - Duitsland Speer
MJC - Speer Team NRW (Girls)
133 Samira Attermeyer MJC - Duitsland Ver
MJC - Ver Team NRW (Girls) Team NRW (Girls) 2 (4x80m) (1e)
134 Sophie Fluthgraf MJC - Duitsland Ver
MJC - Ver Team NRW (Girls)
135 Sophie Schulz MJC - Duitsland 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Team NRW (Girls)
136 Tessy Bruku MJC - Duitsland 300mH
MJC - 300mH Team NRW (Girls)
137 Theresa Brosthaus MJC - Duitsland 800m
MJC - 800m Team NRW (Girls)
138 Franziska Ziegler MJC - Duitsland 300mH
MJC - 300mH Team NRW (Girls)