Team 'Rotterdam Atletiek Mannen'

Plaats   10e
Punten   5429
Teamleden   13
Begeleider   Richard Kooijman
Jurylid   richard Kooijman

Puntenverdeling

Atleet Discus Hoog HSS Kogel Polshoog 100m 110mH 200m 400m 4x400m 800m 5000m Tot
Leo van der Blom 39,94 11,89 2 / 3
Marco de Keijzer 4,00 DNS 2 / 3
Koen van der Meijden 2:00,71 1 / 3
Marco van Etten 16:17,31 1 / 3
Ranki Oberoi --- 11,57 2 / 3
Aldrich Christopher 53,26 1 / 3
Teun Kolner 1,70 1 / 3
Rayen Royer --- --- 2 / 3
Paulus Mathijssen DNF --- 2 / 3
Bram Verhagen 2:01,27 1 / 3
Rachmil van Lamoen --- --- 2 / 3
Habtom Okbamichael 16:17,43 1 / 3
Jose Pereira Delgado Freire 54,22 --- 2 / 3
Totaal 1 / 2 1 / 2 1 / 2 1 / 2 1 / 1 2 / 2 1 / 2 2 / 2 2 / 2 4 / 4 2 / 2 2 / 2

* De dikgedrukte prestaties in bovenstaande tabel tellen mee voor het team punten totaal.

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
463 Leo van der Blom Msen - Rotterdam Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Rotterdam ...ek Mannen 1277
464 Aldrich Christopher Msen - Rotterdam 400m
Man - 400m Rotterdam ...ek Mannen 668
465 Marco van Etten Msen - Rotterdam 5000m
Man - 5000m Rotterdam ...ek Mannen 683
466 Marco de Keijzer Msen - Rotterdam 110mH
Polshoog
Man - 110mHMan - Polshoog Rotterdam ...ek Mannen 807
467 Teun Kolner Msen - Rotterdam Hoog
Man - Hoog Groep 1 Rotterdam ...ek Mannen 587
468 Rachmil van Lamoen Msen - Rotterdam 200m
4x400m
Man - 200m Rotterdam ...ek Mannen 0
469 Paulus Mathijssen Msen - Rotterdam 100m
4x400m
Man - 100m Rotterdam ...ek Mannen 0
470 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 800m
Man - 800m Rotterdam ...ek Mannen 735
471 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 100m
HSS
Man - 100mMan - HSS Groep 2 Rotterdam ...ek Mannen 672
472 Habtom Okbamichael Msen - Rotterdam 5000m
Man - 5000m Rotterdam ...ek Mannen 0
473 Jose Pere...do Freire Msen - Rotterdam 400m
4x400m
Man - 400m Rotterdam ...ek Mannen 0
474 Rayen Royer Msen - Rotterdam 200m
4x400m
Man - 200m Rotterdam ...ek Mannen 0
475 Bram Verhagen Msen - Rotterdam 800m
Man - 800m Rotterdam ...ek Mannen 0