Team 'AV Wijchen Vrouwen'

Plaats   7e
Punten   6819
Teamleden   13
Begeleider   Hans de Milde
Jurylid   Douwe de Jager

Puntenverdeling

Atleet Discus Hoog HSS Kogel 100m 100mH 200m Zweedse 400m 800m 3000m Tot
Diede Gerdsen 13,24 27,69 2:40,75 3 / 3
Lisanne Schapendonk 2:22,05 1 / 3
Suzan Stevens 1,50 1 / 3
Sanne Jansen 2:40,75 1:04,14 2 / 3
Teri Rossen 9,69 1 / 3
Arja van der Valk 16,03 9,47 2 / 3
Merel Kramer 30,05 9,47 2 / 3
Nienke de Jager 18,00 28,02 2:40,75 3 / 3
Ryanda Cornelissen 12:10,31 1 / 3
Esther Jansen 2:40,75 2:29,67 2 / 3
Manon de Milde 20,81 1:15,52 2 / 3
Eline Janssen 1,40 8,75 2 / 3
Teske Voerman 14,53 1 / 3
Totaal 2 2 2 2 2 2 2 4 2 2 1

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team punten
640 Arja van der Valk Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 553
641 Diede Gerdsen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m 1268
642 Eline Janssen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Hoog
HSS
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS Groep 2 0
643 Esther Jansen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 800m
Zweedse
Vrouw - 800m 0
644 Lisanne Schapendonk Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 800m
Vrouw - 800m 764
645 Manon de Milde Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 400m
100mH
Vrouw - 400mVrouw - 100mH 0
646 Merel Kramer Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 545
647 Nienke de Jager Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 200m
100mH
Zweedse
Vrouw - 200mVrouw - 100mH 475
648 Ryanda Cornelissen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m 463
649 Sanne Jansen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 400m
Zweedse
Vrouw - 400m 657
650 Suzan Stevens Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 726
651 Teri Rossen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen HSS
Vrouw - HSS Groep 1 604
652 Teske Voerman Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100m
Vrouw - 100m 0