Team 'GAC Hilversum Jongens'

Plaats   3e
Punten   6952
Teamleden   13
Begeleider   Stéphane Wienneke
Jurylid   Marc van Veen

Puntenverdeling

Atleet Discus Hoog HSS Kogel Speer 100m 200m 400mH 4x400m 800m 1500m Tot
Gabriël Cornelissen 11,35 22,6h 2 / 3
Yaran Wienneke 29,88 13,35 11,36 3 / 3
Bram van der Laan 28,74 10,37 47,91 3 / 3
Siem ter Braake 1,80 1 / 3
Pepijn Janssen 2:06,51 1 / 3
Nicolaas Romagnoli 1:02,36 3:37,73 2 / 3
Hielke Hilberts 4:26,09 1 / 3
Olaf van de Pavert 1,60 38,86 2 / 3
Jelle Rigter 3:37,73 1 / 3
Mark den Blanken 10,66 2:17,99 2 / 3
Skip Renders 24,0h 1 / 3
Rens Wildschut 9,86 3:37,73 2 / 3
Joep Borninkhof 3:37,73 1 / 3
Totaal 2 / 2 2 / 2 2 / 2 2 / 2 2 / 2 2 / 2 2 / 2 1 / 1 4 / 4 2 / 2 1 / 2

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
701 Mark den Blanken JJA - GACH 800m
HSS
JJA - 800mJJA Gr 1- HSS GAC Hilversum Jongens 0
702 Joep Borninkhof JJA - GACH 4x400m
GAC Hilversum Jongens 0
703 Siem ter Braake JJA - GACH Hoog
JJA Gr 2 -...gspringen GAC Hilversum Jongens 680
704 Gabriël ...rnelissen JJA - GACH 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m GAC Hilversum Jongens 1478
705 Hielke Hilberts JJA - GACH 1500m
JJA - 1500m GAC Hilversum Jongens 616
706 Pepijn Janssen JJA - GACH 800m
JJA - 800m GAC Hilversum Jongens 641
707 Bram van der Laan JJA - GACH Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten GAC Hilversum Jongens 1092
708 Olaf van de Pavert JJA - GACH Speer
Hoog
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen GAC Hilversum Jongens 0
709 Skip Renders JJA - GACH 200m
JJA - 200m GAC Hilversum Jongens 0
710 Jelle Rigter JJA - GACH 4x400m
GAC Hilversum Jongens 0
711 Nicolaas Romagnoli JJA - GACH 400mH
4x400m
JJA - 400mH GAC Hilversum Jongens 639
712 Yaran Wienneke JJA - GACH 100m
Discus
HSS
JJA - 100mJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 - HSS GAC Hilversum Jongens 1183
713 Rens Wildschut JJA - GACH 4x400m
Kogel
JJA Gr 1 -...gelstoten GAC Hilversum Jongens 0