Team 'AV Gouda Mannen'

Plaats   10e
Punten   7790
Teamleden   14
Begeleider   Patrick Janssen
Jurylid   geen

Puntenverdeling

Atleet Hoog Kogel Kogelsl Polshoog Ver 100m 110mH 200m Zweedse 400m 800m 5000m Tot
Vincent Kruit 6,41 11,58 49,77 3 / 3
Floris de Boer 1,75 16,09 2:05,39 3 / 3
Jochem Ribberink 23,32 2:05,39 2 / 3
Frank Schotman 16:34,38 1 / 3
Indigo Tjan 2:07,96 1 / 3
Reinier Bliek 10,84 1 / 3
Alexander Kirkels 31,53 1 / 3
Faas Ignatius 2,50 1 / 3
Wietse Bosman 11,92 2:05,39 2 / 3
Jonathan Dol 2:09,71 1 / 3
Ivo van de Pasch 1,70 1 / 3
Ruben Koning 2:05,39 52,87 2 / 3
Riepko de Vries 5,38 23,76 2 / 3
Cosmo van Berkel 18:45,30 1 / 3
Totaal 2 / 2 1 / 2 1 / 2 1 / 1 2 / 2 2 / 2 1 / 2 2 / 2 4 / 4 2 / 2 2 / 2 2 / 2

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team punten
277 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 5000m
Man - 5000m 0
278 Reinier Bliek Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1 520
279 Floris de Boer Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 110mH
Zweedse
Hoog
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 1374
280 Wietse Bosman Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 100m
Zweedse
Man - 100m 0
281 Jonathan Dol Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 800m
Man - 800m 0
282 Faas Ignatius Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen Polshoog
Man - Polshoog 371
283 Alexander Kirkels Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 516
284 Ruben Koning Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m 0
285 Vincent Kruit Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 100m
400m
Ver
Man - 100mMan - 400mMan - Ver Groep 2 2181
286 Ivo van de Pasch Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 0
287 Jochem Ribberink Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 200m
Zweedse
Man - 200m 708
288 Frank Schotman Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 5000m
Man - 5000m 651
289 Indigo Tjan Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 800m
Man - 800m 619
290 Riepko de Vries Msen - AV Gouda - AV Gouda Mannen 200m
Ver
Man - 200mMan - Ver Groep 1 0