Categorie 'Jongens Racerunners Junioren'

Categorie gegevens

Categorie afkorting: JRJ
Berekeningswijze:
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
's-Gravenhage 's-Gravenhage 1
AAC `61 AC61 5
ARV Achilles ACHL 2
Assen Assen 2
AV Archeus ARCH 1
AV Cifla CFLA 8
AV De Liemers LMRS 1
AV Haarlemmermeer HLLM 6
AV Lionitas LNTS 5
AV Spirit Lelystad SPLS 6
AV Startbaan STBN 1
AV Triathlon Triathlon 2
Barendrecht Barendrecht 1
Belgie BEL 3
Bergschenhoek Bergschenhoek 1
Climax CLMX 11
Ede Ede 1
Fortius FORT 1
Groningen Groningen 1
Haag Atletiek HAAG 7
Halsteren Halsteren 1
Heesch Heesch 1
Leiden Atletiek LATL 9
Lelystad Lelystad 3
Lent Lent 2
Malden Malden 1
Nederland NED 2
Nijmegen Nijmegen 10
Nootdorp Nootdorp 1
Prins Hendrik PH 28
Rotterdam Rotterdam 3
Rotterdam Atletiek RDAM 11
Rozenburg Rozenburg 1
Scherpenisse Scherpenisse 1
Spado SPDO 2
Stichting Nelli Cooman Games NelliCooman 1
Voorburg Voorburg 1
Wijk aan Zee Wijk aan Zee 1
Zoetermeer Zoetermeer 1
ZOEV ZOEV 2
Datum Wedstrijd Snr Naam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Juul van den Brink Heesch
za 29-06-2019Dirk Kuyt Foundation Cup RaceRunning Zuid West Kevin Thiele Rotterdam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Guido Kusters Ede
za 29-06-2019Dirk Kuyt Foundation Cup RaceRunning Zuid West Colin van Tricht Rotterdam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Colin van Tricht Bergschenhoek
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 4 Ikar Klem Haag
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Yarno Van Camp Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Daan Vervoort Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Toon de Vos Rotterdam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Kevin Thiele Rotterdam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Steff Brouwer Rotterdam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Bram Kornelis Assen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Richard Makkinga Rozenburg
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Stein ter Maat Assen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Rune Hegge Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Djaro Brouwer Nijmegen
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 13 Meine Hofman Leiden
za 02-06-2018Nelli Cooman Games 14 Bram Kornelis AAC `61
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Siebe van Hoof Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Mike Willems Malden
do 10-05-2018Harry Schulting Games 19 Beau Van der Avoird PH
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Melle Jansen Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Lucas Peters Lent
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Aart Verschuren Lent
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 21 Marley Locadia Leiden
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 22 Jeroen de Nobel Leiden
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Cas Verkuijlen Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Paul Van de Camp Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Timo Thiebou Voorburg
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Pepijn Scheepers Lelystad
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Koen van Lieshout Lelystad
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 28 Per Vreeling Leiden
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Paul Wilders Lelystad
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Roy berends Berends Groningen
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 31 Timo Thiebou Nederland
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Anies Souissi Wijk aan Zee
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 33 Ben Duwel Rotterdam
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 35 Colin van Tricht Rotterdam
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Stef Olree Halsteren
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Luke de Roo Nijmegen
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Matthew Denash Nootdorp
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Destin Fonhof Zoetermeer
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Noud Kardolfer 's-Gravenhage
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Mike BARSCH Nijmegen
vr 28-09-2018Clubkampioenschappen 46 Koen van Lieshout SPLS
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 46 Stef Olree Spado
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Stefan Wemelsfelder Barendrecht
za 14-04-2018NSGK Racerunning cup 2018 Fabian Joppe Scherpenisse
do 10-05-2018Harry Schulting Games 63 Juul van den Brink PH
za 06-10-2018Clubkampioenschap junioren/senioren Leiden Atletiek 66 Per Vreeling Leiden
do 30-05-2019Harry Schulting Games Juul van den Brink PH
do 28-06-2018Clubkampioenschappen baan Cifla 77 Siebe Van Hoof AV Cifla
do 28-06-2018Clubkampioenschappen baan Cifla 78 Edgar Van Helvoort AV Cifla
do 28-06-2018Clubkampioenschappen baan Cifla 79 Lucas Peters AV Cifla
do 28-06-2018Clubkampioenschappen baan Cifla 80 Aart Verschuren AV Cifla
do 28-06-2018Clubkampioenschappen baan Cifla 81 Jernilius Martina AV Cifla
za 18-05-2019Dirk Kuyt Foundation Cup, RaceRunning Zuid West 88 Kevin Thiele Rotterdam
do 10-05-2018Harry Schulting Games 89 Elias Dobbelstein PH
za 29-09-2018Clubkampioenschappen AV de Liemers 100 Lars Elfrink De Liemers
za 24-06-2017Nelli Cooman Games 142 Marc Smeenge ZOEV
za 24-06-2017Nelli Cooman Games 143 Keano Venema ZOEV
za 02-06-2018Nelli Cooman Games 154 Rinze de Jong AV Lionitas
do 10-05-2018Harry Schulting Games 161 Casimir Heufkens PH
do 25-05-2017Harry Schulting Games 2017 238 Juul van den Brink PH
do 25-05-2017Harry Schulting Games 2017 239 Noes Nendissa PH
do 25-05-2017Harry Schulting Games 2017 240 Koen Stoutjesdijk PH
do 30-05-2019Harry Schulting Games Stijn van Bergen PH
do 30-05-2019Harry Schulting Games Teun Daanen PH
do 25-05-2017Harry Schulting Games 2017 243 Kevin Van...iddendorp PH
vr 01-06-2018All Comers Meet 246 Thorsten van Wieren AV Archeus
za 02-06-2018Nelli Cooman Games 254 Mateusz Freerks NelliCooman
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 255 Davey Postma AAC `61
vr 28-09-2018Clubkampioenschappen 256 Pepijn Scheepers SPLS
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 256 Edgar Helvoort AV Cifla
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 257 Melle Jansen AV Cifla
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 258 Aart Verschuren AV Cifla
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 259 Teije Van der Kooi AV Lionitas
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 260 Nosa Appia SPLS
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 261 Koen van Lieshout SPLS
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 262 Pepijn Scheepers SPLS
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 263 Paul Wilders SPLS
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 264 Timo De Klerck Triathlon
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 265 Lennard Maltha Triathlon
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 266 Rune Hegge Belgie
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 267 Yarno Van Camp Belgie
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 268 Daan Vervoort Belgie
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 269 Sem Van de Weteringh Fortius
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 270 Matthew Denash Haag
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 271 Destin Fonhof Haag
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 272 Ikar Klem Haag
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 273 Meine Hofman Leiden
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 274 Marley Locadia Leiden
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 275 Per Vreeling Leiden
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 276 Timo Thiebou Nederland
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 277 Juul van den Brink PH
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 278 Steff Brouwer Rotterdam
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 279 Cas Coenraads Rotterdam
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 281 Richard Makkinga Rotterdam
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 282 Kevin Thiele Rotterdam
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 283 Colin van Tricht Rotterdam
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 284 Toon de Vos Rotterdam
za 13-04-2019NSGK RaceRunning CUP 2019 285 Stef Olree Spado
do 10-05-2018Harry Schulting Games 305 Kevin van Middendorp PH
ma 02-04-2018Testwedstrijd 2 april 2018 318 Juul van den Brink PH
za 02-09-2017C Interland 343 Bram Kornelis AAC `61
za 02-09-2017C Interland 344 Max Pasman AAC `61
za 02-09-2017C Interland 345 Stein ter Maat AAC `61
ma 02-04-2018Testwedstrijd 2 april 2018 376 Casimir Heufkens PH
za 24-03-2018Trainingspakkenwedstrijd 377 Jerome Berlemon Climax
za 24-03-2018Trainingspakkenwedstrijd 378 Thomas Hendriksen Climax
za 24-03-2018Trainingspakkenwedstrijd 379 Marten Kauffman Climax
ma 22-04-2019Testwedstrijd 22 april 2019 385 Pepij Meesters PH
ma 02-04-2018Testwedstrijd 2 april 2018 413 Guido Kusters Climax
do 10-05-2018Harry Schulting Games 423 Koen Stoutjesdijk PH
wo 04-07-2018Avondwedstrijd Junioren en Senioren 549 Per Vreeling Leiden
za 04-05-2019Horror de Ademloze meerkamp 2019 Sneek 585 Duco Douma AV Lionitas
za 04-05-2019Horror de Ademloze meerkamp 2019 Sneek 589 Teije van der Kooi AV Lionitas
za 04-05-2019Horror de Ademloze meerkamp 2019 Sneek 594 Max de Vries AV Lionitas
zo 09-10-2016AVH Clubkampioenschappen junioren/senioren/masters 630 Anies Souissi HLLM
zo 09-10-2016AVH Clubkampioenschappen junioren/senioren/masters 634 Bas Keessen HLLM
zo 09-10-2016AVH Clubkampioenschappen junioren/senioren/masters 662 Mick van der Brink HLLM
za 06-10-2018Clubkampioenschappen Haag Atletiek 710 Matthew Denash Haag
za 06-10-2018Clubkampioenschappen Haag Atletiek 711 Destin Fonhof Haag
za 06-10-2018Clubkampioenschappen Haag Atletiek 712 Ikar Klem Haag
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 852 Juul van den Brink PH
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 853 Matthijs Daamen PH
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 854 Koen Stoutjesdijk PH
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 889 Elias Dobbelstein PH
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 891 Kevin Middendorp PH
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 893 Pepijn Meesters PH
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 894 Thomas Hendriksen Climax
za 02-06-2018Open Vughtse Estafette Battle 895 Noes Nedissa PH
za 30-03-2019Trainingspakkenwedstrijd jun/sen/mas 912 Guido Kusters Climax
za 30-03-2019Trainingspakkenwedstrijd jun/sen/mas 913 Marten Kauffman Climax
za 30-03-2019Trainingspakkenwedstrijd jun/sen/mas 914 Thomas Hendriksen Climax
za 06-10-2018Climax clubkampioenschap junioren/senioren 937 Levi Den Houdijker Climax
za 06-10-2018Climax clubkampioenschap junioren/senioren 938 Marten Kauffman Climax
za 06-10-2018Climax clubkampioenschap junioren/senioren 939 Guido Kusters Climax
za 20-05-2017Open Vughtse Estafettebattle 974 Juul van den Brink PH
za 20-05-2017Open Vughtse Estafettebattle 975 Koen Stoutjesdijk PH
za 20-05-2017Open Vughtse Estafettebattle 976 Beau van de Avoird PH
za 20-05-2017Open Vughtse Estafettebattle 980 Kevin Middenrode PH
zo 08-10-2017AVH Clubkampioenschappen 2017 | Junioren/Senioren/Masters 1123 Anies Souissi HLLM
zo 08-10-2017AVH Clubkampioenschappen 2017 | Junioren/Senioren/Masters 1125 Bas Keessen HLLM
zo 08-10-2017AVH Clubkampioenschappen 2017 | Junioren/Senioren/Masters 1126 Roberto Ca...as Fortes HLLM
za 13-10-2018Clubkampioenschappen 2018 2519 Kay van Wees Startbaan
za 24-09-2016Clubdag ARV Achilles 2016 3976 Freek Felet ACHL
za 24-09-2016Clubdag ARV Achilles 2016 4902 Wouter de Kort ACHL