Categorie 'Masters Vrouwen 65+'

Categorie gegevens

Categorie afkorting: V65
Berekeningswijze:
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Altis ALTS 2
ARV Achilles ACHL 3
Atledo ATLD 4
AV Attila ATTL 13
AV Atverni ATVN 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 7
AV Impala IMPL 4
AV Parthenon PRTH 9
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Scheldesport SCSP 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Statina STTN 6
AV Trias TRAS 8
AV Zuidwal ZDWL 6
AV `56 AV56 2
avVN AVVN 6
CAV Energie ENRG 1
DK en AV Hercules HRCL 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 9
Hellas Utrecht HLLS 26
Loopgroep PK LGPK 3
Nijmegen Atletiek NYMG 16
Onbekend n/a 3
PAC PAC 32
Rotterdam Atletiek RDAM 23
Scorpio SCRP 11
SV Kombijsport KMBS 2
SV Noordkop NRDK 3
VAV VAV 2
Datum Wedstrijd Snr Naam
vr 09-05-2014Runnersworld Utrecht Track Meeting - wedstrijd 1 1 Teja van der Lee Fit
za 14-07-2018Zomerwerpen 2 Louise Zimmerman Rotterdam
do 25-05-20171e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif 4 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 14-10-2018Taartwedstrijd masters Kees 6 Dineke Kok GACH
do 15-09-2016KOGELSLINGEREN 9 Annie van Anholt AV Attila
zo 06-03-2016Winterslingeren 9 Annie van Anholt AV Attila
do 25-08-2016KOGELSLINGEREN / WERPWEDSTRIJD 9 Annie van Anholt AV Attila
vr 24-06-2016KOGELSLINGER / WERPWEDSTRIJD 10 Annie van Anholt AV Attila
za 14-07-2018Zomerwerpen 11 Margreeth Hissink PAC
zo 08-05-2016Masters Poule 23 Wedstrijd 1 [2016] 12 Wil Floru...der Koogh Parthenon
za 19-01-2019Winterwerpen 13 Margreeth Hissink PAC
za 26-05-2018Werpvijfkamp voor masters 15 Margreeth Hissink PAC
zo 17-07-2016Kogelslingeren 15 Annie van Anholt AV Attila
za 21-10-2017Herfstwerpen 17 Margreeth Hissink PAC
za 20-04-2019Lentewerpen 17 Margreeth Hissink PAC
za 08-09-2018Werpvijfkamp 19 Margreeth Hissink PAC
za 20-01-2018Winterwerpen 19 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 19-06-2016Open baanwedstrijd (alle categorieën) 20 Riet Jonkers Atledo
za 09-09-2017Werpvijfkamp 20 Margreeth Hissink PAC
za 03-06-2017Topflight Throwing Games 20 Margreeth Hissink PAC
za 31-10-2015Douwe Smit Trofee Swift 2015 20 Annie van Anholt AV Attila
za 09-09-2017Werpvijfkamp 21 Louise Zimmerman Rotterdam
za 13-10-2018Herfstwerpen 24 Margreeth Hissink PAC
do 09-06-2016KOGELSLINGER / WERPWEDSTRIJD 24 Annie van Anholt Onbekend
zo 04-06-2017Werpvijfkamp voor Masters 27 Jenny Mar...s.Dikmans Scorpio
za 03-06-2017Topflight Throwing Games 27 Louise Zimmerman Rotterdam
za 27-10-2018Werp5Kamp Masters 28 Margreeth Hissink Onbekend
di 18-07-2017800m D&T competitie 29 Tini Zwarthoed AV Edam
za 09-06-2018Kogelslingeren 31 Louise Zimmerman Rotterdam
za 13-02-2016Winterwerpwedstrijd 31 Annie van Anholt AV Attila
za 21-10-2017Herfstwerpen 33 Louise Zimmerman Rotterdam
za 07-04-2018Kogelslingeren 35 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 29-01-2017Internationale Indoor Werpwedstrijd voor Senioren en Masters 37 Annie van Anholt AV Attila
za 20-01-2018Winterwerpen 39 Margreeth Hissink PAC
za 21-04-2018Lentewerpen 43 Louise Zimmerman Rotterdam
za 29-10-2016Douwe Smit Trofee 46 Annie van Anholt AV Attila
zo 24-07-2016Pride Atletiek 47 Els Raap KMBS
zo 29-04-2018NK werpvijfkamp - 2018 52 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio
zo 17-05-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2015] 52 Margreeth Hissink PAC
zo 29-04-2018NK werpvijfkamp - 2018 56 Margreeth Hissink PAC
zo 29-04-2018NK werpvijfkamp - 2018 60 Weia Reinboud HLLS
zo 10-06-2018Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2018] 63 Jacqueline Vogel AV Hera
zo 08-10-2017Werpfestival 2017 65 Jenny Mar...s-Dikmans Scorpio
za 30-09-2017NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp 67 Margreeth Hissink PAC
zo 17-05-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2015] 69 Angela Veld AV Statina
za 27-08-2016Baanwedstrijd voor alle categorieën 69 Wil Florusse Parthenon
zo 08-05-2016Masters Poule 23 Wedstrijd 1 [2016] 84 Margreeth Hissink PAC
za 30-04-2016NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp 88 Annie van Anholt AV Attila
za 30-04-2016NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp 89 Jenny Mar...s.Dikmans Scorpio
zo 17-05-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2015] 89 Wil Floru...der Koogh Parthenon
za 30-04-2016NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp 90 Margreeth Hissink PAC
za 03-10-2015Clubkampioenschappen AV Spirit en CAV Energie 102 Lea Melis SPOB
zo 07-10-2018Memorial Saskia's 7 103 Marrie Sparreboom Flevo Delta
za 18-03-2017Fortius Indoor 2017 111 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 18-06-2017Open baanwedstrijd (alle categorieën) 133 Riet Jonk...s-Slegers Atledo
zo 06-09-2015Masters Finale [2015] 137 Wil Floru...der Koogh Parthenon
zo 17-05-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2015] 138 Trees Rutten Nijmegen
za 21-09-20135e Gooi en Eemland instuif 148 Annie van Anholt AV Attila
vr 14-12-2018Kanjerloop 150 Hennie van der Blom AV `56
zo 22-06-2014Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2014] 161 Jolande Brasser AV Trias
zo 11-10-2015SPRINT Breda | Werpfestival 2015 162 Jenny Mar...- Dikmans Scorpio
za 20-09-20145e Gooi en Eemlandinstuif 164 Anne van Dijk AV Gouda
zo 22-06-2014Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2014] 166 Tjitske K...Westerhof avVN
zo 13-05-2018Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2018] 169 Weia Reinboud HLLS
do 23-06-2016Avondwedstrijd DAK 172 Riet Jonkers Atledo
zo 10-06-2018Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2018] 175 Weia Reinboud HLLS
za 26-09-2015Clubkampioenschappen meerkamp en open meerkamp masters 2015 180 Weia Reinboud HLLS
do 21-06-20183000m Baanwedstrijd PAC Rotterdam 180 Ineke Hekking PAC
vr 25-05-2018Amsterdams Baancircuit bij AV Feniks 181 Jacqueline Vogel AV Hera
do 12-05-2016Energie Mila Track Meeting 192 Martha van Hal CAV Energie
za 07-04-2018Werpwedstrijd 193 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio
zo 04-10-2015Clubkampioenschap Nijm. Atletiek / De-Atleet 195 Trees Rutten Nijmegen
zo 07-04-2019Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2019] 197 Yvonne Roeland Clytoneus
zo 07-04-2019Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2019] 198 Jacqueline Vogel AV Hera
zo 07-04-2019Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2019] 199 Weia Reinboud HLLS
zo 11-05-2014Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2014] 217 Jolande Brasser AV Trias
vr 25-05-2018Soester Avondwedstrijd 232 Gerrie Den Oude Pijnenburg
za 01-04-2017Trainingspakkenwedstrijd 254 Janneke Vierkant AV Zuidwal
za 15-04-2017Paaswedstrijd voor alle categorieën 258 Louise Zimmerman Rotterdam
za 08-04-2017Werp 3 kamp 270 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio
zo 13-05-2018Masters Poule 23 Wedstrijd 1 [2018] 271 Margreeth Hissink PAC
zo 22-06-2014Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2014] 273 Wil Floru...der Koogh Parthenon
zo 19-05-20197e Spectades Games voor alle Categorieën 278 Margreeth Hissink PAC
zo 21-06-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2015] 279 Wil Floru...der Koogh Parthenon
zo 08-05-2016Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2016] 284 Tjitske K...Westerhof avVN
vr 25-05-2012Track Meetings Utrecht - Wedstrijd 2 288 Els Raap KMBS
zo 21-06-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2015] 288 Jolande Brasser AV Trias
zo 21-06-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2015] 290 Erna Hopman-Koppes AV Trias
zo 21-06-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2015] 306 Weia Reinboud HLLS
zo 06-09-2015Masters Finale [2015] 308 Margreeth Hissink PAC
zo 21-06-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2015] 311 Angela Veld AV Statina
vr 09-05-2014Runnersworld Utrecht Track Meeting - wedstrijd 1 320 Jenny Mar...s-Dikmans Scorpio
zo 09-10-2016SPRINT Breda | Werpfestival 2016 320 Weia Reinboud HLLS
zo 08-05-2016Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2016] 328 Trees Rutten Nijmegen
zo 06-09-2015Masters Finale [2015] 330 Jolande Brasser AV Trias
zo 06-09-2015Masters Finale [2015] 332 Erna Hopman-Koppes AV Trias
za 01-10-2016Clubkampioenschappen outdoor 334 Wil Florusse Parthenon
zo 13-05-2018Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2018] 335 Dineke Kok GACH
zo 09-10-2016SPRINT Breda | Werpfestival 2016 339 Jenny Mar...s.Dikmans Scorpio
vr 05-04-2019Baancircuit XL 340 Jacqueline Vogel AV Hera
vr 28-08-2015BNO Instuifcircuit 2015, 3e wedstrijd 364 Marianne ...n-de Bode LGPK
vr 28-08-2015BNO Instuifcircuit 2015, 3e wedstrijd 366 Trees Rutten Nijmegen
zo 07-04-2019Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2019] 368 Althea Browne Heerenveen
za 30-09-2017Clubkampioenschappen 372 Janneke Vierkant AV Zuidwal
zo 10-09-2017Masters Finale [2017] 380 Wil Floru...der Koogh Fortius
zo 21-06-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2015] 381 Trees Rutten Nijmegen
za 24-03-2018Openingswedstrijd Spark 383 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 07-04-2019Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2019] 384 Afien Toering-Benus AV Impala
zo 21-06-2015Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2015] 389 Margreeth Hissink PAC
zo 06-09-2015Masters Finale [2015] 393 Trees Rutten Nijmegen
vr 17-07-2015Limbra Baancircuit Swift 396 Annie van Anholt AV Attila
zo 27-09-2015Keith Beard Javelin Cup 398 Weia Reinboud HLLS
zo 07-05-2017Masters Poule 23 Wedstrijd 1 [2017] 400 Margreeth Hissink PAC
za 01-10-2016Clubkampioenschappen outdoor 404 Dini Grootenboer HRCL
za 31-03-2018Openingswedstrijd 410 Margreeth Hissink PAC
zo 10-09-2017Masters Finale [2017] 415 Trees Rutten Nijmegen
zo 10-09-2017Masters Finale [2017] 421 Margreeth Hissink PAC
zo 25-09-2016Keith Beard Javelin Cup 425 Weia Reinboud HLLS
zo 12-05-2019Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2019] 434 Afien Toering-Benus AV Impala
ma 02-04-2018Paaswedstrijd voor alle categorieën 443 Louise Zimmerman Rotterdam
vr 21-08-2015BNO avondcircuit GAC Gemert 446 Marianne ...n-de Bode LGPK
zo 21-06-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2015] 450 Tjitske Kooistra avVN
vr 11-05-2018Werp3Kamp Circuit Oost Nederland 451 Margreeth Hissink PAC
zo 25-06-2017Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2017] 456 Weia Reinboud HLLS
vr 13-07-2018Baancircuit XL 475 Jacqueline Vogel AV Hera
zo 26-04-2015Gooi-en Eemland circuit Hilversum 483 Margreeth Hissink PAC
zo 05-06-2016Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2016] 488 Angela Veld AV Statina
zo 07-04-2019Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2019] 490 Dineke Kok GACH
vr 08-06-2018Amsterdams Baan Circuit bij Phanos 490 Jacqueline Vogel Onbekend
vr 24-06-2016Runnersworld Track Meetings Utrecht 497 Cor Nijhoff AV Atverni
do 10-05-20181e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd '18 526 Louise Zimmerman Rotterdam
za 12-09-20154e Gooi&Eemlandinstuif 526 Annie van Anholt AV Attila
zo 05-06-2016Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2016] 540 Tjitske K...Westerhof avVN
zo 05-06-2016Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2016] 541 Trees Rutten Nijmegen
zo 19-06-2016Vlaardingse Polderwedstrijd (kogelsl,horde,hss,pols,steeple) 568 Margreeth Hissink PAC
zo 05-06-2016Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2016] 585 Weia Reinboud HLLS
vr 21-04-2017Avondinstuif 594 Trees Rutten Nijmegen
zo 12-05-2019Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2019] 622 Dineke Kok GACH
zo 12-05-2019Masters Poule 23 Wedstrijd 2 [2019] 625 Gré Hendriks SCSP
zo 16-09-2018Werpvijfkamp 642 Margreeth Hissink PAC
za 30-03-2019Openingswedstrijd 648 Margreeth Hissink PAC
zo 22-06-2014Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2014] 690 Trees Rutten Nijmegen
za 07-04-2018Trainingspakkenwedstrijd 2018 694 Janneke Vierkant AV Zuidwal
za 06-10-2018Clubkampioenschappen 739 Janneke Vierkant AV Zuidwal
vr 14-04-2017Baancircuit Heer en Meester 741 Nel Pot-Schutte SV Noordkop
zo 22-06-2014Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2014] 743 Laura Blo...ijn-Euser Rotterdam
vr 11-09-2015BNO Instuifcircuit 2015, 4e wedstrijd 754 Trees Rutten Nijmegen
zo 10-06-2018Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2018] 772 Dineke Kok GACH
vr 11-09-2015BNO Instuifcircuit 2015, 4e wedstrijd 793 Marianne ...n-de Bode LGPK
za 31-03-2018Allereerste Slingerwedstrijd in Gouda 809 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 04-09-2016Masters Finale [2016] 818 Wil Floru...der Koogh Parthenon
za 23-03-2019Trainingspakkenwedstrijd 836 Janneke Vierkant AV Zuidwal
zo 25-06-2017Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2017] 838 Angela Veld AV Statina
zo 23-09-2018Masters Finale [2018] 844 Dineke Kok GACH
zo 17-05-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2015] 851 Weia Reinboud HLLS
di 26-09-2017Clubkampioenschappen AV Flevo Delta lange afstand 863 Gerrie Be... Zalingen Flevo Delta
zo 17-05-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2015] 867 Jolande Brasser AV Trias
zo 17-05-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2015] 869 Erna Hopman-Koppes AV Trias
zo 23-09-2018Masters Finale [2018] 874 Weia Reinboud HLLS
vr 02-10-2015Clubkampioenschappen 888 Betty Valkenburg VAV
za 17-03-2018Fortius Indoor 2018 893 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 04-09-2016Masters Finale [2016] 894 Trees Rutten Nijmegen
zo 07-05-2017Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2017] 905 Trees Rutten Nijmegen
za 21-07-20182e slinger + gewichtwerpen wedstrijd 905 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 17-05-2015Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2015] 909 Tjitske K...Westerhof avVN
do 31-12-2020LET OP!!! Dit is geen wedstrijd, maar een test van de website Dineke Kok GACH
zo 25-06-2017Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2017] 920 Trees Rutten Nijmegen
za 29-10-2016Werp5Kamp Masters 925 Margreeth Hissink PAC
zo 07-05-2017Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2017] 930 Angela Veld AV Statina
za 29-10-2016Werp5Kamp Masters 934 Aukje Kru...oosterman Hanzesport
zo 24-09-2017Keith Beard Javelin Cup 935 Weia Reinboud HLLS
za 29-10-2016Werp5Kamp Masters 937 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio
vr 15-06-2018Baancircuit XL 938 Jacqueline Vogel AV Hera
zo 10-06-2018Masters Poule 23 Wedstrijd 2 [2018] 939 Margreeth Hissink PAC
vr 02-10-2015Clubkampioenschappen 948 Ans van der Poel VAV
za 23-07-2016Internationale werp 5-kamp 958 Weia Reinboud HLLS
zo 11-05-2014Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2014] 965 Laura Blo...ijn-Euser Rotterdam
zo 12-05-2019Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2019] 976 Weia Reinboud HLLS
zo 11-05-2014Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2014] 984 Wil Floru...der Koogh Parthenon
zo 11-05-2014Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2014] 996 Trees Rutten Nijmegen
vr 20-05-2016Runnersworld Track Meeting Utrecht 1070 Weia Reinboud HLLS
vr 07-07-2017Baancirquit Heer & Meester 1103 Nel Pot-Schutte SV Noordkop
za 16-04-2016Openingswedstrijd 1375 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 08-05-2016Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2016] 1521 Angela Veld AV Statina
zo 08-05-2016Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2016] 1522 Weia Reinboud HLLS
zo 31-03-2019Voorjaars wedstrijd 2856 Jacqueline Vogel AV Hera
vr 19-05-2017Heer en Meester Baancircuit Instuif Nova 2931 Nel Pot-Schutte SV Noordkop
vr 22-05-2015Avondwedstrijd ARV Achilles 3589 Riet Jonkers Atledo
vr 25-09-2015Clubkampioenschappen ARV Achilles 3770 A.M.J. Kl...-Bulkmans ACHL
vr 25-09-2015Clubkampioenschappen ARV Achilles 3771 Ida Kustermans ACHL
vr 25-09-2015Clubkampioenschappen ARV Achilles 3858 Diny Beekers ACHL
zo 07-05-2017Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2017] 5363 Trijnie Heeres avVN
vr 09-06-2017NK Masters 2017 6501 Carla van der Heul AV `56
vr 01-06-2018NK Masters 2018 6501 Janneke Vierkant AV Zuidwal
vr 17-05-2019NK Masters 2019 6501 Bernadette de Boer Altis
vr 17-05-2019NK Masters 2019 6502 Afien Toering-Benus AV Impala
vr 09-06-2017NK Masters 2017 6502 Weia Reinboud HLLS
vr 01-06-2018NK Masters 2018 6502 Dineke Kok GACH
vr 09-06-2017NK Masters 2017 6503 Trees Rutten Nijmegen
vr 01-06-2018NK Masters 2018 6503 Weia Reinboud HLLS
vr 17-05-2019NK Masters 2019 6503 Dineke Kok GACH
vr 09-06-2017NK Masters 2017 6504 Louise Zimmerman Rotterdam
vr 01-06-2018NK Masters 2018 6504 Louise Zimmerman Rotterdam
vr 17-05-2019NK Masters 2019 6504 Weia Reinboud HLLS
vr 01-02-2019NK Indoor Masters 2019 6504 Weia Reinboud HLLS
zo 28-04-2019NK Werpvijfkamp 6505 Weia Reinboud HLLS
vr 17-05-2019NK Masters 2019 6505 Margreeth Hissink PAC
vr 01-06-2018NK Masters 2018 6505 Jenny Mar...s-Dikmans Scorpio
vr 17-05-2019NK Masters 2019 6506 Louise Zimmerman Rotterdam
zo 28-04-2019NK Werpvijfkamp 6506 Margreeth Hissink PAC
vr 01-02-2019NK Indoor Masters 2019 6512 Afien Toering-Benus AV Impala
za 13-02-2016NK indoor masters en NK Meerkamp 6517 Weia Reinboud HLLS
vr 02-02-2018NK Indoor Masters 2018 6519 Weia Reinboud HLLS
vr 03-02-2017NK Indoor Masters 2017 6525 Weia Reinboud HLLS
za 06-10-2018Altis Clubkampioenschappen 2018 7145 Bernadette de Boer Altis