Categorie 'Meisjes 3e klas'

Categorie gegevens

Categorie afkorting: MKlas3
Berekeningswijze:
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Clusius College ClusiusC 5
Coornhert Coornher 1
De Goudse Scholengemeenschap TL Leo Vroman GoudseSc 2
Don Bosco College BoscoCol 5
Kennemer College Kennemer 4
Martinus College Christelijke Scholengemeenschap Martinus 5
Media Amsterdam MediaAms 15
Nederland NED 20
NUOVO scholengroep NUOVOsch 4
Scala College Loot ScalaCol 5
Scholengemeenschap De Meergronden Scholeng 5
Datum Wedstrijd Snr Naam
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 106 Lisette Steenman Scholeng
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 107 Sheraja Plak Scholeng
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 108 Amber van der Ree Scholeng
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 109 Dewi van Sloten Scholeng
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 110 Lorien Kindt Scholeng
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 111 Daphne Zintel ScalaCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 112 Noor Verduin ScalaCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 113 Annika van Luijken ScalaCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 114 Annika Zornig ScalaCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 115 Lisa van der Willik ScalaCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 116 Eline Brouwer Kennemer
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 117 Lynn van der Meij Kennemer
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 118 Zoe Lammertink Kennemer
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 119 Betty Tuyn Kennemer
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 121 Ilja Koelink ClusiusC
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 122 Floor van der Wolf ClusiusC
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 123 Silke Ham ClusiusC
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 124 Anne Zonneveldt ClusiusC
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 125 Gwen Laurys ClusiusC
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 126 Anne Zwart Martinus
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 127 Anne Vilain Martinus
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 128 Sharissa de Leng Martinus
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 129 Noa Elings Martinus
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 130 Yvonne Reus Martinus
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 132 Amy Kossen NUOVOsch
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 133 Laxana Ragulan NUOVOsch
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 134 Isil Sert NUOVOsch
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 135 Aissatou Camara NUOVOsch
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 136 Manon Verdonk BoscoCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 137 Rosy Veerman BoscoCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 138 Susan Kraakman BoscoCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 139 Lily Veerman BoscoCol
vr 05-04-2019Voorronde Olympic Moves 140 Ayana Heijm BoscoCol
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 143 Chika MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 148 Yara MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 150 Alexa MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 151 Ayda MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 152 EsmaraldaA MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 153 EsmaraldaB MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 158 Sincere MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 161 Emma MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 164 Jackie MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 167 Naomi MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 170 Tenisha MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 171 Bo MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 172 Fenna MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 175 Jaynie MediaAms
ma 11-05-2015Amsterdam Scholieren Toernooi - Maandagochtend 179 Sandrina MediaAms
vr 13-04-2018Green Heart Track Event 2018 197 Karlijn Schoemaker Coornhert
vr 13-04-2018Green Heart Track Event 2018 209 Madelief de Jong GoudseSc
vr 13-04-2018Green Heart Track Event 2018 210 Isabel van Steenwijk GoudseSc
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 260 Cécile Sl...gerland Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 261 Mieke van de Pasch Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 265 Mounya Jager Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 268 Noa Pattiwaël Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 277 Renske Dalhuisen Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 402 Anne van Nierop Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 403 Hanneke de Gouw Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 408 Ine Smits Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 413 Mariloes Klauwer Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 419 Paola Buijs Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 707 Britt Marijnissen Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 712 Linsy Heestermans Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 719 Mikki Lips Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 725 Nine Fransen Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 728 Pauline Bezems Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 860 Esmée Bartel Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 861 Ilse Donners Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 862 Jolie Moonen Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 863 Puck Bartholomé Nederland
vr 05-04-2019Olympic Moves Atletiek Regionale Finale Breda 864 Sandra Sobevska Nederland