Team 'Team NL (Girls)'

Plaats   1e
Punten   145
Teamleden   26
Begeleider   geen
Jurylid   geen

Puntenverdeling

Atleet Discus Hoog HSS Kogel Kogelsl Polshoog Speer Ver 4x80m 80m 80mH 300m 300mH 800m 1500m 1500m SC Tot
Jaybre Wau 41,23 13,85 2
Isa Hartjes 1,65 38,64 2
Audrey Jacobs 37,68 56,06 2
Myrte van der Schoot 5,24 41,36 2
Celine van Heerikhuize 2:21,57 1
Tess van Randtwijk 4:51,21 1
Franziska Burchett 10,20 1
Ashley Boldewijn 44,15 1
Britt de Blaauw 5,72 1
Marleen Baas 40,48 1
Marieke Moonen 41,31 1
Miro Vlasman 10,56 12,02 2
Sara Bossche 3,10 1
Marit Griep 4:54,46 1
Isabel van den Berg 10,31 1
Babs Koeman 48,18 1
Aniek van Schie 1,65 1
Isis Ferrier 10,56 1
Suus Altorf 2:22,08 1
Noga Piepenbroek 3,05 1
Phileine Kipping 5:35,88 1
Lotte Haest 12,51 1
Anna Jebose 40,86 1
Tara Ozinga 5:47,76 1
Hanna van Baast 12,33 1
Romee Hermse 9,62 1
Totaal 2 2 2 2 2 2 2 2 0 3 2 2 2 2 2 2

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam
201 Aniek van Schie MJC - HLLM Hoog
MJC - Hoog Team NL (Girls)
202 Anna Jebose MJC - AAC Kogelsl
MJC - Kogelsl Team NL (Girls)
203 Ashley Boldewijn MJC - AV Feniks 300mH
MJC - 300mH Team NL (Girls) Team NL (Girls) (4x80m) (3e)
204 Audrey Jacobs MJC - Scopias Discus
Kogelsl
MJC - DiscusMJC - Kogelsl Team NL (Girls)
205 Babs Koeman MJC - AV Haarlem 300mH
MJC - 300mH Team NL (Girls)
206 Britt de Blaauw MJC - PAC Ver
MJC - Ver Team NL (Girls)
207 Celine van...erikhuize MJC - Climax 800m
MJC - 800m Team NL (Girls)
208 Franziska Burchett MJC - AV Sparta 80m
MJC - 80m Team NL (Girls) Team NL (Girls) (4x80m) (4e)
209 Isa Hartjes MJC - Ciko `66 Speer
Hoog
MJC - SpeerMJC - Hoog Team NL (Girls)
210 Isabel van den Berg MJC - Phanos 80m
MJC - 80m Team NL (Girls) Team NL (Girls) (4x80m) (1e)
211 Isis Ferrier MJC - Haag HSS
MJC - HSS Team NL (Girls) Team NL (Girls) 2 (4x80m) (2e)
212 Jaybre Wau MJC - Maastricht Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel Team NL (Girls)
213 Lotte Haest MJC - Spado Kogel
MJC - Kogel Team NL (Girls)
214 Marieke Moonen MJC - De Spartaan 300m
MJC - 300m Team NL (Girls) Team NL (Girls) 2 (4x80m) (1e)
215 Marit Griep MJC - Scorpio 1500m
MJC - 1500m Team NL (Girls)
216 Marleen Baas MJC - AC TION Speer
MJC - Speer Team NL (Girls)
217 Miro Vlasman MJC - PAC 80m
80mH
MJC - 80mMJC - 80mH Team NL (Girls) Team NL (Girls) (4x80m) (2e)
218 Myrte van der Schoot MJC - GACH 300m
Ver
MJC - 300mMJC - Ver Team NL (Girls) Team NL (Girls) 2 (4x80m) (3e)
219 Noga Piepenbroek MJC - ARV Ilion Polshoog
MJC - Polshoog Team NL (Girls)
220 Phileine Kipping MJC - AV `40 1500m SC
MJC - 1500m SC Team NL (Girls)
221 Romee Hermse MJC - PAC HSS
MJC - HSS Team NL (Girls)
222 Sara Bossche MJC - PAC Polshoog
MJC - Polshoog Team NL (Girls)
223 Suus Altorf MJC - De Spartaan 800m
MJC - 800m Team NL (Girls)
224 Tara Ozinga MJC - AV Aalsmeer 1500m SC
MJC - 1500m SC Team NL (Girls)
225 Tess van Randtwijk MJC - AV34 1500m
MJC - 1500m Team NL (Girls)
226 Hanna van Baast MJC - AV Attila 80mH
MJC - 80mH Team NL (Girls) Team NL (Girls) 2 (4x80m) (4e)